mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 20.08.2024 : 03:14:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Strani: 1 ... 94 95 96 97 98 [99] 100 101 102 103 104 ... 187   Dol
Natisni
Avtor Tema: YORKIJI - čvek  (Prebrano 221014 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #1470 : sobota, 05.05.2007 : 20:34:36 »

Danes smo pa fotografsko razpoloženi.

Gremo ajat  Cheesy

Že ajam

Spim kot dojenček

A se moram že vstat?!?  Roll Eyes

A resno?

Ni šans!!!

Lp, Tjaša in Rut
Logiran
lonyka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #1471 : ponedeljek, 07.05.2007 : 15:47:37 »

Hey Hey da se še jaz malo javim Smiley. Gigosy tale tvoja Oddy je pa res pravi mali cukrček Wink in kako napredujeta z lulanjem?   Tjaša kako ti ga je uspelo tako dobro postričt??? Jaz nevem niti kak bi se zraven peljala, zato joi bom zdaj kmalu peljala k frizerju da jo tam uredijo pol pa jaz samo krajšam ( upam Cheesy ). Drugač pa smo mi zdaj že v 9 mescu in ta tedn ali pa nasledni jo peljem na puljenje zobkov kar je še pač ostalo Smiley. Drugač pa je spet postal problem..hrana. Noče in noče jest včeraj je pojedla pomoje samo 5 briketkov in nič več :/ je kot najstnica, ki se boji da se bo zredila Wink
pa par slikic še od mene Wink

http://www.moj-album.com/uredi/lonyka/6190986/?os=7680162

kak nardite da se odpre posamezna slika? :Djaz sn bolj anti-tech Smiley
lp
Logiran
lonyka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #1472 : ponedeljek, 07.05.2007 : 15:48:25 »

Joj pa seveda honkiju vse najboljše hihih Cheesy milijon :*
Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #1473 : ponedeljek, 07.05.2007 : 16:44:01 »

O Lonyka!

Vi ste že tako veliki. Res že prava najstnica. Pazi jo, ker bo počasi hotela na zmenke hodit...  Grin Grin

Tjaša kako ti ga je uspelo tako dobro postričt???

Komaj sem čakalo, da se je malo ''zarastlo'' vse skupaj, ker je bil preveč ''nogati'', saj so mu te noge tako izstopale, da je izgledalo, kota da hodi po hoduljah. Dolžina dlake po trupu pa mi kar ustreza.  Wink


kak nardite da se odpre posamezna slika? :Djaz sn bolj anti-tech Smiley


Klikneš na sliko, klikneš na desni gumbek ter na lastnosti ter kopiraš te lastnosti slike sem med http://


Lp, Tjaša
Logiran
lonyka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #1474 : ponedeljek, 07.05.2007 : 19:12:41 »

hehehe Tjasa upam, da še to nebo tako kmalu Wink. dlaka je kr zrastla ampak tamala pa nikam ne raste:) še kr je micena, da ko se v klobčič zvije jo mam v obeh dlaneh Tongue pa še suhcena je tak pa noče nič prav jest :/.
Hihih ja tud mi bomo mogli počasi našo ostričt, ker uhice špice ji lahko lepo porežem potem dalje pa sezgubim in kr režem po občutku Cheesy
Hvala za razlago Wink bom poskušala hehe
Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #1475 : ponedeljek, 07.05.2007 : 20:28:50 »

Pol pa končno pri striženju enkrat čisto pri miru stojijo, pa hočeš izkoristiti priliko, pa pride na koncu ven nekaj podebnega ježu z dolgimi tacami  Undecided .(Rut  Grin )

Lp, Tjaša
Logiran
lonyka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #1476 : ponedeljek, 07.05.2007 : 20:43:05 »

Hehehehe Tjasa bogi Rut Wink jež z dolgimi tacami....ja te pa malo želeja v roke pa to postavi pokonca ...pa bomo meli player Rut Cheesy

da poskusim če znam

Tako smo pa veseli ko se vozimo Tongue

http://www.moj-album.com/slike/6190981/MRUFcPNOxcOl_hAU.v.jpg
Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #1477 : ponedeljek, 07.05.2007 : 22:07:43 »

Res ste lepi... Kiss

Ne vem, če smo se to že pogovarjali...ali se vašim tudi rolajo jezički  Tongue ?
Logiran
Gigosy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 361


« Odgovor #1478 : torek, 08.05.2007 : 07:54:14 »

Joooooooooooooj kok novih fotk  Cheesy

No vidiš TjašaV kako te zdej vsi hvalijo glede frizure hehe... pa tako si se upirala dat kakšno fotko notr Smiley)))) Še kakšno fotko vrž pa boš že lahko odprla frizerski salon Grin

Lonyka kok je stara zdej tvoja princeska?Huh Praviš da noče več zrasti, kolk pa tehta zdej?Huh??

Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #1479 : torek, 08.05.2007 : 08:28:28 »

Kakšni lepi mali vražički Cheesy.
Zanima me kje kupite take lepe oprsnice? Jaz sem jih iskala po celi Lj. pa so mu vse prevelike. Rada bi imela tisto, ki gre čez tačke ali kako naj rečem, ne tisto ki ima kakor dve ovratnici ampak gre v bistvu čez prve tačke in se zapre na hrbtu, kot da bi jo oblekel čez tačke. Zdi se mi da jo imata in Rut in Lily.

Pri nas je tudi problem teža in velikost. Še vedno ima samo kilo in pol, jutri pa bo star 8 mesecev. V zadnjem mesecu ni pridobil niti grama.
Zadnje nekaj dni me skrbi tudi lulanje in pitje vode, saj se mi zdi da nenormalno veliko pije in lula. Danes ponoči sem ga zadnjič nesla lulat ob 1:30 in ni zdržal do 7h zjutraj.
Logiran
Gigosy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 361


« Odgovor #1480 : torek, 08.05.2007 : 09:22:38 »


Pri nas je tudi problem teža in velikost. Še vedno ima samo kilo in pol, jutri pa bo star 8 mesecev. V zadnjem mesecu ni pridobil niti grama.


Ja to pa verjetno zato, ker yorkiji rastejo samo nekje do 7 meseca starosti, nekateri nehajo rasti že prej.  Kaj se sekiraš boš pa mela tacga za u žep hehe...  Wink
Logiran
Gigosy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 361


« Odgovor #1481 : torek, 08.05.2007 : 09:45:02 »

A je mogoče kdo vidu kje pri nas brikete ORIJEN. Se mi zdi kot da bi jih že nekje vidla pa se ne spomnim kje  sram Mogoče je blo pa na kakšni pasji razstavi  Undecided

Ne vem zakaj se ravno pri nas ne dobi  nobenih kvalitetnih briketov. Dobijo se vsepovsod (Nemčija, Italija, Avstrija, Poljska, Češka...) samo pri nas spet ne  Huh kog ponavadi!

Tukaj je link: http://www.championpetfoods.com/orijen/products/

Če je kdo v kakšni trgovini videl takole vrečko naj mi prooooooooooooooosim sporoči  Wink
Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #1482 : torek, 08.05.2007 : 14:16:39 »

Zanima me kje kupite take lepe oprsnice? Jaz sem jih iskala po celi Lj. pa so mu vse prevelike. Rada bi imela tisto, ki gre čez tačke ali kako naj rečem, ne tisto ki ima kakor dve ovratnici ampak gre v bistvu čez prve tačke in se zapre na hrbtu, kot da bi jo oblekel čez tačke.
Moja je od Linky-ja, dobi se pa jo na razstavah in nekaterih trgovinah. Nisem se mogla upreti tej bolj kot ne roza barvi z zelenim vzorcem, tako, da ima tudi fantovsko barvo gor in ni samo za punčke.  Tongue Tudi material je fajn za čistiti in čisto malo je prožna, tako da tudi psa ne zategne toliko.

Oprsnica

Vrvica


No vidiš TjašaV kako te zdej vsi hvalijo glede frizure hehe... pa tako si se upirala dat kakšno fotko notr Smiley)))) Še kakšno fotko vrž pa boš že lahko odprla frizerski salon Grin


Ja...moj moto bo ''Za vse, ki želijo, da so njihovi psi nekoliko drugačni'' in ''Po želji delamo tudi obliko ježa!!!''  Grin Grin Grin
...in še ''To spomlad še posebej moderne noge na korenček''  Cheesy

Lp, Tjaša
Logiran
eagle
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 27


« Odgovor #1483 : torek, 08.05.2007 : 19:52:25 »

http://shrani.si/files/donny100h8.jpg

To je pa naš razbojnik Wink
Logiran
eagle
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 27


« Odgovor #1484 : torek, 08.05.2007 : 19:56:56 »

http://shrani.si/files/deyzi100i8.jpg

Pa še naša Deyzi. Zgoraj je pa Donny.
Logiran
Strani: 1 ... 94 95 96 97 98 [99] 100 101 102 103 104 ... 187   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines