mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 24.09.2024 : 20:51:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 281713 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #810 : četrtek, 14.03.2013 : 22:41:24 »

Ja itak! Kiss Kiss Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #811 : četrtek, 14.03.2013 : 22:54:42 »

Dobro vam gre to pasje hendlanje od rok  Grin, v kar sploh nisem dvomila  Afro


Še za Cats:
1. zjutraj, ko se zbudim, si rečem - O, živa sem
2. potem mal premigam rokice in nogice, za vsak slučaj, in si rečem - In zdrava
3. nakar zagledam mačke in psa, ki blaženo spijo, in si rečem - In, kar je najbolj pomembno, ni mi jih treba zdaj peljat ven lulat


Za Cats in Mačjo:

1. zjutraj, ko zazvoni ura, skočim pokonci - očitno sem živa  Tongue
2. potem nič ne premigam rokic, ker veselo korakam z hitrim tempom - no fajn, očitno so nogice zdrave  Afro
3. nakar pridem domov in si rečem - In kar je najpomembnejše, ni mi mi bilo treba posebej v postelji razgibavat rokic in nogic, pa še mir v bajti bo naslednjih nekaj uric  Cool

 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #812 : petek, 15.03.2013 : 00:10:29 »

A na tazadnji fotki pa Maxi že pritožbeno pismo Smetki piše? Grin

Carta čupava ljubezen

Cats - Mačjino mantro lahko pa tudi jaz kar od Mačje kopiram, ker se skoraj čisto sklada z mojo Wink
1. zjutraj, preden grem spat, si rečem: "o preživela sem," in peljem kuŠka na sprehod
2. malo kasneje zjutraj, ko se zbudim, si rečem: "O, živa sem - še zmeraj!"
3. potem mal premigam rokice in nogice, za vsak slučaj, mal kadilsko pokašljam Tongue in si rečem: "In zdrava"
4. nakar zagledam mačke in psa, ki blaženo spijo, in si rečem: "In, kar je najbolj pomembno, ni mi jih treba zdaj peljat ven lulat - ker sem to enkrat zjutraj že opravila" Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #813 : petek, 15.03.2013 : 00:22:57 »

mamaF, a ti veš, ko so Mujota spraševali, če je v njegovi vasi folk normalen. Pa pravi Mujo, Neki jesmo, a neki bogami nismo  Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #814 : petek, 15.03.2013 : 00:26:14 »

bogami nisam Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #815 : petek, 15.03.2013 : 01:10:19 »

  bogami nisam ni ja  predaja

Če kdo pozna Avdicijo in Nadrealiste:
ga vprašajo: kako ste?
odgovori: Da sam normalan, poludio bi!


Ne, ne piše še pritožbe, tole študira opombe o knjigi Freud - Das Unheimliche (filozofija, 4.letnik gimnazije  Wink)
Zdaj je po 20 straneh skužil, zakaj je naslov v nemškem jeziku, noter pa vse po kranjsko piše..  veselje
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #816 : petek, 15.03.2013 : 01:28:11 »

O, lej tle smo pa same sestre po nenormalnosti!  Cheesy Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #817 : petek, 15.03.2013 : 09:01:46 »

Jaoooo, kolk ste mi polepšale dan!  Kiss Kiss Kiss Kiss Grin Grin Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #818 : petek, 15.03.2013 : 13:18:42 »

Lila se je z igračo oz. z nami začela res fejst igrat enkrat po novem letu - torej je bila pri nas več kot 4. mesece, da ji je potegnilo kako in kaj in da se je sprostila. Z Missy pa sta noreli že prej Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #819 : petek, 15.03.2013 : 13:22:29 »

...aja, pa še ena na temo hranjenja - se je ena gspa fuuul let nazaj potožila, da njen pes pa je samo telečje zrezke pečene na maslu. In to mojmu fotru Roll Eyes
Je morala po hitrem postopku razložit, kako je sploh prišlo do tega, da mu je začela futrat teletino na putru - baba smotana. Ja kako - ni hotel jest tega, pa unga, pa tretjega, na koncu so pa na teletini pristali, da ne bi pes umrl od lakote. No, to mu je pa šlo v tazadnjo plesalec Car, tale pes, ane Grin Evil
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #820 : petek, 15.03.2013 : 14:21:30 »

Telečjih zrezkov pri meni ne bo jedel, ker tega ne znam ne kupit ne pripravit  Undecided niti me to ne zanima  Evil.

Mali čupavi še kar vztraja, danes zjutraj je zgrizel samo 14 g briketov..., ampak sem ZELO potrpežljiv human  Cool.
Nemogoče, da bi prej popustila  Grin

Ga pa bomo še naprej tedensko tehtali, saj mačke tudi večkrat, pa pujske, pa otroke,,, predaja
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #821 : petek, 15.03.2013 : 14:32:54 »

Moji gredo grozno v slast briketi z žlico skute.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #822 : petek, 15.03.2013 : 16:08:35 »

Ne se preveč sekirat, Mačja. Naš Črnogorc je tudi take špurljave sorte, po mojem poje za enega pudlja, pa mu nič ne fali. Nikakor mu rebra ne rožljajo, druge hrane (razen nedeljske kosti za oglodavanje) pa ne dobi. Pest priboljškov gre z nama na sprehod za razne nagradice, to je pa tudi vse. Včasih par koščkov mesa ali poli ali česa takega, če se greva malo šole čez dan. Če ni lačen čez dan (dopoldan), pa pozno zvečer dobi porcijo nazaj in ponavadi poje.
Prvo leto sem tudi jaz mešala med brikete po žlico skute ali mletega mesa itd., pa se je zgodilo samo to, da je brikete perfektno oblizal in jih zmetal iz sklede in potem čukasto gledal, zakaj je bilo "hrane" tako malo butnglavc Ko ni dobil drugega, so bili zvečer tudi tisti briketi dobri. Pri njemu mešanje briketov z drugo hrano ne pali - kvečjemu se lahko čudiš, kako kot Pepelka zbira še tako drobne koščke druge hrane iz sklede ven, jao Angry
Taisti običajni briketi so slastni kot taboljši priboljški tudi "pri sosedovih" - torej, če se med druženjem z borderji odločim, da jih bom malo težila s kakimi nalogami, pa so za to nagrajeni. Naši navadni briketi in mojega žepa postanejo v družbi drugiih psov dobitek na tomboli, ne moreš verjet.
Celo, ko je bil "v vojski" pri Smetki, par dni ni hotel jesti, se je očitno bal rosfraj sklede - če so bili briketi raztreseni po tleh je pa pojedel.
Fini ritki sem sicer grozno rosfraj skledo menjala za keramično, a kake hude lakote pri nas še vedno ni. Pač poje, kolikor poje, potem odstranim in dobi nazaj če nekaj ur. Če je lačen poje vse, sicer pač kolikor mu paše. Včasih prideva s sprehoda, mu dam brikete in kakšen preostali priboljšek z žepa na vrh, pa je skleda prazna. Včasih pač požuli par briketkov in gre stran. Kakor hoče - pri polni skledi je sam kriv, če je lačen Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #823 : petek, 15.03.2013 : 17:37:44 »

Raje za par briketov bolj lačen pes, kot za tri brikete presit Wink. Ravno danes sem srečala enega kao pritlikavega pinča, ki je bil postaven kot kakšen malo bolj rejen mops Roll Eyes...pa psica v najboljših letih (6 let, sem prav vprašala lastnika - sem upala, da je vsaj starostno predebela, no, ni bila Lips Sealed).
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #824 : nedelja, 17.03.2013 : 01:22:45 »

Danes sem bil v šoli in je rekla tršica, da sem priiiiiden, moji pa ni rekla tega  Grin Grin (ker ima moja slabo motoriko)  Evil
Po kosilu je rekla Naša, da je sonček in da greva midva ven.

Ona je tista, ki kao ne bi s psom hodila ven. Taprava ja. Več kot ENO URO me je gnala po naših travnikih  Angry
http://shrani.si/f/3E/le/AjWZekE/1/20130316153441.jpg[/img]]

Ko sva se vrnila, je nekaj jamrala, da jo noge bolijo, samo jo niso prav dolgo, ker je potem še okna pucala, sesala, pomivala itd.
Da vidite to, kako okna pomiva, ko mora zraven dva mačka pazit zraven  . Ju je ven iz sobe zaprla, pa sta se drla pred vrati 

Ja, živim z dvema mačkoma in tremi nevemkaj. Tiste tri so, kadar jih jaz vidim, v eni kletki in me sploh ne zanimajo. Čudne neke žvale.
En maček je tigrast in se me mal izogiba, hehe. Drugač pa slišim, da mu Naša pravi: ne, muci! dol, muci! ti si moj lump, muci!
Približno tako kot meni; ne, dol, čakaj, stoj  Angry. Kr neki me komandira. Sem jo hotel mal nafintirat, da bi mi dala kaj drugega jesti kot tiste njene suhe brikete, ampak se ne da Sad! Vedno znova dobim pod nos brikete in če ne jem, čez nekaj časa zginejo  wtf
Zginejo tudi mačji briketi, ki zelo slastno dišijo. Ja, prav boogi sem. Danes sem zato iz čistega obupa zvečer zmazal celo skledico!

Potem imam še eno trikolorno sostanovalko. Ona je kul, se me ne boji in tko mal me spominja na hribček  Kiss
Ona je od Naše lubica. Resno, ta bi se ji lahko prav na glavo po***a, pa bi Naša rekla: ja lubica, a si me taakoooo pogrešala??
In se tudi obnaša temu primerno. Ko se jaz crkljam pri Naši, pride ta trikolorna mačja persona in se meni nič tebi nič naguzi na najboljši položaj! Shocked
No ja, je potem še bolj toplo  Wink.

In zdaj sem fertik in grem spat. Nočko  Kiss
http://shrani.si/f/r/op/3crRURoB/20130316212401.jpg[/img]]
Logiran
Strani: 1 ... 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines