mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 25.09.2024 : 15:14:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Lhasa apso - čvek
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 22   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lhasa apso - čvek  (Prebrano 67427 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #75 : ponedeljek, 22.05.2006 : 21:59:00 »

Živjo!
Pred tednom dni sva postala ponosna lastnika lhasa apsija ,ki je naravnost čudovit.Že prej smo imeli maltežanko sedaj je stara tri leta in sva se z možem odločila še za enega člana družine več in tako naju je očarala ravno ta pasma.Karakterno nam je pisana na kožo videz pa tudi.Vidim da je tema malce zaspala.Pišite kako se kaj zabavate s svojimi kosmatinčki.LP Wink
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #76 : ponedeljek, 22.05.2006 : 22:03:16 »

sisi: Iz kje pa je mali Smiley
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #77 : sreda, 24.05.2006 : 12:59:53 »

Dobila sem ga od najboljših ljudi na tem svetu!Redko kdaj srečaš takšne vzreditelje s toliko vloženega truda kot sta ga vložila tadva.Pia ti jih zelo dobro tudi poznaš zato ti ni treba posebej razlagati o njiju to sta *****.Mi smo se najprej spoznali ,ko sem svojo Lady peljala k njima postričt - v ***** in tam sem srečala tudi prvič to pasmo.Z našim Sengetom smo zelo zadovoljni vidi se da sta se **** veliko ukvarjala z njim in nam je vsem v veselje.Še posebej je lepo ker sta z Lady kot dobra bratec in sestrca.Lady se strašno boji zanj in če srečamo več psov zahteva da ga dvignem v naročje.Tako dolgo skače v mene da tega ne storim.Ha,ha,ha  V soboto gremo v Švrkovo šolo da se naučimo kako se obnašati na razstavah potem pa v nedeljo v Hrušico kjer se bo prvič predstavil.Jaz sem popolni laik kar se tiče razstav in mislim da bom počela kar nekaj neumnosti ampak za vse je enkrat prvič in kasneje bo bolje.Zate draga Pia vem da si najbolj izkušena v tem tudi v reviji sem brala o tvojih uspehih tako da ti čestitam za vse uspehe in ti zelim še veliko tega za v naprej!LP
Logiran
Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #78 : sreda, 24.05.2006 : 13:14:25 »

sisi privošči nam kakšno slikco. Včeraj sem cartala sestrice (ali pa so sestrične?) od tvojega laskota in so taki cukri da bi jih kar v avto nabasala in odpeljala domou  Roll Eyes
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #79 : sreda, 24.05.2006 : 16:48:22 »

sisi: Hehe je Jana zbrisala vendar vseeno vem o kom je govora Wink  Smiley Hvala za pohvale, jaz tudi pridem v soboto v Svrka, tako da ce te kaj zanima vama lahko pokazem Wink

Slikice dobrodosle Cheesy Cheesy
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #80 : četrtek, 25.05.2006 : 22:09:20 »

Živio!
Očitno ne bi smela pisati pohval in imen zato se opravičujem!Jaz žal v švrkovo šolo zaradi službe ne pridem ampak bo prisoten moj mož ki pa bo vsakega nasveta zelo vesel,saj nas v nedeljo čaka razstava mi pa nobenih razstavnih izkušenj sram.Odločila sva se tudi da našega grizajočega laskota razstavlja predvsem on ker ima več časa in raztegljivo službo pri meni je malce drugače saj imam na mesec le en vikend prost in bi to težje izvajala.Ha,ha,ha na starejša leta si rabi človek nekaj najti za hobi in midva sma si izbrala to.Upam da se čimprej srečamo!LP
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #81 : ponedeljek, 28.08.2006 : 21:59:16 »

Tokrat pa so bili Lasoti tudi na stopnicah v Trbovljah - čestitke Mojci

 Wink

[attachment deleted by admin]
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #82 : torek, 29.08.2006 : 20:17:45 »

Mojci ČESTITKE za ful dober uspeh z njenimi lhaskoti!

Titling Al Capone BOB+BIG+BIS2


Titling Cosmic Cookie PRM+BIS mladi


Titling Dark Sensation BIS mladiči na njeni prvi razstavi


 Kiss vsem lhaskotom
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #83 : sreda, 06.09.2006 : 14:33:15 »

Tukaj pa je nekaj slikic mojega lepotca!
http://album.email.si/album/19433

                                           LP
Logiran
AMODINI
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 589


« Odgovor #84 : nedelja, 10.09.2006 : 16:05:15 »

Čestitke  Al Caponu ter Mojci tudi z moje strani za osvojene BOB+BIG+BIS2  Wink

Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #85 : sreda, 27.09.2006 : 11:37:08 »

Halo LHASO-ti  - naredite akcijo na LAHASO APSO - ČVEK forumu za pecivo, piškote, ... in druge dobrote za klubski dan. Na TT ČVEK se o tem že lepo dogovarjamo - čakamo tudi na vaše prispevke.

lp

MARKO
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #86 : petek, 29.09.2006 : 13:42:27 »

NOVO - KLUBSKI DAN - NOVO

Po dogovoru z g. Peerom se nam bo na klubskem dnevu pridružila tudi "pasja zobozdravnica" Vladka, ki bo z veseljem pogledala tudi zobke naših kosmatincev. Pri njej boste izvedeli vse o preventivi, negi in eventuelnem zdravljenju. Torej vašim kosmatim kepam lahko zapojete "jutr maš zobarja, jez bom s tabo šla, se bova skupaj drla kr oba....  Ampak Vladka je tako prijazna "zobarca" da se je kužki sploh ne bojijo - to vem iz prve tace  ker je naši Indiji izrula dva mlečna zobka, ki nista hotela sama ven.
 
lp
 
MARKO
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #87 : sobota, 09.12.2006 : 16:06:52 »

Živio!
Škoda se mi zdi da "lastniki" Grin( če to smo ali pa so oni naši) na tem forumu ne kontaktiramo med seboj.Izmenjava informacij je vedno dobrodošla kaj ne?Lepo se imejte!
Logiran
Tibetanka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #88 : sreda, 20.12.2006 : 19:37:10 »

hoj hoj!

No, sisi, se boš kaj pohvalila z uspehom tvojega malega vragca na razstavi v Celju, 10. decembra???  Wink

Vesna
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #89 : četrtek, 21.12.2006 : 11:34:27 »

Živio!
Res se mora pohvaliti moj lepotec ,ki je v Celju  postal Prvak  mladih!Nanj sem seveda zelo ponosna. :)Tudi brez vseh naslovov vem ,da imam čudovitega kužka ,ki mi polepša vsak trenutek dneva.To sedaj ne izgleda ravno skromno a je popolna resnica. Sedaj nas čaka še Ljubljana in komaj čakam da se bomo udeležili razstave, saj zame razstava pomeni ena velika sprostitev in zabava.Zraven spadajo tudi pogovori in seveda nakupovanje Cheesy LP
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 22   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Lhasa apso - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines