mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 23.06.2024 : 21:31:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 309913 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #225 : petek, 03.09.2010 : 23:42:59 »

Super članek Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #226 : sobota, 04.09.2010 : 00:25:22 »

Opa, kok sta fejst Cheesy
Super članek Afro
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #227 : sobota, 04.09.2010 : 05:02:23 »

Mila,  Kiss Kiss Kiss Cockta se ti ta najlepšejše zahvaljuje in ostaja do konca svojih dni tvoja zvesta oboževalka!  Kiss Kiss Kiss Mojo sem pa za kazen sred noči na šiht nagnala. Pa naj zdaj tam razmišlja, kako se dela s skenerjem. Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #228 : sobota, 04.09.2010 : 06:18:55 »

Super članek, Cocka. In kako sta luštni obe.
Logiran
Luvanna
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #229 : sobota, 04.09.2010 : 08:02:45 »

Veš Cockta, saj tisto, ko so nam govorili "tehniko ljudstvu", verjetno niso čisto resno mislili - al' pa mi ne, saj je vseeno kdo, pravzaprav. Rezultati so, kakršni so.

Mojo sem pa za kazen sred noči na šiht nagnala. Pa naj zdaj tam razmišlja, kako se dela s skenerjem. Tongue
Pa ne bodi tako zelo stroga s šefico  Wink Ta najbolj radovedni smo revijo leteli kupit... Drugi pa zdaj tudi lahko berejo.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #230 : sobota, 04.09.2010 : 08:36:04 »

Same babnce.... Grin



K
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #231 : sobota, 04.09.2010 : 08:43:22 »

Glede na to, da spada v Cocktijino najbližje sorodstvo, najbrž ne bo nič narobe, če "mamo 3 grehkov" objavim kar tule... fletna za pojest! Kiss





K
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #232 : sobota, 04.09.2010 : 08:48:01 »

Pa še mal ZVEZDNICE ....  Cool Afro





Katarina
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #233 : sobota, 04.09.2010 : 13:06:48 »

 bravo Res super članek. Blagor tebi, Cockta. Bi človek večkrat kar s teboj zamenjal, ko ti je tako zelo lepo!  Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #234 : sobota, 04.09.2010 : 17:58:49 »

Ooo, hvala za slike, tršica! Kiss  Ti pa znaš. bravo 
Kadar Moja leta za mano s fotoaparatom, ponavadi ne rata tako fino. Še sploh, če tečem - pol je na fotki velikokrat samo trava... Roll Eyes  -Tehniko narodu, al kako? Wink

Cockta, turbo terier Evil
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Samješveš
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 485



« Odgovor #235 : sobota, 04.09.2010 : 18:39:49 »

Super ste !!!
September je res vaš.
Sedaj pa čakamo še na kakšen
TV prispevek.
Vsem štirim  Kiss.
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #236 : sobota, 04.09.2010 : 18:46:01 »

Kako simpatičen članek! Super ste!
lp navdušena ostržka
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #237 : sobota, 04.09.2010 : 20:09:06 »

Bravo za članek! (ne najdem smajlija k' se klanja!)  Wink

RES krasno povedano in napisano! Samo kapo dol!  Smiley


ps: Mili pa hvala, da nam Gorenjcem ne bo treba v knjižnico! Tongue
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #238 : nedelja, 05.09.2010 : 20:00:00 »

Živjo! Spet jaz.  Wink
 
Ne boste se me še znebili  Cool - september je res moj mesec. Danes imam Rojstni Dan!  TLI LETA sem stara. Počutim se pa veliko mlajšo, yeah.  Wink Afro
Baje, da bi se morala že malo zresniti, ampak to mi tud na misel ne pride.


 
Rojstni dan sem preživela v vrtcu.  Mislm kwa... Tale Moja tud za take posebne priložnosti ne more bit doma - a je to čemu podobno?! Zjutraj sem zato malo kuhala mulo, ker sem morala zeloooo zgodaj zgodaj in v trdi temi, hudem mrazu in po še mokri travi odskakljat v avto. Po mokri travi, lepo vas prosim!   Roll Eyes  Če to ni razlog, da pišem v Žurnal...
Ob prihodu v vrtec zato sploh nisem hotla dat lupčka za adijo, temveč sem se jadrno zavlekla na svoj nadomestni ležalnik (čez domačo postlo ga pač ni - še prej pa sem si demonstrativno obrisala tace v ta nobel tepih. Aja, pssst, tega baje neb smela povedat...   Evil
 
Nekaj mi je obljubljala, da me bo letos peljala na vegetarijanski piknik v Mostec. Piknik  je bil jasno prestavljen zaradi dežja - pa kwa pol, če mal dežuje? - s prejšnjega tedna na danes in voilá -  ta teden mi jo pa ona namest na piknik mahne za cel dan v službo.  Angry
 
No, in potem se privleče koza šele zvečer, vsa smrdljiva po neki kovinski škatli in jamra, da je utrujena. Nič ne bo - sem jo nagnala ven na 100 krogov in me je še kar ubogala. Jasno, kaj se pa to pravi. Na rojstni dan mora bit tako, kakor jaz hočem! 
 
Ob prihodu domov sem ugotovila, da nekaj diši iz tistega mrtvega psa na kolesih. Ime mu je Kufer, kar je meni čist brezvezno ime - to sploh ni nobena pijača. Ampak uboga jo pa ful, ta bedak - brez besed skoz za njo leze...kdo bi razumel te čudne živalske vrste. V glavnem, iz Kufra je potegnila Šnicl!    bravo Afro  Njam! V trenutku sem ugotovila, da pravzaprav ni tko slaba, pa čeprav se skoz potepa. Čakanje na seciran Šnicl sem ji zato popestrila s kratko operno arijo in poskočno cirkuško točko. Od sosedov se zaenkrat ni še nihče pritožil. Če se bo, bom uporabila pogled št.6 al pa 7. To ponavadi deluje.


 
Zdej pa ležim na kavču in prav počasi prebavljam že prej omenjeni Šnicl. Nekdo me čoha, pa nimam časa pogledat, kdo. Nekdo mi tud leži z glavo na trebuhu, ampak to je ziher ena od unih dveh wannabe-terierk. Teh sploh ne jemljem resno. Pa Moja mi je ravnokar rekla, da Me Ma Rada - to je pa fajn.¸






 
 
Cockta, Happy Dog  Cheesy
 
 
 
 
 
 
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #239 : nedelja, 05.09.2010 : 20:04:55 »

Vse naj naj!! Hepi Šnicl, Cockta Kiss Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines