mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 22.09.2024 : 20:39:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Pobiranje pasjih iztrebkov
Anketa
Vprašanje: Ali pobirate iztrebke za svojim kužatom?
DA - 324 (86.4%)
NE - 51 (13.6%)
Vseh glasov: 373

Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 36   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pobiranje pasjih iztrebkov  (Prebrano 108423 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #165 : sobota, 04.02.2006 : 19:38:40 »

No Rem sej moja zaloga je samo 4 vrečke največ, vem, se zavedam,  da nism edina ki želijo tam dobiti vrečke. Sej zato pa sem jih kupila že kar nekajkrat v trgovini te rolce vrečk.  Naš najbližji pasji smetnjak napolnijo z vrečkami , če je sreča dana enkrat na teden, ker pa je ogromno nas lastnikov psov, žal hitro poidejo, no sm pa že zalotila enkrat enega, ki kar ni nehal vrečke ven s smetnjaka vlečt, pa še psa ni imel zraven.
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #166 : sobota, 04.02.2006 : 23:53:48 »

Khm...kaj pa lahko pocnes s temi vreckami, ce nimas psa, da bi za njim kakce pospravljal? Moja domisljija ocitno ni brez meja...

Mogoce pobira kakce za drugimi psi...yeah right... Huh

Oki...verjetno obstaja mala moznost, da ima stric doma psa in si naredi zalogo...amapk se vseeno kaj pocne z vreckami, ce nima psa... Shocked
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #167 : nedelja, 05.02.2006 : 00:07:42 »

Sej meni tud ni jasno to , kaj je tisti možic počel s tolkimi vrečkami, mrbit pa res za koga drugega je vzel vrečke Shocked
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #168 : nedelja, 05.02.2006 : 00:32:09 »

Danes sem ponovno zalostno ugotavljala, da so ljudje vsako leto bolj nemarni glede pasjih drekcev, enostavno jim dol visi!! Svoje pocasi ze nimam vec kam peljat. Tukaj okrog nasih blokov je res samo enih par travic, ampak ne mores pa pripeljat psa (bila je meni neznana oseba z bokserjem), pustit da se pes pokaka na 5 razlicnih mestih, mrtvo hladno gledat v zrak in odit dalje. Kje ste zdaj bokserasi, kaj pa proti taksnim ukrenit?!?!?!?!
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #169 : nedelja, 05.02.2006 : 13:22:08 »

, ampak ne mores pa pripeljat psa (bila je meni neznana oseba z bokserjem), pustit da se pes pokaka na 5 razlicnih mestih, mrtvo hladno gledat v zrak in odit dalje. Kje ste zdaj bokserasi, kaj pa proti taksnim ukrenit?!?!?!?!

Jaz, bi se mu s svojim psom lepo pridružila,se lepo pogovorila, povedala kakšne navade imamo na tem koncu, vseeno katere pasme bi bil peso, ponavadi so bokseraši skoraj vsi prijazni. tale ,ki si ga ti videla je bil pa res en pacek. Tongue Sama grem ponavadi na , lepa beseda, lepo mesto najde. Smiley
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #170 : nedelja, 05.02.2006 : 13:33:30 »

, žal hitro poidejo, no sm pa že zalotila enkrat enega, ki kar ni nehal vrečke ven s smetnjaka vlečt, pa še psa ni imel zraven.

Saj sem že od drugih, ki imajo postavljene smetnjake slišala, da so pri praznjenju vrečk najbolj dejavni tisti, ki psov nimajo, tud jaz nimam pojma kaj spravljajo vanje, drekcev sigurno ne Wink
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #171 : nedelja, 05.02.2006 : 14:01:48 »

Ja Rem zarad takih pa nam, ki te vrečke uporabjamo za to kar so namenjene zmanjkuje, če ne bi mela kupljenih bi bil kar problem. Se je pa tud že večkrat zgodilo, da je nekatere tak smetnjak moti in je bil že kar precejkrat polomljen oz. malce zvitem položaju, da so ga morali potem postavljati oz. poravnati spet lepo nazaj.
Logiran
scythe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 430


« Odgovor #172 : nedelja, 05.02.2006 : 14:07:15 »

Res ne vidim problema v tem, da se kupi tisto rolico vrečk za pobiranje pasjih kakcev. Jih je veliko, pa še drage niso.... Jaz sem do sedaj ponucala samo 2 rolici (100 vrečk menisezdi) - Astorja imam 6 mesecev in včasih tudi na domačem vrtu poberem kakce s temi vrečkami (če že nimam lopatke in posebne kantice pri roki).  V glavnem - te vrečke niso tak strošek, da bi bil pa to nek poseben nakup.  Roll Eyes
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #173 : nedelja, 05.02.2006 : 14:18:54 »

Sej jaz ne vidim v tem problema v nakupu rolc. Če bi bilo tako, potem jih tud dosedaj ne bi kupovala teh rolc. Sem jih tud dvakrat kupila, pa še jih bom, samo,da veliko je takih ki jih ne kupujejo, če so v smetnjaku pač utrgajo in poberejo, če jih ni pa ne poberejo, še več je pa takih, ki ne glede al so vrečke tam ali ne ne poberejo, najbolj me pa razjezi, ko tud na pločnuku ne poberejo za svojim psom. Če pa v smetnjaku vidim, da so, pa ne vem zakaj ne bi jih par utrgala.
Logiran
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #174 : četrtek, 23.03.2006 : 20:38:02 »

pri nas sploh ni takega smetnjaka z vrečkami (mogoče en ali dva,kjer pa itak nikoli ni vrečk gor) tako da imam tiste modre rolice.
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #175 : ponedeljek, 10.04.2006 : 11:13:13 »

Zdi se mi zelo neumno, pobiranje iztrebkov z navadnimi vrečkami, saj kakec rabi recimo 1 teden, da se razkroji, vrečka v katero damo ta kakec pa 500 let. Če smo že pri čistoči in ekologiji. Grin
Tudi v smetnjake bi lahko dajali role papirja in bi bilo dosti bolje, ali pa bi nabavila občina tiste vrečke, ki se razkrajajo.
 Jaz uporabljam raje papirnate brisače. Wink
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #176 : ponedeljek, 10.04.2006 : 11:26:37 »

papirnate brisače so super, če maš koš blizu...
Če pa moraš nest malo dlje in kakec ni ravno suh... bljak Lips Sealed  Wink

Ali pa tiste kartonaste vrečke, ki jih majo tudi za sadje... z robčkom pobereš, flikneš noter in je Cheesy
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #177 : ponedeljek, 10.04.2006 : 11:48:52 »

Jah, ne vem no, če se kakec ravno v enem tednu  razkroji Grin
Jaz  sem  prejšnjo  jesen  močno odlašala,  z kakci na  svojem vrtu...  in sem  vsak dan govorila, " eh  jih bom jutri"... potem je pa  sneg zapadel... in  se je  kar lepo celo zimo  obdržal... sedaj, ko je pa skopnel  so  me pa  čisto vsi jesenski kakci  tam počakali...  prav nič  razkrojeni... edino  posušili  so se  tako da sem jih lahko pograbila. Wink
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #178 : ponedeljek, 10.04.2006 : 12:19:20 »

če so pa zmrznili in niso muhe uspele priti do njih  Tongue
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #179 : ponedeljek, 10.04.2006 : 12:41:16 »

 Grin Grin... aha.
To bo to Wink Grin
Logiran
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 36   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Pobiranje pasjih iztrebkov
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines