mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 23.09.2024 : 11:47:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Mastino Napoletano = neapeljski mastif - cvek
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 50   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mastino Napoletano = neapeljski mastif - cvek  (Prebrano 178347 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
sonja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 356


« Odgovor #435 : torek, 23.11.2004 : 10:53:20 »

Ena odštekana Tongue
http://img.photobucket.com/albums/v467/mastino/kjesem.jpg
 Grin Grin

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #436 : torek, 23.11.2004 : 10:59:37 »

Jaoooo  Grin Grin
Tako otožen pogled ....brez besed sem ostala ...
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #437 : sobota, 27.11.2004 : 19:13:07 »

LP!
Najlepše gubice moje male Žabice:

http://lixo.moj-album.com/album/46803/?os=46850

http://lixo.moj-album.com/album/46803/?os=46844

http://lixo.moj-album.com/album/46803/?os=46922

http://lixo.moj-album.com/album/46803/?os=46871

Lixo, hvala za ta prekrasni šopek slik! Kiss Se priporočamo tudi za drugič!
Lp,Miša
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #438 : ponedeljek, 29.11.2004 : 10:29:14 »

Missa!

Na daljavo, mi je tvoja žabica prišepnila, da se bo pritožila, hm..ne vem več kam  Grin Grin Grin
In to zato, ker ji praviš ...mala  Shocked Shocked
Logiran
gina1
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 657


« Odgovor #439 : nedelja, 05.12.2004 : 15:41:33 »

Moram se pohvalit, da sem  imela danes priložnost spoznati eno čudovito majhno gubico, mladička ( punčko ) Here in Marsa, ki je ostala kar pri očku in bratcu. Že sedaj pri petih mesecih je taprava baba. ;)Tiste veličastne gubice, otožne očke...., skratka -  Lips Sealed. Se je kar nisem mogla namečkati, čeprav sem zaljubljena v bokserje.
Nataša in Sonja - čestitke za prelepe "male" gubice, želim vama še veliko uspehov pri tej pasmi, ker je res nekaj posebnega...
Lp Wink
Logiran
gina1
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 657


« Odgovor #440 : nedelja, 05.12.2004 : 15:43:05 »

en popravek: mislila sem napisati taprava baba.
Lp
Logiran
gina1
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 657


« Odgovor #441 : nedelja, 05.12.2004 : 15:44:48 »

Mi ne porata. sram No pa naj povem na drug način: taprava bejba!
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #442 : ponedeljek, 06.12.2004 : 12:15:54 »

LP!
Maj, moja Zoya bo zame za vedno ostala moja mala žabica, pa če je to njej všeč ali ne. Tudi jaz sem za mojo mamo še zmeraj tista mala mišika, pa čeprav mi je včasih nerodno, ko me tako pokliče v javnosti! Grin Grin Grin

No, sedaj, ko imamo doma še eno malo mastinčico, je Zoya zmeraj bolj "samo" Zoya!
In sedaj pomembno obvestilo!!! Roll Eyes
Slovenija je bogatejša za še eno mastinčico Grin Grin Grin
Ker jo veliko ljudi in kar nekaj forumašev še zmeraj zamenjuje za modro nemško dogo Grin Angry Grin, obveščam bljižnjo in dalno javnost, da je Betty Blue pasme mastino napoletano! Grin Grin Grin
Prejšnjo nedeljo sem postala ponosna lastnica  enega malega vražička! Grin Grin Grin  Stara je nekaj čez dva meseca, težka 11 kg in v sebi nosi karakter starodavnih mastinov.
Če smo Zoyo označili s kratico PRS (prdi, renči, smrči) Grin, je Betty Blue okarakterizirana s ŽKC ( žre, krade, carta) Grin
Naša dva kerozinca sta bila na začetku presrečna, ker sta dobila novo družbo v igri. Sedaj, po enem tednu pa se pred Betko samo še skrivata. Zoya ima seske že čisto "znucane" in Zoro se kar vsede, če Betty zavije proti njemu. Misli, da si bo na tak način zavaroval svoja jajčka, ki so mu končno malo zrasla. Grin
Betty je živo nasprotje vseh mastinov, ki sem jih do sedaj imela. Razbijač na celi črti. Krade kar ji pride pod gobček.(časopis,knjige,čevlje,brisače,obleke,napolnjene vreče,tepihe, torbice obiskovalcev, predvsem hrano, ki ni namenjena njej... Grin) In je prvi pes v mojem življenju, ki gre zvečer ob 23h spat in spi do 7h zjutraj, pri tem pa se ni niti enkrat samkrat ponečedila na svojem ležišču. To je živi dokaz, da lahko mladički vzdržijo po osem ur brez težav!
Je požerušček med požeruhi. Grin Brez večjih težav prebavlja vse in kar je interesantno, pri jedi ima mero. Ker je hiperaktivna na kvadrat, se ji njena ješčnost nikjer ne pozna. Grin
Najprej utruja Miškotu, potem uničuje Zoyino potrpežljivost, za konec pa si pusti neumornega Zora. Ko vsem uniči voljo do življenja, poišče varno zavetje v Bobijevem ali mojem naročju. Najbolj srečna je, če lahko zleze k nam pod kovter Grin Grin
Trenutno nam pokuri ves prosti in še nekaj službenega časa, tako, da boste do naslednje njene zgodbice malo počakali!
LP,Miša in Betty Blue Grin
Logiran
sonja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 356


« Odgovor #443 : ponedeljek, 06.12.2004 : 13:44:13 »

Missa,iskrene čestitke za novega člana Smiley
Vedno sem vesela,kadar izvem,da se je število mastinov v Sloveniji povečalo-tudi mi pričakujemo v začetku prihodnjega leta še eno novo članico Grin
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #444 : ponedeljek, 06.12.2004 : 13:48:04 »

Missa!

Eno vprasanje! A je pravilna stevilka 11 kg? Ker sem mi je zdela (malo) lazja!

Je pa prava scrkljanka! Wink
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #445 : ponedeljek, 06.12.2004 : 23:16:35 »

LP!
linchaich, a ti potem trdiš, da sem se  jaz zredila Huh Angry Cool
Ne, no, hecam se Grin Grin Grin! V soboto, ko si jo ti držala in mečkala po rokah je reva bila totalno sestradana, saj je zadnji obrok jedla okrog 9h, potem pa sem jo nafilala s tabletko pratela. Glede na to, da moja žverca papca tudi do 7x na dan (ali celo več) so ji tisti dan ušli ene trije obroki Grin Grin Grin Drugače pa so moje izkušnje z odraščajočimi mastini tam do 4 meseca da, se redijo od 1,5 pa tja do 4kg na teden. Sem jo pa danes samo tebi na čast še enkrat zvagala. Najprej sva stopile na "Soehnle"-rco obe in so se številke ustavile pri nevarnih 85.6 kg. Ko sem odložila Betko pa sem imela častitljivih 74.4 kg. Če pa vaga laže, pa ne morem pomagati Grin Grin Grin
Za cartanje pa se še priporočamo.
LP,Miša Cool
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #446 : torek, 07.12.2004 : 08:16:12 »

Missa, tudi od nas iskerene čestitke k novi pridobitvi  Cheesy Cheesy Wink Wink Užitkov in norčij pa vem, da ne bo manjkalo  Smiley

Lp, maj
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #447 : sreda, 08.12.2004 : 17:29:25 »

LP!
Hvala vsem za čestitke. Betty Blue vam pošilja poljubčke Kiss Kiss Kiss
Da ne boste pozabili, kako so si mastino lahko različni.
Na spodnjem linku si lahko ogledate nekaj primerkov mastinov, ki so bili pripeljani iz vseh vetrov. Med njimi je tudi sorodstvo moje male žabice Zoye.   Tudi Bety Blue bi  našla kakšnega  sorodnika.

http://www.moj-album.com/album/54691/
LP,Miša
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #448 : petek, 10.12.2004 : 15:16:41 »

LP!
Moja mala Betka  bo postala igralka, ko bo velika!
Gluma ji je v krvi. Če jo slučajno zalotimo pri lumpariji, naredi tako nedložno faco, da bi se je še Bog usmilil.
Zadnjič se je odločila, da bo pobliže raziskala spodnjo poličko v kopalnici. Zelo lepo je odprla vrečko z damskimi zadevami in si dotične stvari polepila po teleščku. Ko ji še to ni bilo dovolj je odprla škatlo z novo nivea kremo in prav lepo porisala stene s ploščicami. Hm, verjetno mi je želela povedati, da bom tudi pri njej kmalu začela mazati njene nežne šapice. Za konec je zvlekla škatlo s pudrom in se odela v puderni oblaček , da je skoraj nisem opazila, ko sem odprla vrata. Njen nedolžni pogled mi je povedal, da ona že ni naredila takšne packarije. Za piko na "i"i je ukradla moje najljubše gatke in jih odnesla v svojo "kočo".  Končno se je naša Zoya  odločila, da bo naredila malo reda v hiši. Najprej je probala z preiskušeno metodo in se probala na lep način pogovoriti Betko. Vendar je našo malo glumico to tako razkurilo, da je Zoyi povedala svoje. Kako so se pogajanja končala si oglejte na spodnjem linku: http://www.moj-album.com/album/59526/
LP,Miša
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #449 : petek, 10.12.2004 : 15:35:31 »

 Grin Grin Grin Grin
No ja, Zoya se mi že pošteno smili. Je pa res, da si mladi danes lahko velikooo privoščijo.  Roll Eyes Roll Eyes Mislim, da bo Zoya kmalu postavila ultimat... , izgleda, da se hierarhija postavlja na glavo  Wink Me prav zanima, kje je tvoje mesto Missa  Lips Sealed

Lp, maj
Logiran
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 50   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Mastino Napoletano = neapeljski mastif - cvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines