mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 26.10.2024 : 02:01:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjul - psi iščejo dom (Moderatorji: Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mia
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mia  (Prebrano 676 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.405


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
Mia
« : ponedeljek, 01.07.2024 : 20:55:10 »

Psička Mia je bila neoznačena, shirana, garjasta in plašna najdena 11. 6. 2024 v občini Ilirska Bistrica, stara cca 2 leti. Zdaj sterilizirana, cepljena in čipirana išče dom, kjer bo članica družine. Je manjše rasti. Ne oddaja se za v pesjak ali na verigo.
Posvojitveni vprašalnik najdete tukaj.

Objave na facebooku
- 11. 6. 2024
- 12. 6. 2024
- 14. 6. 2024
- 29. 6. 2024







Mia ob sprejemu v zavetiče




Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.405


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1 : ponedeljek, 23.09.2024 : 14:18:54 »

Mia je v juniju prišla k nam s še eno mladičko, verjetno svojo hčerko. Stara je okoli 2 leti in je v tipu hrvaškega ovčarja oz mudija (zelo sta drobni, ob prihodu obe pod 10 kg mase).
Obe sta bili zelo shujšani, lačni, plašni in slabega počutja. Danes sta do sitega nahranjeni (a še vedno drobne konstitucije), obvladata objemanje in ljubčkanje s poznanimi, zaupanja vrednimi ljudmi, za dobro počutje smo pa tudi poskrbeli. Imeli sta namreč klopno bolezen anaplazmozo, kar smo uredili z antibiotiki.
Mia bo potrebovala izkušenega skrbnika, ki ji bo pomagal pri prvih korakih v njej nepoznanem okolju. V mestu jo težje vidimo, raje predmestje ali vas. Na tej točki, ko še okrevata in se sploh navajata na normalno sobivanje s človekom, težko točno napovemo, v katero smer bo šel njen razvoj. A vsekakor pes za začetnika to ni.
Ocenjujemo, da bo najbolje funkcionirala v družini, kjer bo en glavni vodnik zanjo in vsak dan z njo, torej da bo tudi dopuste predvidoma lahko preživljala s svojim ”glavnim človekom”. Tipično za svojo genetiko je precej zgovorna ob raznih dražljajih, zato si zanjo želimo skrbnika, ki ni odsoten vsak delovnik po 10 ur in ki bo znal lajež ustrezno umirjati.
Posvojitveni vprašalnik najdete tukaj.

Foto Anja Troha

















Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjul - psi iščejo dom (Moderatorji: Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mia
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines