mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 26.06.2024 : 03:55:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Felix Toby piše dnevnik
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 25   Dol
Natisni
Avtor Tema: Felix Toby piše dnevnik  (Prebrano 75575 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #120 : sobota, 28.03.2009 : 19:34:45 »

Hihi, bo Alexx še žal, da ni Maučija k meni "na probo" poslala, mi smo bolj gostoljubni. Roll Eyes Grin
Viiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiixeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen!!!!!!!!!!!!  Angry  Lips Sealed  Angry
Tole te bo stalo en KUFE!!!!!  Angry  Tongue

Mauči je pač Mauči... ene mačke mara, drugih ne... ene ljudi mara, drugih spet ne...
Našega ovčarja se bojiiiiiiii (tako, da še mijavkati pozabi!  Roll Eyes)
Sosedovega ZP pa prenaša... pol se pa "pejd".  Undecided

Veš, Vixen - jaz sem imela vedno občutek, da bo pri tebi pristal.. pa se nekako ni izšlo!
Sem pa (vseeno  Roll Eyes) fuuuuul vesela za Gerija... pa za Tobyja, pa seveda za Timija...
(sam' še čist' mal' me taprava gorenjska fovšija daje!)

ps: a je Toby končno spet bel ratal?  Tongue
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #121 : sobota, 28.03.2009 : 19:42:35 »

Dobiš kufe, ni blema, tud dva (ker je blo res mal zlobno od mene tole Cool).

Toby pa še vedno ni bel, razen tam, kjer so ga konec novembra pobrili, ko so mu kri jemali. Tam je dlaka še vedno malo krajša in bela, drugje po slinčku je pa še rumenkast... Eh, kaj čmo, to je še najmanj, kar se mačku lahko zgodi.  Grin
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #122 : ponedeljek, 30.03.2009 : 19:58:58 »

No, prijatelji, naj vam povem, da sva z Gerijem že prava prijatelja. Vse delim z njim, ni problema... Še jeva lahko iz iste posode, pa ni problema. Jasno, če sem pa zlat, priden, prijazen in velikodušen mačkon. Geri mi pa vse povrne z veliiiiiko igre, pa včasih me umije (in jaz njega), pa sva kvit.  Wink Moja in šefe imata tudi vsak dve roki, tako da ni problema, če bi se oba naenkrat čohala.

Je pa ena stvar, ki je NE BOM DELIL.  Angry Ne, pa konec.
Ko sem prišel k moji, čisto majhen, glistav in mikrosporičen, mi je moja kupila moje prvo mačje plezalo in praskalo. Polička zgoraj je super in je moja, ampak nanjo Geri niti ne hodi ležat (ker ima preveliko rit in bi visela dol  Tongue Grin Grin Grin). Praskalo mu posodim, ni problema - včasih si greva med mačjimi boji skupaj nabrusit krempeljce. Ampak votlina spodaj - ne, te pa ne dam. Saj ne, da sem bil kdaj v njej, dokler ni prišel Geri...  Roll Eyes Notri ni nič zanimivega. Brez veze. Ampak VEDEL SEM, DA JE TAM. In da je MOJA. In potem pridem zadnjič mimo, in vidim tole:
Angry Angry Angry
Ne, ne; takole se pa ne bomo pogovarjali. In sem šel v boj. Sem se kar malo namučil:


Ampak sem vztrajal, dokler ni bilo vse (no ja, vsi) na svojem mestu:


Moja pravi, da ji ni jasno, zakaj hočem zdaj noter ležat, če nikoli prej nisem. Pa da če si že vse deliva, naj si še MOJO votlino. Ampak ona nima pojma; niti slučajno ne razume, da gre tukaj za mačjo čast.  Cool

Zdej pa šibam pogledat, če je moja votlina prazna. In če je, grem spat (kam drugam, seveda; če je prazna je vendar brez veze, saj sem vam povedal).  Roll Eyes

Vaš borbeno razpoloženi Toby  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #123 : ponedeljek, 30.03.2009 : 20:23:00 »

Ej, Toby, ti si pa faca. Se kar dobro držiš tistega "tujega nočemo, svojega ne damo!" Grin Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #124 : ponedeljek, 30.03.2009 : 21:08:35 »

Še nekaj za cuker dvignit...  Tongue

Umivanje pred spanjem:


Pa lahko noč!  Kiss
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #125 : ponedeljek, 30.03.2009 : 21:51:44 »

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #126 : ponedeljek, 30.03.2009 : 21:53:16 »

Vesoljski kič Grin Grin Grin

Pa kako sem ti fovš, Vixen, če bi le vedla  Undecided
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #127 : ponedeljek, 30.03.2009 : 21:57:54 »

A ne, da sta prav kičasta? Wink  Grin

Kar se foušije tiče, je pa tako... Mila je pač Mila - najlepša, najboljša, najbolj zabavno jamrajoča, najbolj tvoja mačka pod soncem.  Kiss Z vsemi prednostmi in slabostmi vred.  Wink

Lp, 5ra
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #128 : torek, 31.03.2009 : 00:06:13 »

Ja, meni se tud tako zdi - pri Vixen so kičasti, pri vas, Cats ste pa elegantno - damski Grin
Sicer pa - a  se niso slučajno prave dive kot npr. G.Garbo, M. Dietrich, G. Kelly, pa nenazadnje Helena Blagne zmeraj slikale same - brez kr tam enih, da bi jih umivali pa ne vem kaj še? Cheesy Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #129 : torek, 31.03.2009 : 06:44:17 »

 Cheesy Grin Grin Cheesy Grin
ma vsi ste carski, evo kle maste:  Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss.....

(pikce so zato, ker nisem štela, pa da ne bi kdo mislil, da sem ga pozabla pocmokat Cool)
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #130 : torek, 31.03.2009 : 08:52:04 »

Ah, N-Č nam rekla!


(mogoče pa vseeno: Vixen, a vzameš še ene 3 na začasno, da jih mal' gostoljublja naučiš?!?)  Tongue
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #131 : torek, 31.03.2009 : 19:32:30 »

alexx,  Grin Grin Grin Ti povem, ko se ta dva norca malo umirita. Trenutno bi bila mačka sicer navdušena, ampak meni bi se pa skegljalo.  Cheesy Grin
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #132 : torek, 31.03.2009 : 19:42:21 »

Moja je spet nekaj zabavnega domov privlekla. Ne, tokrat ne mijavkajočega, brez skrbi!  Grin Pravi, da je videla pri šnapi, da je Geri navdušen nad tem in je šla zadevo kupit:


Karton na sredi je potresla z neko metasto mačjo zadevo, za katero se meni tudi sanja ne, kaj naj bi pomenila. Geri pa je bil nad vsem skupaj navdušen; pojma nima, kaj je dobro praskalo... No, pa če mu paše ta karton, pa naj ga ima. Jaz bom ostal pri svojem praskalu nad SVOJO votlino.  Cool Se bom pa vsekakor kdaj pa kdaj s tole žogico poigral, pa s tistim cofkom, ki štrli gor tudi (tale ne bo preživel niti enega dneva, samo ne moji povedat  Tongue). Ampak ne zdajle, grem namreč še malo spat. Žur se vendar začne šele po deseti zvečer, ko je tema, tišina in bi moji radi spali...  Roll Eyes Grin

Vaš Toby
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #133 : sreda, 01.04.2009 : 14:37:41 »

O, nova igračka  Cheesy Smiley
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #134 : sreda, 01.04.2009 : 18:33:35 »

Ja, Geri se uleže na hrbet zraven nje in s prednjo tačko poganja žogico (ravno zdajle to počne). Hecko moj.  Kiss Tobyju pa še vedno ni čisto jasno, kaj bi s tem.  Huh Grin
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 25   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Felix Toby piše dnevnik
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines