mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 26.06.2024 : 08:26:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Današnji sodni dan ...
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 76   Dol
Natisni
Avtor Tema: Današnji sodni dan ...  (Prebrano 231921 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #210 : torek, 03.02.2009 : 12:06:14 »

Dost snega  Huh
Mi hodimo ven samo divjat. Lulamo vec ne zunaj, celo doma se je usral enkrat  Shocked. Je mogu Bostjan spucat, kr mene ni blo  Grin. Macka sta samo  Shocked kaj za hudica so to ene klobase. Tale sneg je ze prevec naporen  Lips Sealed Tongue Vse snezinke se morjo pohodit  Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #211 : torek, 03.02.2009 : 12:09:10 »

Jaz pa hočem več snega in naj traja kakšen mesec, no ali pa vsaj teden. Ne pa da ga v enem dnevu pobere. Missy se uči tauhat v snegu. Ji bom kupila masko pa šnorhl, da bo lahko dalj časa imela glavo spodaj Cheesy Roll Eyes
We lOVE snow Kiss Kiss Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #212 : torek, 03.02.2009 : 12:11:30 »

Ojezušmarija, kocka, saj imate vendar psa in ne škrpino Roll Eyes bajdvej, ste kaj nafutrali ubogega psa danes ali vam je prišlo v navado, da se ji po zimi ne da nč za jest?  Grin
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #213 : torek, 03.02.2009 : 12:15:32 »

Iiiii, koliko snega imate v Lj! Cheesy Meni ga je pa že zmanjkalo  Sad Wink(sem ravno kidala).
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #214 : torek, 03.02.2009 : 12:18:00 »

Ja sedaj budno spremljamo stanje v posodi in delamo (v glavi Roll Eyes) kljukice, kolikokrat je dobila za jest Cheesy.
Bi bila pa komot lahko snežna ribica, ker rije kot krt z glavo v sneg Cheesy Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #215 : torek, 03.02.2009 : 12:21:10 »

En vrt s tako visooko ograjo, pol pa me ne bi motil sneg. Ceprav bi po mojem se ograjo preskocil, kr je tak norc. Vsaj 3 metre  Roll Eyes
En mesec snega  Shocked sram Pa da me fenta. A kdo pazi, da se na sprehodi pes ne zaleti v drevo, klopi, kante... Grin
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #216 : torek, 03.02.2009 : 12:25:03 »

Tudi naš Miško rije, pa na sneg diha. Ampak danes je pa obtičal, sem ga morala izvleč in štuparamo domov odnest, pa direkt pod tuš, da so snežne kepe odpadle.

Aja je tudi komaj, komaj do doma pribrcala, sva med potjo tudi kepe dol vlekli. Ta dolga dlaka in sneg nista za skupaj, ima pes takoj dvojno kilažo.

Užitki pa, neprecenljivo! Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #217 : torek, 03.02.2009 : 12:27:17 »

Jaz bi rada take zime, kot so bile pred 50 leti. Da zapade sredi decembra kake pol metra ali več snega in potem stisne mraz in nato drži do sredine februarja. Sonček, sneg in mraz. Kiss
To kar je zdaj ni ničemur podobno. To ni zima ampak ena meglena dežna člofodra Angry Sad Angry
Fuj in fej!
Logiran
Mateja4
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #218 : torek, 03.02.2009 : 12:32:39 »

Kocka, a ti to o zimah pred 50 leti po spominu ali po pripovedovanju prednikov??

(bi bilo fajn, če ne bi bila jaz edina tukaj, ki sem takrat že brodila po snegu Smiley)
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #219 : torek, 03.02.2009 : 12:34:17 »

To bi pa jaz tudi  Smiley
Veliko snega in sonce, modro nebo, nedotakjena pokrajna, tu pa tam kaksna sled in vse belo  Smiley Vsekakor upam, da imate dosti zalog, tisti, ki ste malo vise in bolj odrezani od mest.
Logiran
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #220 : torek, 03.02.2009 : 13:03:05 »

Citat
(bi bilo fajn, če ne bi bila jaz edina tukaj, ki sem takrat že brodila po snegu
Nas je se nekaj, ki smo ze takrat skozi sneg kopali rove, ker ga je bilo cez glavo (smo bili pac veliko manjsi); kaksno leto kasneje smo 2 uri rabili pes do sole (2 km), ker se je bilo treba valjati po snegu, kepati in mavzati. V solo smo prisli premoceni do spodnjih gat Grin in ko smo se med poukom delno posusili, spet jovo na novo do doma Grin. Ce je bilo zmrznjeno, je bilo pa sploh ok, ker smo kar po vrhu po skorji hodili in se ni nic udiralo.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #221 : torek, 03.02.2009 : 13:12:40 »

Moonbeam, seveda pazimo, sam ne rata vedno. Tongue
Ja, kepe so pa zoprne, Tari je sicer zdaj postrizen in se nekoliko manj snega nanj napopa, ampak vseeno. Unidve sta pa kratkodlakici in edine kepe so na flisastih ovojckih Ruffwear oprsnic.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.332


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #222 : torek, 03.02.2009 : 13:18:29 »

Aaaaa, se jst tut spomnem Grin, ne sicer 50 let nazaj ampak kaksnega manj Tongue

Mi smo skidali (dons drugic), potem pa seveda sibnli v cel in nedolzen sneg. Bali je na zadost visokih stiklih, da ji ni hudga Cheesy, Luna isce mal po snegu, mal nad snegom, mal po luftu in v glavnem skaklja Cheesy, Lara je pa dolgodlaki kepasti revcek in ji je treba prej skidat, preden se odpravi v belo pravljico Wink


lahk rebrce stejete Tongue


gavski kepasto-repati vohljac Cool

kup ostalih fotk pa na http://www.mojpes.net/galerija/thumbnails.php?album=958
Logiran

kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #223 : torek, 03.02.2009 : 13:23:39 »

Kocka, a ti to o zimah pred 50 leti po spominu ali po pripovedovanju prednikov??

(bi bilo fajn, če ne bi bila jaz edina tukaj, ki sem takrat že brodila po snegu Smiley)
Grin Grin

Žal tega nisem uspela v živo doživeti, bi pa silno rada Smiley
Eno tako zimo, pravo, mirno, tiho, zasneženo v kakšni vasi.
Pa sem drugače čisto navdušena nad mestom in vrvežem. Res ful.
Samo eno tako Zimo bi pa sprobala že sedaj, ko sem še ˝mlajša˝ Roll Eyes, ne šele ko bom mogoče pri kakih 75tih v penziji Shocked
Ja ja, sanja svinja kukuruz Lips Sealed
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #224 : torek, 03.02.2009 : 14:22:43 »

Pri nas ga je pa ogromno. Jaz pa angino. Sad
Sem pa vseeno morala ob 5.30 vstat zaradi kobile. Ima tako narejeno, da ima izpust ven. Ker je toliko snega je šla kar čez in divjala po dvorišču. Je blo res fajn ob taki uri kidat in popravljat ograjo. Sem skoraj zmrznila. V snegu sem se pogreznila čez kolena potem pa padla in se komaj pobrala Grin
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 76   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Današnji sodni dan ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines