mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 23.06.2024 : 04:43:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 87 88 89 90 91 [92] 93 94 95 96 97 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 773680 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1365 : torek, 24.04.2012 : 09:41:14 »

Gledam tele slikice in ne morem verjet.
Tale Samo je en  tak sladek mucek  Kiss
Prvič: ne gre mi v glavo KAKO ti rata to slikat?Huh Preden jaz primem foto, je muc že pri popoldanski siesti...
Drugič: a morajo biti prav ajdovi rezanci? Ker navadne Nike samo poliže in se obrne. Tudi Mucko lih ne mara testenin. On bi se prodal za jogurt, ampak ni horjulc.
Tretjič: lepi kuža taakoooo žalostno gleda na zadnji sliki...  Cry a je potem dobil kaj rezancev, revež??
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1366 : torek, 24.04.2012 : 09:46:55 »

Tretjič: lepi kuža taakoooo žalostno gleda na zadnji sliki...  Cry a je potem dobil kaj rezancev, revež??
Mačja, hehe, res "žalostno" gleda...ampak, to je za zavajanje nepripravljenih...  Evil Evil
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1367 : torek, 24.04.2012 : 09:49:02 »

Pa ne morš nooo, pa ko te takole gleda.... ma jaz bi bla raj lačna ko da mu ne dam  Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1368 : torek, 24.04.2012 : 11:50:24 »

Saj rezanci so bili v bistvu mišljeni za pocartat g. Psa in NVMP-ja, samo kaj, ko jih je Samo prej v kremplje dobil.  Evil No, saj sem mu jih res bolj malo privoščila, je pa zato te s toliko večjim užitkom pomljaskal. Kdaj so pa v pasja želodca zginili, pa sploh ne vem, ker je bilo tako en, dva, tri.  Shocked

Mačja, ravno sem po rokah valjala fotoaparat, ko je beli razbojnik šel na svoj tatinski pohod.  Wink Sicer je pa njemu vseeno iz katere vrste žita so testenine, samo da so testenine, pa je ok. No, palačinke so še boljše!  Cheesy Poznamo nekaj mačjih Horjulcev, za katere so raj na zemlji palačinke ali testenine ... Samo Smetka ve kako do tega pride.  Tongue

Pri tem rumenem pasjem juncu (NVMP-ju) je pa točno tako kot luna7 pravi - zavaravanje neprijatelja!  Angry Po mojem bi ti umrla od lakote, preden bi se on nasitil.  Roll Eyes
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1369 : torek, 24.04.2012 : 12:10:20 »

 Angry


Pri tem rumenem pasjem juncu (NVMP-ju) je pa točno tako kot luna7 pravi - zavaravanje neprijatelja!  Angry Po mojem bi ti umrla od lakote, preden bi se on nasitil.  Roll Eyes
Tole je pa nekaj najbolj nesramnega, kar lahko kakšna "samooklicana" ali Samooklicana izjavi  Angry
Jooooj, ko bo tole Zlata Mamica prebrala, bo šiba pela  Evil

Kako lahko kdo temu nedolžnemu ošvohnelemu sestradanemu kušku reče "pasji junec" Angry  Cry Cry
NVMP Kiss


* bogi bogi.jpg (19.42 KB, 525x278 - pogledano 169 krat.)
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1370 : torek, 24.04.2012 : 14:11:06 »

Jaz sem v mislih sicer imela

júnec -nca m (ú) .. ekspr. močen moški: taka junca, pa ne bi mogla tega narediti


čeprav, zdaj, ko dobro pomislim, bi tudi tale


júnec -nca m (ú) .. nizko neumen, omejen človek: kaj bi zameril juncu, saj tega ne razume


bil čisto primeren opis za NVMP-ja, ki je včeraj vrgel g. Psa po stopnicah, tako, da je priletel na rob ene stopnice z bokom in se tudi ranil, ampak seveda ne hudo.  Angry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1371 : torek, 24.04.2012 : 16:00:37 »

Jooooj, bogi G. Pes Kiss Samo, da se ni kaj hujšega zgodilo sram  Tile mladinci so res eni butli (no, to je pa moja "psovka" za smotanega psa)

Eh, saj te razumem ... me spominja na moja dva človeška pubertetniška junca (drugi primer) Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1372 : četrtek, 26.04.2012 : 18:10:54 »

Tisti, ki jim je TOLE namenjeno tega tukaj sicer ne bodo videli, ampak jaz jim to vseeno sporočam!  khm
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1373 : petek, 27.04.2012 : 22:58:19 »

Ta-da! Delo končano  veselje in zdaj bom nadoknadila vsa javljanja, ki sem jih izpustila zadnji mesec, pa če boste brali in fotke gledali ali pa tudi ne!  Tongue

31. 3. 2012



G. Pes je imel obisk dveh pasjih dam, ki jim je seveda šeč pokazat mesta, kjer se najbolj fajn bere časopis in divja.  Cool


Pokazal jima je najboljša mesta za plavanje,




ampak dami sta se raje igrali na plaži.  Roll Eyes


Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1374 : petek, 27.04.2012 : 22:58:45 »

15. 4. 2012

Deževen dan smo izkoristili za spoznavanje žabic.  Kiss


Podali smo se na polja čemaža in ga nabrali veeeliiikoooo vrečo.  Cheesy


Namesto plesa v dežju pa smo izvedli (malce megleni) vodni balet v dežju.  Grin




Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1375 : petek, 27.04.2012 : 22:59:07 »

V zadnjih nekaj dneh pa smo doživeli takele prizore.

Mavrica na sončno - deževnem dnevu.  Smiley


Kdo ugane katera žival je to?


Sledijo še filmčki iz začetka aprila (če jih uspem naložit), potem pa spet ažurne novice!  Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1376 : petek, 27.04.2012 : 23:05:49 »

Pa še tale fotka čemaževega polja manjka pri 15. 4. 2012 Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1377 : petek, 27.04.2012 : 23:26:45 »

Ta-da! Delo končano  veselje in zdaj bom nadoknadila vsa javljanja, ki sem jih izpustila zadnji mesec, pa če boste brali in fotke gledali ali pa tudi ne!  Tongue

31. 3. 2012




Bravoooooo bravo veselje

Brali in gledali ali ne? A je to vprašanje spljoh Shocked? A ti veš, kako smo vas nekateri p-o-g-r-e-š-a-l-i objem
No, na srečo, vidim, da ste kljub hudemu delovnemu tempu vseeno lepo preživeli proste minute  Afro
Ljubi G. Pes, kak kavalir je on Kiss A sploh obstaja pes oz. oseba, ki je on ne bi velikodušno spustil v svoj prtljažnik? Vidim, da se imamo pri nas še doooosti za naučiti Wink
Pa "zeleno, ki te ljubim zeleno" wauuuuu, noro lepa "njiva" čemaža!

... in za tole prvo sliko bi (bom!) dala ... hmmmm, bi naredila eno blagovno menjavo kuj prec, če se da dobit original na mail Cheesy Proooosim, tole bi si enostavno rada sprintala, da vaju bom imela tule pod Maršijem desno ob delovni mizi, za vsak dan, za dobro voljo in vzpodbudo ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1378 : petek, 27.04.2012 : 23:27:50 »

Aja, "the" žival je pa verjetno slepec Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1379 : petek, 27.04.2012 : 23:38:00 »

Fotka se že nahaja na elektronski poti do tebe!  Kiss Zdaj pa čakam blagovno menjavo.   

"The" žival je pa res slepec, ja!  Smiley Po mojih strokovnih internetnih raziskavah je to v bistvu slepka in poimenovala sem jo Aida. Samo ona ne ve, da ji nič nočem in se zdaj skriva pred mano.  Sad
Logiran
Strani: 1 ... 87 88 89 90 91 [92] 93 94 95 96 97 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines