mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 25.09.2024 : 14:08:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 315906 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #270 : četrtek, 28.10.2010 : 19:10:50 »

 Kiss Kiss Kiss
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #271 : četrtek, 28.10.2010 : 19:58:01 »

 Kiss Kiss Kiss
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #272 : četrtek, 28.10.2010 : 22:17:55 »

No, še dobro, da si odkrila čarobni napoj za malo bolnico. Afro Kere luštne male pupe imaš. Kiss
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #273 : četrtek, 28.10.2010 : 23:53:08 »

Odlicno!

p.s. ampak s sojinim mlekom ni za pretiravati (sej vem, da vi ne, ampak, da kdo ne dobi kaksne ideje psa s sojo futrat), ker soja vsebuje fitoestrogene, ki delujejo tudi na pasji organizem.
Logiran
Luvanna
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #274 : petek, 29.10.2010 : 08:10:02 »

Cockta, ti si pa res pridna, da sporočaš, kako je s tvojo prijateljico Sherry. Mi smo vsi zelo veseli, da ji je bolje in držimo tačke in pesti, da bo kontrola pokazala BP, pa da bo Salama ostala v hladilniku na ZALOGI. Tako kot je pri nas kozje mleko z medom (včasih pomaga pri kašlju, drugič pa bolečim ušeskom).  Wink Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #275 : petek, 29.10.2010 : 09:00:26 »

Cockta, super poročilo - kot piše zgoraj se tudi pri nas strinjamo, da Salama mora biti na zalogi VEDNO. Wink
Sherry, veseli nas, da si bolje. Kiss
Logiran
teycha
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 69


WWW
« Odgovor #276 : nedelja, 05.12.2010 : 14:51:57 »

Sem ravnokar iz Tivolija kjer sem srečala tole družbo + njihovo kolegico! Super so v teh rdečih plaščkih - luškane na kubik. In mislim, da sem Cockto ogovarjal s Pepsi - oprosti C. ampak vedno pozabim katera je kera  Roll Eyes Aja pa še komantar enega fanta, ki je še ravno mimo: 'O, lej, kar cela družinica!'  Cheesy
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #277 : nedelja, 05.12.2010 : 18:54:31 »

Teycha, ni panike, pri nas slišimo na vsa imena pijač. Tongue   Danes smo izkoristili res krasen dan in se dodobra razmigali na snegu. Še prej je Moja nekaj modrovala s teto Cats na kavi. Je rekla, da nimam kaj zraven hodit in sem tako po zajtrku še malo ždela doma. Ampak sem potem vse nadoknadila!

NČ me ne zebe:


Šopek rdečih rožic:


Moja ta najbolš prjatlca Čopi, tudi iz Horjula:



Še ena od Čopi - ona je pravi snežni potapljač:


Lepo po vrsti - red mora bit   Wink:


Ej ti, a se greva igrat? Pejd no! Smiley


Še ena z razvajenkama  - ki imata od tega tedna čisto na novo spolirane zobke in sta zdaj še bolj važni  Roll Eyes:


A ni nikjer nobenga, ki bi z mano dirkal? Res ne? Huh


In zdaj naj spet poziramo al kwa...Joooj... Roll Eyes



Ja, tkole smo se imeli danes. S kosilom sem bila tudi zadovoljna, potem sem pa odspala eno konkretno popoldansko kitico. Smiley  Moja šefica pravi, da se ta teden bliža ena pomembna obletnica. Jaz nič ne vem kakšna, samo upam, da bom dobila kakšno klobasco.  Potem je svet takoj lepši.  Bom poročala. Do takrat pa se fino imejte in s svojim človeki kaj dobrega pojejte! Cheesy

Cockta, horjulska kosmata rita
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #278 : nedelja, 05.12.2010 : 19:00:04 »

Kakšen šopek lepih ritk se je klele nabral Cheesy
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #279 : nedelja, 05.12.2010 : 19:21:31 »

Ja, to ste fletne punce moje!   Kiss Kiss Kiss

Pozdravček še za tvojo in teto Cats...  Smiley
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #280 : nedelja, 05.12.2010 : 20:43:32 »

Kako ste luštne. Škoda, da se nismo srečali.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #281 : nedelja, 05.12.2010 : 23:31:48 »

 Cheesy Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii (saj lahko, ne Cockta  Wink )
Kakšne luštne fotomodelke ste vse tri Kiss Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #282 : nedelja, 05.12.2010 : 23:32:41 »

Lepe punce, pa še barvno usklajene Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #283 : nedelja, 05.12.2010 : 23:36:47 »

Iježš, koliko Cockt na kupu  Kiss  Take taprave mamine ritke  Smiley   Cockta, navijamo za eno fajno, mastno klobasico  Evil Wink
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #284 : sreda, 08.12.2010 : 10:57:36 »

Dobro jutro!
 
To sem jaz - Cockta, naspidirana torpedo - terierka. Sporočam vsem svojim prijateljem, da čas res hitro beži. Danes je že natanko TRI  leta, odkar sem se s horjulskega hribčka preselila v center Ljubljane.  Smiley


 
V kakšen totalen safr sem padla, v glavnem že veste. Trdo moram delat za svoje vsakdanje brikete in tistih par kapljic vode. Moja družina je sestavljena iz: dveh čist preveč dolgodlakih in rahlo freh yorkic Sherry in Pepsi, ki bi se po mojem mnenju lahko obnašali malce bolj damsko in svojim letom primerno, vendar jima to še na kraj pameti ne pade in me skooooz terorizirata.   Potem pa z nami stanuje še tale Moja Šefica, ki nas vse skupaj pelje na razne izlete, zna pa tudi odpret omaro s priboljški in zato verjetno misli, da je vodja krdela.  Japajade...kar naj bluzi še naprej. Tongue
 
Velika Vodja pri nas sem po svoji lastni oceni namreč prav jaz. Ker sem največja, najbolj kosmata, najbolj blond in hkrati najpametnejša, imam najdaljše noge, najbolj zavit rep in največje zobe. Poleg tega obvladam strokovne poglede od številke 1 do 17;  po potrebi znam biti čisto nevidna ali pa večja od kakšnega severnega medveda - skratka,  jaz sem univerzalen pes!  To, da sem pa zraven še najlepšejša - še posebej zjutraj - mi pa menda ni treba posebej poudarjat. Cheesy
 
Upam, da bom vsaj danes deležna kakšnega spoštovanja pri tej familiji in recimo dobila ta prva kosilo. Pa da bo noter kaj Mesa -  bi se spodobilo, a ne. Baje, da bom sicer dobila nov plašček, ki se mu reče kombanezon al neki tacga, ampak ga poštar še ni prinesel in se zatoše nisem mogla vnjem slikati.

Kot ponavadi imam seveda tudi eno pripombo čez šefico.Mislim,  na tako pomembno obletnico mi ona zjutraj pove, da me bo jutri celih 6 dni zapustila in bom morala v vrtec. Za 6 dni, a je baba znorela? Pa saj jaz sploh ne vem, kako dolgo je to - kaj pa, če je ne bo nazaj spljoh, kaj bo potem z mano?   Huh
Kdo drug pa še ve, da imam najrajši zobno pasto z okusom piščanca - da se ne bi našla kakšna varuška, ki me bo kar s Colgate pasto hotla drgnit. To me najbolj skrbi. Sem Moji že predlagala, naj neha v tako blesavo službo hodit, pa me ne uboga N-Č.
 
Kaj pa naredite vi, ko grejo vaše Mame kam na službeno pot, a ste kaj nesrečni al jih vržete na finto, da vas vzamejo s sabo?  A v naših pogodbah v tem kaj piše? Hvaležno sprejemam vse nasvete in vas leepo pozdravljam.






 
Vaša Cockta - danes rahlo zaskrbljena, vendar vseeno v slavnostnem moodu ob obletnici
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines