mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 25.06.2024 : 08:19:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Strani: 1 ... 99 100 101 102 103 [104] 105 106 107 108 109 ... 137   Dol
Natisni
Avtor Tema: belgijski ovčarji - čvek  (Prebrano 300153 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #1545 : torek, 16.10.2007 : 15:01:39 »

Vse najboljše mojemu najlubšemu slovenskemu belgijcu  Cheesy.
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1546 : torek, 16.10.2007 : 15:13:17 »

Torej si dobila Crno smrt na moj rojstni dan? Hehe, vse najboljse Sambo. Kiss Smiley
Logiran

Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #1547 : torek, 16.10.2007 : 15:57:59 »

Ja, Crno Smrt sem dobila, ko je bil star natanko dva meseca (rojen je 16. avgusta). Kaja, tebi pa tudi vse naj naj!  Smiley

Barbka, hvala tudi tebi za cestitke. A ves, da ga je nekdo zadnjic spljuval, da se je izredno postaral v treh mesecih?  Undecided 

Wink Wink Wink

Kakorkoli ze, crno truplo je se vedno ultrafit, veterinar je vsakic sproti bolj nejeveren, koliko je star (bi mu mirne vesti dal nekaj let manj), je pa res, da so se mu letos prvic pojavile bele dlakice tudi okrog oci, pa tudi brado je dobil malo bolj belo. Si ocitno misli, da ce pali pri Seanu Conneryju, bo palilo tudi pri njemu - se susljat je zacel  Cheesy Grin.
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1548 : torek, 16.10.2007 : 16:07:58 »

 Smiley Smiley torej bi danes pred 8. leti rekli: Dobrodošel Sambo!
Sambo je bomba, pa še tako na mojo zlato Iro me spominja, bolj kot je star, boljši je  Grin "Nevoščljiva" sem mu samo zato, ker je skoraj 3 leta mlajši od Ire Wink
Logiran
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #1549 : torek, 16.10.2007 : 16:26:30 »

 Cool Iz zaupnih virov vem, da ga nihče ni spljuval, mu je pa priznal šarmantnost. Sej veš, kako je to - starejši je, boljši je :-)
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #1550 : sreda, 17.10.2007 : 10:31:52 »

Jaz nic proti, tako ali tako so mi starejsi bolj vsec  Cool Wink.

Barbka, ocitno imas druge zaupne vire kot jaz, moje price so prepricane, da so slisale besedo 'postaral'. Sicer pa... Ce je postaran pes norec, ki me spremlja za konjem na teren, se v avtu na poti domov ravno prav odpocije in me doma ze cuka za rokav, ce bi ga za bozjo voljo ze peljala na sprehod... Potem kar naj bo postaran, ocitno se staram tudi jaz, da se mi ne da na vsake pol ure ven  Tongue Cheesy. No, pa cisto zares, prav nic mu ne fali in s takim tempom mu se dolgo ne bo, pri njemu drzi tako vajina 'Starejsi je, boljsi je' kot Predinova 'Bolj star - bolj nor'  Cheesy.
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #1551 : torek, 13.11.2007 : 16:40:13 »

Da nas spet malo iz naftalina potegnem, en nov filmcek, kjer se kaze umirjen, zbran znacaj belgijcev in njihova zadovoljenost z le minimalno stopnjo aktivnosti...   Roll Eyes Cheesy Cheesy Roll Eyes

http://www.youtube.com/watch?v=2aNKuH_hSJU

Aja, pa ce koga zanima, pred kratkim sva s spletkarjem koncno uspela prenoviti stran, vabljeni na www.sambo.si na ogled  Smiley .

Sicer pa uzivamo v lepih dneh in se ze skrajno veselimo letosnjega velikega roadtripa. Se dva dni in krenemo v maticno dezelo  Smiley.
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #1552 : torek, 27.11.2007 : 17:24:01 »

Malo monologiram, pa nic zato...

Koncno smo si malo odpocili po velikem roadtripu.

Postanek in sprehod ob jezeru v Nemčiji

http://img.photobucket.com/albums/v654/bambi16/Belgija/DSCN2623.jpg

Kraj našega nastanka Wink

http://img.photobucket.com/albums/v654/bambi16/Belgija/DSCN2642.jpg

Prelepa obala...

http://img.photobucket.com/albums/v654/bambi16/Belgija/DSCN2920.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v654/bambi16/Belgija/DSCN2908.jpg

Ja, tudi lebdeti znamo...   Cool

http://img.photobucket.com/albums/v654/bambi16/Belgija/DSCN2915.jpg

Hlevcek z golobi, kozami in kunci sredi mesta  Cheesy Grin

http://img.photobucket.com/albums/v654/bambi16/Belgija/DSCN2964.jpg

Na kratko - razstava veliko razocaranje, Belgija in roadtrip pa suuupeeeeer  Cheesy Smiley. Porocilo in vec slik pa na ***.

Lp, Ursa in Crna Smrt

ps: aja, pa toliko o 'postaranem' Sambotu, ki je uspel po zaslugi cudovite vodje kroga osvojiti naslov PRM  Grin Grin Grin
Logiran
Maja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 312



« Odgovor #1553 : sreda, 28.11.2007 : 23:05:05 »

hello,

bambi me zelo veseli, da nekdo ohranja temo pri življenju in zelo je pohvalno, da tebi volje do pisanja nikakor ne zmanjka.
jaz sem trenutno zakopana v delu, čas za kinologijo najdem le še s svojimi tečajniki, rik pa mislim, da ima tega tudi že počasi zadosti...zato se tudi obema pozna pri kondiciji in odvečnih kilogramih  Undecided ampak upam, da se bo tudi to kmalu obrnilo na bolje...

drugače pa sem v pričakovanju rojstva moje nove psičke...in če bo res vse šlo posreči, bom naslednje leto končno lastnica čisto majhne psičke...da ne bo pomote, seveda še vedno govorim o malini, samo res pa je, da mladička nismo imeli pri hiši že zelo zelo dolgo (pravzaprav od mojega prvega psa, ki je bil letnik 1991). in dela z mladičkom se neizmerno veselim...

pozdravček vsem

maja
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #1554 : nedelja, 02.12.2007 : 16:55:25 »

Maja,

lepo, da si se po dolgem casu oglasila  Smiley. Hja, ce mislis na voljo do pisanja tule - saj ves, da sem vecni optimist, pa upam, da se mogoce pa le najde kak navdusenec ali vsaj firbec, ki ga zanima, kaj se dogaja s slovenskimi belgijci, pa je lepo, ce vidi, da nekaj se in da so celo, kot se za pasmo spodobi, precej zaposleni s tem in onim. Ce mislis pisanje nasploh sem pa tip cloveka, ki mora dozivljanje sveta nekako 'spraviti iz sebe'  Wink , tako da mislim, da mi raznih dnevnikov in podobnih belezenj ne bo nikoli manjkalo.

Upam, da z Rikom kmalu najdeta cas en za drugega in da se ti koncno uresnici zelja po mladini, vem, kako ze lep cas navijas za mladicka, pa do zdaj ni uspelo.

Upam, da ste tudi vsi ostali belgijski fani ok, prav tako vasi pesi, in da se kmalu spet kje srecamo. Za konec pa se moja nova najljubsa fotka (Sambo ima novega uradnega fotografa, samo fotograf tega se ne ve...  Cheesy )

Logiran
Maja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 312



« Odgovor #1555 : nedelja, 02.12.2007 : 17:34:37 »

hello,

tale fotka zgoraj je pa prav za kakšnen natečaj...
da ne bo zvenelo, da se čisto nič ne ukvarjam s svojim pesjanarjem..da vikend smo bili končno spet malo aktivni, kot se za belgijce spodobi... Smiley
drugače pa mladina je končno rojena, vendar je na svet privekala samo ena psička  Tongue, torej bomo še videli, če sploh pridem na vrsto.
no jaz sicer nisem tako talentirana za pisanje, kot babmi... kje se pa ostali skrivate te dni??

lp

maja
Logiran
Ivanhoe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #1556 : ponedeljek, 03.12.2007 : 15:44:03 »

Kako lepe slikce, Bambi! Lepo, da se spet kaj dogaja tukaj na forumu belgijcev! Na žalost zdaj v službi nimam dostopa do interneta in to se kar pozna - ker ko pridem domov se samo ukvarjam z mojimi kužki in potem seveda zmanjka čas za ostalo.

Lir je super, kot vedno, pridno dela in trenira in se pripravlja na naslednjo sezono, obenem pa pridno čuvo malo Brio, ki je zdaj 7 mesecev stara in pravi mali hudiček! Lira ne pusti niti sekunde dihat, non stop mu na vratu visi, ga cufa za dlako, laja v njega (ce se temu sploh lahko rece lajanje Smiley ) in mu krade igrače. Ampak, moj priden Lir je prav vesel da ima zdaj to malo na grbi! Ure in ure se igrata, v dnevni sobi, po kavču na vrtu, ma prav povsod divjata in se igrata. Ponavadi izgleda to takole da Lir leži po tleh - vse štiri v zrak, Bria pa skače po njem. Prav občudujem Lirovo trpežljivost!

Maja, lepo da dobiš, upam, novo psičko. Ni lepšega kot imeti dva psa doma, ki se skupaj igrata in se imata rada. Tudi greš potem lažje v službo, ker veš da kužku ne bo dolgčas, ker ja ima zdaj kompanijo. Torej samo prednosti!
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1557 : ponedeljek, 03.12.2007 : 19:08:37 »

Bambi - hvala za izčrpno poročilo iz Belgije. Res lepo te je bilo brati. Kot veš, sem ti tudi (ne zameri) kar nevoščljiva, ker letos jaz pač nisem bila tam, kjer mi je tako lepo, in na kar imam tako lepe spomine.
Pa še ugotavljam, da naju kar nekaj stvari veže, pravzaprav Sambota in Iro:
Citat
Mislim, da pri vseh kiksih, ki sem jih kdaj doživela na razstavah, še nisem videla, da bi pes iz razreda veteranov dobil naslov najlepšega mladiča.
Meni se je pred dvema letoma zgodilo (pa ne v Belgiji), da me je sodnik vprašal, koliko je Ira stara, sem mu povedala, da 9 let, in on veselo ... aha, 9 mesecev. Neeeee, 9 let... ja, ja, 9 mesecev... in potem: Kaaaaaaaaaaaj? 9 let? No vidiš, se vidi da sta "v sorodu" Grin
Logiran
Maja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 312



« Odgovor #1558 : ponedeljek, 31.12.2007 : 12:35:54 »

Hello,

vsem belgijašem želim veselo praznovanje novega leta in pa izkoristite proste dni za čim več druženja s svojimi štirinožnimi prijatelji..

pozdravček

maja

p.s.
ob naslednjem javljanju pa upam, da bom lahko že prilepila slikico "mojega" galčija Smiley
Logiran
Maja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 312



« Odgovor #1559 : petek, 11.01.2008 : 14:55:34 »

hello,

nastala je nova internetna stran namenjena informacijam o šolanju in vzreji delovnega nemškega ovčarja in belgijskega ovčarja.

*****

mene pa loči še en teden od odhoda v nemčijo... Smiley

lp

maja
Logiran
Strani: 1 ... 99 100 101 102 103 [104] 105 106 107 108 109 ... 137   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines