mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 24.09.2024 : 03:39:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kraljevski pudelj
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 22   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kraljevski pudelj  (Prebrano 81771 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
julijana
novinec
*
Sporočil: 14


« Odgovor #195 : četrtek, 20.04.2006 : 08:28:13 »

Pozdrav tudi od Elona in Julijane !

Tudi mi se bomo pridružili Saju in sporočamo, da se že veselimo srečanja.
Seveda je vse odvisno od vremena, vendar kaže da bo lepo. Mogoče bi bil čas po kosilu okoli druge ure primeren ?
Pot si lepo opisala tako da nebi smelo biti težav z iskanjem. Lahko se pa dogovorimo  z Sajem in Kleo - ( upam da se nam bo tudi pridružila ) da se dobimo na koncu avtoceste in se skupaj pripeljemo do bara.
 
Pozdrav od Julijane in Elona !
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #196 : petek, 21.04.2006 : 12:24:46 »

Ob 14h nama ustreza  Smiley, da ne bo treba prezgodaj vstati  Wink. A je že pred izvozom za Unec ena črpalka, ali ne? Če je, bi se lahko tam dobili cca. ob 13.30, pa se potem po konvojsko pripeljemo do MM bara. Se še slišimo po telefonu. A bo imel kdo možnost fotoaparat vzeti s sabo??? Jaz ga nimam - še nisem v tej moderni dobi digitalcev  Sad

Že komaj čakam, da se vidimo!!!  Cheesy

Lp, Š&S   Kiss
Logiran
majamaja
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 32


« Odgovor #197 : petek, 21.04.2006 : 14:37:14 »

Takoj po izvoz Logatec je ogromna bencinska črpalka in restavracija.
Je pa tudi kmalu po izvozu Unec (pred naseljem Unec) postajališče. Je sicer makedamsko (za parkiranje tovornjakov), vendar tudi primerno.

Vas čakam ob 14.00 v MM baru.

Kana že komaj čaka.
Logiran
majamaja
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 32


« Odgovor #198 : torek, 25.04.2006 : 18:22:56 »

Na strani http://majamaja.moj-album.com je nekaj fotografij z nedeljskega srečanja kraljevcev. Tistim, ki so manjkali, je lahko žal. Za vtis pa naj si pogleda slike. Toliko kodrov malokdaj vidiš na kupu.
Se vidimo nasljednjič.
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #199 : sreda, 26.04.2006 : 08:10:05 »

Na strani http://majamaja.moj-album.com je nekaj fotografij z nedeljskega srečanja kraljevcev. Tistim, ki so manjkali, je lahko žal. Za vtis pa naj si pogleda slike. Toliko kodrov malokdaj vidiš na kupu.
Se vidimo nasljednjič.

Super fotke, so mi tile kraljevi pudli všeč, imela sem srednjega, samo tile so res carji...lp
Logiran
Moony
novinec
*
Sporočil: 14


« Odgovor #200 : sreda, 26.04.2006 : 19:26:19 »

Živjo. Oglašam se prvič. Sem ponosna novopečena lastnica 11 tedenskega črnega kraljevskega pudla Fly-ja. Je moj drugi pudel, prej sem imela srednjega srebrnega.
Fly je ful luškan, crtek, nagajivček ... pa kaj vam govorim, saj poznate svoje. Moj je prav tak. Sedaj je še majhen, takorekoč dojenček, pa se že repenči in važi pred ostalimi psi, ne glede na velikost. Najbolj obožuje majhne otroke, ki pa večinoma ne razumejo njegove razposajenosti in se ga v glavnem ustrašijo. Kolikor je zbujen, je hiperaktiven, na srečo pa še veliko spi. 
Super se mi zdi, da ste se tako povezali med seboj in se srečali skupaj s kužki. Se bomo lahko tudi mi kdaj pridružili, ko bomo večji? Še eno vprašanje - koliko tehtajo vaši kužki? Moj Fly ima pri 11 tednih že 8 kg. 
Pozdrav vsem od Nataše in Flyja.  Roll Eyes
Logiran
majamaja
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 32


« Odgovor #201 : sreda, 26.04.2006 : 20:40:11 »

Pozdravljena Moony!

Kje pa si kupila kužka?
Dobrodošle so kakšne fotke. Upam, da boš kaj večkrat čvekala na forumu pod to temo. Smiley
Logiran
Moony
novinec
*
Sporočil: 14


« Odgovor #202 : sreda, 26.04.2006 : 21:32:29 »

Fly je od Danijele Gajić. Imel je še dve beli in dve črni sestrici, poležani pa so bili 9.2. Fotk imam sicer že na kupe, vendar bi mi prišlo prav kako navodilo, kako jih dodam k sporočilu.
Zaenkrat je priden (pri nas je 12. dan), nekaj težav imamo z lulanjem po stanovanju, pa glede na njegovo starost niti ni prehudo. Je izjemno radoveden in radoživ, nosi pa se že prav po kraljevsko. Očitno imajo to v genih.
Bom sproti poročala o razvoju, dobrodošle pa mi bodo tudi vaše izkušnje.
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #203 : petek, 28.04.2006 : 08:18:14 »

Hojla in pozdravljena Moony ter Fly!

Ful lepo, da je v našo druščino prikobacal še en kraljevček  Kiss. Seveda ti bomo vedno na voljo s kakšnimi nasveti, seveda če bomo vedeli, kar te bo zanimalo. Drugače pa je na teh forumih toliko ljudi, da ni vrag, da ti nekdo ne bi znal odgovoriti na tvoja vprašanja. Res bomo ful veseli, če boš objavila kakšno fotko  Cool - mi smo že malo pozabili iz kakšnih srčkanih kepic so zrasli naši kosmatinci. Saj so še vedno srčkani, ampak zdaj že niso več kepice, ampak ogromne kepe  Cheesy Wink , ki pa se še vedno pridejo rade pocrkljat v naročje  Grin Mislim, da je nekje na forumu navodilo, kako prilepiš linke od fotk - malo pobrskaj. Ja v nedeljo je bilo v Cerknici res zabavno - se bomo morali večkrat dobit. Sedaj pa sploh, ko se že malo množimo.

O radovednosti in radoživosti ti bom lahko jaz kaj več povedala, saj mislim, da je moj Sai najbolj naspidiran od vseh  Cheesy Grin Cheesy Drugače pa ima sedaj 23,5 kg, ne vem pa, koliko jih je imel pri 11 tednih. Samo pazi, da ga preveč ne poredeiš sedaj, ko še raste. Bo imel kasneje preveč problemov. Saj vem, da se je težko upreti prosečim učkom, ampak ti bo kasneje kuža zelo hvaležen, ker ne bo imel problemov s kolki, sladkorno,...

Od kod pa si? Se lahko kdaj dobimo na kakšnem sprehodu, da se spoznajo.

Majamaja ful dobre fotke - še dobro, da si jih sploh uspela ujeti v objektiv  Cheesy Ko sva prišla domov, je Sai spal kot ubit. Pa še vedno mi ne gre iz glave jabolčna pita od tvoje mame - njammmmm  Tongue

Se beremo...
PiP, Š&S
Logiran
Moony
novinec
*
Sporočil: 14


« Odgovor #204 : petek, 28.04.2006 : 23:17:40 »

Živjo! Hvala za pozdrave, tudi od Flyja.
Midva sva z goriškega konca, tako da dvomim, da bo prav veliko možnosti za bežna srečanja in sprehode. Ker, če sem prav razumela, ste ostali bolj iz osrednje Slovenije, tako da bova midva provincialca malo prikrajšana za vašo družbo. Grin Grin Grin   
Kako se prilepi kako fotko bom še malo naštudirala, tako da vas spomnim, kako izgledajo navihančki v rosni mladosti.
Sicer pa - iz mirnega dojenčka se je v dveh tednih Fly razvil v pravo malo zverinico. Kamor koli greva, je vse njegovo, vsi ostali kužki so na svetu izključno zato, da se lahko igra z njimi (razen dveh ali treh, ki se jih iz meni neznanega vzroka boji), prav tako otroci, mimoidoči, golobi in vsake vrste odvrženih odpadkov. Predvsem obožuje uporabljene papirnate robčke, tako da vsak najin sprehod zgleda kot en sam fuj in pusti to in podobne grožnje. Včasih se mi zazdi, da pobira smeti samo zato, da me jezi in da se potem dajeva, kateri bo zmagal. En sam fuj in au in to se ne sme je nato tudi doma, saj so čisto vse stvari, vključno z našimi okončinami, narejene ravno prave velikosti za njegov mali gobček. Čez ostalo (razen kake lužice v stanovanju) se ne morem pritoževati, ker zna tudi ubogati in tako nesrečno pogledati, da so mu v trenutku odpuščeni vsi grehi.  Naivno upam, da bomo vse grde razvade odpravili in se razvili v lepo vzgojenega kužka, kakor bi se za kraljeviča tudi spodobilo.  Wink Roll Eyes Shocked
Logiran
minas
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #205 : nedelja, 30.04.2006 : 11:37:35 »

Živjo Moony!
Jaz pa vaju poznam! Cheesy Nimam pa sreče, da bi vaju kaj več videla. Verjetno imata drugačne smeri. Upam, da se bomo videli kaj več!
Lp, Nastja in Dick
Logiran
majamaja
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 32


« Odgovor #206 : nedelja, 30.04.2006 : 16:27:55 »

Minas, ali imaš tudi ti kraljevega kodra?
Logiran
Moony
novinec
*
Sporočil: 14


« Odgovor #207 : nedelja, 30.04.2006 : 20:50:20 »

Čau Nastja! Za naju pa se res ni za bat, da se ne bi kmalu srečale!
Majamaja, Minas ima pritlikavega kodra.
LP
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #208 : četrtek, 04.05.2006 : 13:16:28 »

Hojla  Smiley

Nekaj vas moram vprašati. Bi bili lastniki kraljevčkov pripravljeni priti eno od prihajajočih sobot priti v Ljubljano pred trgovino Mr. Pet v BTC-ju? Prosili so me namreč, če bi se prišli pokazat, saj bodo ob sobotah zopet začeli s predstavitvami različnih pasem. In ker veliko ljudi sploh ne ve, da obstajajo tudi "ta veliki" pudlji, bi bilo lepo, če jim pridemo pokazat naš kosmati ponos. Stvar se odvija dopoldan, najbrž kakšno urico ali dve, odvisno od zanimanja. V bistvu bi morali samo biti tam, pokazati naše kosmatince in odgovoriti na kakšno od vprašanj mimoidočih. Za ostalo bodo poskrbeli oni. Kdor je zainteresiran, naj mi sporoči. Zraven razmislite še, katero od sobot bi najlažje žrtvovali za to, da se bomo lažje uskladili. Sporočite še ostalim lastnikom KPjev, če jih poznate.

Pozdravček,
Š&S  Kiss
Logiran
majamaja
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 32


« Odgovor #209 : petek, 05.05.2006 : 17:54:23 »

Midve s Kano sva za. Datum pa naj določi kdo drug.
Pa lep in sončen vikend želim.
Logiran
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 22   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kraljevski pudelj
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines