mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 22.06.2024 : 12:54:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kraljevski pudelj
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 22   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kraljevski pudelj  (Prebrano 80276 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #210 : petek, 05.05.2006 : 18:40:30 »

majamaja ful imaš lepo ime za tvojo pesjanko, moj bivši sr.pudelj je bil njen soimenkak (Kan mu je bilo pač ime). Opažam, da glede na to, da včasih je bilo ogromno pudlov, sedaj jih je tako toy, malih, srednjih zmeraj manj, Velikih pa včasih sploh ni bilo oz so bili še bolj redki. Že moj srednji je bil en živko, bi pa ful mela rajši takega velikega pudla (so mi pač večji psi bolj všeč). Večkrat vidim enega tega krasotca v Savskem naselju v Lj, res lepotec..no vsem lastnikom še naprej mnogo veselje s vašimi pesjani oz. pesjankami...lp
Logiran
julijana
novinec
*
Sporočil: 14


« Odgovor #211 : ponedeljek, 08.05.2006 : 11:38:21 »

Pozdrav od Elona in Julijane !

Smo že trije ZA !! Cheesy Wink Smiley Glede datuma se bo pa treba res uskladiti , saj prihajajo počitnice. Mogoče čim prej ?
Majamaja, tebi pa še enkrat hvala za posnetke našega srečanja !
Logiran
Moony
novinec
*
Sporočil: 14


« Odgovor #212 : ponedeljek, 08.05.2006 : 19:41:02 »

Fly bi tudi prišel, seveda če so dobrodošli tudi malčki (jutri bo dopolnil 3 mesece).   
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #213 : četrtek, 11.05.2006 : 15:16:35 »

Hoj,

Super, vidim, da se bomo uspeli skupaj naklanfat  Wink Valda, da so mladički zaželjeni, Fly. Bodo vsaj ostali mimoidoči videli, kako neznansko srčkani so, ko so mali  Roll Eyes Saj ne, da kot odrasli ne bi bili več, ampak saj veste, kakšni so mladički. Jaz moram priznat, da imam prosto soboto šele 10.06., tako da če ostalim tudi ustreza, povejte. Lahko pa se dogovorite tudi za kakšen datum prej, bova pa s Saiem le slikice gledala  Huh

Aska2005, mislim da si v Savskem naselju videla mojega Saia - hvala za kompliment  Roll Eyes (če veš, da je zagotovo samček) ali pa njegovo polsestrico Naomi (leto dni starejšo). Dokler se nisem preselila v Moste, smo bili sosedi. Je pa res, da je pudljev vedno manj na spregled. Sploh ne vem, zakaj, ko so pa tako hvaležna pasma, sploh za v stanovanje. Mogoče bodoče lastnike odvrne to, da jih morajo vozit strišt, ampak saj veliko pasem strižejo. Bomo mi naredili malce več reklame za njih, a ne?! Upam, da se nam boš pridružila pred Mr. Petom.

Majamaja, res hvala za fotke!

Lepo se imejte!!!
Š&S  Kiss Kiss Kiss
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #214 : četrtek, 11.05.2006 : 19:26:52 »

Aska2005, mislim da si v Savskem naselju videla mojega Saia - hvala za kompliment Roll Eyes (če veš, da je zagotovo samček) ali pa njegovo polsestrico Naomi (leto dni starejšo). Dokler se nisem preselila v Moste, smo bili sosedi. Je pa res, da je pudljev vedno manj na spregled. Sploh ne vem, zakaj, ko so pa tako hvaležna pasma, sploh za v stanovanje. Mogoče bodoče lastnike odvrne to, da jih morajo vozit strišt, ampak saj veliko pasem strižejo. Bomo mi naredili malce več reklame za njih, a ne?! Upam, da se nam boš pridružila pred Mr. Petom.
Š&S Kiss Kiss Kiss
Tvojega lepotca vidim  večkrat, ko se iz šihta tam mimo peljem, v živo pa sem srečala pred kratkim polsestrico Naomi, za katero sem prvo mislila , da je to tisti , ki ga videvam, pa so mi povedali, da je še eden iz savksega.  Bo treba res več raklame narediti za njih...Pred Mr. Peta pa pridem. Se že ve katero soboto bo to?
lp
Logiran
Moony
novinec
*
Sporočil: 14


« Odgovor #215 : sobota, 13.05.2006 : 00:46:49 »

Kar se nas tiče, je OK katera koli sobota. Upam, da se bomo uspeli zbrati še pred poletjem, ker po dosedanjih (sicer skromnih) izkušnjah Fly nad soncem in vročino ni preveč navdušen. Vsi pa že komaj čakamo, da se vidimo.

Pozdrav vsem.
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #216 : sreda, 17.05.2006 : 07:55:01 »

A se pol probam zmenit kar za soboto 10.06.? Mogoče se nam bodo pridružili še novopečeni lastniki (v nedeljo ga grejo iskat na Češko) še enega črnega lepotca, tako da Fly sploh ne bo najmlajši  Wink Kdo vse bi lahko prišel tisto soboto, da jim povem okvirno številko? A ima kdo kakšno idejo, kaj bi počeli za popestritev - čeprav mislim, da bodo že naši štirinožci sami znali poskrbeti za to  Cheesy (sploh v Saia ne dvomim  Grin)?

Se kmalu vidimo...

 Kiss od Š&S
Logiran
majamaja
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 32


« Odgovor #217 : četrtek, 18.05.2006 : 07:43:03 »

Meni je prav. Upam, da ne bo prevroče. Ali je tam morda kakšna senca?

LP
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #218 : četrtek, 18.05.2006 : 08:53:51 »

Mislim, da senčke ni nič, lahko se pa zmenim, da nam namontirajo bazenček, ki se je prejšnjo soboto odlično obnesel, ko so imeli predstavitev prinašalčki  Cheesy. Sploh niso hoteli ven. Mogoče si bo pa trgovina do takrat že omislila kakšno tendo ali kaj podobnega. Jim bom predlagala.
Ali ima kdo kakšno idejo, kaj bi lahko tam počeli? Bi si kdo vzel čas za pripravo kakšnega krajšega materiala o pasmi (poudarek na velikih pudljih), pa ga nakopiramo. Ali pa kakšen plakat... Mogoče se bom jaz kaj spravila početi, če mi bo čas dopuščal. Ideje dobrodošle...

Oglasite se še drugi, da vem zaradi števila.

PiP,
Š&S  Kiss
Logiran
Moony
novinec
*
Sporočil: 14


« Odgovor #219 : četrtek, 18.05.2006 : 09:31:31 »

Nam je tudi prav. Bazenček in senčka bi bili pa prav zares dobrodošli.

Pozdrav vsem.
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #220 : četrtek, 18.05.2006 : 14:30:40 »

Ravnokar sem govorila z Nino (lastnica Elonovega in Saievega dedka) in je rekla, da tudi ona pride z Atilo. S seboj bo prinesla tudi razstavno mizo, pa vse pripomočke za striženje in negovanje,... skratka bo ful dobroooo  Smiley Cheesy

Še nekaj....  poznate koga, ki bi imel belo KP - samička je iz zadnjega legla Danijele Gajič in še čaka novega lastnika.

Se beremo....

Š&S
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #221 : torek, 30.05.2006 : 10:42:12 »

Hoj hoj, kje pa ste vsi  Undecided ? Pa ne, da vas je dež pregnal pod kovtre in še do računalnika ne morete  Smiley

Komaj že čakam soboto 10.  Cool Cheesy Roll Eyes ! A pride kdo na piknik od mojpes neta, ki bo naslednji dan 11.? Se je potrebno prej prijaviti in to le še do 1.6.! Midva s Saiem prideva in upam, da še kdo od vas tudi.

Aska2005, srečanje je bilo bolj kratko, tako da upam, da se vidimo v soboto in malce več poklepetamo.

Nasmeh na usta in iskrice v učke, pa bo prišel tudi sonček  Wink Roll Eyes

PiP, Š&S
Logiran
Moony
novinec
*
Sporočil: 14


« Odgovor #222 : sreda, 31.05.2006 : 17:07:15 »

A je 10.6. dokončno potrjen? Ob kateri uri naj bi se zbrali in predvidoma koliko nas bo?
Mi že komaj čakamo.

Se vidimo prihodnjo soboto, do takrat pa prav lep pozdrav.
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #223 : sreda, 31.05.2006 : 20:07:54 »

EXTREME res srečanje je bilo bolj kratko, a me vseeno veseli, da sem videla tvojega lepotca. Res je ful lep.
Tudi mene zanima ob približno kateri uri boste pred Mr. Petom?

lp
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #224 : četrtek, 01.06.2006 : 19:05:19 »

Hojla,

Predlagam, da se dobimo pred trgovino ob 9h (če kdo ne more tako hitro, ni panike), da se še malce naklepetamo in zmenimo, kaj bomo sploh počeli. Pa tudi zaradi vremena bo najbrž bolj, da ne bo prevroče. Sicer slabo kaže, da bi lahko bilo tako, ampak bodimo optimisti. Če ima pa kdo veze na sončni upravi, pa kar naj naroči nekaj ur sončka  Wink Cool Jaz se bom še pri prijateljici pozanimala, kaj drugi ponavadi počnejo, ko so tam, pa vam sporočim na forumu.

Lepo se imejte, že komaj čakam, da se spet srečamo!!!

PiP, Š&S
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 22   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kraljevski pudelj
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines