mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 25.06.2024 : 07:42:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Strani: 1 ... 156 157 158 159 160 [161] 162 163 164 165 166 ... 192   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sibirski husky  (Prebrano 437054 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #2400 : ponedeljek, 29.06.2009 : 10:54:03 »

Moonbeam hvala  Kiss, smo slišali nekaj sočnih komentarjev včeraj - eden je bil P.... je lepa.

Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #2401 : ponedeljek, 29.06.2009 : 10:55:43 »

Ja, sej kako pa češ rečt, če vidiš nekaj tako lepega kot je Alba?
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2402 : ponedeljek, 29.06.2009 : 12:37:20 »

Tu po Celju se najde nekaj husky-jev, pa ne vem točno kaj delajo z njimi. Dlaka je obupna. Vprašanje kaj jim dajo za jest in koliko skrbijo za njihovo dlako. Brez nič ni nič. Alba je pa prava krasotica  Wink
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #2403 : ponedeljek, 29.06.2009 : 13:59:17 »

Moonbeam odvisno je od tega ali je razstavna ali delovna linija. Čeprav tudi delovno linijo vidim s krasno dlako. Poznam jih pa tudi jaz nekaj z obupno dlako.

Alba je trenutno močno oskubljena Smiley, okoli vratu skoraj ni več zimske poddlake, pa na zadnjih tačkah in ritki tudi ne. Čeprav ima še vedno nekako krasno obliko.

Pa ne bom rekla, da posebej skrbim za dlako, razen seveda dnevnega česanja sedaj. pozimi jo enkrat na 2 tedna. je pa veliko ribic, pa kakšen jajček tudi včasih pade za lepo dlako Smiley.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2404 : ponedeljek, 29.06.2009 : 14:03:59 »

Ampak je res KRASNA!!!  Kiss Kiss Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2405 : ponedeljek, 29.06.2009 : 14:22:17 »

Tako malo bolj poznam 2, pa jih imajo za pesjak. Hrana pa tudi ni kvaliteta. Tale zalska ima merkatorjevo. Tako izcrpana zgleda. Kaj pa vem. Od dalec se zgleda, ko se pa priblizas pa se marsikaj vidi. Pa ne bom sodila, ker ne vem tocno, samo to, kar se opaziti da.

Pozdrav Albeku, ki jo mora Flip  enkrat obiskati   Wink
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #2406 : ponedeljek, 29.06.2009 : 15:49:45 »

Joj Žalostno, da jo imajo samo za v pesjak. Eni ljudje so pa res  Lips Sealed. ja Alba že vztrajno sprašuje kdaj pride en črn soimenjak - beri nori hiperaktivec - na obisk Smiley.

Branka hvala, ji bom povedala, da bo spet kot lipicanec okoli skakala  Cheesy - to dejsnako dela dostikrat  Grin Cheesy.
Logiran
KOBEJ
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« Odgovor #2407 : ponedeljek, 29.06.2009 : 21:17:40 »

Ja vsekakor je izredno dobro poskrbljeno za tega psa, ker glede na to, da sm si jih pogledal  zadnje čase kar nekaj, jih nism vidu veliko v tako dobrem stanju.

Sm nov na tem forumu, no upam da nebo narobe če tu napišem da kupujem Husky-a, in če mi lahko pri tem kdorkoli z informacijami kje so kaki mladiči, ki bi si jih lahko ogledal itd pomaga, bom zelo vesel. Sicer nisem še prebral vseh teh 161 strani če piše kje o tem tako, da če je kje to že omenjeno se opravičujem za dupliranje.

LP
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.332


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2408 : ponedeljek, 29.06.2009 : 22:43:46 »

Preberi pravila na mojpesForumu.
Glede na to, da na mojpes.netu trenutno med clani ni nobenega vzreditelja huskyjev, podatkov javno ne bo.
Logiran

Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #2409 : torek, 30.06.2009 : 08:12:33 »

Kobej govoriš o moji Albici? Hvala, če je tako  Kiss. Žal podatkov o leglih ne morem pisati javno, ker ni prijavljenega nobenega vzreditelja, lahko pa mi pišeš na mail in ti z vesejlem pomagam. Že to, da se odločaš za rodovniškega je vsekakor pohvalno.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #2410 : torek, 30.06.2009 : 08:23:21 »

Jana upam, da nisi huda  Huh.
Logiran
KOBEJ
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« Odgovor #2411 : četrtek, 02.07.2009 : 08:03:43 »

Kobej govoriš o moji Albici? Hvala, če je tako  Kiss. Žal podatkov o leglih ne morem pisati javno, ker ni prijavljenega nobenega vzreditelja, lahko pa mi pišeš na mail in ti z vesejlem pomagam. Že to, da se odločaš za rodovniškega je vsekakor pohvalno.

Ja izgleda da je v izredno dobrem stanju, in da nekdo zelo dobro skrbi za njo.

ps nemorem pogledat vašega profila tako da nimam vašega emaila,.... se da kaj dogovorit?
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #2412 : četrtek, 02.07.2009 : 08:19:13 »

Upam, da me jana ne bo brisala - moj email naslov je barbi.rinkafnagmail.com.
Logiran
KOBEJ
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« Odgovor #2413 : četrtek, 09.07.2009 : 13:15:40 »

Kot sva govorila sm govoril z go. ***, in ma žal vse mladiče oddane s solastništvom starejšega psa, pa se žal punca ne strinja tako da bomo kupili mladiča.

Zanima me ali ima kdo izkušnje s podjetjem **** Gospod želi avans - akontacijo pa me zanima ali je kdorkoli že imel opravka z njimi in kako poteka "poslovanje" z njimi-zaupanje itd...

LP
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.332


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2414 : četrtek, 09.07.2009 : 13:40:16 »

Hm, kupujes nov hladilnik ali zivo bitje? O gospodu tukaj javno ni dovoljeno pisati, temvec je clanom na voljo celotna rubrika, posvecena njemu in podobnim, kar ti najbrz da vedeti, da o njem nic dobrega ne mislimo, temvec smo zanj spisali ze mnogo prijav, se borili, da bi mu vendarle pocetje prepovedali in onemogocili, opozarjali na nakupe, kjer mladic ni ucakal enega tedna v novem domu ... pa se vedno se najdete taki, ki pomislite, da je pes enako kot struca kruha.

Pa ne bom o njem, temvec o prvi in najosnovnejsi stvari, ki mora biti kristalno jasna vsakemu, ki pride na mojpes.net z idejo o nakupu psa - o razjasnjenih pojmih, da se v primeru nakupa psa kupuje ŽIVO BITJE.

To ni struca kruha, po katero gres v stacuno in jo izberes s police. To je bitje, ki mora biti odgovorno vzrejeno, odgovorno oskrbljeno, odgovorno ponujeno in odgovorno predano. Ce menis, da lahko to dobis v stacuni, kjer je tak pes le produkt izkoriscevalske verige, potem kar.

Preberi naslednje clanke in bodi pozoren na termin "preprodajalec". Tisti, kamor misli tvoja punca oditi kupit psa, je sinonim za vse, kar je povezano z besedo "preprodajalec".

- Praznični mladiči na prodaj! (velja za vsak dan in ne samo za praznike)
- Nameravate kupiti psa?
- Pasje trpljenje
- Umirajo za denar...
- Neresni rejci iz nekdanjih vzhodnih držav odkrili tržno nišo
- Neresni rejci iz nekdanjih vzhodnih držav odkrili tržno nišo 2
- Praznični pasji mladički (tudi tole ni le za praznike)
- Nerodovniški, zakaj pa ne?
- Kako kupimo psa?
- Smo osveščeni potrošniki?
- Zakaj rodovniški psi niso zastonj ...
Logiran

Strani: 1 ... 156 157 158 159 160 [161] 162 163 164 165 166 ... 192   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines