mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 26.06.2024 : 00:34:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 198 199 200 201 202 [203] 204 205 206 207 208 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 352275 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #3030 : ponedeljek, 14.01.2008 : 08:57:39 »

Hehe, Kaja, sem te preveč zaposlila z iskanjem svoje glave in glasu, ali od kod zdaj taka pozabljivost?

Arieb, kehm, a se me ni slišalo do vašega ringa? Tako sem se drla v krogu s tibetanci, da se je GR treslo, ti pa ne prideš do mene, da bi polupčkala miceno črnuhico. To je naravnost grozno.

Kdaj žuramo? Lp NeŽa
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3031 : ponedeljek, 14.01.2008 : 12:39:12 »

Neža, sem zadovoljna, ko tu vidim, da so tudi nekateri mlajši izgubljali glavo... pa morda še kaj zraven... Jaz sem bila prvi dan milijon % preč, včeraj samo sto %. Da ne govorim danes, ko se ne norem in ne morem sesatviti! Res ne vem, kaj je to; leta, pomanjkanje razstavne kondicije, preveč gužve, preveč klepetanja (žal pa je tudi res, da nekaterih niti videla nisem), ... ne vem, vsekakor meni je bilo za umret!

Jaz sem bila oba dneva stacionirana ob BIS ringu, moj ring pa je bil tam, prav na koncu... Sreča, da sem prvi dan, ko sem hodila gledat, kdaj bomo na vrsti, vedno tam srečala Jano (Bino), da mi je vsaj polepšala tisti trenutek, ko sem ugotovila, da se od črno-bele kombinacije (BC) še ni prav nič premaknilo... tudi po več kot uri zamude...
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3032 : sobota, 09.02.2008 : 16:02:06 »

Tukaj smo vsi malo zaspali. Pa da vas zbudim z mojimi danasnjimi slikami s sprehoda po soncku.

http://www.moj-album.com/slike/54923/UlYPg6iCwUMlmhS_.v.jpg

http://www.moj-album.com/slike/54923/88P5g3u13nageba6.v.jpg

http://www.moj-album.com/slike/54923/wYZMqag9S2jOEpvh.v.jpg

http://www.moj-album.com/slike/54923/7hqToF1xJm9YGNUA.v.jpg

Pa se Donov najljubsi del sprehoda...voznja z avtom. Cheesy
http://www.moj-album.com/slike/54923/LZqFScFPjsUrjOPL.v.jpg
Logiran

kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3033 : sobota, 09.02.2008 : 16:21:14 »

Cuvam hiso

http://www.moj-album.com/slike/54923/WCAs1SOnuncms6TD.v.jpg

Takole znam pogledat kadar kaj hocem  Kiss

http://www.moj-album.com/slike/54923/HfJLxdWkFUJ476q1.v.jpg
Logiran

Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #3034 : sobota, 09.02.2008 : 17:02:57 »

Uf, kaja, a se samo meni zdi ali je Don res malo bolj konkreten in pofarban ratal.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3035 : sobota, 09.02.2008 : 17:17:56 »

Ja, je bolj temen postal, pa malo je na masi dobil. Ima 50 kg. Wink Zdaj je v zrelih letih, pa se odkar smo scitnico postimali sta se mu koza in dlaka zelo popravili. Tudi kilogramcke je gor dobil odkar se bolje pocuti. Smiley

Bi rekla, da je to isti pes?

http://www.moj-album.com/slike/54923/pfCtvg_PfzN87u25.v.jpg

Slikan je bil dva meseca po operaciji zelodca. Zelo dobro se tudi vidi, da je ze takrat imel probleme tako s kozo, kot dlako, pa tudi pocutil se ni OK. Sad Samo takrat smo to pripisovali operaciji. lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3036 : nedelja, 10.02.2008 : 20:02:41 »

Res, da smo malo tu zaspali, in res je, da pri fotkah Dona bi tudi jaz mislila, da gre za dva psa. Pa tudi pri Bagi, vedno ko jo vidim, je bolj zrela; in emni s tem seveda še lepša Kiss

Hja, mi smo dali skozi eno mičkeno operacijo - meniskus na levi nogi. Morda bo kaj bolje, čeprav otroped pravi, da bo treba še vezi poštimat...

Psihično se pripravljamo na Crufts, ampak res samo psihično, konkretno pa še prav nič! Bo treba v kratkem kaj postoriti. No, edino CAC CE smo za trening prijavili, samo Bona, Ira vse obvlada Grin
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3037 : torek, 12.02.2008 : 16:31:59 »

No, tako, bliža se marec, in včeraj dobimo velikooo ovojnico iz GB.... brez veze, same reklame. Pa vseeno dovolj, da nas je malo predramilo, in sva s Simonom danes že nekaj besed izmenjala. No, danes svet ovojnica, z vsem potrebnim (plačanim) materialom: kupon za vstopnico, kupon za P, kupon za katalog, navodila...

Sedaj bo treba res kaj rezervirat (trajekt, kamp...). Še sreča, da imamo avtodom rezerviran že "pol" leta Grin

Tanja, prideš v CE? Kdaj vidva letita za GB? Kateri dan sta predvidoma na razstavi?

Kristina, ti se boš tudi kaj tam pojavila? Kdaj?
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3038 : torek, 12.02.2008 : 17:28:33 »

Nadija, upam, da bos postimala nogo. Kiss

Bagi je pa res cezdalje lepsa. Wink Se mi zdi, da je tudi bolj podobna Iri. Kiss

Midva priletiva v London 5.3. in greva se isti dan v Birmingham (hotel imava ze rezerviran, je 20 km od razstave). Na razstavo pa seveda prideva 6.3, takrat ko ste vi na vrsti. Wink Zdaj moram samo se dve karti kupit, da ne bo potem kaksnih presenecenj. Wink Kdaj gresta vidva?

Pridem pa tudi v Celje...te poiscem. Wink Upam, da ne bo taka guzva kot je bila zadnjic v Ljubljani. Roll Eyes

Ory, tudi mene zanima, ce prides kaj naokrog. Smiley
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3039 : torek, 12.02.2008 : 18:06:44 »

Tudi jaz upam za CE, da vsaj kakšno rečemo Wink

Mi odpotujemo v nedeljo, 2.03. (in sem ful jezna, ker naj bi bila agility tekma 1.03., zato smo tako planirali, pa je sedaj prestavljena na 2.03.  Angry). In od tu dalje ne vem nič, prav nič še nismo planirali.
Me pa tudi jezi, ker baje tam na P razstavišča, ne smeš z avtodomom nočiti Roll Eyes, ker mi bi radi en dam tam bili, da se zjutraj ne lovimo, pa očitno ne gre. Ory je sicer pisala, da je govorila z enimi, ki so bili, a na njihovi spletni piše, da je prepovedano.

Daj, povej mi, a se meni samo zdi (ko gledam plan hal in parkinga) da je vse to tako veliko, in oddaljeno, ali ni tako. Hmmm, v Parizu na evropskem nisi bila? Kaj pa na svetovnem v Milanu? A lahko morda s kakšno veliko razstavo, na kateri sem jaz bila, primerjaš? Ali pač ne...

Prijavljenih je 56 šiperk, oz 61 (34 samčkov in 27 samičk).
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #3040 : torek, 12.02.2008 : 19:23:55 »

Arieb, a lahko das link do st. prijavljenih po pasmah?
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3041 : torek, 12.02.2008 : 19:38:26 »

Ecco Bina http://www.crufts.org.uk/item/42
(btw - vse naj in  Cheesy za 10.02. - pravijo da velja še en teden potem, jaz pa rečem, da za lepe želje ni nikoli prepozno Wink
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #3042 : torek, 12.02.2008 : 20:46:11 »

hvala za link in hvala za zelje (ce te smem popravit, jer 11.2. pravi datum  Wink).

Veliiiiiiiko srece tam v daljni Angliji Kiss Sicer se pa prej itak vidimo (v Celju) Wink
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3043 : torek, 12.02.2008 : 21:20:26 »

Bina, vse najboljse! Cheesy

Hm, kaj pa vem. V Parizu sem bila, pa se ne spomnim koliko hal je bilo. Vem samo, da je bilo na letaliscu. Dodobra pa sem se nahodila v Dortmundu. Grin Crufts je pa tud ful velik. Nama se zdalec ni uspelo vsega videt. Tam kjer so stanti je bila ves cas  guzva in mi je bilo ful zal, ker enostavno nisem mogla pogledat vseh zanimivih stvari. Pasem pa tudi ne mores videt vseh. Bi rabila dva ali tri dni. Roll Eyes
Ne vem pa kako dalec je recimo od parkirisca do vhoda oz. hal, ker sva midva takrat prisla z vlakom in je postaja cisto zraven vhoda.  Ti povem letos, ko bova prisla z avtom. Grin Ce naju dolgo ne bo, potem sva parkirala na najbolj oddaljenem parkirplacu. Grin Je pa tako, da jaz ne razstavljam in nimam ful prtljage, pa tudi mudi se mi nikoli ne. Cool Me kar malo skrbi, da sem se razvadila obiskovat razstave takole turisticno, brez psov, nervoze in zivcnosti. Smiley Smiley
Logiran

Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #3044 : torek, 12.02.2008 : 23:29:44 »

Ojla punce, me veseli da ste prilimale nekaj novih slik........ gledanje le teh je namrec moje najljubse opravilo  Wink. Vidim da je Kaja kljub svoji starosti neverjetno razposajena. Verjetno ji Bagi niti ne bi pustila se polenit  Grin!!
Seveda pridem na Crufts v cetrtek. Seveda ce ne bo spet kaksna visja sila prisla vmes.... ampak dvomim, da bi bila ze drugo leto tako nesrecna!  Sad Karta je kupljena, dopust vceraj potrjen tako da res ni nobenega razloga da se tam ne vidimo. Bo pa kar prijetna druzbica, saj bo tudi moja vzrediteljica tam, pa njena mama, njen partner in njena pred kratkim rojena hcerkica  Kiss. Jaz verjetno pridem kar zgodaj zjutraj, ne vem pa do kdaj ostanem, ker moram biti zvecer nazaj v Londonu na predavanjih. Predvidevam da okoli 3h popoldne odhajam...... joj bom zmatrana!!

Arieb ali imas morda tudi podatke katere Schipperke so prijavljene?

lp
Logiran
Strani: 1 ... 198 199 200 201 202 [203] 204 205 206 207 208 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines