mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 26.09.2024 : 06:27:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 785726 krat)
0 članov in 20 gostov pregleduje to temo.
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #630 : četrtek, 03.11.2011 : 12:18:19 »

Aha, torej ni edini, ki med zviranjem od kod pade, samo edini dovolj glupkan je, da kljub temu na vrhe omar leze in takele skoke izvaja ...  Roll Eyes

Tista dva, ki pri nas take skoke izvajata, ne padata dol.
Tisti, ki pada s kavca, pa to pocne med spanjem ... Je pa glupkan. Ful. Tongue
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #631 : četrtek, 03.11.2011 : 12:45:50 »

A, ne, ne, Samo ne pade dol med spanjem, on se zvira in me vabi, naj ga pridem na cca. 2,5m visoko omaro čohat al se pa igrat z njim (ne vem od kod mu ideja, da se bo to kadarkoli dejansko zgodilo), in včeraj se je malo preveč zavzeto po hrbtu valjal in trebušček nastavljal, potem je bilo pa bum.  Sad Se je pa dejansko uspel obrnit in na noge priletet na psa. Pes je pa malo čukavo pogledal, se dvignil in šel na bolj varno mesto ležat.  Smiley Ampak zdaj spet na istem mestu kot včeraj leži, mogoče za vsak slučaj, če bi maček spet dol padel. Tongue

Bi rekla, da je Samo malo batkast, pa ne vem, če to lahko rečemo za mačka ...  Roll Eyes
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #632 : četrtek, 03.11.2011 : 12:58:35 »

Morda bi mu pa Božiček lahko trampolin prinesel? Cool
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #633 : četrtek, 03.11.2011 : 13:19:53 »

No Jinx, kera fotka, RESPECT  Shocked Afro bravo
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #634 : petek, 04.11.2011 : 12:17:24 »

Samo, ti si totalno nor.  Shocked Shocked
Sam zmešani mačkončki (kaj šele pesjančki) so totalno najlepši ljubezen Tongue
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #635 : petek, 04.11.2011 : 14:48:36 »

Aha, na fotkah ziher Afro
Za živet z njimi pa globoko sapo zajami pevka
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #636 : sobota, 05.11.2011 : 00:01:46 »

V glavnem, fuuuul fajn pesjanarsko popoldne sva preživela v najboljši možni družbi Cheesy

Midva z g. Psom se absolutno strinjava z zgoraj napisanim! V najboljši možni družbi sva uživala sto na uro! Cheesy

Roko je ena taka nežna dušica, ki se, ko te enkrat sprejme, kar pride nastavit za čohanje  ljubezen in bože ne daj, da bi čohal Malega Miškota, njega pa ne! Da vam niti ne omenim, kak pogled sem pokasirala od Malega Miškota, ko sem par sekund božala samo Rokota, njega pa ne - if looks could kill ...  jezen Podganca me je pa tudi takoj prišla pozdravit in preverit, če sem mogoče kaj užitnega prinesla!  Smiley Skratka, živali, ki bi jih človek kar ukradel, tako so fajne!  Kiss

Malo manj fajne so pa slike, ker je bilo vreme slikanju neprijazno oziroma moj fotoaparat ni primeren za takole vreme.  vegi

Leteča psa


"Ujemi me, ujemi me, ujemi me!"  Tongue


Z jeziki do tal.


"Nehi se valjat, greva se lovit!"  Cheesy

"Zakaj maš gobec pod vodo?"  Shocked


Najbolj pridna črnuha. 


Lepi, lepi Roko!  ljubezen


G. Pes


"Oooo, kaj je pa tam?"


In na koncu še tablica na častnem mestu  Cheesy (saj ni nič narobe, če človek ob desetih zvečer eblje v steno zabija, a ne?  Undecided )
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #637 : sobota, 05.11.2011 : 00:13:36 »

Res vas je lepo brat tako navdusene! Cheesy Tablica je itak dabest, cela serija Cool!
Zdaj, ko si spoznal moje rojstne kraje, g. Pes, pa lahko gremo tudi mi na tisto kavo v prestolnici, aneda Tongue Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #638 : sobota, 05.11.2011 : 00:18:31 »

Ne samo lahko - moramo!  Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #639 : sobota, 05.11.2011 : 00:31:28 »

Lej, ko ena fotka manjka ...  sram

"Nehi se valjat, greva se lovit!"   Cheesy
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #640 : nedelja, 06.11.2011 : 11:50:27 »

Tista z glavo pod vodo je zmagovala... pa tista z letečimi psi tudi... mah vse so zmagovalne!  Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #641 : nedelja, 06.11.2011 : 15:14:03 »

Hehe, bi morala videt, kako je G. Pes v trenutku zdirjal in zatauhal v "bazenček", Roko pa zategnil ročno, zabremzal na robu z unim tupastim pogledom, kao:" Ej, stari, a si zmešan, to je vendat voooodaaaaa" Shocked

Pa na tisti mini vzpetinici, ki sva jo Šefici določili kot dobro mesto za poziranje, ker se nama je zdelo, da je tam vsaj malo več svetlobe kot v gozdu Wink Ju dava na "prostor", pa "počakajta zdaj pridna, da midve fotiča naštimava", potem pa se je trajalo, preden sva se midve naštimali in vmes se G.Pes začne radostno valjati po travi in zadovoljno brundati Grin
Ko ga je NOJinx končno prepričala, da je bila komanda "prostor" in ne "roll over", sta se pa oba začela obračati stran od fotičev in to totalno sinhroniziano

Saj pravim ... AnoJ bi rabili na vsakem takem srečanju, da bi bilo kaj spodobnih fotk Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #642 : nedelja, 06.11.2011 : 15:47:15 »

Salamo bi rabili, Salamo, pa bi bilo  Roll Eyes
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #643 : nedelja, 06.11.2011 : 19:16:38 »

Ja, tisto poziranje je bilo res svojega denarja vredno. G. Pes se je obnašal kot ta najbolj tupa manekenka, ki še najosnovnejše poze za fotografiranje ne pozna, potem sta se pa z Rokotom družno odločila, da bosta sinhrono obračala glavi.  Grin Saj sta bila ful lušna, prav za nasmejat se. In ko sta konšno spet lahko ustala, sat začela nabijat krog za krogom!  Cheesy

Še fotoreportaža s sprehoda z NVMP in Prijateljico od g. Psa.

NVMP opazuje sinhrono plavanje




Takole si pa NVMP predstavlja prinašanje palic iz vode.

"Aha, si jo prinesel s srede reke!"


"No, daj zdaj se, da jo nesem Šefici, ker sem tako priden!"  -^7


"Že hitim, že letim!"


Kar velika psa že znata, se NVMP še uči.






Na koncu pa je Prijateljica od g. Psa pokazala NVMP kako se lovi miške.  Shocked


Za konec pa se preselimo še v Šanghaj, kjer se trenutno mudi en moj prijatelj, ki je v svoj objektiv ujel tole (foto M.R.):



[slika je izbrisana]
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #644 : nedelja, 06.11.2011 : 19:54:55 »

Samo sporoča, da ni fer sploh, da njega ni pa na nobeni fotki in zahleva objavo parih svojih fotk. Evo jih:





Logiran
Strani: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines