mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 26.09.2024 : 06:39:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Napad na mojega psa
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 25   Dol
Natisni
Avtor Tema: Napad na mojega psa  (Prebrano 57189 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #255 : petek, 07.11.2008 : 14:53:34 »

Hihi, moj se pa uleže in zaspi in mu je čisto vseeno, ali me ni pet minut ali pol ure. Ko pridem ven, ga zbudim, pa greva.  Grin
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #256 : petek, 07.11.2008 : 17:56:43 »

Jaz moje ne pustim več pred trgovino, razen če jo res čuva odrasla oseba, ki jo pozna. Se bom kar citirala:
No imeli smo krasno popoldne, ki pa se ni ravno najlepše zaključilo. Po pasjem tekanju sem Thebo pustila s otrokoma pred trgovino (privezano). Stojim na blagajni, ko zaslišim kako me Tomaž kliče. Šibam ven in vidim kako nek star alkoholiziran moški izziva psa. Rečem 3x naj pusti mojega psa pri miru, če pa se ji še enkrat približa je na lastno odgovornost. Seveda se umakne. Ravno plačujem spet kliče Tomaž. Spet isti moški proti Thebi pa zraven še nadira mojega otroka, naj gre stran od psa s palicami (ki jih je "nabral" na sprehodu). V tistem zagledam prijateljico s njeno pesjanko, odpnem Thebo in ji pomignem naj mi jo prime. Theba seveda veselo proti njima mimo njega, v tistem pa jo ta moški udari po boku Angry Shocked. Hvalabogu ni reagirala, prijateljica jo je prijela, takoj sem jo pripela nazaj na povodec in poklicala policijo. Nek fant se je javil za pričo (še enkrat hvala, če slučajno bereš). Res pohvale policajem, prišli so v petih minutah. Tip je bil tako alkoholiziran, da jo je seveda veselo pričakal.
Policija pride in ker je bilo to prvič, lahko le napišejo zapisnik in ga opozorijo  Angry. Žalostno, morda bi mu bila boljša lekcija, če bi Theba na njegovo izzivanje dejansko reagirala.
lp
T.
P.S.: To mi je lekcija, da tudi po cigarete ne smem v trgovino in psa pustiti zunaj, pa čeprav s spremstvom Tongue
Logiran
everlast
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #257 : petek, 07.11.2008 : 20:45:13 »

No tale doberman, ki je napadel našega Taja je bil privezan pred trgovino za kandelaber.
Vendar je zlomil karabin na vrvici in se je enostavno snel z vrvice ter napadel našega psa.
tako, da res ni važno kako psa pripneš, se še vedno lahko strga.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #258 : petek, 07.11.2008 : 20:54:35 »

privezanega psa nikoli ne bi pustila samega nikjer - niti na domačem vrtu! če je privezan, se ne more branit; če je sam - pomeni, da je brez nadzora, kar pa tudi ne gre.
moji čakajo sami doma ali pa pred trgovino v družbi vsaj enega od nas Wink (pa v trgovine kjer so kosmatinci dobrodošli zahajamo pogosteje, kot v tiste, kjer niso)

lp, maja
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #259 : petek, 07.11.2008 : 21:02:55 »

Tudi jaz Kaje nikoli ne pustim pred trgovino same.Se preveč bojim zanjo. Gre pa z mano večkrat po trgovinah, kjer ima pes dovoljen vstop.
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #260 : petek, 07.11.2008 : 22:47:50 »

Tudi jaz Kaje nikoli ne pustim pred trgovino same.Se preveč bojim zanjo.ž

podpis. smo, da spremenim ime , v mojem primeru je to Charlie.
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #261 : petek, 07.11.2008 : 22:59:14 »

Jaz sem pred leti Kajo veckrat puscala pred trgovino,seveda privezano. Bi bilo pa cisto vseeno, ce bi bila odvezana, ker brez mene ne bi sla nikamor.  Smiley Ponavadi me je cakala pred trgovinami kjer sem jo lahko videla skozi izlozbo. Odkar pa opazam, da naokrog hodi usekan folk psov ne puscam nikjer vec samih. Sem ze dozivela, da je en mulo zacel odvezovati psa, ki je cakal lastnico. K sreci sem vedela, da pes ni njegov in sem mulota spodila. Pa se mu je zdelo ful smesno. Undecided

Upam, da se Taju usesek hitro pozdravi, kretenski lastnik pa naj svojemu psu kupi mocnejsi strik in nagobcnik, ce ga ze pusca zunaj brez nadzora. lp
Logiran

Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #262 : petek, 07.11.2008 : 23:07:07 »

Uf, za Gala pa Luxa ni variante, da ju pustim kjerkoli privezana. Se preveč bojim, da bi jih kdo ukradel. Biba pa tudi še ni bila privezana pred trgovino ker počaka v avtu pa še to samo na vsake kvatre.

Sem jo pa enkrat pustila privezano pred Zdravstvenim domom na Metelkovi - je bilo nujno - pa pridem ven in jo hočen odpet, da greva pa me dva narkomana resno napadeta, da naj pustim psa pri miru, ker ni moj. In dejansko smo se kregali ene 5 minut ali je moj pes ali ne na koncu sem izvedela, da sta misilila, da pes ni moj, ker baje "babe" nimamo takih psov. Ne vem sicer kakšnih ampak sta bila prepričana, da hočem Bibo ukrasti. Tudi ne vem zakaj bi potem kradla takega psa, če babe nimamo takih psov ampak se mi ni dalo več prerekati z narkomani, ker mi niso glih zabavni.

Si pa raje ne predstavljam kaj bi bilo, če bi tale napad doživel Gal ali pa Lux. Groza.
Logiran
luna83
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 301


« Odgovor #263 : petek, 07.11.2008 : 23:23:18 »

uff, jaz mojega Neona pustim raje v boxu v avtu, pa še tam me je strah da ga bo kdo ukradel,kaj šele pred trgovino Roll Eyes. O ne ne sem preveč paničen človek, da bi ga privezala za kandelaber in šla v trgovino ? Ne ne ne jaz si tega ne upam naredit, sploh dan danes, ki je ta folk vsak dan bolj čuden.
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #264 : petek, 07.11.2008 : 23:30:53 »

Zanimivo. Jaz pa Timija že vseh 11 let puščam vsaj 1x na dan privezanega pred trgovino, pa prej sem 14 let našega pudeljčka Fona tudi, pa nimam niti ene slabe izkušnje. Smiley
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #265 : petek, 07.11.2008 : 23:51:02 »

Tudi jaz Nika puščam pred trgovino že vseh 10 let. Prav tako moji starši. Mami gre celo v Mercator center z njim in ga tam priveže pa ima potem še precej do trgovine, ven ga pa seveda ne vidi. In nikoli še ni bilo problemov. Ukrast ga pa tudi ne more kar vsak, saj ni šans, da bi šel z njim. Takoj ovratnico sname dol, prej se pa upira na vse kriplje (so ga probali prijatelji, ker so bili prepričani, da bo šel z njimi,ker jih ima rad , pa so se fajn ušteli Tongue ).
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #266 : sobota, 08.11.2008 : 23:35:37 »

ma ja.. saj samo Charlie je zelo majhen in bi ga lahko kdo tudi pod roko dal in ga odnesel... pa lajat tudi ne zna ravno-laja samo, če smo doma in mu kaj res ni všeč..vse ostalo pa je bolj cviljenje Tongue ..
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #267 : nedelja, 09.11.2008 : 16:05:02 »

jaz sem z mojim Skyjem šla enkrat,ko je bil še čisto mlad tako v trgovino. in ko sem bila notr, sem čez okno videla, kako ga en spuščen mešanček na vsak način hoče naskočit. sem letela ven in potem sem se ga še na potu domov komaj znebila.
sdrugače imamo pa tukaj čisto blizu pekarno, ampak je dejansko tako majhna, da samo vrata odpreš in si že pri pultu, tako da sem zraven psa. drugače pa se v kakšne večje trgovine tako z avtom vozimo, in takrat po večini doma ostane, če pa že ne pa v avtu.
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #268 : nedelja, 09.11.2008 : 21:14:16 »

Zanimivo. Jaz pa Timija že vseh 11 let puščam vsaj 1x na dan privezanega pred trgovino, pa prej sem 14 let našega pudeljčka Fona tudi, pa nimam niti ene slabe izkušnje. Smiley

Dobro ime za vašega pudeljčka Smiley
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #269 : nedelja, 09.11.2008 : 21:30:13 »

Mojih psov nikjer ne pustim samih, niti za sekundo. Prevečkrat sem že brala ali slišala kako privezan pes ugrizne neznanca, ki ga draži ali otroka, ki ne ve, da nepoznan pes v strahu ali zaradi presenečenja lahko ugrizne. Vedno pa je kriv skrbnik. Pse, sploh manjše pasemske tudi kradejo, kot dobro vemo. In potem se skrbniki vsi zgroženi čudijo kako je to mogoče., da jim je pes izginil.
Edino na domačem vrtu, sedaj ko imamo ograjeno z vseh strani in so starši sosedovega mulca trdo opozorjeni, ker so nam zadaj za hišo podrli en delček ograje in zaklenjena vrata na dovozu jih mirno lahko pustim same, vendar samo takrat ko je nekdo od naju doma. Ko smo zdoma so pa v hiši.
Človek ni nikoli preveč previden.
Logiran
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 25   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Napad na mojega psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines