mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 22.09.2024 : 03:06:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 74 75 76 77 78 [79] 80 81 82 83 84 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 315597 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1170 : sreda, 23.04.2014 : 21:42:50 »

  huh Na kavo s šnopsom??  Shocked O ja, pa res!  plesalec
 Grin Se pravi, da si bila ze takrat zapecatena, zamisli ti to!   huh Svašta!
Ravno danes sem se slisala z guspo NoJinx in mi je nekaj govorila o povabilu na kavo s šnopsom. Nisem ravno kapirala in sem si rahlo mislila nekaj na temo "Aleksandra, starost ni lepa"  Roll Eyes, zdaj pa mi je vse jasno... veselje
Pepsi, planiramo, da pridemo na Olimpijado. Prinesem zraven šnops, feršprohen, ce prides ti s Šnopsom (z veliko zacetnico...) Afro. Trsica Xena nas bo ponucala za motnje... hmm...  Tongue
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1171 : ponedeljek, 28.04.2014 : 00:16:36 »

Ah, jaz pa sem mislila da šnops kot tista igra s kartami...  butnglavc
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1172 : četrtek, 01.05.2014 : 23:02:43 »

Upam, da je Cockta se ziva, ker se tako dolgo ni nic javila, kajti jaz se nocem odpovedat temu, da naju z aleksandrok Pepsi, Sherry in Cockta peljejo na snops s Snopso!  Cool
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1173 : sobota, 03.05.2014 : 17:24:56 »

Dober Dan! In Veseu Podalšan Vikend!  Cheesy

Spet se javlam Jst, do konca Izmučena in Mal-Tretirana čistokrvna horjulska Gozdna TeriJerka. Mam tud papir kjer točno to Piše, da nebo Gdo reku da si kaj izMišljujem svoje poReklo.

U glavnem: Lajf Saks. Moj Lajf pa še prav posebej.  Roll Eyes

Moja Dnevna ruTina je do nezavesti uzurPirana s strani Gnilga Jajca, ki mi je bilo Nesramno Podtaknjeno brezDa bi Mene Gdo kej uprašal.  Angry Sem točno poGledala in u moji poGodbi ni nobenga člena kjer piše daje dovoljeno naknadno Posvajat še Dodatne Pse. Ergo, gre za eviDentno Kršitev poGodbe in razmišlam da bi Tastaro KazenJsko oVadila. Se bom posVetovala na Louskem Siminarju čeGdo pozna kašnega nobel odVetnika - Roko ga sigurno pozna, ker njega so enKrat že dePortiral  nazaj u Horjul pa se je Uspel rešit. Pa mogoče še Gdo drug od So-Trpinov razmišla da bi blo treba protesTirat za naše pravice. Zato je Louski Siminar  ena taka Idealna Priložnost, da se Sindikalno Organizeramo.  Evil

Sem pa danes končno  lahko posnela svoj Selfie.   veselje 
Ampak seveda - nikakor neSmem bit zvezda samo Jazd temVeč sta se lahko selfkali   tudi Sherry in Šnops. No sej. Alkoholikom je pr naši Hiši dovoljeno marsi Kaj. Jst moram pa milo gledat, trdo Garat in nakolenih prosit za svoj košček kloBase.  Huh Kar je tud razVidno is Pričujočega Selfija, namreč moj Žalosten pogleT:




Vsled kislega Vremena se je Sherry selfkala kar doma, udobno na Kauču Ležeča in polna Modrih Misli v Oblačku nad Glavo. Se ji NitiPodRazno ni dalo naTaDolg Sprehod.

Pogledi su nam govorili više od rijeći:



Šnops, naš Dežurni deBilko (po domače tud Sveder, Tečnoba,  Gniu Jajc in po potrebi še marsi Kaj) - se itak ne zna Selfkati, ne da bi  isto Časno zraven počela še Usaj Eno Stvar, še rajš pa Dve.   Roll Eyes  Na pričuJoči Selfki je bilo tako NaPrimer nujno treba grist Travo:




Polek tega ta Pes tud NeŠteka, da je med Slikanjem treba bit Pr Mir.    huh  Tako je med nekaj Totalno Neuspešnimi Poskusi selfkov nastal tudi Sledeč Primerek, iz katerega je Jasno razVidno, da temu Otroku u Lajfu Čist Preveč Dogaja:  Roll Eyes


Podnapis: "A še ni? A še ni? A s'  ti ziher, da še ni? Dej da pogledam, mogoče je pa že!"

No, sej....hudo, vam rečem. Nasleden selfi je čista pomota - ker Jast nočem bit iz Njo skupi u Kadru ampak tuki sm podlegla, ker  je bil u igri sir:



- pa še mal sira, za katerega poPotrebi dam tudi Tačko. Česar nekateri  še neZnajo. Tongue



In tole, prosim lepo,  je pravTako Čista poMota - uBistvu Narobe Vidte!  Cool



Sem pa Zilo Zadovoljna ker se TaStara končno več ne tišči skoz k Meni  - ona je namreč ljuBitelj Psov u naRočju.  Roll Eyes  Hvalabogu mam Zdaj vsaj petMinut miru občasno, ker se ves Čas neGdo Drug tišči kNjejEvil



- In pol ma Pripombe da zdaj pa neMore Cajtenga Brat.  Ja kar je Hotla, to zdaj ima. Nje?    Evil



Podnapis:  "Čaki se bom še mal bolj k tebi prilepla, se mi zdi da še nisem zadost bliz"

Taklemamo.  Lips Sealed



Za konec pa še ena slika ki ni Selfi temVeč je bila narejena meni zaHrbtom ko sem nič Hudega Sluteča Prebavljala Sobotno Kosilo na Postli in kaj se je zgodil? Ja kaj. Intruderka je prilezla in se je Ulegla k Meni!!!    butnglavc trmoglavka Pa to je Višek preDrznosti. Vam povem, da je samo zato nisem Takoj Spodila, ker sem imela Preveč Polen žeLodec in se mi ni dal.



Ampak bo ona že še vidla. Nikol neBom KapituLirala u Celoti. Ker to se pač NeSpodob.  Cool


Lepo vas PoZdravlam,


ne daj se Cockta press    



Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1174 : sobota, 03.05.2014 : 17:43:26 »

Cockti, mi smo s tabo!  Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1175 : sobota, 03.05.2014 : 18:23:11 »

Koki  Cry tvoja Usoda bi ganila še Haško sodišče, kar je dokaz, da Tista Tvoja spljoh nima srca. Ker če bi ga mela, bi počilo od žalosti nad Tvojo Usodo. Pa Mojo še bolj.

Uno Tamalo kr nap* redno, pomaga. Pa ful se deri vsake tolk, da zgleda, da ona Tebe nadleguje. Lp, M.  Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1176 : sobota, 03.05.2014 : 18:29:39 »

Ne daj se, Cockta! Cheesy

Itak da je Tvoj Selfi tanajlepši na svetu! ljubezen
Komi čakam, da te u Živo vidim spet na Siminarju. Karpa se Advokatou tiče ti jast ne vem kako pomagat, ker meni se zdi da za moj Ispust iz Zapora ni bilu zadoužen Advokat ampak en Gospot Neprijatelj u črni ledrasti Obleki na Motorju! Ki je po mojem prišeu Smetko prepričat da Jast nisem nevarna Oseba za Javnost in potem me je spustila nazaj Domou. Ker napimer Moja lastna Šefica je takrat rekla in tudi Smetka da sem Jast biu kriu ker sem Kršil pogoTbo ampak to ni res, ker tudi pri meni u Pogotbi nične piše dase ne Sme Neprijateljeu Napadat!
No u glaunem, čebo un Gospot Motorist prišeu na Siminar te bo mogoče Šnops uzel is sabo in ga Otpeljau u Horjul in tebe odrešiu!

Usekakor pa je Grozno to da moraš samo Ti bit pridna da dobiš KloBaso! To ni fer in nikakor sene strinjam da je Prav da enak Kos sira dobi Šnops ki samo u kamero gleda kot Ti, ki se zraven še matraš na treh tacah stat!

Drš se, prjatelca in ne Obupat! Naj Te tolaži miseu, da bo morau tamal Šnops u Nemško šolo hodit pa bo videu vraga ti boš pa tacajt lahko šlik-šlak delal, pa Usi bojo samo tebe občudovali ker Ti že use to iz nemške Šole znaš PerFektno narest!

Se vidmo takoj po naslednji Soboti!
Roko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1177 : sobota, 03.05.2014 : 20:09:46 »

Šnopčika  Kiss Kiss ljubezen u kero zatiralsko bando si ti padla  Lips Sealed
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1178 : sobota, 03.05.2014 : 22:55:20 »

Draga Kokti, tudi mi socustvujemo s tabo -- saj ves, bolj kot si stara, bolj smo na tvoji strani  Cool
Torej, Kokti, ti popokaj Sherry in pridita lepo k nam. Mi imamo tudi sir, do sedaj smo ga jedli samo cloveki (psi niti pod razno, sploh Horjulci imajo neke gene, da se debelijo), ampak tebi bi ga dali za priboljsek - brez da nam zongliras na treh nogah...  Kiss
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.390



WWW
« Odgovor #1179 : nedelja, 04.05.2014 : 10:34:47 »

Draga Cockta, brez skrbi, nas une slike, kjer se GniuJajc tvoje svilnate dlake dotika Angry niso zavedle, ker vemo, da zna fotošop marsikaj Shocked in da je zato treba vse jemat mal z rezervo Lips Sealed.
Bo res treba na Siminarju naredit še en pravniški Podsiminar za vse člane sindikata Sad Nujno Cool
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1180 : ponedeljek, 05.05.2014 : 20:01:51 »

Koktic, jaz sem ostala brez besed zaradi tvoje krute usode!  Lips Sealed Ti posiljam en tolazilni objem!  objem
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1181 : sobota, 10.05.2014 : 21:22:12 »

Helou! Smiley

Pri nas smo danes dopoldne imeli Tekmovanje u glodanju Surovih Junečjih Repkov.  Tudi Jast sem lahko tekmovala čeprav ponavad NeSmem zaraT obČutljivga Želotčka. No danes nisem Nič Bruhala in moja TaStara zdej sploh neve  Gdaj na mene Kostke slabo uPlivajo in Gdaj ne?   Undecided To je zdej en Velik Družinski Misterij.

Rezultat Tekmovanja je biu neOdločen zatoKer je Seniorska Komisija na soncu Zaspala,   huh namesto da bi Štopala hitrost.    V dokaz prilagam Slikovni Materijal:

https://www.youtube.com/watch?v=xWC6iGVWAJ0&feature=youtu.be

Ampak tko potihem vamPovem da sm bla Jst  hitrejša.  veselje

Šnops: "Ampak to samozato ker je teb dala ManjšoKost haha"  Evil

- No, a vidte. InTruderka je polek usega zdej še Freh!   Angry  Nevem zakwa je Moja tolk navDušena nad njo? Sploh Neštekam, res....ajde na Momente je še kar Zabaven ta Štamperle ampak tko naSplošno jo pa lahko tud nazaj u Horjul oTpelje pa ne bo nobene Večje Škode.

Upam da jo boste jutr na Louskem Siminarju usi Ignoriral in se Pogovarjal Samo Iz Mano!!!   Cool


Vaša sirota Jerica Cocktica
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1182 : sobota, 10.05.2014 : 21:37:00 »

Jaz sem danes videla tamalo Šnapsko in lahko rečem le naslednje: ljubezen ljubezen ljubezen

Koki je pa med tem posnela selfie, ki ji je ful ratal Cheesy



Pa za jest sem ubogim revcam mal prinesla, sam me skrbi, da Jim bo Tastara vse zmazala  Lips Sealed
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1183 : nedelja, 11.05.2014 : 22:44:49 »

Pa še tale slika z naslovom "Heaven, I'm in heaven" sodi kle Wink

Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1184 : torek, 13.05.2014 : 12:25:03 »

Naslov ne bi mogel bolj ustrezati vsebini fotke.  ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 74 75 76 77 78 [79] 80 81 82 83 84 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines