mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 22.09.2024 : 20:12:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kraljevski pudelj
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 22   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kraljevski pudelj  (Prebrano 81716 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
majamaja
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 32


« Odgovor #150 : četrtek, 03.11.2005 : 09:06:26 »

Pozdravljeni vsi kodroljubci.

Mi smo se pa te dni malo potepali. Med drugim sva s Kano obiskali njeno rodno hišo. Tam imajo zdaj kar štiri črne kraljevce. Si lahko predstavljate pet kodrov na enem kupu. Poleg mame so obdržali še eno psičko. Za oddat pa imajo še enega res velikega samčka ter še eno samičko. Tako lepi so.
Ker delujejo skupaj kot trop, jih lastnik ni hotel vseh na enkrat spustiti h Kani. Z eno psičko sta se prav lepo igrali. Če bi imele psičke enake frizure, bi jih težko ločila med seboj (iste kretnje, iste barve, isti karakter,..). Je bilo videti, da so v žlahti.
Žal so slike vse nekam motne, ker ti kosmatinci ne znajo biti sekundo pri miru. Res so bili enkratni vsi skupaj.

V ponedeljek pa sva bile na Snežniku. Tam je bilo tako lepo. Na vrhu je bilo sonce, cela Slovenija pa je bila spodaj v oblakih (razen Triglava). Kana je seveda naredila 3 vzpone (če seštejemo njene pretečene kilometre). Na vrhu pa si je privoščila malico, ki jo je ukradla nekemu gospodu. Si predstavljate mojo zadrego in opravičevanje. K sreči je imel kar posluh za nevzgojenega štirinožca. Med vožnjo proti domu pa je zaspala kot ubita.

Se še kaj slišimo.
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #151 : četrtek, 03.11.2005 : 09:26:17 »

Hojla,

to je pa mogla bit veselica  Cheesy, a ne? Ti kar prilimaj kakšno "in the move" fotko. Res, še dobro, da so tudi ljudje, ki se jim zdi, da zaradi kraje malice še ni konec sveta  Wink. Pa če te slučajno poskače ali pa malo požveči roko,....  Huh. Jih pač ne sledimo, ker si vsako sekundo izmislijo kakšno novo potegavščino.

Včeraj sem pa izvedela, da je naš Sai najbrž staknil nek virusni kašelj. Ni sicer ful hudo, samo vsake toliko precej grdo zakašlja, kot bi se mu ena sluz zataknila v grlu. Baje mine v 2-3 tednih, ublažiš lahko zadevo le z nekaj kapljicami sirupa Panathus ali Sinecod. Bomo videli - upam, da bo hitro minilo.

Pozdravčke in čuvajte svoje zakladke,
Š&S
Logiran
majamaja
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 32


« Odgovor #152 : ponedeljek, 07.11.2005 : 19:09:33 »

Opažam, da ste res že skoraj vsi v pripravah na zimski spanec. Vreme je res nemogoče. Če grem s svojim štirinožcem na sprehod (težko je ujeti dan, ker je hitro tema), potrebujem potem še kar nekaj časa za fenanje in krtačenje. Res je to vreme prav zoprno.

V spomin na živahnješe dneve pa prilagam še eno dokaj čisto fotografijo pri Kaninih vzrediteljih.
Lep se imejte in veliko se smejte.


[attachment deleted by admin]
Logiran
VITAALDAM
novinec
*
Sporočil: 11


WWW
« Odgovor #153 : ponedeljek, 14.11.2005 : 14:57:34 »

Hoj,

smo se pa le malo zbudili. Po sliki z Laškega sem pa že skoraj čist prepričan, da sta Kana in naša Klejči sestrici (popravi me, če se motim - a je mati Ališa). Mi smo bili v Laškem pred, približno, dvema mesecema, a je moral gospod mamo Ališo in ''bratca'' zapreti, z sestrico pa sta totalno strapali - kot si omenila, enake frizure pa jih ne ločiš.
Vreme je res nikakvo, kamor kol se obrneš, sama mokrota, ''problem'' je pa v tem, da Klea čist potrapa, ko je mokro, tako, da se res dobro zleta, kljub takšnemu vremenu je kar zadovoljna - samo da jo šiba.

Še kakšen lep, suh in sončen videkend in ne samo brat foruma, kot smo mi nekaj časa, napište kej, pa da vidmo kdaj se lahko dobimo, seveda v čim večji cifri.
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #154 : ponedeljek, 14.11.2005 : 16:03:58 »

'br dan!

Res je tale tema postala čisto zimsko zaspana. Saj vem, da nimate časa se ukvarjati z računalnikom, ko imate pa doma take hiperaktivce  Cheesy Je mogla bit pa akcija na obisku, a ne majamaja? Si sploh ne predstavljam toliko KPjev na kupu, čeprav bi jih zelo rada videla. Tudi midva se ubadava z vremenom, še posebej zdaj, ko se že pripravljava na razstavo in tale dež in megla prav nič ne pripomoreta k temu. Jutri gre v salon v BTC, da ga skopajo, ker gre zvečer še k frizerju - prvič v življenju mi bo nekdo drug skopal psa  Shocked, si sploh ne predstavljam. Ampak baje tam že vejo, kaj delajo, saj sta mi lastnika že na "predstavitvi" povedala, kaj vse delajo razstavnim psom. Pa sem jaz mislila, da veliko šampona in balzama porabim zanj. Tam grejo celi karnistri tega  Shocked Cheesy Bomo videli. Ga bom slikala, ko pride z obdelave, pa boste sami ocenili  Wink V nedeljo pa stiskajte pesti za naju, saj bo oba precej strah, ker v bistvu sploh ne vem, kaj bova počela tam med vsemi profiji. Ampak greva pokazat, da so tudi navadni hišni razcrkljanci lahko kos prvakom, ki so v tem že od prvega dne, ko pridejo na svet  Wink A ne?

Res bi bilo lepo, če bi se že končno malo organizirali, pa se dogovorili za srečanje. Jaz predlagam vikend, ker med tednom nas že vse tema prehiti.

Pa še nekaj slikic iz pred par dni:
http://www.moj-album.com/slike/270242/aXZEVcLwV9rj33yJ.jpg
Moja najljubša fanta med crkljanjem

http://www.moj-album.com/slike/270242/LVgpx92m3viNC70u.jpg
Po "krtačni" obdelavi...

http://www.moj-album.com/slike/270242/ggwh9tbFLSGMM0cm.jpg
Ko pridem iz kopalnice...

Lepo se imejte, pa ne spat - zunaj je zimaaaaaaa  Grin Cheesy Grin Cheesy Grin

Š&S
Logiran
majamaja
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 32


« Odgovor #155 : torek, 15.11.2005 : 14:34:53 »

Seveda sta Klea in Kana sestrici. Tudi pri meni je moral lastnik samčka zapreti, ker je zelo dominanten, ampak ženske so se med seboj pa dobro ujele.

Extreme, srečno na razstavi, saj morda pridem pogledat. Moram nabavit šampon in podobne reči.

Lep pozrdav
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #156 : torek, 15.11.2005 : 16:35:25 »

Potem me pa kar za rokav pocukaj - saj naju ne bo težko zgrešiti...

Lp, Š&S
Logiran
julijana
novinec
*
Sporočil: 14


« Odgovor #157 : sreda, 16.11.2005 : 08:00:24 »

Tudi od brata Elona najboljše želje za čimboljšo uvrstitev. Sicer pa so kraljevci itak najlepši tako da bo to le potrditev na papirju !!!!
Veliko užitkov vama želi Julijana in knalu nasvidenje !
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #158 : petek, 18.11.2005 : 15:36:54 »

Mi že mirimo črvičke v želodcu...  sram - imam kar malo treme  Undecided (za Saia ne vem  Wink). So ga pa zelo lepo zrihtali v BTCju in bomo še prišli. Drugi teden dobite foto-poročilo z razstave v Saievem albumu. Upam samo, da ga ne bo spet preveč biksal v ringu. Sicer sva malo trenirala hojo brez skakanja v naročje, samo po dveh nogah, vmesnega poskakovanja kot kobilica,...  Grin Cheesy, ampak tam doli bo čisto drugačna pesem.

Če kdo utegne, naj pride stiskat šapice in pesti za Saia, da bo vsaj priden, če že ne bo ustrezal visokim zahtevam sodnikov Wink Grin

Pozdravčke vsem od obeh, Š&S
Logiran
Spelina
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 53


« Odgovor #159 : nedelja, 20.11.2005 : 19:38:31 »

kako je pa kej s pritlikavimi (toy) pudlji v slo? kje se lahko zve za kako leglo, obstaja kaka web stran?
Logiran
majamaja
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 32


« Odgovor #160 : torek, 22.11.2005 : 10:31:04 »

Po nedeljskem srečanju Kane in Saia je bilo ugotovljeno, da se moramo nujno srečati. To so pač hiperaktivni igrivci.

Kar se lokacije tiče, predlagam sledeče: Mi imamo en vikend v gozdu ter okrog vikenda res ogromno parcelo (4ha). To so štiri velike jase ločene z drevesi in grmovjem. Parcela seveda ni ograjena, vendar dvomim, da bi si kateri kužek zmislil pobegniti. Včasih pride tam mimo le kakšen naključen sprehajalec, avtomobilskega prometa pa ni. Sama lokacija se sicer nahaja v okolici Cerknice (50km južno od Ljubljane). Če ni komu predaleč, se res lahko dobimo. Problem je le v tem, da so zdaj že mrzli dnevi, naš vikend pa nima ogrevanja, ker je to le manjša lesena baraka z zunanjim odprtim ognjiščem. Poleti so tu krasni pikniki.

Vsi zainteresirani se lahko o tem zmenimo tu na forumu (pa ni nujno, da je kraljevi koder).

Lep pozdrav
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #161 : torek, 22.11.2005 : 16:43:41 »

Samo na hitro - slikce z razstave so že v albumu. Le nekaj za predstavo...

http://www.moj-album.com/slike/270242/VjTxjTbO1q_EQWZZ.v.jpg
Saiev komentar - kaj si misli o razstavljanju...

Drugič več, zdaj nimam časa.

Lp, Š&S
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #162 : torek, 22.11.2005 : 18:24:19 »

Špela, luštne fotke in še enkrat čestitke! Za "naspidirano hišno mazo" pa enega velikega  Kiss Pa Buba se priporoča za metanje po temle Saijevem kožuhu (zadnji dnevi so res mrzli in tale natupiran kožuh je res mamljiv, he he)  Grin
Logiran
VITAALDAM
novinec
*
Sporočil: 11


WWW
« Odgovor #163 : četrtek, 24.11.2005 : 12:51:39 »

Bogi Sai - drugač pa kapo dol, odlično, tudi fotke so super, za zmagovalko pa nimam komentarja. Majamaja - odlična ideja, le da bo verjetno potrebno počakati malo toplejše čase
Kaj pa zdaj tale sneg? Klea v snegu ponori totalno in imamo za nekaj časa belega KP - ja, da ne govorim o našem vrhunskem lovcu na padajoče snežinke.
Delam na tem, da bi videl tudi Kleine slikice. Lp, D,A,V&K.
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #164 : ponedeljek, 05.12.2005 : 18:33:05 »

Extreme, kako je kej z vami? Spite zimsko spanje?  Grin Tongue
Pogrešam(o) vaše prigode...
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 22   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kraljevski pudelj
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines