mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 18.06.2024 : 13:24:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 309555 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #435 : sobota, 21.05.2011 : 20:15:55 »

no, končno obisk, da ste reve kaj za jest dobile  bravo bravo

Ker je bilo vroče, smo se kmalu preselili noter in poglejte si ti dve kmetici, kam sta se usedli: na tla!    butnglavc Pa saj to je grozno. Kokr da nimamo nobenga stola! Imamo tud kavč - dobro, ta je bil zaseden, ker je na njem ležala danes precej nedružabna Sherry, ampak vseeno. Zakaj je Moja pol sprašila celo premoženje za pohištvo, če potem z obiski vred sedi na tleh? Mislim, kdo bi razumel te ljudi...hvala bogu za ta forum, kjer vsaj preberem, da imate tudi drugi tako pritegnjene lastnike. Cheesy

veš Koki, nič ni pritegnjena, taki s(m)o dvonožci, če greš iz lj malo na sever proti gorenjski.
kavča je čist škoda za obiske, če je bil pa drag, je pa sploh samo za gledat.
obiski ga lahko občudujejo tudi če na tleh sedijo  Cool
s tega vidika je Tvoja čisto v redu  Afro
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #436 : sobota, 21.05.2011 : 20:28:36 »

Ste užiali... Samo, kakšne manire pa so to Cats, da te Pepsi ni povabila na ležalnik Shocked Angry Tongue Huh A misli, da se bo rdeča barva takoj dol sprala, ali kaj  Shocked ??

Cockta, zand' cajt, da šefico spraviš v red, kot se spodobi  Evil !
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #437 : sobota, 21.05.2011 : 21:12:49 »

Pri nas se imamo radi in se veliko lupckamo  -  predvsem Sherry in Pepsi, kot je razvidno iz spodnje fotke - ampak zdaj bomo baje morali vložit predlog za registracijo zakonske skupnosti al kako, je rekla Moja da mora bit vse na papirju in prijavljeno.  Shocked Roll Eyes

Ja, o tem smo tudi pri nas ze razmisljali, ker se 6 komadov (4 cucki+2 tigra) vsepoprek veselo ljubcka. Ampak smo vsi vsepovprek veselo sterilizirani/kastrirani. A ta registracija vseeno gre? Roll Eyes Cool
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #438 : sobota, 21.05.2011 : 21:37:48 »

Opa, slike Cheesy

Najbolj hec mi je to, da me tamala Pepsi prej nikoli ni šljivila pol posto, danes se mi je kr v naročje metala, pa še dvignit se je pustila brez panike, še dobro se ji je zdelo. Koki je itak faca, tako je zobala tiste mandeljne, kot bi bili super poslastica. Sej je res, da je reva prestradana, res je, da sem prinesla nekaj za jest, res je tudi, da je tavelika Pepsi to brž nekaj skrila in bo pomoje sama hrustala namesto čipsa ob kaki žajfnici, namesto da ubogim revam mal zmanjša nivo vsakdanjega trpljenja.

Drugače je stanovanje ful kul, še mene je zagrabilo, da bi se selila Cheesy
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #439 : sobota, 21.05.2011 : 21:39:30 »

Gospa teta Cats ima med drugimi vrlinami oblečeno tudi eno luštno našo majico Kiss

A, si vidla?  Azn To je samo za protokolarne dogodke  Cool
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #440 : sobota, 21.05.2011 : 22:30:40 »

Sej je res, da je reva prestradana, res je, da sem prinesla nekaj za jest, res je tudi, da je tavelika Pepsi to brž nekaj skrila in bo pomoje sama hrustala namesto čipsa ob kaki žajfnici, namesto da ubogim revam mal zmanjša nivo vsakdanjega trpljenja.

človeku ob tem zmanjka besed  Lips Sealed
btw ... tale fotka mi je pa iberales http://shrani.si/?a/13I/3F6sdy7J/dscn0881-sveta-trojica.jpg
uboga mala lačna omelca luštkana  Kiss Kiss

Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #441 : nedelja, 22.05.2011 : 09:43:12 »

Cockta, a Tvoja vsem obiskom take dobre piškote ponudi ali samo tistim, ki prinesejo darile Tongue Smiley


MamaF, piškotov je zmeraj dovolj! Še sploh za take, ki pridejo s štirinožnimi gosti. Smiley  Tebi je pa Moja  sploh še dolžna eno original Šanel torbico. Ampak je zdaj že dvakrat cel dan prespala v eksotiki, namesto da bi jo mahnila v šoping. Res je čudna (res pa je tud to, da je mi doma ne pustimo preveč spat). 
Se pa ni za bat, da boš ostala brez taške, ker se bodo v njeni službi baje kmalu preimenovali v Balkan Express. Od tam že skoraj največ delajo, jaz pa reva skoz v  vrtcu.  Pa še vsakič mi pride z bolhami nazaj, tam  v sobi najdeš vse živo. Tudi kakšnega škorpijona. Roll Eyes   Ampak -  tvoj Šanel je na stand by. Wink


Drugače je stanovanje ful kul, še mene je zagrabilo, da bi se selila Cheesy

Jor velkam  Cheesy  nudimo še sedem stanovanj, če sklepam po praznih zvoncih. Pol pa imamo rešeno varstvo forever! Meli bo čuval Pepsi pa Sherry, jaz  Cocktica pa Milo, pa smo zmenjeni. pevka

Stanujeta pa Šefici potem lahko vsak teden pri eni, dokler se drugo stanovanje po varstvu renovira.  Evil

-Moram nehat, grem SPET v vrtec - v tistega z ograjo pod Gradom.  Angry  Če greste popoldne kaj mimo in vidite kosmato glavo med cipresami, sem to uboga jaz, pa me kaj počohajte.

Čau Cheesy

Cockta
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #442 : nedelja, 22.05.2011 : 09:44:14 »

Ste užiali... Samo, kakšne manire pa so to Cats, da te Pepsi ni povabila na ležalnik Shocked Angry Tongue Huh


Ma ni hotla! predaja
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #443 : nedelja, 22.05.2011 : 09:51:51 »

Ooooo kakšen veličasten obisk  Cheesy  Samo razvajanje  Smiley  Blago tistim, ki si upajo svoje pse dat v vrtec  Tongue 
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #444 : nedelja, 22.05.2011 : 09:54:48 »



Toda, Pepsi, jaz si nekaj mislim... Kaj, če ti raje vrtec preseliš tja, pol pa jaz grem pod Grad? Ta tud ne bi bila slaba Cheesy Cheesy

Pa glej, da ne zamešaš, ko boš kupovala, mamaF hoče Šanel, ona je bolj tak tip, zame je pa Gući Fijorući  Cool

No, zdaj pa garat  Angry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #445 : nedelja, 22.05.2011 : 11:04:55 »


Ja, mamiF bi en krasen Šanel neverjetno pasal na zguljene blatne kavbojke in od trave zeleno belo majico včeraj zvečer, ko se je kot golman metala po tleh za Črnim po pasjem poligonu, ker se ji je zmuznil s povodca in kot koza bezljal naokoli gluh za vse grožnje in ukaze Evil butnglavc ... in medtem se je iz njene ušive male Karli tobice usulo en kup briketov, da so imeli še ostali sošolci žur cel večer - Profesorja pa takole  jezen jezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #446 : nedelja, 22.05.2011 : 17:15:15 »

Ma ni hotla! predaja
A v tem je fora... Tongue
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #447 : petek, 17.06.2011 : 19:01:42 »

Dober dan! Smiley
 
Tukaj Cockta, ena uboga pasja reva. Spet sem bila cel teden sama.   No ja dobr, ne čist sama, ampak brez šefice. Kar je včasih čist kul, ampak cel teden je pa preveč.Angry   

Sem takoj vedla, da se nekaj kuha, čim je privlekla ta velik kufer iz kleti, zato sem budno nadzorovala pakiranje in se za nekaj časa tudi ulegla ne sveže speglane in zložene cunje v kufru. Prej sem jih pa še fino nagrebla v kupček, tak fajn visok je bil.   Evil   Sem mislila, da bi potem lahko šla tudi jaz zraven. Ampak lahko vam povem, da finta ni uspela... Sad
Vseeno sem šla v vrtec. Pa še kregana sem bila, ker je morala še enkrat peglat. Pa naj drugič ne pušča kufra odprtega, a ne. Prav ji je!

Ker je v kruti tujini, daleč daleč stran, delala reklamo za Horjul s tole majčko na spodnji sliki, sem se odločila, da ji tokrat oprostim, ker me ni vzela s sabo. Kajti, če je bilo še njej na 49 stopinj en mičken prevroče, zna biti, da bi tudi jaz dihala na škrge.

Bilo kuda, Horjul svuda:






Danes nas je končno prišla iskat   bravo in lahko spet čuvam domačo travo:



Zdajle gre pa baje po kosilnico, karkoli že to je. Bom zraven  kosilala- tud če mi ne pustijo, se bom že uvalila pomagat! Pa vam potem jutri povem, s katero travo sem bolj zadovoljna - a s ta visoko al s ta postriženo. Zaenkrat bi rekla, da je ta visoka bolj fajn, ker jo poleg valjanja lahko tud mal za zajtrk pojem. Wink

Lepo se mejte! Cheesy

Cockta, v prostem času valjar za travo   Cool
(pridem tudi na Vaš dom!)
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #448 : petek, 17.06.2011 : 19:35:17 »

Bilo kuda, Horjul svuda:

Dobra  Afro









Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #449 : petek, 17.06.2011 : 19:40:44 »

Samo da veš, Koki, pri nas te ni hotla pustit, babura grda  Angry

M&M
Logiran
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines