mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 23.06.2024 : 20:32:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 279 280 281 282 283 [284] 285 286 287 288 289 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 773750 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #4245 : nedelja, 01.09.2013 : 18:19:59 »

NoJinx, z veliko zamudo ( in majhno foušijo ) ti iz srca čestitam za Tamaučka. Črni, dobrodošel! Kiss
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #4246 : ponedeljek, 09.09.2013 : 06:25:12 »

tale slika, ne potrebuje nobenega komentarja ampak samo prijavo...ubogi mali Črni, kaj vse ga še čaka pri tej tahudi mami  Roll Eyes

Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #4247 : ponedeljek, 09.09.2013 : 10:00:58 »

Ampak kar je res, je res: tule ni bila huda SPLJOH, ampak prav pocukrana Tongue Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4248 : ponedeljek, 09.09.2013 : 14:31:46 »

Drži, se NVMP, saj bo kmalu konec počitnic pri Tastrogi Šefici in pride Zlata Mila Mamica nazaj! Kiss Tongue

Boooogi kuŠek Tongue

 
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #4249 : ponedeljek, 09.09.2013 : 15:52:48 »

Mali črni pes ima fuuuul mehko dlako, pa en majhen lupček je. Velik črni pes je pa velik lupček, ki se je prav rad ves moker k meni stiskal Cheesy
Tastroga šefica ti maš tko fajn pse Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4250 : ponedeljek, 09.09.2013 : 16:05:36 »

NVMP je zelo pridno sel gor in dol po mrezi. Pa vrvice mu dejansko nisem drzala pred ocmi, samo tako zgleda. Pa prav neskoncno slinasto in veselo in prijazno sem se zraven oglasala. Smiley

MamaF, SD in Mr. SD sta NVMP-ja odpeljala v Ljubljano k zlati mamici. J bil revez baje strasno lacen in zmatran. Roll Eyes

SilbaMia, g. Pes se je moker stiskal k tebi, ker ni hotel, da bi ti bilo vroce. Tongue In hvala za kompliment mojim crnuhom!  Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #4251 : ponedeljek, 09.09.2013 : 16:07:44 »

Valjda, da je bil lačen  Roll Eyes ko gazdarica vse priboljške za pse kar v svojo boršo natlači, revežem pa N-Č!! ne da  Angry
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4252 : ponedeljek, 09.09.2013 : 16:11:12 »

Itak, kar Skogkatt vprasaj, sem se se socializacijonz njim sla brez priboljskov.  Grin Pac, ni bila sobota, a ne?Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4253 : ponedeljek, 09.09.2013 : 17:29:43 »

Jaoooo! Drugiče je treba vsaj tele piknike v javnosti ob sobotah organizirat, da bojo reveži (predvsem boooogi, boooogi lačni NVMP) vsaj zaslužene priboljške dobili Wink

MamaF, SD in Mr. SD sta NVMP-ja odpeljala v Ljubljano k zlati mamici. J bil revez baje strasno lacen in zmatran. Roll Eyes
Sem si kar oddahnila 

V resničnost tadrugega stavka pa sploh ne dvomim Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4254 : ponedeljek, 09.09.2013 : 17:32:22 »

Pa vrvice mu dejansko nisem drzala pred ocmi, samo tako zgleda. Pa prav neskoncno slinasto in veselo in prijazno sem se zraven oglasala. Smiley

Jaz sem pa že mislila, da je to naslednja težavnostna stopnja vaje "čez mrežo" in to "pojdi dol po mreži z zavezanimi očmi in verjemi, da so sladke obljube resnične"  Evil Angry
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #4255 : ponedeljek, 09.09.2013 : 20:32:18 »

Jaz sem pa že mislila, da je to naslednja težavnostna stopnja vaje "čez mrežo" in to "pojdi dol po mreži z zavezanimi očmi in verjemi, da so sladke obljube resnične"  Evil Angry
Grin Grin Grin Bravo, NVMP!  Kiss Boni gre po takšnem terenu samo, če ji pred nosom maha zajčji ali lisičji repek!
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #4256 : ponedeljek, 09.09.2013 : 22:14:13 »

Boooogi kuŠek  Evil Grin!

Če bi mene tko gledala tale Šefica, bi še jaz zlezla po tej mreži!  Sad
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4257 : torek, 10.09.2013 : 00:06:02 »

Ja, Mačja, tudi jaz si mislim, da če bi me imela tale Šefica en teden "v pajci" bi si upala kar po lojtrah hodit in na kandelabre plezat, Roko bi pa ziher splaval in začel od navdušenja še s plašilko streljat Tongue Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #4258 : torek, 10.09.2013 : 00:24:04 »

Bohve, kakšen priboljšek bi za naju uporabila ?? 

In da ga pol pospravi v torbo, ajooj..! Angry Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4259 : torek, 10.09.2013 : 00:45:04 »

Kakšen priboljšek? Halooo? A si ti mal preveč optimistka?

Pri No Jinx, se naredi zato, ker je treba naredit. Pika. Ti sploh ne veš, akko je ona potrpežljiva. Ni šans, da odneha pred tabo - Rokota vprašaj Wink

Ja, da mi kaže šalco kave ali mrzlo pivo tkole čez tisto mrežo ... pa da ga potem v torbo skrije, jao! Ti povem da zna ona to tko nardit, da iz čiste trme narediš točno tisto, kar si zamisli. Ker sicer ... ne bi ona imela tako poštimanih kuŠkov, nikoli Wink

Ena anekdota, kako sem pa vseeno nekaj premagala in to iz čiste trme Wink
Jaz sem imela v prvem letniku srednje šole enga (sicer totalno glupega, ma res plehkega) profesorja za telovadbo. Valjda nas je, same punce na modnem oblikovanju, "motiviral" s tako bednimi "prijemi", da ni bilo za nikamor. Od opazk, da "bomo ratale zavaljene mame", do "nohtov za v cirkus" ... res totalno nepadogoški in z nekim dostojanstvom skregan tip.
Potem je prišla na vrsto vaja "skok čez kozo". Jaz sem se tega bala kot hudič križa. Že v osnovni šoli ... morali smo telovadit brez očal (očalarji), slabo sem videla, strah me je bilo, da se ne bom zadosti odrinila na tisti deski ... katastrofa ... potem me je ena tovarišica enkrat za likof še tolk pocuknila čez tisto kozo, da sem padla na blazino nekako na glavo, mislim ... res me je bilo strah vsega tega.
No, ta bumbar je začel mene in meni podobne spet "spodbujati" z "debelimi ritmi" in podobnimi opazkami.
Sploh ne vem kako se je zgodilo, a spomnim se da sem škripala z zobmi, kar stemnilo se mi je pred očmi, zagnala sem se kar proti konju namesto priti kozi, se na vso moč odrinila in naredila perfektno raznožko čez konja!
Prvič, zadnjič in nikoli več.
Profesor je še nekaj jezikal, zakaj nisem šla na kozo, vem da sem mu siknila, da je vaja narjena in naj me pri miru pusti - in to je bilo to.

Ampak tale zgodba je seveda čisto iz drugega štosa. tam je bil razlog za moje premagovanje "neprijetnih materialov" golo ponižanje od unga butca.

Pri No Jinx pa ... tle si pa ne bi upala rečt ne iz spoštovanjapa tisto zarošeno pivo v roki bi gledala čez mrežo ... ja, ziher bi si upala zlesti čez tako pogumno kot NVMP Smiley

Zakaj ni ljubi bog še meni ob rojstvu potalal vsaj kanček njenega talenta v tej smeri, kolk bi bilo življenje lažje Wink (pa mal težje za druge - otroci in pes, joooj, bi jamrali Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 279 280 281 282 283 [284] 285 286 287 288 289 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines