mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 24.09.2024 : 21:13:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 784730 krat)
0 članov in 38 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1320 : torek, 03.04.2012 : 21:16:25 »

Hahah, a je z delom v zaostanku Evil Tongue
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1321 : torek, 03.04.2012 : 21:59:08 »

Samči, revček mali  Cry Kiss objem

moja jehotela tvojo uzanč nategnat dabi šev knam nadopust paguspot pes tut.
prinas selahka popultih skače paše trebuščeke mačje se obdelava urco do urcopapov nadan pau postlah spi.
anpak je tvoja zvitakopresta inje prec zavohala raspuštoj paje rekla dane.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1322 : torek, 03.04.2012 : 22:00:36 »

viš takaje tale tvoja
pa potpisav se nisem jast Gusarček
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #1323 : torek, 03.04.2012 : 22:06:18 »

Samo, pšt, tole sem dobila po mejlu malo prej. Morda je prav tole rešitev  Cool

[attachment deleted by admin]
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1324 : torek, 03.04.2012 : 22:11:10 »

 

meni je pa zadnjič prijatelj predlagal tole kot končno nek uporaben softver.
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #1325 : torek, 03.04.2012 : 22:42:07 »

 Grin To bi Vindousi morali imeti kar med Accessories.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1326 : sreda, 04.04.2012 : 00:26:39 »

Hmmm, sej, če bi mi Samo na glavi ležal, bi bilo to čisto ok, vsaj za toliko časa, dokler tistega izuma iz ravinega posta ne nabavim.  Wink

Hahah, a je z delom v zaostanku Evil Tongue
Zaostanek? Kaj je to? A je za na kruh namazat? Roll Eyes
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1327 : sreda, 04.04.2012 : 00:42:04 »


Sicer mi pa prosim povej (pa ostali mačji sotrpini tudi) kako prepričaš Tvojo, da ti nakloni malo pozornosti in čohanja.  Undecided
...
Kaj naj še naredim, da se me bo končno usmilila in me dodobra prečohala?  Huh

Obupani Samo  Kiss

O, ti revež! Undecided Cry

Posluši zdej Metode, mi je Roko mal pomagau sestavit en dobr seznam za Tvojo Evil :

1. Požri Miš. Mislim - nared se kot dasi požru Miš ot Kompjuterja. Pač, zbrci jo dolz mize in jo skrij pot Kauč. Pa mal teško dihaj in koucaj. Ona je Intilektoalka in bo takoj pogruntala daje neka vzorčno-poledična povezava med Mišjo kijo ni več in med Tvojim Koucanjem. Bo zagnala Paniko in Te začela Takoj po Rokah nosit in jamrat "O ti moj Lubi Muc, Moj najlupši Muc, Bogo bogi reuček a bi eno Palčko!"
Ti pa takrat rečeš (dobr si zapomni): "Ja, ja, šnel, šnel" Evil

2. A veš una Ketna kijo mora met G. pes zana Tekmo? A veš kje ma sprauleno?
No, tisto Ketno morš najdit pa ji takrat ko bo najbol zakomirana u Kompjuter hitr zlest na rame pa ji Ketno čes Glavo dat pa se hitr na un Konc ki zategne obest s celo težo. Čene bo trzala si u ri**, mogoče bi se morau še mal zredit alpa G. Psa prpravit h kulabotriranju Evil
Bo takoj začela prosit " Milosti, milosti, rešte me!" Pol pa ti Zmagoslauno skočiš Njej čes Glavi in ji potegneš ketno dol da lahko spet zadiha in reče :" Ti si moj najlupši Mucek!" Evil
Pol te bo pa ot sreče nosla po hiši Gor in Dol in praula Usem sosedam kolk si ji ti hitr Žiulenje rešu Tongue

3. Če veš kje ma Ona sprauleno Kavo, si rešu Usak problem.
Splezi u Tisto omaro pa ji Use Kave skrij pot Komfort ot G. Psa, da ti neboš kriu. Ona bo Slejkoprej začela Halocenirat in si bo hotla Kavo skuhat. Ti se deli kot da nič ne veš. Ona bo zmeri bol Žiučna. Evil
Ti pa pol kr naenkrat junaško kao neki iščeš, pa kao slučajno Ispot G. pesovega Komforta povlečeš Izgubleno Kavo Cool
Ona pa takole  Shocked Shocked Shocked "Ooooo, čudež, čudež, Samo ti si Moj odrešitel, jast te mam Najrajši in te bom ceu dan po Rokah nosla!" Cheesy Pa boš spet Profitiru in še nč ne boš kriu ne dolužen Tongue

če pa Use to nebo delovalo se bom probu paše kaj bol gajstnega spomnit Evil Roko je reku da lahko bi Ti  probu tut mal njegove trike s Hlačami recimo.
To zgleda pa takole. Ko Oseba sedi za kompjuterjom se delaš daje to Neprijatel in se z Uso Silo zaženeš u Hlače (ot Osebe - to je Tvoje). Za bolši utis lahko zraven tut Renčiš, to jo bo raspalilo! Oseba ima ponavadi tak refleks da se Proba z Roko obrant Tvojega napada - ti pa tio iskoristiš in se z uso Silo oviješ okol te Roke. Oseba sz tako Roko nemore več po Kompjuterju tipkat ampak lahko še samo na kauč gre pa boza mačka na Roki Afro Azn

Poročaj kako tibo šlo! Pa pozdravi tut NVMP-ja kadar ga vidiš in Tvojga G. Psa!
NVMM

Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1328 : sreda, 04.04.2012 : 15:53:28 »

Dragi Samo, z zamudo, ampak iz srca - vse najboljše Kiss! Da bi blo do naslednjega RD več čohcov, tortic s KOŠČKI, pa kursiknov, da bo tvoja lahko še naprej uspešna na fotonatečaju (btw, tist fotka je fenomenalna, dobro si ga Cool Grin!).
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1329 : četrtek, 05.04.2012 : 00:14:12 »

Dragi NvmP, jast bi ti rat poslau Pozdrave!
Tvoja Krumpita so tako fajn dajih usak dan pomalem glodam. Res doug trajajo učasih mam enga za ceu Teden kerga umes mal skrijem za drugič Smiley

Upam dase maš lepo pada si na Počitnicah u svojem Prijaznem domu pr Mamici. Samo je napisau da Samooklicana buli u Kompjuter - torej nima časa Tebe maltriterat Cheesy Topa ni slabo!

Lep pozdrau ot Louca Rokota!


Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1330 : četrtek, 05.04.2012 : 00:34:50 »

U, u, u, u, tol s kavo pa moram nujno poskusit in bit veliki rešitelj, ki se me oi rokah nosi in cel dan čoha!  Cheesy Grin Hvala za same odlične ideje NVMM!  Kiss

Tvoj prjatu Samo  objem
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1331 : četrtek, 05.04.2012 : 00:44:05 »

Dragi Roko,

ne boš vrjeu kaj se bo jutr zgudil!  Shocked Jasd pridem z zlato mamico in strogim stkom n vikend, kjer mebo čak ala Samova banda. Ampak pol, pol pa sam Samo pa Samooklicana gresta dumov, g. Pes pa pri meni ostane!  veselje Prau Samooklicana, da bo ceu petk, pa viken stražirala na enih izpitih, da bo pol še bl huda srudnica, pa bi biu g. Pes cele dneve sam duma. Se bo kunčno tut on mal utpučul ud Samooklicane, jasd bom pa itak vse lahko z njim delou kar bom hotu, ker bo zlata mamica z nama. Strogi atek bo meu zihr travo za krosit pa take stvari delat, tko da ne bo meu časa bit strogi!  Cool Skratka ceu žur bo du pundelka, ko Samooklicana pride po g. Psa pa prihe (že en teden travmira, da letos pa ne bo mogla jajčk barvat, pa da ne bo mela dost jajc  Huh Roll Eyes pa take).

Zlo me veseli, da so ti krumpita ušeč! A Bajki so tut ušeč? Jasd se rat z njimi igram, tko da jih mal u zrak vržm, pol pa pustim, da pu tleh padejo, pa fajn zaruputa!  Evil Pa nej še kdo reče, da hrana ni igrača!  Cheesy

Te zlo lepo pozdraula NVMP, k te bi rat že enkrat spet vidu!
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1332 : sreda, 11.04.2012 : 19:03:39 »

Končno sem nazaj med živimi. S Samotom sva nazaj dobila g. Psa in smo spet vsi skupaj. Energije je še vedno malo premalo za vse, kar se je nabralo, med tem, ko sem jaz zmrzovala in natanančno opazovala neskončno število vodnikov in njihovih psov. Držite pesti, da je bilo moji "inštruktorici" moje delo všeč in da bom kmalu ne le nacionalna ampak tudi mednarodna No Jinx!  Smiley

Več kasneje. Še vedno sem vam dolžna g. Psa in njegove obiske od predprejšnje sobote. Pa Samota in njegov obisk minuli četrtek, pa ...  sram
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1333 : sreda, 11.04.2012 : 19:45:50 »

 Cheesy Drzimo pesti, ti pa pocasi in se ne stresiraj!   stop
 Smiley Forumasice smo za to tu, da te spodbujamo in kaj s tabo delimo (ce gre, krasno, ce ne, pa ni panike).  Kiss
Ne pa da se ti sekiras, da me nismo na tekocem... bomo prezivele, saj smo (vcasih ali pa kar non-stop) v istem d**ku...  objem

No, ce sem zdaj dovolj okrcala, te naj Samo ali g. Pes lepo potolazita.  Kiss ljubezen
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1334 : sreda, 11.04.2012 : 22:41:43 »

NoJinx, če bi bla jast tista "inštruktorica", itak ne bi dvomila spljoh  objem. Pa saj tudi ona nič ne dvomi, ziher ne Cheesy
Globoko vdahni, zdaj je konec in si doma med svojimi najljubšimi in najboljšimi veselje
A ste bili v Pivki? Sem videla članek nekje Wink


 Smiley Forumasice smo za to tu, da te spodbujamo in kaj s tabo delimo (ce gre, krasno, ce ne, pa ni panike).  Kiss
A ne da? Točno tako! V dobrem in slabem, tako kot si vedno nam v oporo Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines