mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 24.09.2024 : 20:49:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 180 181 182 183 184 [185] 186 187 188 189 190 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 784614 krat)
0 članov in 23 gostov pregleduje to temo.
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #2760 : ponedeljek, 14.01.2013 : 20:26:10 »

Valda, da se ne oglaša, če ji pa mačka spi za vratom pa se ne sme premaknt. Roll Eyes Pa kera podla natolcevanja o nekih kvazižurkah, Soulka se zihr v povštrc cmera, ker je njena Ščurkla šla. Grin
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2761 : ponedeljek, 14.01.2013 : 21:26:49 »

Hvala vsem za čestitke.  Kiss Mi smo še kar vsi živi in (razen mene) celi.  plesalec Oba mačka sta jedla in pila, samo za Samota nisem ziher, da je šel na wc odkar je Ščurk tu. Sicer pa tudi Ščurk potrjuje tezo, da horjulski mački obožujejo testenine. Sem morala kar pošteno branit svojo makaronovo solato (brez mesa) pred smrkljo.  Angry Me prav zanima kaj bo, ko si bom naredila palačinke.  Roll Eyes

Oglašanja pa par ur ni bilo, ker smo imeli častni obisk mameF!  veselje plesalec

Seveda sledi fotoreportaža obiska in dogajanja po obisku:  Cool

MamaF carta Ščurka.


Samo pa dogajanje opazuje z varne razdalje in si misli svoje.




Med najinim čvekom si je Ščurk privoščila krepčilni dremež pod jelko. Jelka je zaenkrat ne zanima, ampak Ščurk iz preventivnih razlogov nikoli ni sama v sobi z jelko ...


Med Ščurkinim dremežem se je beli vitez opogumil in šel pobližje pogledat pisano pošast.


MamaF si je seveda privoščila tudi minute čiste ekstaze.














Samo je še enkrat zbral ves svoj mačji pogum in šel pogledat budno Ščurko.


Tudi darilE niso manjkale.  Cool

Rozika in Črni maček za srečo sta dobila družbo Nedolžnega belega oblačka.


MamaF je pri Mačketini naročila čisto pravega Samota za pripet in stalno sabo nosit.


Dobila pa sem tudi eno najlepših zgodb o pijateljstvu, g. Pes je dobil kostke z vampi, Samo Palčke in Ščurk miš za igranje.


Ko nas je mamaF zapustila sta mačka prav žalostno gledala za njo.


Potem pa je Ščurk malo zaspala, jaz pa sem se poigrala s fotografiranjem.








P.S.:
nutella pa Soul napovedujeta žurko prihodnjič od same sreče, ker smo se je "znebili"  .
A sem jaz tudi povabljena?  Tongue predaja

P.P.S.:
Zakaj Ščurk vsake toliko hodi po stanovanju in mijavka? Je možno, da išče druge mačke in ljudi, ki so bili še včeraj del njenega doma? Eh, ja, saj bom enkrat tudi mačke v nulo skužila, no. 

P.P.P.S.:
Samo in Ščurk sta se čisto malo lovila. Sicer ne vem, če je bila igra ali pa sta bežala en pred drugim (oziroma Samo pred Ščurko), ampak lovila sta ziher se.  Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2762 : ponedeljek, 14.01.2013 : 21:28:27 »

Še en P.S.

MamaF, čimprej spet pridi, super popoldne je bilo!  Kiss Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2763 : ponedeljek, 14.01.2013 : 21:40:52 »

Ja, joče, ker pogreša svoj "dom". Precej normalno vedenje za skoraj vse, ki menjajo okolje, sploh za dude. Je pa tole še ok reakcija; ko jaz našo Izzie prenesem iz mačjaka v kuhinjo, se spremeni v divjo mačko, ki bi tudi čez šipo šla, samo da bi prišla nazaj "domov".

P.s. Zakaj pa ti nisi cela  Evil?
Logiran

SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2764 : ponedeljek, 14.01.2013 : 21:46:54 »

O madonca, to je pa bil DOGODEK. Cheesy Ampak za takole ekstazo se splača izza domače pečke, aneda, mamaF? Wink Tongue ljubezen A Roko pa ni prišel na obisk? Undecided
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2765 : ponedeljek, 14.01.2013 : 21:50:16 »

Ok, pol sem si prav razlagala njeno mijavkanje. Res ni nič hujšega in je čisto razumljiva reakcija.   Smiley Saj potem se pride stisnit k meni in zaprede.  ljubezen

P.S.: Ti bom jaz dala zakaj jaz nisem cela!  Angry  Tongue

P.P.S.: Zdajle je spala na hrbtu, gnetla s tačkami po zraku in "dudala" v prazno.  ljubezen ljubezen
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #2766 : ponedeljek, 14.01.2013 : 22:08:00 »

Kaj sem jaz zamudila, ko sem se za vikend mal odklopla Shocked.

Čestitke Cheesy ljubezen! Ful fajn družbo ste izbrali za Samota, malčica pa zgleda že po fotkah čisti odklop - pri uni fotki ko leži na ramah tvojega kolega in so zadnje noge kot mrtve, sem se naglas krohotala Grin!

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2767 : ponedeljek, 14.01.2013 : 22:47:45 »

Še en P.S.

MamaF, čimprej spet pridi, super popoldne je bilo!  Kiss Kiss
Evo, kar si No Jinx zaželi, to No Jinx dobi Smiley MamaF je že nazaj, ker sem v navalu kosmatih in drugih vtisov v "avanturističnem popotovanju" zamudila zadnji vlak za Sežano za 3 minute Tongue In tako pristala nazaj v Samotovem, Ščurkinem in co. brlogu Cheesy
Baje mi bo G. Pes posodil comfort, se že veselim.
Za vse nejeverne Tomaže kamot še jutri posnameno kakšno fotko mojega kampiranja.
Ščurek je dobil najboljši možni dom, Samo je oh in sploh kul maček Kiss, No Jinx super gostiteljica, G.Pes pa ... ahhhh, ostajam brez besed in se bom kmalu spet stisnila k njemu Wink
Če ste mi fauš, pa še vi kdaj vlak zamudite, kaj naj rečem Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2768 : ponedeljek, 14.01.2013 : 22:55:20 »

Nda, in potem si vse do Đinksove šla nazaj, namesto da bi se pri Mili namalala  Roll Eyes pa Muš bi ti družbo delal celo noč (da se jaz končno naspim)  Evil
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2769 : ponedeljek, 14.01.2013 : 23:01:45 »

Za naju z mamoF je še zgodnje popoldne in sva lahko v par minutah pri tebi na kavi, tudi dvojni, če si jo upaš skuhat!  Evil
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #2770 : ponedeljek, 14.01.2013 : 23:52:37 »

Lušni ste, vsi po vrsti, vključno s tisto mačko, ki se s Samotom, Ščurkico in g.Psom valja po comfortu  Cheesy

Makaronove solate ti ni hotela pojesti, le zanimalo jo je, KAJ ti ješ. Če ji daš njen obrok takrat kot sebi, tvoj krožnik ne bo zanimiv.
Pa jooooooka lubica mala srčkana  Kiss Kiss Kiss. Takrat jo lahko zamotiš, jo vzameš v roke, ji poveš, da jo tukaj in zdaj imate radi. Bo takoj nehala.

Pa ne pozabit Samota tudi izdatno crkljat, ni on neumen, bo takoj opazil, da ima sestrica več pozornosti.

Sem vam fouš za žur, ja, pa za nočno kavo tudi, ja, sam kaj hočemo, eni moramo sredi noči vstati in iti delat. Huh

Ej, pa te Slovenske železnice so neverjetne! Stalno ene zamude, ni enega vlaka točnega, ko gre pa MamaF na vlak, je pa točen in ji uide 
Logiran
Samješveš
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 485



« Odgovor #2771 : torek, 15.01.2013 : 08:01:20 »

Glede na to, kako je mamaF uživala na komfortu, se mi zdi, da ji je
tale vlak kar prav prišel... Grin
Krasni ste, vsi skupaj. Kiss
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #2772 : torek, 15.01.2013 : 08:09:04 »

 bravo bravo jinxova in mamaF za dober žur med lepimi zverinicami  Kiss

in No Jinx: čestitke za Ščurko!!!! Afro ljubezen
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2773 : torek, 15.01.2013 : 09:22:00 »

MamaF, lahko greš z nama popoldne domov, če želiš Wink. Da ne boš hitela na vlak in da ne boš prikrajšana za kampiranje. Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2774 : torek, 15.01.2013 : 09:24:17 »

No, tole zgoraj ne pomeni popoldne v tem smislu ... Roll Eyes Grin

Za naju z mamoF je še zgodnje popoldne

.. pač pa po vaše "okrog dvanajstih".
Logiran
Strani: 1 ... 180 181 182 183 184 [185] 186 187 188 189 190 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines