mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 24.06.2024 : 14:51:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 44   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia  (Prebrano 104484 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #225 : petek, 06.11.2009 : 11:36:42 »

Nasa suhica Vilma  Evil








Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #226 : petek, 06.11.2009 : 11:41:30 »

No poglej te tenke nogice, revše malo, boščka sestradana Kiss Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #227 : petek, 06.11.2009 : 11:45:19 »

Uuuu gasilska  Cheesy
Če bi bili tile za posvojiti, bi izbrala tigra z najbolj kosmatim repom  Azn
Logiran
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #228 : petek, 06.11.2009 : 11:48:16 »

bravo za uspesen gasilski podvig! vaaaau kaksni lepotci!  Cheesy
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #229 : petek, 06.11.2009 : 11:55:43 »

Uuuu gasilska  Cheesy
Če bi bili tile za posvojiti, bi izbrala tigra z najbolj kosmatim repom  Azn

Sej to cisto vsak rece...vsi samo njega opazijo  Angry
No, razen moj oce, ki se vedno pravi, da najbolj prijazna in lepa je pa nasa Mei Lin  Cheesy
Kar je res...to je ful prijazna in najbolj nekonfliktna macka na svetu. Nevsiljiva, neproblematicna, vedno se malo bolj zase drzi, razen ko se hoce mucat, potem pa pride do tebe, se drgne ob nogo in gnete tla na mesti, zraven pa tako nezno in milo mijavka, da se ti srce stopi Smiley
Pa tudi tako ima sicer kratko, ampak zelo gosto in svilnato dlako, tako da jo je uzitek bozati  Afro


A ni krasna, no?




Pa so ostali vsi tako lepi, kaj sele ko gledas njihov karakter  Smiley

Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #230 : petek, 06.11.2009 : 11:57:31 »

Uuuu tole bi tudi imela Smiley  Tongue  Taka je kot naša Mišika  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #231 : petek, 06.11.2009 : 12:39:22 »

 Cheesy Bravo LooNee, tvoja kariera "gasilske fotografinje" skokovito napreduje  Cheesy Wink
Super so , vsi skupaj!
Ampak takale skupinska pokaže tudi nekatere pomanjkljivosti: na primer Oranžko in Črnuhec sta boščka najbolj suhcena in najmanjša, pa imata tud najmanjše krožničke. NI fer! Sad Si zaslužita večje (torej - če bi bila za oddajo, bi si jaz izdrala tale dva sestradančka  Wink)

Zakaj je Vilmica boga tako grozno suha, je tudi dobro videt s fotke (se očitno zmeraj prva najdlje stegne  Grin).
PS: Mei LIn je pa tudi meni v resnici najbolj všeč - lepo ime, prijazen obrazek in najlepša spalna poza  Kiss Kiss Kiss Kiss Res ji ne smemo delati krivice, "navadne" tigrice so najboljše (khm... no, ja črni in oranžni tudi  Cool )
Logiran

Unikatne tablice in portretki
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #232 : petek, 06.11.2009 : 13:03:10 »

Uuuu tole bi tudi imela Smiley  Tongue  Taka je kot naša Mišika  Kiss


A bi, a ne? Sam je ne dam  Tongue Tongue Tongue Tongue

 Evil

Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #233 : petek, 06.11.2009 : 13:10:32 »

Mam eno tako doma  Tongue



* misa.jpg (38.7 KB, 300x300 - pogledano 250 krat.)
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #234 : petek, 06.11.2009 : 13:11:04 »

Cheesy Bravo LooNee, tvoja kariera "gasilske fotografinje" skokovito napreduje  Cheesy Wink
Super so , vsi skupaj!


Mi gre dobro pol? Bom morala se kaksnega perota nabavit, samo to pri nas gre tocno v 3 sekundah, tako da se drzimo bolj misk na strikcih...pa se ti zdrzijo samo kaksnih 10 minut...potem pa imam palico s strikom in eno misko nekje okoli  Grin Grin




Ampak takale skupinska pokaže tudi nekatere pomanjkljivosti: na primer Oranžko in Črnuhec sta boščka najbolj suhcena in najmanjša, pa imata tud najmanjše krožničke. NI fer! Sad Si zaslužita večje (torej - če bi bila za oddajo, bi si jaz izdrala tale dva sestradančka  Wink)

Seveda da sta najbolj suhcena in najmanjsa, ce sta pa oba se mladica  Grin
Pol leta star mladic pa skoraj tezko, da se lahko kosa z nasimi tezkotonci   Grin

Imata pa ravno ona najboljso papico, ker imata poleg briketov zraven vmesano se svezo hrano...ta "stari trije" pa imajo le brikete, revcki bogi  Roll Eyes Tongue




Zakaj je Vilmica boga tako grozno suha, je tudi dobro videt s fotke (se očitno zmeraj prva najdlje stegne  Grin).

Vilma je v bistu Tia (Vilma povzeto po horjulski izpeljavi Smetke: hruska=viljamovka=Vilma Smiley btw...ona ima tudi vse avtorske pravice iz tega   Afro)
Ima pa res strasno tanke nogice, a ne?  Evil


PS: Mei LIn je pa tudi meni v resnici najbolj všeč - lepo ime, prijazen obrazek in najlepša spalna poza  Kiss Kiss Kiss Kiss Res ji ne smemo delati krivice, "navadne" tigrice so najboljše (khm... no, ja črni in oranžni tudi  Cool )


Se ne mores odlociti, a ne? Jaz tudi ne bi mogla reci, kater je najlepsi, ne po videzu, ne po karakterju, ker je cisto vsak nekaj posebnega Smiley Se moja bajsika Tia, ki je najbolj "navadna" od vseh, bolj navadna bi ze tezko bila, je mni ful ful ful lepa...sploh ponovi, ko ima velike crne okice, na svojem belem obrazcku....

Ah....I'm in love in my cats  Grin

Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #235 : petek, 06.11.2009 : 13:23:51 »

Mam eno tako doma  Tongue


Spalne poze vidim da imata obe enake, je pa Misa veliko bolj odlakana Smiley


Razlicne odstekane spalne poze nase Mei Lin:

 

 




Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #236 : petek, 06.11.2009 : 13:42:53 »

 Kiss Kiss Kiss
Tista spalna poza, ko si mačka s tačkami pokrije obrazek, zraven pa pokrči še zadnje noge je pa meni najnajnajbolj ljubka - jaz se kar stopim, ko moja dva kdaj tako spita  Kiss Kiss
Kar prelubčkala bi najraje moj ekran zaradi teh tvojih lepih slikic Mei Lin (a izdaš, kje si našla tako lepo ime?)  Afro
Logiran

Unikatne tablice in portretki
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #237 : petek, 06.11.2009 : 13:59:58 »

Uh...glede imen pa jaz malo kompliciram  sram (kar lahko vidis tudi na sosednji temi kjer malemu Gremlinu se vedno izbiram ime  Afro).
Tega (Mei Lin) sem si pac izmislila...sedlo mi je nekaj azijskega in sem sestavljala tako dolgo, dokler se mi ni dobro slisalo Smiley

Drugace pa poskusam pri vsakemu izbrati ime, ki mu pase in ki ni ravo: tigrast muc= Tiger, črn muc = Blacky Smiley
Mora torej pasati karakterno in mogoce se po videzu. Seveda pa po moznosti se malo manj "pogosto"  Roll Eyes Originalen clovek danes ze ne more splohh biti  Grin

Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #238 : torek, 10.11.2009 : 11:44:53 »

Nas novi clan se odlicno razume z nasimi ostalimi clani, kar zgovorno kaze tudi dokazni material  veselje





 bravo Afro

Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #239 : torek, 10.11.2009 : 12:20:52 »

Seveda se imajo radi tudi ostali clani Smiley




Še posebej pomembno opravilo vsak dan, pa je medsebojno umivanje  Tongue




Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 44   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines