mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 23.06.2024 : 21:56:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 156 157 158 159 160 [161] 162 163 164 165 166 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 773801 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #2400 : sreda, 14.11.2012 : 18:35:16 »

Ajde, delam v medicinski firmi in posledično preveč vem Sad
CocaC*** je ženskega spola, a ni? In vsebuje preveč vsebin, ki te, če si že itak down, pošljejo še bolj down  Cry

A če bi jo mešala z Jackom, aaa, pol bi bila to druga pesem  Evil

Sicer pa, NoJinx, nasmešek na frisek in gremo dalje! Što ne ubija, jača  Wink
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #2401 : sreda, 14.11.2012 : 18:37:34 »

http://www.youtube.com/watch?v=nMTU7yNXmpI
objem
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2402 : sreda, 14.11.2012 : 19:10:00 »

Što ne ubija, jača  Wink

Temu bi jaz dodala samo še citat iz odličnega fima "The Best Exotic Marigold Hotel":

"Everything will be alright in the end. So, if it is not alright, it is not yet the end! Cool

NoJinx, če nisi gledala, priporočam. Tukajle maš za pokušino - tudi zgornji stavek se pojavi v predfilmu in ti si ga kar lepo skoz ponavljaj!

http://www.youtube.com/watch?v=Qd4gI56_84I

Drugače pa pošiljamo cel koš  Kiss Kiss Kiss na tačko, pa še en koš kar tako.

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #2403 : sreda, 14.11.2012 : 20:19:01 »

Tudi mi pošiljamo pozitivne mislil in držimo pesti in tačke da boš kmalu OK  Kiss Kiss objem
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2404 : sreda, 14.11.2012 : 21:00:03 »

A si dala psom jest?  Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2405 : sreda, 14.11.2012 : 22:48:04 »

Za lep večer te pozdravljata dva najbolj sladka mucka in en najboj priden kužek,vsi že v pižamah  Kiss Kiss Kiss





CocaC*** je ženskega spola, a ni? In vsebuje preveč vsebin, ki te, če si že itak down, pošljejo še bolj down  Cry
Ja ta je ženskega, itak, ampak meni je takoj na močnejše "CCzdravilo" potegnilo 

A če bi jo mešala z Jackom, aaa, pol bi bila to druga pesem  Evil
To je prava rešitev! Azn Afro
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2406 : četrtek, 15.11.2012 : 00:28:10 »

Punce, zlate ste, vse po vrsti - hvala vam in rada vas imam!  Kiss Kiss

Jaz mam taka zaj... obdobja, ko imam občutek, da ne bom preživela dneva, ker mi je tako hudo. Zdajle se tole obdobje bolj ali manj intenzivno vleče že od konca poletja in se bojim, da se nikoli več ne bom izkopala iz njega, da bom padla samo še globlje. K sreči pa razumsko vseeno vem, da bo tudi to obdobje minilo in da bom spet stara dobra jaz, ampak mi počasi zmanjkuje energije za boj za lastni boljši jutri. Grem takoj v petek malo do svojega šrinka, da se ne sesujem na še več koščkov.   sram Ga je pa po mojem včerajšnjem klicu tako zaskrbelo zame, da me je danes poklical, da preveri kako sem. Kdo bi si mislil, da dan današnji zdravniki, ki jih ne plačuješ privat, v našem zdravstvenem sistemu kaj takega še počnejo.  Shocked

Pepsi, film si bom definitivno ogledala, se ga že veselim.  Cheesy

Cats, ja, sem bla pridna in sem nafutrala pse in mačka.  Afro

Črnogorcu in mačkoma v pidžamah sporočam, da so vsi po vrsti strašno lušni, sladki in pridni in jim želim mirno noč ter lepe sanje.  Kiss ljubezen

MamoF in Mačjo pa obveščam, da na vikendu ne najdem niti CC niti Jacka, pa tudi nobenega drugega poštenega alkohola ne in se že samo zaradi tega veselim, da bom jutri zvečer spet doma.  Grin
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2407 : četrtek, 15.11.2012 : 00:34:09 »

NoJinx  Kiss  objem

http://www.youtube.com/watch?v=jHPOzQzk9Qo
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2408 : četrtek, 15.11.2012 : 01:26:40 »

Rava  Kiss objem

Ful sem vam hvaležna za vse tele spodbudne besede in filmčke in slikce, ker me pošteno vlečejo ven iz mojega Lermontov filinga.  Kiss

Ta dolgčas, ta žalost

Ta dolgčas, ta žalost! – a ni ga, da segel bi v dlan,
 ko dušo potrtost spreleta…
 Te želje… Kaj želel bi večno in večno zaman?
 A leta bežijo – najlepša mi leta!


 Ljubiti – a koga? Kdo šel bi za hip se ogret?
 A večno ljubiti ne da se…
 Če vase pogledaš – za vsem je izginila sled,
 pozabil si lepe in žalostne čase…


 Strasti? – Slej ko prej bo njih sladko bolest
 Preudarna beseda pregnala;
 Življenje, če le si ogleda ga hladna zavest,
 je klavrna burka in bedasta šala.


Meni je to sicer čudovita pesem, ampak res ni primerna za moje trenuno stanje, tako da še enkrat hvala vsem!  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2409 : četrtek, 15.11.2012 : 02:34:10 »

No Jinx, pesem je res čudovita, ampak prav imaš ... trenutno bo super, da boš šla domov k Tarasu in Šarkom in skozi okno čekirat pred vhod urgence in luškane reševalce mal pecat  Cheesy Wink
Dej, drži se,vse bo dobro!  objem  Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2410 : četrtek, 15.11.2012 : 09:13:10 »

Jst sm v takih situacijah ful leva za človeka gor dvignit sram. Znam poslušat, začutit, razumet, to vsekakor, ampak nič pametnega povedat Lips Sealed ... in mi vse "pavšalno" izrečeno zveni kot - pavšal. Roll Eyes
Ampak vendarle, draga NoJinx, radi te imamo zelo, zelo Kiss objem in nikakor nam ni všeč, da si v slabi koži, zato si ful, ful želim, da bi bila čimprej spet "stara ti". Sad
Raje kot pesmi, ki "opisujejo" tvojo situacijo, preberi/poglej/pomisli na kaj vzpodbudnega ali pa mogoče celo kaj takega, kar je še veliko hujše od tvojega problema. Vsaj meni se takrat zdijo moji še tako "resni" problemi peace of cake in si mislim "to ni nič v primerjavi z/s ..., kaj se sploh pritožujem/sekiram". Nikakor ne mislim, da jamraš kar v tri dni stop, daaaleč od tega, ampak to je pač moj "recept" za dvignit moralo. Roll Eyes
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #2411 : četrtek, 15.11.2012 : 09:56:27 »

NoJinx popolnoma te razumem zakaj so ti blizu pesmi, misli, ki opisujejo tvoje trenutno stanje, tudi sama sem še mesec nazaj bila v podobni situaciji in še kako dobro vem, da se ti zdijo pozitivne pesmi, misli obupno smešne, kot da bi bile brez repa in glave. Kolikor jih imam drugače rada jih takrat nisem prenesla.Kljub temu da vem kako se počutiš, bom vseeno dala link do te ''pesmi''

http://www.youtube.com/watch?v=zyQ5ZSMENF0

Vsekakor pa ti iskreno želim da v tem temačnem oblaku, ki te sedaj obkroža, najdeš mali žarek sončka, ki vztrajno pronica skozi oblak, oprimi se ga in z vsakim dnem bo sončki žarek močnejši in temni oblak manjši  objem objem

Če želiš pa sem ti na voljo tudi s QT, z veseljem si bom vsak dan vzela 10 minut časa zate. Žal nisva blizu doma, tako da ti drugega kot moje znanje QT, moje iskrene misli in objeme na daljavo ne morem ponuditi.

Naj ti v življenje posije sonček  ljubezen objem
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #2412 : četrtek, 15.11.2012 : 10:52:06 »

Hey man, I 'm alive, I'm taking each day and night at the time
I know I'm down, but I know I'll get by
Gotta live my life like I ain't got nothing but this roll of the dice
I'm feeling like a Monday but someday I'll be Saturday night...!

JBJ.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2413 : četrtek, 15.11.2012 : 11:08:19 »

Hehe, JBJ Afro Azn
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #2414 : četrtek, 15.11.2012 : 11:20:13 »

NoJinx  objem
Nekih modrih misli ne poznam. Sama si vedno rečem, da je človek zelo močna žival. Dokler ne poizkusi, ne ve.
Lahko pa prideš jutri k meni in si cel dan pri nas. Boš videla, da bo bolje. Če drugega ne, boš fizično izmučena. Želim ti, da se čimhitreje na noge postaviš Kiss. Terapevtom pa honorar zmanjšaj. Imam občutek da premalo zavzeto delajo!
Logiran
Strani: 1 ... 156 157 158 159 160 [161] 162 163 164 165 166 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines