mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 23.06.2024 : 04:52:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 773685 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1005 : nedelja, 26.02.2012 : 15:12:41 »

Krasne plesalke in plesalci Smiley Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1006 : nedelja, 26.02.2012 : 15:21:58 »

O, kak fajn kofetarski žur Cheesy Ne dvomim, da si poleg takosmatih zeloooo uživala tudi ti Wink
(Samo pa verjetno tudi, "home alone" Cheesy )
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1007 : nedelja, 26.02.2012 : 15:40:30 »

Res je, zelooooo sem uživala! Dobra družba in dobra kava - kaj čes lepšga!  Cool

Samo si je pa ob našem prihodu domov mislil tole:

"Pust me namer, ker spim!"   


"Kva češ?"  Angry



"A ti res ne razumeš, da jaz spim?!?" 

Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #1008 : nedelja, 26.02.2012 : 16:00:52 »

Lušno je blo, res - moja dva sta se vlekla kot meglice do doma, padla dol in spita...Itak so bili pa vsi psi zelo pridni! Zelo lušne slikce, No Jinks, sploh Samo je fotogeničen Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1009 : nedelja, 26.02.2012 : 16:12:47 »

Super slikice, hvala NoJinx! Nanoreli so se res do konca. Ampak zmaga pa čuvaj kave s takšnim čuvajskim nasmeškom  Evil . Pikec se je potem tudi sprosil, da ne boste mislili, da je revež bil privezan dve uri...na štriku krajšem od 3m.  Tongue
Boni je imela še dovolj moči za fehtanje hrane  Evil , zdaj pa spi s polnim želodčkom in dobro zasušenim blatom za kremlji, ker jih nismo uspeli še oprat Lips Sealed. Bomo počakali do naslednjega sprehoda, pa potem oprali. Super je bilo!  objem objem Pa tam se vedno najdejo taki fajni lastniki in psi. Najboljši je bil tamali z mladičkom, ki je prišel na koncu.  Kiss Pa vesela sem za tistega posvojenega hrtka, ki ga imajo šele kratek čas... objem
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1010 : nedelja, 26.02.2012 : 20:30:46 »

Samo, kapo dol, ti si taka faca Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1011 : nedelja, 26.02.2012 : 20:52:49 »

Sem prav vesela, ko vidim, kako je lepo zaživel ta pasji kotiček Cheesy
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #1012 : nedelja, 26.02.2012 : 23:00:20 »

No evo, pa se našla Samotovo temo. Prekrasen mačkon.

Mi smo se imeli super. Smo se vlekli do doma, trpeče prenesli umivanje, pojedli in padli dol. No Gal je še nekaj časa žaloval za vsemi pasjimi puncami in pravi, da nima nič proti, če se mu še kdaj kakšna na glavo usede Roll Eyes Pa glede čuvaja kave, vam povem da bi jo on še postregel neznancem in jim pokazal kje je sladkor. Ne se zanašati na njegove čuvajske sposobnosti, ker so bolj skoncetrirane na pasje punce in ne toliko na kavo Huh Tisti pogled na sliki pomeni pa: Če me takoj zdele ne spustite, bom znoru!!! Luxi moj je pa mal zmeden kadar je toliko psov na kupu in potem revež ne ve čisto dobro kako bi red naredu pa se mora vsake toliko malo zlajati.

Sem vesela, da sem spoznala No Jinx in g. Psa, res je pravi gospod Pes pa gospo seniorko, ki je super potrepežljiva saj je mirno prenesla Galovo teženje pa senirčka od SilbeMie, super ste. Bonika pa itak, punca zlata srčkana. Ampak postaja taki mali zlati hudiček, se vidi kako je vedno bolj sporščena, res so ji vse tačke v med padle pri Luni7 Kiss Tudi jaz sem vesela, za hrta, ki je našel tako fajn dom.

Luna7 hvala za kavo (spet) in vsem hvala za nadvse prijetno nedeljsko dopoldne, upam da se kmalu spet vidmo.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1013 : ponedeljek, 27.02.2012 : 01:02:51 »

Saj ne, da je Samooklicana Šefica tolk Blont, da je še mere tvoje Prokrustove Postle pozabla skrit na fotkah butnglavc Samo, zdej si pa odrešen, ko bo Smetka vidla v kakem podstandardu moraš živet, te bo pomojem pri priči nazaj uzela.

Ubogi Samo Cry
NVMM
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1014 : ponedeljek, 27.02.2012 : 08:44:45 »

Hehe, seniorka se je mirno vsedla Luxu na glavo, on pa ni imel nič proti...  Grin Grin Bučki naši zlati!
Boni pa postaja mali hudiček z rožički, res je. Ampak sproti tudi hitro osvaja red. Tokrat ni šla vsaj 5x preverit vse tri izhode z igrišča, je pa pomarkirala celotnen obseg igrišča - vsakih 5 m. Da se točno ve, čigavo je to, ane... Evil Tongue
Pol se je pa utrujena vsedla na "razgledno" točko in se nastavila soncu... Pa vedno je tako vroča, golica moja (zmeri manj!).
Pa Gal se je tudi natekel, pišek mali, so delale tiste male nogice kot urca! Švrko pa navohljal...

Samo, jst ti bom nabavla bolj udobno škatlo, boš vidu! Revež beli z rožički... Evil Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1015 : ponedeljek, 27.02.2012 : 13:52:11 »

@sasenka, me veseli, da si našla temo od belega angelčka hudička! Včeraj je bilo res super in vesela sem, da smo se spoznali!  Cheesy Ja, "moja" seniorka da pač rit dol, če ji kdo preveč vanjo sili, potem se pa zgodi tudi kakšna takšna reč kot včeraj.  Grin Čeprav, on se ni prav nič sekiral, po mojem ni bil najbolj hvaležen, da si ga potegnila izpod seniorke!  Roll Eyes

Poznam jaz enega takega velikega črnega čuvaja, ki bi bil konkurenca Galu. Po mojem bi vlomilcem s skupnimi močmi skuhala kavo in postregla s piškoti!  Roll Eyes

Švrko se je pa odločil, da bo "camera shy" in od včeraj nimam nobene njegove spodobne fotografije. Pa drugič!  Smiley

Samo mi tipkovnico izpod prstov vleče, mislim, da vam hoče nekaj sporočit ...  Roll Eyes

Še tele tri fotografije prosim pokažite Smetki, da bo natančno videla v kakšen hud podstandard me je to oddala!  Angry







Revež Samo  Kiss
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1016 : ponedeljek, 27.02.2012 : 14:13:48 »

Samo, res si revež. Bom dala tvoji drugič poleg pokalic še eno večjo škatlo zate, aprou? Roll Eyes Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1017 : torek, 28.02.2012 : 22:03:59 »

No tako, pa smo prispeli na vikend.  Smiley Samo prvič ni bruhal na poti do sem in sem vsa hepi!  veselje NVMP še ni čisto pozabil, da je pri meni drugačen režim kot pri Njegovih in je trenutno presenetljivo priden (kako bo meni še žal, da sem tole napisala  Roll Eyes ). Meni se sicer še kar vleče pomigrensko obdobje, ampak saj bo tudi to minilo, zlasti zdaj, ko bom na svežem zraku praktično 24/7.  Smiley  Afro
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1018 : torek, 28.02.2012 : 22:49:09 »

Ooo, očitno vedo, da morajo biti pridni.  Wink Kiss
 NoJinx, naj ti zrak pomaga!  objem
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1019 : sreda, 29.02.2012 : 00:47:19 »

NVMP še ni čisto pozabil, da je pri meni drugačen režim kot pri Njegovih in je trenutno presenetljivo priden (kako bo meni še žal, da sem tole napisala  Roll Eyes ).
Joj, revček bošček mali nedožni NVMP - a prav nobenega zaupanja si ne zaslužš? Ti, ti, priden kužek ljubezen ljubezen

Meni se sicer še kar vleče pomigrensko obdobje, ampak saj bo tudi to minilo, zlasti zdaj, ko bom na svežem zraku praktično 24/7.  Smiley  Afro
Joj, to ti pa od srca želim Kiss
 Sicer pa bi moral svež zrak in trije najbolj pridni kosmatinci okoli tebe res pomagati Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines