mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 26.06.2024 : 11:38:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 384537 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #150 : nedelja, 25.01.2009 : 03:23:28 »

Lahko noč & hvala za moralno podporo  Smiley
Jaz sem lih oživela, pa se še odločam, al začnem štrikat, kvačkat, brat, al bi mogoče rajši kaj spali...
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #151 : nedelja, 25.01.2009 : 03:26:11 »

Aja, pri nas je mir (oz. veliko mirnejše) če se preselim iz postelje na kavč.

Takrat se vse zverine zgrnejo nad mene, si dobijo vsak svoj prostorček in lepo zaspijo.  Undecided
Jaz pa zjutraj zlomljena.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #152 : nedelja, 25.01.2009 : 03:37:29 »

Eh, tudi jaz izrazam moralno podporo vsem, ki ne morete spati zaradi svojih zverin. Jaz obcasno tudi ne, ceprav danes niso krive moje zverine, ampak prostozivece, za katere sem sedaj pisala nek mail & dopis ..

Punce, dobro spite Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #153 : nedelja, 25.01.2009 : 10:31:33 »

Lahko noč & hvala za moralno podporo  Smiley
Jaz sem lih oživela, pa se še odločam, al začnem štrikat, kvačkat, brat, al bi mogoče rajši kaj spali...

Drugič mene pokliči  Tongue.

Ne samo ponoči, tudi podnevi jo stresi iz gat, če teži. Milenca nima kaj renčat, če renči, se počuti ogroženo, tudi če je Pici tri metre stran, ji tedaj očitno teži. Pa Feliway kupi, priporočam.
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #154 : nedelja, 25.01.2009 : 10:52:30 »

FŽ, oprosti mi, ampak moram  Grin Grin Grin

Ok, zdaj si bom pa nadela tale obraz  Undecided in sočustovala s tabo. Te presnete babe mačje  Angry  Tongue. Upam, da ste lahko vsaj malo spali. Pri nas so se tudi odločili, da ne spimo dlje od 7. Pa še nedelja. Halo, danes ni službe. Pa očitno njih to ne briga. Vrata se odpro ob 7  Grin. Razmišljam o dresiranem terierju (beri Junu  Roll Eyes), ki jim bo sprašil riti, ko začnejo mačke modrovat. A se ga da kje dobit  Roll Eyes
FŽ, drugič jih kar v pralnem stroju namoči. Predvsem na mehčanje  Wink

Ko mene zagrabi luna, si oblečem tale ščit  Roll Eyes  Grin (pa da ne boste mislili, da ne pomaga)
Slika 1: Sweet as sugar!
Slika 2: Tough as nails!

Upam, da bo danes bolje in je namakanje pomagalo.  Huh
And I know how you feel  Roll Eyes




* sweet.jpg (35.25 KB, 300x300 - pogledano 386 krat.)

* nails.jpg (32.77 KB, 300x300 - pogledano 384 krat.)
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #155 : nedelja, 25.01.2009 : 10:53:03 »

En majhen komentar... Roll Eyes Smiley

.... in potem vi meni vse povprek čestitate in pozdravljate, ker mi Smetka sporoča, da me pri njej čaka še en maček.... to je verjetno v smislu: "Zakaj bi bilo pa njej kaj bolje kot nam??" Grin Shocked

No saj, vi kar pridno pišite o teh dogodkih, se bom potem lažje odločala. Tongue Huh

Katarina
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #156 : nedelja, 25.01.2009 : 10:55:54 »

Halo, kdo je pa Xeno spustil tle not. Jst sm pa misla, da je tale tema zaklenjena za njo  Smiley

Xena, če imaš enga črnga, se ponoči ne vidi, tisti beli pa podnevi, tko da se praktično nikoli ne srečata in sploh ne vesta, da sta dva. Mi imamo vsi pisane mačke, sej zato je pa problem  Roll Eyes. A ne, da je tko? Roll Eyes Tongue
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #157 : nedelja, 25.01.2009 : 11:00:04 »

No saj, vi kar pridno pišite o teh dogodkih, se bom potem lažje odločala. Tongue Huh

 Huh?
Logiran

Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #158 : nedelja, 25.01.2009 : 11:01:36 »

Hihi, sem že jaz hotela napisat, da nehajte javno antireklamo za lastništvo večih mačkov naenkrat delat.  Grin
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #159 : nedelja, 25.01.2009 : 21:34:08 »

Drugič mene pokliči  Tongue.
Smetka mazohistka Tongue
A ti res hočeš da te poleg z lažnimi paranoičnimi napadi mikrosporije izven normalnih ur kličem še zaradi ostalih reči??
Sem zadnjič slišala od mojega, da jaz pri tebi zihr ne dobim več nobene živali - ker bi se mi za faktor deset povečal izbor možnih ''bolezni'', tebi pa podeseterili klici... Sej ni res, anede da ni?!

Ne samo ponoči, tudi podnevi jo stresi iz gat, če teži. Milenca nima kaj renčat, če renči, se počuti ogroženo, tudi če je Pici tri metre stran, ji tedaj očitno teži. Pa Feliway kupi, priporočam.
Jao sem pametna, jaz pa ravno narobe delam - Milenca je bila vedno kregana, ker je sitnarila in jamrala za vsako figo Sad
Feliway bom pa izbrskala, ja. Pa iz gat smo se danes tudi podnevi stresali. Imamo že nekaj dni nekakšno malo čudno vzdušje. Sem tuhtala, če smo kaj spremenili, pa je vse isto, od pralnega praška, do peska, našega ritma itd. Edina reč je en prestavljen fotelj, na katerem sicer Milenca rada spi in ga uporablja tudi kot plezalo do njene posteljice v spalnici (debelost zna bit problem, če se je treba z mesta odrinit...). Zdaj je spet postavljen nazaj in se je takoj nalimala gor. Pici pa z mišmi in podobnim od spred in od zad zalagam, da ima kaj drucga za počet, kot nagajat in težit. Roll Eyes

Zdajle zgleda ok. Se mi zdi, da bi znali spat danes Cool - brez namakanja mačk in ''sajenja'' mačje mete po po vseh povštrih in kotih stanova ob pol treh ponoči.

Moonbeamka, tebi se bo pa vrnilo, če se boš smejala, da veš!
Drugače je pa tole reklama za posvojitev dveh mačk HKRATI oz. v zelo kratkem časovnem razmaku, ko še nimajo kaj za stražit in branit svoje integritete. Ergo - Xenca, podvizaj se, čim prej, tem boljš Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #160 : nedelja, 25.01.2009 : 22:12:19 »

Ni res, itak da ne. Bajsa te čaka  Wink. Heeeec, heeeec, heeec  Tongue Tongue. V bistvu te čaka kdorkoli od psov, vsekakor pa enkrat še en maček za to, da se bo Pici z dovoljenjem nad njim izživljala in pustila Milenco pri miru  Grin.
Ne Milence kregat, tamala ji hoče primat prevzet, pa ji moraš celo malo pomagat, da ga obdrži. Torej, če Milenci uspe kako klofuto primazat Pici, jo pohvali  Cool. Resno mislim, ampak te raje pokličem jutri, da ne bom tule razpredala  Tongue.
Logiran

sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #161 : nedelja, 25.01.2009 : 22:23:35 »

Hvala punce, meni ste tako kot Katarini povsem razpršile dilemo. Je mačji mamini ritki precej dolgcajt, ampak  ne želim norišnice, sem jo imela z mladim cuckom za vse večne cajte dovolj.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #162 : nedelja, 25.01.2009 : 22:25:19 »

sanco1a, ne bo nobene norišnice, če prideš po kateregakoli, ki je z njo živel. Resno  Smiley.
Logiran

fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #163 : nedelja, 25.01.2009 : 23:51:23 »

Sanco1a, Milenca je stara 6let in pol, zanjo je bila Pici verjetno nekaj takega, kot če v tvoji dnevni sobi zdejle pristane nlp.
Karakterja sta tudi malo neposrečena kombinacija (objektivno gledano bi bila Milenca verjetno najbolj srečna sama) - kot če bi vzel iz Horjula Mici in Pšatkota recimo. Take kombinacije ti Polona garant ne nakoplje, že zaradi mačkov ne, tudi če bi ji blo za tvoj spanec vseeno Wink
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #164 : ponedeljek, 26.01.2009 : 12:36:33 »

zanjo je bila Pici verjetno nekaj takega, kot če v tvoji dnevni sobi zdejle pristane nlp.

 Grin
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines