mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 24.09.2024 : 21:10:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 70 71 72 73 74 [75] 76 77 78 79 80 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 784712 krat)
0 članov in 36 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1110 : sreda, 07.03.2012 : 13:21:45 »

Hvala za čestitke!  Kiss

Meni je Samo taka faca s temi frisi.  Cheesy Pa to, da sploh N-Č ne škili, ga zame naredi še bolj prikupnega. Sicer sem pa čisto navdušena nad
tole vrsto fotk, še posebej nad 8. in nad 12.  Cheesy Pižmovka moja mačja!  Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1111 : sreda, 07.03.2012 : 16:20:18 »

Pižmovka mačja malčkeno škilčkasta..  Kiss  ljubezen Moj brat pravi, da tudi moja Boni malčkeno škili-zato, ker ima tako skupaj oči, al kako že to razlaga... Tongue Lips Sealed Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1112 : sreda, 07.03.2012 : 19:27:55 »

Črna nehvaležnost!  Angry Jaz svojima dragima staršema sfurminiram NVMPja, jima pošljem fotko, češ poglejta kako je lep, onadva pa: "Ojoj! Bogi kuža! Mu je sploh ostalo kaj dlake? Zakaj pa tako žalostno gleda?"  butnglavc butnglavc butnglavc
Logiran
Samješveš
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 485



« Odgovor #1113 : sreda, 07.03.2012 : 19:31:23 »

Kaj pa mi ? Smiley
Mi bi tudi radi videli ta novo frizuro!
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1114 : sreda, 07.03.2012 : 19:56:31 »

Za enkrat vam lahko ponudim le dve telefonski fotki, kakšne kvalitetnejše pa kasneje, ko bom priključila fotoaparat in uredila slike.

2x po toliko dlake sem mu sčesala


Sfurminiran NVMP

Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.390



WWW
« Odgovor #1115 : četrtek, 08.03.2012 : 00:45:57 »

Sonny in Miži, jaz ne vem kolko časa naj bi ta ekskurzija še trajala. Mi noben noče N-Č povedat!A je vajina ekskurzija tud tako zanimiva kot moja?  Smiley

Na najini ekskurziji se ful dogaja, ampak obveščanje je pa slabo  Angry Živiva v pravi informacijski blokadi Huh
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1116 : četrtek, 08.03.2012 : 00:54:28 »

Mogoče bi Roko lahko kako pritožbo za na Hribček spisal.  Cool Kaj se pa to pravi, tako slabo obveščanje!  Angry
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.390



WWW
« Odgovor #1117 : četrtek, 08.03.2012 : 00:58:55 »

Ja! Dobra ideja. Rabimo enega res pismenega za korespondenco. Da ne bomo izpadli še bolj glupkani  Undecided
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1118 : četrtek, 08.03.2012 : 01:12:37 »

"Spet me mlati! Angry "


"Dej, ti tm gor, kdorkoližepačsi, reč mu, da bi ga rad smo od blizu povohal.  "


"Čisto počasi ..."


  veselje


Najbolj moj Pes!  Kiss


Senca pove vse!  Evil


Čebelice so se že prebudile iz zimskega spanja.  Wink

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1119 : četrtek, 08.03.2012 : 02:12:06 »

Miško mali pridkani nedolžni, ja kaj pa delajo s tabo?

Če pa tale fotka ni za se zjokat zraven, pa tud N-Č nočem Cry Bošček revček NVMKužek pridkani, saj bo kmalu Tvoja Mamica prišla te pocartat (Tastrogi Tatko pa tudi če Samota mal na počitnice vzame Evil ). Eh ... glede na to, kolk je bila Samooklicana Gladkodlaka Šefica pridna za licitacije, sem bila sigurno, da nima časa Vzgojnih Neumnosti zganjat Cool Eto - spet me je nadmudrila Angry
Pa tale vaš Vikend je hujš kot Kazenska Kolonija, vidim ... Ajejej ... Sad
NVMP, lubček bogi pofrizirani, a bi ti meni mal prinesel posodit tole Mučilno FurNapravo, da bi jaz videla, če se da tudi Rokotu tako lepo frizurco naredit, kot jo imaš ti?
Bom zrihtala poln žep priboljškov. Samo zate Cheesy Za Tvojega Psa in ostale bo pa Tadrug žep. A se zmeniva?
 Kiss Kiss Ti, ti ti, simpatični kužek, komaj čakam, da me boš spet poslinu ljubezen
Tvoja zaveznica M.F.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1120 : četrtek, 08.03.2012 : 02:23:15 »

Mogoče bi Roko lahko kako pritožbo za na Hribček spisal.  Cool Kaj se pa to pravi, tako slabo obveščanje!  Angry
Hoj-la! Jast Tukaj!
Pritožba bo šla pu Usnem organu za Obveščanje takoj do Smetke na Pikniku! Tolk da veste. Usi, ki ste u dvomih da zvami ne delajo u rokavicah jaute se do naslednega tedna.
Jast ima že doug Seznam Pritožbe. Moja je Zmešana in me hoče nardit za Nemca. Jast se Ji upiram in ni zadovolna. U šoli. Je rekla daga sirjem in da nebom nikol znau Ispita nardit. Ona pa je šutasta in pojma nima in Nezna hodit Polek brez povotca. Pa Tut ne šteka da sem še Mlad in mam še cajta Zadosti tut če je njo sram naj jo bo ker Usi vemo daje Nesposobna. Jast mam dost tega in se Upiram. Smetka bo zastopla čene bojo Pa še Binulja in Vixi in une druge Prijazne skup stople pa me rešle.
Tut jast bi rat meu Takega Psa kot ga ma NVMP da biga lahk po mili volji Nadlegovau. Pa Njega bi poslau u Šolo jast bi ase pa skriu in Kursink igrau szi Miškotom. On je pri naši hiši še najbol normalen in me zastopi. Ostali pa težijo.

Prjatli Moji jast Vam predlagam da sestavite Liste Upora in gor napišeta vaše Zahteve da bomo to dal Smetki na Pikniku. Pa ker nasbo dost bomo lahko tut tak kažin nardil bol ko tisti Razvajeni Študenti pret borzo. Tist ni N-Č. Mi rabmo Akcijo.
Jast vas bom nauču tehnike Obrambo u Hlače vi pa si zmislte še kake Dobre Finte za Šefice totalka ob Žiuce spraut.

Ale, se vidmo.

NVMP - ne se pustit Tepst. Use povej Mamici da bo Samooklicano u kot postavla na kamnje klečat ker te tolk matra Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1121 : četrtek, 08.03.2012 : 10:06:43 »

"Dej, ti tm gor, kdorkoližepačsi, reč mu, da bi ga rad smo od blizu povohal.  "
The best, kako si ga dobro ujela! Grin

Najbolj moj Pes!  Kiss
Itak Kiss

Senca pove vse!  Evil
Pa ne, noooo super

Čebelice so se že prebudile iz zimskega spanja.  Wink
A so začele prevajat? Tongue Cheesy
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1122 : četrtek, 08.03.2012 : 10:13:29 »

O, čestitke za obletnico  Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1123 : četrtek, 08.03.2012 : 16:13:16 »

Hvala, Branka!  Kiss

A so začele prevajat? Tongue Cheesy
Tale dotična, samo bere beletristiko ...  Roll Eyes
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1124 : četrtek, 08.03.2012 : 16:16:06 »

Moja zavesnica M.F. Morm ti spuručit, da je moja v.d. Šefica dala Mučilno FurNapravo u Auto in bo tm tut ostala do Piknika.  Wink Sam jo boš morala spont, da jo da vn iz Auta, pa ti jo pusod, k dvomm, da se bo sama od sebe spomnla.  Roll Eyes In če se ne bo, bom jasd ostal bres tvojih Pribolškou, kar pa ne bi blo kul sploh!  Angry

Tvoj prjatu NVMP  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 70 71 72 73 74 [75] 76 77 78 79 80 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines