mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 25.06.2024 : 09:23:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 77 78 79 80 81 [82] 83 84 85 86 87 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 352240 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1215 : nedelja, 21.08.2005 : 09:39:01 »

Hahaha,Arieb Grin....na krasu je mamljivo vse od terana,pršuta,ljudi ki živijo tam,narave....tamkajšnji
ljudje imajo lepe kotičke kamor greš lahko s psom na lep sprehod Wink

Nadija,si še vedno tako zaposlena?! Si boš vzela kakšno urico,da naju peljeta najini "mrcini" na sprehod?!

Ory,nekje sem zasledila da si napisala,da boš po 7 mesecih ko boš vzgajala malo čivavico,preselila k fantu! Ali to pomeni da greš v tujino živet?!

Kaja,tale Bagi je pa prava mojstrica v agilityju.....pohvalno Wink
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #1216 : nedelja, 21.08.2005 : 11:20:40 »

ARIEB sem zasledila, da boste v KP predstavili svoje agilitaške sposobnosti  Wink..... to si bo pa potrebno ogledat! Bon očitno res uživa v skakljanju med ovirami  Grin. Moram reči, da je Agility šport, ki zasvoji psa in lastnika. biscuit, kaj pa Bis? Se bosta tudi vidva preizkusila?

Citat
Ory,nekje sem zasledila da si napisala,da boš po 7 mesecih ko boš vzgajala malo čivavico,preselila k fantu! Ali to pomeni da greš v tujino živet?!
Če bo vse po sreči že kar hitro  Wink.

lp
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1217 : nedelja, 21.08.2005 : 12:13:52 »

Arieb, seveda dela z ovratnico. Je tako bolj prakticno, ko jo je treba privezat. Imamo pa pri nasi hisi pravilo, ki pravi, da morajo vsi psi zunaj vedno nositi ovratnice z mojimi podatki. Se posebej Bagi za katero nikoli ne ves kam jo lahko odnese.... In tale nas poligon ima krasne luknje v ograji, posebej pripravne za radovedno siperko. Sicer do zdaj se nikoli ni poskusala preveriti stanja na oni strani ograje, ker je zaljubljena v Alesa in agility in zanjo druge stvari na poligonu ne obstajajo. No, obcasno kaksen soagilitas pozabi kje mu je mesto, pa mu Bagi nahitro pokaze zobke, potem pa kot pridna prvosolka (priblizno tako pridna kot Tanja Grin) hitro nazaj med ovire. Wink

Bis, dobrodosla nazaj.

p.s. se dobro, da ni danes razstava v Trbovljah. Po zadnjih podatkih smo skoraj odrezani od sveta. Vse ceste so namrec poplavljene, dez pa se noce nehat. Sem sla malo pokukat na Rudarja, pa so taksne luze, da bi psi lahko plavali. Arieb, sem sla pogledat igrisce zraven in verjetno bodo tam odprli vrata, da se bo dalo parkirat. Bom vprasala na klubu.lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1218 : nedelja, 21.08.2005 : 12:55:04 »

Ory,te bomo pogrešali Cry!!!
Bis bo kdaj prišel pokukat v KP....mogoče bova tudi kaj probala Wink!!! Smo si pa na štajerskem koncu že "zrihtali" poligon(KD Škofja vas bo najverjetneje postavila poligon v Vojniku-tam imamo mi naš vikend in bomo upam tam kdaj s prijatelji iz Vojnika kdaj kaj poskusili) Wink

Tanja,sem se prav nasmejala,kako Bagica napodi svoje sošolce Cheesy!!! Bagi je prav samozavestna damica Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1219 : nedelja, 21.08.2005 : 20:34:08 »

Citat
....na krasu je mamljivo vse od terana,pršuta,ljudi ki živijo tam,narave....
Poglej, poglej, tako mlada pa že ve, kaj je dobro Wink

Ory, res te bomo pogrešali, bomo pa toliko bolj zadfdovoljni, ko nas boš prišla obiskat, s kakšno šiperkico na povodcu Cool
Ja, naj bi imeli predstavitev v KP, ampak žal samo to, da naj bi bil petek ali sobota v septembru... Upam, da ne bo tisti vikend okrog 10., ker sem v BiH. Sporočim.

Kaja, res sreča, saj v Saciel je bilo prav grozno, tako da smo vsi kar hitro zbeželi bomov, in po TV videli, da je na vašem koncu res kat hudo. A z vami je vse OK Shocked. Res globoko upam, da se v nedeljo vreme stabilizira, v sončku.
Kar se tiče Bona&poligona je pa pri nas drugi "problem" - jaz ga stalno nekaj iščem, on pa ob, pred ali za mano. Sem zadovoljna Cheesy.

Bis, greš z mano poizkusit agility v KP?
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #1220 : nedelja, 21.08.2005 : 20:42:15 »

Ja, Bis, pridita nas pogledat Smiley
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1221 : nedelja, 21.08.2005 : 20:47:53 »

Ena simpatična (vsaj meni)
http://www.moj-album.com/album/862171/?os=862173
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1222 : nedelja, 21.08.2005 : 20:53:30 »

Arieb, seveda je z nami OK. Bagi je vsa navdusena, da so zaprli cesto nad naso hiso, ker lahko zdaj spuscena skace naokoli.  Cheesy lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1223 : nedelja, 21.08.2005 : 21:15:28 »

Poglej, poglej, tako mlada pa že ve, kaj je dobro Wink
Arieb zelo mlada sem spoznala vse kar je dobro.....najboljše je pa se usesti okoli obložene mize in poslušat domačine Wink

Bis, greš z mano poizkusit agility v KP?
Kdaj pa imate agility?!

Arieb, seveda je z nami OK. Bagi je vsa navdusena, da so zaprli cesto nad naso hiso, ker lahko zdaj spuscena skace naokoli. Cheesy lp
Kaja,na našem koncu štajerske je tudi poplavljalo...ampak ker smo na hribu smo bili na varnem Wink
No,vsaj Bagica uživa Cheesy
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #1224 : nedelja, 21.08.2005 : 22:28:43 »

Citat
Ory, res te bomo pogrešali, bomo pa toliko bolj zadfdovoljni, ko nas boš prišla obiskat, s kakšno šiperkico na povodcu
Citat
Ory,te bomo pogrešali

Hvala, hvala... lepo slišat  Wink. Ampak saj kaj dosti se ne bo spremenilo... zahvala gre internetu, ker se bom na forumu še vedno nemoteno razpisala, razlika bo le v š-jih, č-jih in ž-jih  Grin. Pa sigurno bom kdaj priletela tudi s kakšno angleško Schipperko in vam delala konkurenco  Wink. In ne se bati, sigurno bo črna!

Kaja, upam da se razmere na vašem koncu kmalu spremenijo.... pa ne samo zaradi razstave, tudi zaradi vsakodnevnih opravkov. Bagica pa sedaj itak uživa, ko skače na Agilitiju  Wink.

lp
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1225 : ponedeljek, 22.08.2005 : 08:30:03 »

Hvala, hvala... lepo slišat Wink. Ampak saj kaj dosti se ne bo spremenilo... zahvala gre internetu, ker se bom na forumu še vedno nemoteno razpisala, razlika bo le v š-jih, č-jih in ž-jih Grin.
lp
Ory,si nas že potolažla Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1226 : ponedeljek, 22.08.2005 : 12:23:36 »

Citat
Kdaj pa imate agility?!
Ti, zaenkrat se še stalno nekaj sproti dogovarjamo (nimamo stalenga termina), ker do septembra je bolj "za hec", potem pa začnemo z vsemi ovirami "za res". Morda jutri ob 19 a nisem sigurna.
Poglej še amlo v temo http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,4216.45.html
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1227 : ponedeljek, 22.08.2005 : 12:35:00 »

Bom pogledala Wink!!

Sem pa danes vidla Brankota in Bis je hotu znoret!! Dobro da je bil na povodcu če ne bi bile
Brankotove hlače drugačne barve Cheesy!!! Se bom en bolj suh dan oglasila pri vas....čeprav je že Branko napovedal,da se bosta Bis in Bon deset minutk pogovarjala v glasnem tonu...potem pa bo vse OK Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1228 : ponedeljek, 22.08.2005 : 12:56:56 »

Citat
napovedal,da se bosta Bis in Bon deset minutk pogovarjala v glasnem tonu...potem pa bo vse OK
TOČNO tako. Potem pa se bosta igrala do "onemoglosti" Grin (tako je tudi z Bagi, z ostalimi, ki se bolj pogosto vidi, je pa kar igra Wink)
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1229 : ponedeljek, 22.08.2005 : 13:27:41 »

Pač Bon svojo "žlahto" pozdravi v drugačnem tonu Grin
Logiran
Strani: 1 ... 77 78 79 80 81 [82] 83 84 85 86 87 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines