mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 26.06.2024 : 02:40:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: ŽVERCA, društvo za pomoč živalim
Strani: 1 ... 30 31 32 33 34 [35] 36 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: ŽVERCA, društvo za pomoč živalim  (Prebrano 108388 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #510 : sobota, 17.03.2012 : 12:47:02 »

Nadnadpridni!

Vse naboljše za naprej Kiss
Logiran

maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #511 : sobota, 17.03.2012 : 13:36:31 »

Cestitke, punce!  Kiss
Moram pa rec, da upam, da boste ves cas vsaj napol prazni ...
(samo se zal ni za bat, da bo tako)
Logiran
Rozalija
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 183


« Odgovor #512 : sobota, 17.03.2012 : 13:50:30 »

Hvala vsem Smiley

Res je, upajmo, da bomo imeli čim manj dela Cheesy Bomo najbolj veseli Cheesy

Še na tole bi vas rada spomnila... na najbolj aktualno dogajanje ta moment - spomladansko selitev dvoživk. Po malem bluzijo okrog že kak teden, vendar je bilo ponoči še malo premraz in predvsem je bilo presuho. Ta vikend pa končno napoveduje dež in temperature so za žabice zelo ugodne. Naša akcija je v Hrašah, lahko pa pomagate že na številnih mestih po Sloveniji.

Z namenom, da bi ljubitelji živali pomagali dvoživkam kar na čim več krajih, smo postavili tole spletko:

http://www.pomagajmo-zabicam.si/

Na njej najdete osnovna navodila za pomoč dvoživkam in lokacije, kjer potekajo akcije. Največje face pa boste tisti, ki boste šli pomagat žabicam v svojem kraju oz. nekam, kjer jim še nihče ne pomaga. Ne pozabite, 5 let nazaj smo v Hrašah začele 3 prostovoljke... danes imamo zaščitne ograje čez celotno vas, zveste prostovoljce, prenesemo med 15.000 in 20.000 žabic na akcijo Smiley Super večerna rekreacija in super občutek, ko lahko samo v enem večeru rešiš tudi po 500 in več življenj. Ja, ok, resda niso tople in puhaste in ne predejo, so pa kljub temu krasna bitjeca, ki so zelo ogrožena in si zaslužijo našo pomoč. In (preverjeno) ni bolj pomirjujočega zvoka kot je regljanje žabic v vedru Wink

Veseli bomo vsakega prostovoljca! Hvala Smiley
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #513 : sobota, 17.03.2012 : 21:58:26 »

Draga Rozalija,
jaz sem precej dalec (ene 700 km), tako da kot žabja prostovoljka ne morem, ampak akcija je krasna in bi rada pomagala malo drugace. Na spletki sem prebrala, da med obvezno opremo sodi med drugim tudi odsevni jopič. Jaz jih lahko en kupcek zrihtam, pa me zanima, ali kdaj kak prostovoljec pride brez jopiča... Ce ja, bi ti jih ene par poslala, da so na zalogi za take primere.  Smiley

Ful ste pridne, Žverce!  Kiss
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #514 : sobota, 17.03.2012 : 22:04:50 »

Žabice so grozn fajn, jaz pridem jutri ali v pon. Oziroma te dni enkrat, če bo kaj vlage Smiley
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #515 : sobota, 17.03.2012 : 22:08:35 »

Bravo, Žverce! Veliko uspešnega delavm vam želim! Pa čim manj mačjih strank!  Wink
Logiran
Rozalija
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 183


« Odgovor #516 : nedelja, 18.03.2012 : 00:01:27 »

Aleksandra, hvala Smiley Jopiči bodo prišli prav, vsekakor. Imamo vedno kakega prostovoljca, ki pride brez in smo že v društvu razmišljali, če bi jih nekaj nabavili, samo je šlo zdaj itak vse v zavetišče. Zelo jih bomo veseli, hvala Smiley

Ada, se vidimo Smiley Če bo dež, bo noooroooo! Reve že zdaj ne morejo več čakat in jih je bilo že danes kljub suši veliko. Jaz sem jih prenesla 180. Pa veliko je žab (rosnice, sekulje), da ne boste mislili, da so same krote Cheesy

Luna7, hvala Smiley
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #517 : nedelja, 18.03.2012 : 02:03:51 »

Aleksandra, hvala Smiley Jopiči bodo prišli prav, vsekakor. Imamo vedno kakega prostovoljca, ki pride brez in smo že v društvu razmišljali, če bi jih nekaj nabavili, samo je šlo zdaj itak vse v zavetišče. Zelo jih bomo veseli, hvala Smiley

:)Nic ne nabavljajte, bom organizirala! Naj gre teh par evrckov raje za muce  ljubezen
A naj posljem kar na tale naslov (Žverca, Društvo za pomoč živalim Škofja Loka-Kranj, Pod Plevno 65, 4220 Škofja Loka) ali bi bilo kam drugam bolj prakticno, ker rabite zdaj takoj? Ce mi zelis dati kak drug naslov, mi ga lahko posljes na aleksandra.kocbek (at) neckar-zollern.org  Smiley
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #518 : nedelja, 18.03.2012 : 09:58:28 »

Se vidimo Smiley
lp ostržka
Logiran
Rozalija
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 183


« Odgovor #519 : nedelja, 18.03.2012 : 14:32:43 »

Aleksandra,

ja, točno ta naslov ja Smiley Samo ime društva je že nekaj časa precej krajši, in sicer: Žverca, društvo za pomoč živalim Smiley Itak je to moj naslov... Najlepša hvala, res Cheesy

Mojca, hvala Cheesy
Logiran
Rozalija
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 183


« Odgovor #520 : petek, 23.03.2012 : 15:08:09 »

Aleksandra,

NAJLEPŠA HVALA za jopiče Smiley In čokoladke Smiley Jopiči gredo takoj danes zvečer v uporabo!

Evo, še tule updejt iz Hraš:

V Hrašah smo drugače prenesli že dobrih 10.000 dvoživk, zdajle jih je sicer spet malo manj (suša), vendar za vikend spet pričakujemo gužvo  Čez cesto bi proti mlaki moralo maširati vsaj še enkaj 1.000 dvoživk (glede na cifre v prejšnjih letih), poleg tega pa zelenih žab še praktično ni bilo na pregled. Za vikend bo torej spet žabji žur in dobrodošli vsi prostovoljci 

Hvala in LP, Zala
 
 
 
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #521 : petek, 23.03.2012 : 15:38:39 »

eno vprašanje:
na spletni strani berem, da je žabe najbolje pobirati z golimi rokami oz. z rokavicami iz lateksa.
ali morda obstaja kaka "naprava" za remote pobiranje žab, ker jaz žabe ne morem prijet z roko?
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #522 : sobota, 24.03.2012 : 17:39:07 »

Uf rava ne vem... do sedaj smo jih še vsi pobirali z roko. Mogoče je varinata da greš s kom v paru in jo ti lociraš, on jo pa pobere  Smiley
Logiran
Rozalija
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 183


« Odgovor #523 : nedelja, 25.03.2012 : 00:12:04 »

Rava, take naprave ni. Dvoživke je treba prijeti nežno in drugače kot z rokami (v rokavicah ali brez) ne gre.
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #524 : nedelja, 25.03.2012 : 01:06:12 »

Aleksandra,

NAJLEPŠA HVALA za jopiče Smiley In čokoladke Smiley Jopiči gredo takoj danes zvečer v uporabo!

Super, hej, tole je slo pa hitro (na posto oddano v sredo popoldne).  A čokoladke pa ne gredo takoj v uporabo? Wink
Sorry, nisem mogla vec sladkarij poslati, bom drugic.  Grin Pridne Zverce, to pa so res cifre. Kiss Kiss Kiss
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Strani: 1 ... 30 31 32 33 34 [35] 36 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: ŽVERCA, društvo za pomoč živalim
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines