mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 26.09.2024 : 06:08:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Lulanje na sto načinov  |  Tema: težave z lulanjem v stanovanju
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 17   Dol
Natisni
Avtor Tema: težave z lulanjem v stanovanju  (Prebrano 63170 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #135 : sreda, 17.12.2008 : 15:53:20 »

Brez skrbi, da se boste navadili tudi na to kako je brez lužic. Grin
se je sploh kdaj ze zgodilo da kaksen kuza ni postal cist (odrasel pes v stanovanju se vedno kaka in lula?! Cheesy )
Ne da bi jst vedela, je pa res, da je zelooooo veliko odvisno od lastnika kdaj bo pes čist.
tudi meni se zdi najbolj prav da ga sploh ne kregam (se pravi dejanje ignoriram, pobrisem pac...)
Tako je!
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #136 : sreda, 17.12.2008 : 15:53:48 »

Ja, ob nedoslednosti in nepravilni vzgoji se tudi to zgodi, da ima pes stanovanje oz. dele stanovanja za svoj WC.  Prav tako pa ob lenobi lastnika, če psa ne vodi ven.

Koliko je pa pravzapav star? Hm, mogoče si že napisala in sem spregledala?
Logiran
senejika
novinec
*
Sporočil: 23


« Odgovor #137 : sreda, 17.12.2008 : 16:05:15 »

tri mesece.

je pa tako, da s psom in fantom zivimo v stanovanju, med vikendom pa gremo vcasih v drug kraj, v originalen moj ''pravi dom''  Cheesy (pes in jaz k meni domov), tam pa zivimo v hisi, in imam sobo z direktnim izhodom na vrt. ze po dveh dneh se je navadil da caka pred vrati da ga spustim ven, in gre zunaj lulat ali kakat...

se mi zdi da v bloku v stanovanju ne ve tocno kako bi pokazal da bi rad sel ven :/ no, pa sej se bomo scasoma boljse razumeli Wink
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #138 : sreda, 17.12.2008 : 16:09:07 »

Ko ste doma, ga recimo peljite ven na 2uri magari. Bolje enkrat preveč, kot premalo. Ponoči pa mogoče enkrat sredi noči. Njemu bo tako veliko lažje.
Logiran

JRT Tara
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #139 : ponedeljek, 19.01.2009 : 17:10:55 »

Kdaj pa pes dojame da mora lulnje zarzati in to opraiti zunaj.? Naša lula notri in tudi zunaj. Spusti kadar ji zapaše. Hvala bogu na papir, ampak bi jo radi navadili da to opravi samo zunaj.
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #140 : ponedeljek, 19.01.2009 : 21:01:09 »

Če lula na papir, je to super za začetek. Sedaj pa pair počasi premikaj proti vhodnim vratom. Ko bo nekaj časa lulal na papir pred vrati, pa bodi pozorna in jo vsakič, ko bo želela lulat pri vratih, hitro pelji ven. Pri moji prejšnji psički je to delovalo. Ko je bila sama doma, je še sicer lulala na papir, ko smo bili doma, pa smo jo hitro peljali ven, ko je zavila proti vratom. Čez čas smo lahko paipir umaknili in je stekla k vratom, ko jo je tiščalo ven.
Logiran
anja24
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #141 : četrtek, 22.01.2009 : 19:43:57 »

eila..
vesela bi bila, če bi mi lahko pomagali, da naučim psičko opravljat svoje potrebe zunaj
Hvala za odgovor, lp
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #142 : četrtek, 22.01.2009 : 19:45:58 »

Če boš pobrskala po tej temi, boš našla veliko nasvetov.
Logiran
anja24
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #143 : četrtek, 22.01.2009 : 19:55:32 »

hvala, raunokar pregledujem Wink
zanima me pa še to kje bi lahko dobila ograjico in koliko stane?
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #144 : četrtek, 22.01.2009 : 20:13:44 »

V trgovinah za živali. Najcenejše so ponavadi na kaki razstavi.
Logiran
sessa
rad pišem
****
Sporočil: 447


« Odgovor #145 : četrtek, 22.01.2009 : 21:11:52 »

Moja ''tamala'' tako dolgo ni bla cista, dokler nisem zmigala svoje rite iz stanovanja Cheesy, zdaj hodima vsaj 5 krat na dan. Ko sem lepo mirno za njo cistila luzice, sploh ni vedela da kaj narobe dela.
Logiran
oktalz
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« Odgovor #146 : petek, 06.02.2009 : 16:16:14 »

Pozdravljeni.  Pod odgovorom 128. je bilo moje vprašanje, kako navadit psičko na sobno čistočo. Zdaj sva končno prišle na zeleno vejo z lulanjem.  Vmes je bilo ogromno lužic, kaj govorim  lužic, to so bila jezera, glede na to, da je Luna kavkaški ovčar s 35 kg. Zato pa je zdaj veselje toliko večje Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
sabrina
rad pišem
****
Sporočil: 290


« Odgovor #147 : petek, 06.02.2009 : 16:46:10 »

MOj ima v kotu na hodniku postavljeno plenicko (nepremocljivo podlogo 60 x 90) in vsaj dvakrat na mesec tud zna lulat se vedno tam.  Kadar veliko pije pred spanjem se mu to zgodi. Je pa kuzek ampak na plenicko lepo lula kot puncka. Mi je pa ta podloga resla problem ko je bil majhen saj je lulal tud po 10 krat na dan in to povsod. No potem sem nekje zasledila to zgodbico o podlogah na tleh in ko se je prvic polul sem ga nesla na podlogo, to ponovila se parkrat in se je obneslo. Kupijo se pa v vseh apotekah.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.405


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #148 : petek, 06.02.2009 : 20:12:59 »

Brez zamere vsem, ki uporabljate plenice, papirje in druge pripomocke zato, da se izognete letanju ven in not s psom v narocju v prvih mesecih bivanja s psom - podrobno in veckrat preberite odgovor sesse:

Moja ''tamala'' tako dolgo ni bla cista, dokler nisem zmigala svoje rite iz stanovanja Cheesy, zdaj hodima vsaj 5 krat na dan. Ko sem lepo mirno za njo cistila luzice, sploh ni vedela da kaj narobe dela.

Torej, zacnite migati, pa bodo tudi vasi psi cisti.
Logiran

sabrina
rad pišem
****
Sporočil: 290


« Odgovor #149 : petek, 06.02.2009 : 20:49:01 »

Gospa Jana, svojega psa peljem trikrat na dan ven in definitivno se ne izogibam letanju ven.  Najbolj srecna bi bila ce bi imela cas in ga peljala 5 x  na dan ven pa mi na zalost  cas in moje delo    tega ne dopuščata ampak  zato  moj pes ni manj cist.   Zanimivo je pa to, da kadar sva v Slo tega ne pocne, kadar sem pa recimo v tujini, kjer ga peljem ven krog 8 zvecer, ker je potem vse polno potepuskih psov in so naju velikokrat ze napadli, ampak sva uspeno utekla (hvalabogu ker so revezi lacni in prestraseni in v tropu).   Res je da zvecer narediva brzinski sprehod,  ker me je strah, zato mu tega da se vcasih polula na plenicko (precizno tocno na sredino) ne zamerim, se manj pa sebi. Če bi umaknila plenico ne bi lulal tudi to vem sam kaj ce imam slabo vest ker mu vecerni sprehod skrajsam na minimum pa revez za to nic ni kriv. Pa brez zamere.
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 17   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Lulanje na sto načinov  |  Tema: težave z lulanjem v stanovanju
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines