mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 24.06.2024 : 15:09:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 217   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški buldog - čvek  (Prebrano 295852 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #120 : torek, 23.03.2004 : 13:17:19 »

Pozdrav vsem buldožerjem! Grin

Že nekaj dni de nismo nič slišali oziroma pisali. Undecided
Meni je nekaj internet nagajal pa nisem uspela priti gor. Tongue

Jaz sem bila pri ga. Sonji in g. Željkotu in moram reči, da sta neznansko prijazna in dobrosrčna človeka, in da zelo lepo skrbita za pse, da o malih nagajivčkih ne govorim Grin Seveda sem bila navdušena nad Tysonom in Hildo, Bejbe pa na mojo žalost ni bilo.
Ma ne morš verjet kako so to prijazni psi, Tyson mi je hotu kr v avro skočit, da bi se šel on peljat Cheesy, jst nebi imela prav nič proti, bi ga kr domov odpeljala. Sem jih tud mal pofotkala a še nisem vseh slik posnela tko da bom kr na razstavi nadaljevala.

Da ne bom preveč nakladala bo za dans dost. Sonji in Željkotu želim še veliko lepih in srečnih dni s svojimi bully-ji in veliko uspehov.

Zdaj pa pozdravljam še vas g. Tone in vaše pse, ter ga. Mirjano, skratka vse ki imajo radi bully-e.

pa pa Urša
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #121 : četrtek, 25.03.2004 : 12:53:59 »

Heloooo!!!!!!

Ja kje pa ste vsi? Zdej pa že dolgo se ni nihće oglasil! Cry

Upam, da bo kmalu spet kak ljubitelj buldogov odpisal. Ne vem mogoče imate preveč dela.

Pište kaj na forum!!!!!!!!!!!!!!!!

Adijo

Urša
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #122 : četrtek, 25.03.2004 : 13:09:31 »

Hojla  

A mi lahko prosim nekdo pove kako dodaš sliko v galerijo!!!!!!!
Prosim, ker se mi tud sanja ne. Sem že probala pa noče in ne gre.

Prosim lepo, Na pomooooč!!!! Sad

Urša
Logiran
Peibie
rad pišem
****
Sporočil: 319


« Odgovor #123 : četrtek, 25.03.2004 : 15:13:20 »

Citat
Tyson mi je hotu kr v avro skočit, da bi se šel on peljat


 Grin Grin Grin Grin

Sem ti rekla, da ti zna kaksen kam splezat, pa ga ne das vec stran. Tongue Wink Grin

Razstava se priblizuje, spet bomo vsi slinasti in kosmati, psi pa prezuljeni ze en mesec naprej, vsi pa zadovoljni in utrujeni. Cheesy

Se vidimo v nedeljo,
Mojca
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #124 : petek, 26.03.2004 : 23:02:44 »

Hojla!

Ker vidim da ste vsi zposleni zaradi razstave vam želim le veliko sreče z vašimi psički na razstavi in veliko uspeha.

Sicer pa se itak vidimo v nedeljo.

Lepo pozdravljeni

Urša
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #125 : ponedeljek, 29.03.2004 : 19:01:29 »

Ojla...
Čestitke vsem buldožerjem za dosežene rezultate... predvsem Zoltanu in Slaghek Night And Day-u. Škoda, da me ni bilo v ljubljani da bi ga videla v živo...Na slikah z razstave je pa FANTASTIČEN...  Kiss Kiss Kiss Sem kar malo zaljubljena... ( v bullija, da ne bo pomote  Grin Wink)
Mogoče se pa vidimo v Grosupljem...menda nas je Tanja že prijavila..

LP, Eva
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #126 : torek, 30.03.2004 : 11:20:02 »

Hojla Cheesy

Tudi jaz posiljam cestitke vsem buldozerjem za njihove uspehe na razstavi v Ljubljani. meni so bili preprosto prav vsi buldogi vsec in vsak posameznik je bil nekaj posebnega.  Grin

Zdej ko pa sem jih tolk v zivo vidla mi je pa hudo ko moram se tolk casa pocakat da bom tud jaz mela buldoga, smrk Cry Cry

Upam, da bo cas hitro minil!!!! Hvala Sonji in Zeljkotu in seveda ne smem pozabit na Toneta, ki so mi dali veliko informacij!!!!! Torej hvala za vse podatke in tudi se za tiste ki mi jih boste posredovali. Veseli me da sem vas spoznala in da bom spozanala se veliko drugih ljubiteljev bully-jev. Grin

Vsi ste fantasticni!!!!!

Lp, Ursa
Imate precudovite pse i
Logiran
midi
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #127 : torek, 30.03.2004 : 22:52:57 »

Lep pozdrav z juga!Ursa hvala za cestitke,dobil sem tvoj meil,dobis odgovor! Ce imas toliko vprasanj te ponovno vabim da prides k nam.Samo vzemi si cas.pili bomo kavo se igrali s kuzki in se veeeeeliko pogovarjali.Se informacija,ki bi morala zanimati vse lastnike in ljubitelje buldogov."Slovenski klub za angleske buldoge "  organizira veterinarsko predavanje s temo ki je ravno prava za cas ki prihaja: problemi z vrocino pri psih in vrocinski udari.Predavanje bo 23.4. v Ljubljani v Stegnah v prostorih "Slovenske knjige"Ce koga zanima kaj vec,lahko povprasa kar tu na forumu ali na klubu.                                                                                                                  tone
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #128 : sreda, 31.03.2004 : 12:06:54 »

Pozdravcki Tone!

Upam, da vas smem tikat!  Grin

Hvala za povabilo na kavico in igranje z vasimi kuzki!!!! Cheesy Grin
Z veseljem se bom oglasila pri vas doma, ampak ko bom nekako prisla do prevoza oziroma , ko se me bo nekdo usmilil, npr. oce in me bo pripeljal ali pa cez kake 4 mesece ko bodo pri fantu imeli avto pa naju bo njegov oce pripeljal. Moram pohvalit vaso PIGI, ki je srckana kuzika in bi jo jaz kar zase mela Grin Grin Grin
Kar se tice buldogov sta mi ze Sonja in Zeljko veliko povedala ampak nikoli ni prevec informacij o pasmi ki si jo ze tako dolgo zelim. Tyson in Hilda sta mi prirasla k srcu ker sta enkratna psa, Bejbe pa se nisem spoznala. Mladicki pa so tako ali tako srckani, nagajivi in tako prisrcni, da cloveku takoj sezejo v srce, sploh pa sem pol se bolj zalostna, ko moram se toliko casa biti brez buldoga, ki bo samo moj Cry Cry
Zdaj se tolazim v druzbi nase Tilly -whippet:nasa ji recem zato ker je od brata in njegove punce. Vam bom preko maila poslala njeno slikico, ko je bila se majhna psicka, zdaj ima 3 leta in je prava pasja gospodicna.  Cheesy
Citat
."Slovenski klub za angleske buldoge "  organizira veterinarsko predavanje s temo ki je ravno prava za cas ki prihaja: problemi z vrocino pri psih in vrocinski udari.Predavanje bo 23.4. v Ljubljani v Stegnah v prostorih "Slovenske knjige"
 
Mogoce se vidimo v Aprilu v Stegnah, ker je to blizu mojega doma, zelo zelo blizu mojega doma. Bomo vidli kako bo s casom. Sploh pa ob keri uri bo to potekalo in kje tocno v Stegnah - naslov me zanima!!! Cheesy Wink

Joj kolk sem se razpisala, se mi zdi da je to mal nalezljivo Grin Grin Grin

Se se slisimo in se vidimo ko se srecamo Grin Grin

LP, Ursa
Logiran
midi
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #129 : torek, 06.04.2004 : 21:08:27 »

Zivijo ! Ursa seveda me smes tikati ,to velja tudi za druge.Predavanje bo predvidoma ob sedmih zvecer naslov Stegne 3 prostori Slovenske knjige.Ta vikend sem bil na razstavi v Sarajevu.Se vedno imajo najboljse cevapcice.                         dosegli smo kar lep rezultat. Dedijev Jack je dobil  CAC in R.CACIB moja Pigy pa  CAC CACIB in BOB.
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #130 : torek, 06.04.2004 : 21:27:00 »

Pozdravčki vsem  Cheesy

Tone čestitke za dobre rezultate dosežene v Sarajevu Grin Grin

Jaz bi tud kak čevapčič pojedla Grin Grin

V Soboto grem na obisk k Sonji in Željkotu, grem mal Tysona in Hildo pocrklat, pa da se še mal poslikam z njimi. Pa mal grem se mladičke pogledat kako napredujejo. Ker moram še kako leto počakat na svojega nagubančka se tako malo zaposlim s tujimi, da me mal žalost mine Wink

Jutri dobim tudi rayvite slike od Tysona, Hilde in malih navihančkov od mojega zadnjega obiska pri Sonji, vam bom kakšno poslala po mailu.

Drugače pa se bova s fantom probala s Sonjo in Želetom zmenit, da bi naju vzela s seboj, ko bosta nameravala priti k vam na obisk. Grin

Mojca kam si se pa ti izgubila? Cry
Nč več ne pišeš, pa tudi drugi ljubitelji se kaj oglasite.

Pa pa zaenkrat

Lp Urša

Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #131 : sreda, 14.04.2004 : 10:55:59 »

Hoja Grin

Kje pa ste vsi?HuhHuh? Huh Huh

A bo ta tema čisto zamrla?Huh? Huh

Pišite kaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cry Cry

Lp, Urša
Logiran
evangelista
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #132 : petek, 16.04.2004 : 10:22:05 »

Draga Moja!

Tema, definitivno NE bo zamrla! Nekateri pač lovimo redke sončne žarke in sprehajamo naše kosmatince, ker je zunaj prijetno in toplo Grin Grin Grin in ne sedimo celi ljubi dan pred računalnikom.  Huh

Ni zdravo veš Huh


Bine

Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #133 : petek, 16.04.2004 : 11:07:56 »

In kaj si hotel povedati s tem HuhHuhHuhHuh?? Huh

Citat
in ne sedimo celi ljubi dan pred računalnikom.  
 

A da jst cele dneve sedim za računalnikom al kaj?

Prvič me sploh ne poznaš in ne veš kaj jst počnem čez dan, sploh pa sem v mislih imela druge ljudi, ki jih poznam!!!!!!!!!!!!

Sploh pa ne pomeni da moraš imeti psa da lahko potem uživaš sončne žarke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

In še nekaj ta forum je namenjen temam o psih in se ne mislim s tabo kregat glede tega. Ti kar uživaj sončne žarke!!!!

Lp, Urša
Logiran
Peibie
rad pišem
****
Sporočil: 319


« Odgovor #134 : petek, 16.04.2004 : 11:33:23 »

Ola, Urska, ne se jezit! Wink Je enkrat za spremembo spet soncek in se ne splaca.

Mi cakamo in cakamo na pomlad, pa je kar ni in ni. Sad

Ditka ima pri skoraj sedmih letih prvic v zivljenju vneto gubo nad nosom in se pridno cajtamo. Bo ze. Drugace se je pa letos odlocila, da ne bomo imeli vec jagod na vrtu in da jih je treba ven pometat. Ker sem jaz itak malo cudna in cisto nesolidarna, jo prav vztrajno preganjam, potem pa me gleda, ko da sem z lune padla. Huh Grin Aja, pa velika noc ji je bila strasno vsec. Grin Grin Zdaj je pa spet na shujsevalni. Roll Eyes

Tone, cestitke se z nase strani, malo pozno, a od srca. Babica ponosna! Kiss

Se vidimo v nedeljo v Grosupljem?

Lp, Mojca
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 217   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines