mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 23.06.2024 : 21:39:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 274050 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #360 : četrtek, 04.10.2012 : 21:01:36 »

 Grin Nike, lumpa mala  Evil z obrazom  Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #361 : četrtek, 04.10.2012 : 22:29:03 »

Nike, ti si prava mačja Princesa Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #362 : sobota, 06.10.2012 : 20:36:28 »

Hvala lepa za poročilo o zamrežitvi balkona. Prav to potrebujemo, nosilce za korita pa še korita, da Lauški zasadimo dovolj trave za pašo  Cheesy
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #363 : sobota, 06.10.2012 : 21:31:32 »

lubica  ljubezen ljubezen ljubezen
ta mačka je čist neki spešl ... pa ne znam opredelit zakaj.

Ker je roza barve  Cheesy  Kiss
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #364 : ponedeljek, 08.10.2012 : 21:49:22 »

][url=http://shrani.si/f/o/r9/GC9EX18/imag3189.jpeg][/url]
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #365 : ponedeljek, 08.10.2012 : 22:01:03 »



 Kiss
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #366 : ponedeljek, 08.10.2012 : 22:10:27 »

Jšt šm pa prehlajena, aaapčih!
(ne slike pa ni, ker jih Naša danes zaboga ne zna naložit Angry)

Zadnje par dni me je Naša še bolj kot ponavadi (če je to mogoče) mečkala in crkljala in se stiskala k meni in me ves čas poslušala. Je rekla, da smrčim, da mam zamašen smrček, pa da ji ni všeč, da kiham in da se mi uček solzi. Cry

Danes zjutraj ji je pa zmanjkalo potrpljenja. Šla sem z njo v kopalnico, ker itak grem vedno z njo tja. Sej ona brez mene se ne more ne tuširat, ne zobe umit, ne na wc it, niti si mejkupa narisat, kaj šele perilo v stroj in ven dajat. Ko grem z njo, zlezem v umivalnik in ji rečem deeeeeeej, piiiiilaaa! Ona odpre vodo čisto na malo in potem jaz mljask, mljask, mljask pijem. Kdo pa še pije iz mačje skledice, phh!   Ko sem se danes napila, sem aaaaapčihnila!!! In je letelo po umivalniku.... Jaz sem šla na wc sedet, Naša pa je odtrgala wc papir in je brisala tisto rumenozeleno in gledala, bljak, ta je res usekana. Huh
 
Potem je šla v službo, jaz pa spat. Pa pride ženšna domov, me pobaše v transporter in reče greva, miška! Kot prvo, sem jaz Mačka, prosim lepo, nimam nobene krize identitete kot nekateri moji soprebivalci. V avtu sem hotela lepo povedat, da se jaz ne maram vozit, sploh pa ne k vetu. Pa je rekla, da je govorila z mamo Smetko in da je ona tudi rekla, da moram it. V redu, to se mi je zdelo precej argumentirano, čeprav bi jaz še imela kaj pripomnit, ampak sem samo potiho povedala sama sebi v brk, da nisem navdušena. Ko se v ženskah prebudi materinski nagon, je pametna komunikacija z njimi misija nemogoče.

Na VF so prijazne tete in strici. So rekli iiiiiiiiii, ko sem stopila iz transporterja. Ampak potem so me pa celo prešlatali, preposlušali, dali nekaj v .... ok, ne bi zdaj o tem, to so intimne stvari. Angry
So rekli, da sem prehlajena, da sem bila samo enkrat cepljena in da moram bit še enkrat. Shocked  Naša je rekla ok, ampak menda ne zdej, če pa je prehlajena??? Neee, seveda ne, najprej se mora pozdravit, potem pa špik v rito. In so se zmenili za antibiotične inhalacije, ki so kukr še boljš kot samo antibiotiki. Samo, če me je Naša pripravljena še trikrat pripeljat. Itak da je, nekaj pa mora počet popoldne, a ne? Potem sem še enkrat aaapčihnila in je rekla zdravnica: Aha, takole ti kihaš. sram

Je tudi rekla zdravnica, da sem super muca – za trikolorko. Grin  Je Naša takoj našpičila ušesa, kako to misli, a da so velik bolne, al kva?? Nee, da znajo bit trikolorke opasne – beri se ne pustijo crkljat in niso tako nežne in prijazne. A, ne, je rekla Naša, da sem pa jaz ena velika maza. Karkoli že to pomeni. Shocked

Potem so jo poslali »voljno« za pol ure, jaz pa sem šla inhalirat. Zaprli so me v en tak a la akvarij in tam sem snifala antibiotik. Ob koncu so Našo videli čakat na hodniku in sem slišala, je rekla ena zdravnica drugi, ta gospa je pa od Nike  Cheesy
A a, so pametni tam na VF, a ne? Da se ve, kdo je kdo!

Naši so dali še par navodil in sva šli domov. Sem morala med potjo večkrat naglas povedat, da sem vesela, da greva domov, ona pa vsakič meni nazaj: boga moja mucica! No, hvalabogu, vsaj miš nisem več. Je bilo tudi zanjo koristno veta obiskat.

Doma so me sprejeli ko olimpijsko zmagovalko!
Jeee, vsi okoli mene, pa mucica gor pa mucica dol, pa a boš pila, a boš papala..., pa čohali so me, pa Muckotu so rekli, da mi ne sme nagajat, hihihi. Zdaj ležim zraven Naše, drnjoham in se kunštvam, kako bi jo prepričala, da bom hitreje zdrava, če bom samo konzervice jedla! Evil
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #367 : ponedeljek, 08.10.2012 : 22:11:14 »

Hvala Skuiki  Kiss
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #368 : ponedeljek, 08.10.2012 : 22:37:50 »

Miška, ups mačkica Roll Eyes čimprej se pozdravi Kiss.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #369 : ponedeljek, 08.10.2012 : 23:09:53 »

Nikica, same konzervice, seveda Smiley Pa čohanje vsaj osemindvajsetkrat na dan, to odžene nahod stran Cheesy

Kiss Kiss Hitro se pozdravi!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #370 : ponedeljek, 08.10.2012 : 23:23:15 »

revčka  Undecided Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #371 : torek, 09.10.2012 : 09:06:49 »

Miška  Grin Grin Grin Si kar mislim, kakšen pogled si ji dala!  Evil
Mačja, super ste!  Kiss Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #372 : torek, 09.10.2012 : 09:10:26 »

Brez konzervic se ne da ozdravet, itak  Cool pa kakšn Šnicl je še boljši za kri gostit  Evil
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #373 : torek, 09.10.2012 : 15:10:19 »

Se splača bit prehlajen, ali kako?  Wink
Pa vseeno se čim prej pozdravi, Nike  Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #374 : torek, 09.10.2012 : 15:22:02 »

Ojla vidve, cepita se po datumu, ki je napisan v knjizici. Ni bila le enkrat cepljena, vpisano ima pa zadnje cepljenje v potnem listu, to pa ja. Nic mimo protokola, imata napisan datum prihodnjega cepljena in to drzi.
Logiran

Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines