mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 24.06.2024 : 14:14:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 272 273 274 275 276 [277] 278 279 280 281 282 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 642749 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #4140 : sobota, 13.03.2010 : 13:14:42 »

Če mene nekdo posili in ga v samoobrambi s kamnom po glavi in umre, a tudi ne bodo ugotavljali ali sem bila posiljena ali ne? Saj vendar nočejo njegovi ubogi družini povzročat travm s sočnimi podrobnostmi, pa ker je mrtev ga tako ne morejo kazensko ovadit, zakaj bi se potem sploh ubadali s preiskavo?

bruham

Po vsem tem, bi verjetno tebe obtožili umora in za nevarno, zato bi te stlačili v zapor. bruham
Logiran
taoin
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 63


« Odgovor #4141 : sobota, 13.03.2010 : 13:20:05 »

24 ur - novice, 6.2.2010

Naši viri, ki želijo biti neimenovani, trdijo, da se vršijo pritiski na direktorico VURS in inšpektorja Andrenška,... še več, prišlo je celo tako daleč, da bi naj celo razmišljali, da bi naj trupla celo zamenjali in tako prikrili zlorabo psov...
02:06, 27:44

Upam, da se še vsi spomnite tega prispevka, če na pa si ga lahko za osvežitev spomina ogledate in poslušate tukaj:
http://poptv.si/multimedia/novice-602.html
Ups! Zgodil se mi je tiskarski škrat. Pravilno bi moralo pisati: Naši viri, ki NE želijo biti imenovani...
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #4142 : sobota, 13.03.2010 : 13:20:25 »

Baričevič, njegovi sorodniki in vplivni prijatelji nimajo pravice do pietete, v tem primeru definitivno NE!
Logiran
taoin
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 63


« Odgovor #4143 : sobota, 13.03.2010 : 14:18:27 »

Citat: "Nacionalni veterinarski inštitut  pa že izvaja DNK analize, in sicer v forenzične namene. To pomeni, da je že sedaj mogoče v primeru, ko je za napad osumljenih več psov, njihov DNK primerjati z DNK vzorca, najdenega na žrtvi napada. Takšna analiza z veliko gotovostjo omogoča identifikacijo napadalca."


Aja, kaj pa obratno, oziroma v primeru, ko obstaja sum, da so osumljene žrtve napada tako napadalci kot napadeni???!!!
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #4144 : sobota, 13.03.2010 : 22:30:49 »

Ta država je tako gnila, da me je sram, da sem državljanka Slovenije. bruham Če jim je pieteta do pokojnika tako grozno pomembna, ne vem, zakaj potem sploh govorimo o grozodejstvih 2. svetovne vojne, na primer. Saj so žrtve že mrtve, Hitlerček tudi, tako da ... dajmo bit tiho, pieteta pa to.  butnglavc Pa še dokazat ne moremo, da je res delal ta grozodejstva ... saj veste, lahko so ljudje sami v plinske celice hodili ...  bruham
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #4145 : sobota, 13.03.2010 : 22:48:42 »

Ta država je tako gnila, da me je sram, da sem državljanka Slovenije. bruham

Točno to sem jaz Pahorju napisala že ob začetku prikrivanja te afere. Itak, da mi niso nič odgovorili - še avtomatskega odgovora v stilu "Prejeli smo....bla, bla...." nimajo naštimanega. Bljak.  bruham
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
majpot
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 50


« Odgovor #4146 : nedelja, 14.03.2010 : 02:59:43 »

Jasno, da ne smejo povedati. Imajo nas za bedake, vendar se temu ni čuditi, glede na to kdo nam vlada. Itak bodo vse pometli pod preprogo, iz nas delajo bedake. Edino pametno se mi zdi, da se res napiše eno dobro pismo in razpošlje tujini, kaj se pri nas počne. Za res neodvisno preiskavo oz. mnenje. Tako kot je malo preje predlagala mislim da Zala.

 Očitno si prav nihče ne od stroke , policije, odvetnikov, politike ne upa karkoli storiti proti morilskemu ,ogabnemu , sprevrženemu stroju. Mi smo samo državljani in to očitno drugorazredni in imamo pravico ,da kaj natredimo.

Mene je pošteno strah v tej naši deželi, da o nenehni slabosti ne govorim.

Vendar bo pri tem ostalo, če ne bomo kam napisali. Naj se prosim nekdo ,ki ima kak smisel za to tega loti, mislim, da podpisnikov ne bo težko najti. Ogromno jih bo. Torej kaj nam pa morejo?

Zala mislim, da si ti spraševala za raziskovalnega novinarja. Pošlji vprašanje Požarju, ta je edini, če si bo upal. Kresalka je prišla k sebi. Saj ima za sabo Senico, kaj rabiš folk.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #4147 : nedelja, 14.03.2010 : 03:03:47 »

Se strinjam, da je čas, da povprašamo za mnenje tuje strokovnjake.
Logiran
nenaxxx
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #4148 : nedelja, 14.03.2010 : 09:07:03 »

Popolnoma se strinjam z majpot in mel!!!
Obcutki, ki me navdajajo zadnji mesec in pol so tako mesani, da me ze skrbi za moje zdravje ...pocutim se jezna, besna, zalostna, obupana, nemocna...   to ni Slovenija, ki bi jo rada zapustila svojim otrokom in vnukom!
Predvsem pa imam pred ocmi tiste stiri pasje dusice, ki so morale tako trpeti .... in tega je zares mar le pescici ljudi pri nas ...




“ The world is a dangerous place, not because of those who do evil, but because of those who look on and do nothing. ” Albert Einstein



Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #4149 : nedelja, 14.03.2010 : 10:15:48 »

Če se človek vsaj malo zamisli; kaj smo pa pričakovali?
Če so cel čas bili vpleteni (celo po službeni dolžnosti!) vsi, ki so bili vpleteni že prej ob vračilu psov. Kaj smo pa mislili, da nam bodo sedaj povedali, ko je šlo celo za smrt človeka in sprevržena dejanja, ki bi naj izbrisala svetniški sij iz velecenjenega zdravnika in prijatelja? Ne pozabite; kdo vse je izjavil, da je bil njegov prijatelj, "poznalo ga je pol Ljubljane", je bilo rečeno...
Pa včeraj poslušam, kako so se vsi Pogačnika bali.  Lips Sealed Se čudim, da smo sploh izvedeli za te poškodbe. Aja, najprej so neuradno prišle ven....tako kot je neuradno prišla ven fotografija.....
In Kresnica nad policijo, ki preiskuje od 2.2. Pa njen partner, ki je odvetnik in je že skoz delal ZA prijatelja.
A smo res mislili, da bo sedaj kaj drugače?Huh Še kar naprej smo nategnjeni.

Če mene kaj vprašaš - bi od prve sekunde 2.2.  morali vse skupaj preiskovati TUJI strokovnjaki.
Pa tudi če so bili vsi vpleteni čisti; dovolj je, da so bili PRIJATELJI, ODVETNIKI; PARTNERJI ODVETNIKOV,...
Kaj vse se je sedaj že pogrnilo za večno pod preprogo?
Fajn so nas namazali.

In ko še razmišljam dalje; kako prikladno pravi čas je izbruhnila ta nova afera Prijatelja. Takos e vse lepo pokriva s petkom in uradnimi rezultati preizkave. Oh ti naši zlati petki, ko ljudi ne zanima drugega, kot kako se bodo čez vikend spočili. Če jim še piskaš non stop z novo afero - še toliko bolje. Lips Sealed
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #4150 : nedelja, 14.03.2010 : 10:32:38 »

Mogoče pa gre tale afera s psi kakemu zapriseženemu ali zapriseženim pasjim sovražnikom celo zelo na roko in namerno ovirajo obelodanjenje resnice, saj bodo lahko na ta naćin dosegli svoje - nov zakon in kratenje pravic nam pesjanarjem. Takšna kot je naša država, me to sploh ne bi čudilo.
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #4151 : nedelja, 14.03.2010 : 10:40:16 »

Predvsem gre zelo na roko KZS...
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #4152 : nedelja, 14.03.2010 : 12:36:32 »

Točno to sem jaz Pahorju napisala že ob začetku prikrivanja te afere. Itak, da mi niso nič odgovorili - še avtomatskega odgovora v stilu "Prejeli smo....bla, bla...." nimajo naštimanega. Bljak.  bruham

Itak, saj kaj več od človeka, ki je oddal psa, ker je dobil otroka, niti ne moreš pričakovat.  bruham
Logiran
biidi
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« Odgovor #4153 : nedelja, 14.03.2010 : 14:25:39 »

Citat
Obcutki, ki me navdajajo zadnji mesec in pol so tako mesani.. ...pocutim se jezna, besna, zalostna, obupana, nemocna...   to ni Slovenija, ki bi jo rada zapustila svojim otrokom in vnukom!
Predvsem pa imam pred ocmi tiste stiri pasje dusice, ki so morale tako trpeti .... in tega je zares mar le pescici ljudi pri nas ...

nenaxxx, se strinjam.. občutki so podobni, čeprav mislim, da nas mogoče je le malo več ko peščica.  Smiley
če bo komu v veselje in za malo boljšo voljo, je tukaj en luškan video, tako za mimogrede:
http://www.youtube.com/watch?v=THkD1suP6ko
je o volkovih, ker itak imajo vsi psi, kužki in kužmani volčje prednike  Wink
Logiran
Rnata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


WWW
« Odgovor #4154 : nedelja, 14.03.2010 : 15:39:10 »

Ena malenkost o neodvisnosti, avtonomnosti in sploh in oh naših kriminalistov:

"Zadnji, še vedno aktualni direktor kriminalistične policije z mano niti ni upal komunicirati. Stvar je postala bolna. To je človek, s katerim sva odraščala skupaj, s katerim sva plavala skupaj. On ni upal dopoldne sprejeti mojega telefonskega poziva, ker bi si s tem nakopal jezo ministra, popoldne pa mi je pošiljal pozdrave prek sestre." (Drago Kos, predsednik protikorupcijske komisije, Izjave tedna, Dobro jutro, 13.03.2010)
Logiran
Strani: 1 ... 272 273 274 275 276 [277] 278 279 280 281 282 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines