mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 24.06.2024 : 13:51:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 192   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sibirski husky  (Prebrano 437018 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #90 : četrtek, 09.09.2004 : 21:28:52 »

jessy,jap sem res razmišljala,ampak potem nekako ni zneslo... Undecided

Aha. Hvala za odgovor.
Logiran
Sky
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #91 : nedelja, 05.12.2004 : 17:51:34 »

Živjo vsi!!!
kako kaj vaši huskiji? Ta teme že dolgo časa bolj kot ne sameva.. sram
Kako se kaj imate in ali kaj uživate?Zima se blilža, samo še snega nam manjka, da bo veselje. Je pa v teh dneh veliko dela s krtačenjem ali ne?

p.s. pozna kdo kakšno zanimivo spletno stran o huskijih. Eno objavljam jaz, čeprav jo verjetno že poznate:
http://www.everythinghusky.com
Logiran
bajki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 249


« Odgovor #92 : ponedeljek, 13.12.2004 : 09:45:38 »

Ja, En naš kuža se že guli, drugi pa na srečo še ne. Če rabi kdo material za kakšen povšter ali blazino, naj se javi! Ko se začne gulit pa še ta drug, pa ga bo dosti tudi za kovter!
Imam pa tudi jaz eno vprašanje. Moja dva sta začela abnormalno veliko jest. Zdaj poleg normalnega kosila dobita še en tak obrok za večerjo.Ok, Bajki je že itak požrešneš, ampak zdaj je glavni fehtar Whisky!! Shocked In zmaže vse (tudi brikete) kot da že cel teden ni jedel. Prej smo ga vedno prosili, da je vsaj kaj pojedel, zdaj pa pride in sploh niti ne povoha, kaj je v skledi ampak samo požre!
A je to zaradi zime in je normalno, ali ju naj pustim lačna in jima dam enako količino hrane kot prej?
Oba imata tudi zelo zelo grobe blazinice, kar me sicer čudi, saj sta v stanovanju, pa smo kupili kremo z ognjičem in zdaj mažemo. Zdaj imamo kuro, en teden vsak dan, pa bomo videli kaj bo..
Kljub temu, da dovolj tekata tako po travnikih in nekaj tudi po asfaltu, imata oba precej zaraščene šape. Ker je sneg pred vrati in ga vsi komaj čakamo, me zanima ali naj jima to dlako med blazinicami postižem ali pustim?
Sky, strani je kar nekaj, ampak moram naštudirat, kako dam povezavo. Roll Eyes
Mamo tudi čisto frišne slikice, pa mi jih ne rata spravit gor..
Hvala za odgovore in uživajte  še napre,
Lili&zverinici

Logiran
Sky
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #93 : petek, 07.01.2005 : 16:41:47 »

Kar se tiče hrane, tudi sky je pred zimo ful veliko pojedel. Zdaj pa, nevem, mogoče zato ker je topleje, mogoče kaj drugega, zmeraj pusti. Včasih celo več kot polovico sklede briketov.Ceprav dobi se kaj drugega zraven..ribice,... Midva bi morala postriči kremplje, čeprav veliko hodi po asfaltu. Nekako se ne morem lotiti tega, ker vem da bo to muka zanj, pa tudi dlako med blazinicami bi bilo mogoče enkrat potrebno postriči.Tega še nisem delal ker zaenkrat se ni bilo potrebno.
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #94 : torek, 11.01.2005 : 21:43:43 »

***SREČNO 2005***

kako kej ljubitelji huskyjev? pri nas imamo pa naraščaj huskyjev Smiley na silvestrovo sta na svet pricvilila 2 samčka in 3 samičke sibirskih huskyjev Smiley Živa je skrbna mamica in majhne kepice so danes ravno spregledale Smiley

slikice bodo kmalu na objavljene Smiley

LP***
Logiran
bajki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 249


« Odgovor #95 : torek, 11.01.2005 : 22:07:13 »

Majchy veliko zdravja novopečeni mamici in njanim malčkom! Da bi našli vsak svojega posebnega pasjega človečka! Wink
Kdo pa je očka, če ni skrivnost?
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #96 : torek, 11.01.2005 : 22:44:43 »

Tudi jaz upam da bodo Živini mladički odšli v dobre roke prijaznih ljudi. Sicer pa se bom za to potrudila tudi jaz Smiley
Trenutno so mladički še bolj nebogljeni in samo jedo in spijo, vendar bodo kmalu začeli tekati sem ter tja Smiley res so cukrčki Smiley

naša mamica...
http://www.mobisux.com/album/data/500/27690mladi_ki_31_12_2004_007-med.jpg 46.22 KB

puppyji...
http://www.mobisux.com/album/data/500/27690new_year_2005_045-med.jpg 40.86 KB

http://www.mobisux.com/album/data/500/27690new_year_2005_020-med.jpg 40.96 KB

http://www.mobisux.com/album/data/500/2769002_01_2005_017-med.jpg 36.8 KB



živa in mladički pri hranjenju...


*****************************************************
LP VSEM Smiley

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
bajki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 249


« Odgovor #97 : torek, 11.01.2005 : 22:57:42 »

Cukrčki!  Kiss
Koliko pa so stari na slikcah?
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #98 : torek, 11.01.2005 : 23:00:54 »

Mladički so čistokrvni, vendar so brez rodovnika. Očka je čistokrvni husky z modrimi očmi, sivo-bele barve Smiley

2 mladička sta črno-bela (samček+samička) in trije sivo-beli (samček + 2samički)...

Smiley

na prvi slikici so stari par dni na naslednjih pa 1 teden... Smiley
Logiran
Romanca
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #99 : nedelja, 16.01.2005 : 14:42:41 »

 ;Diiiiii pravi srčeki so...škoda  Sad da še ne morem met huskya

lp Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.332


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #100 : nedelja, 16.01.2005 : 22:42:18 »

Mladički so čistokrvni, vendar so brez rodovnika. Očka je čistokrvni husky z modrimi očmi, sivo-bele barve Smiley

Zanima me, kako so mladicki lahko brez rodovnika, ce pravis, da sta Ziva in oce cistokrvna huskyja? A Ziva in oce mladickov nimata rodovnikov? In ce ne, kaj je bil vzrok, da ste Zivo parili?
Logiran

bajki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 249


« Odgovor #101 : nedelja, 16.01.2005 : 22:54:44 »

Jana
oba starša sta brez rodovnika. Razlogi zakaj, so verjetno že vsi navedeni v temi zakaj producirati nerodovniške mladiče, ki pa si je Majchy očitno ni prebrala. Na žalost. Ker se sploh ne zaveda, kakšno škodo s s tem dela tako prečudoviti pasmi.  Cry
Upam, da je to njena zadnja paritev in da bodo vsi mladički odšli v dobre domove. In da bo poskrbljeno, da se ne bodo parili naprej. Husky ni le čudovit kuža s prelepimi plavimi očmi. Je ogromno več kot to. A žal nekaterih to ne zanima.
Logiran
mateja20
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 3


« Odgovor #102 : torek, 18.01.2005 : 17:51:41 »

Oj!
Huskyi so mi zelo všeč.
Zanima me, če je kakšna razlika med huskyji? Videla sem, da so nekateri (črno-beli) večji (daljše noge), nekateri pa so manjši in imajo malo daljšo dlako.

Razmišljam, da bi enega imela. Ali jih kdo prodaja?

Ali so lahko v hiši, ali morajo biti nujno zunaj?

Uživite, adijo
Logiran
bajki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 249


« Odgovor #103 : torek, 18.01.2005 : 18:42:27 »

Mateja20,

če razmišljaš da bi ga imela, ker so pač najlepši psi, potem si to kar hitro izbij iz glave. Je namreč precej zahteven kuža, s katerim se je potrebno zelo zelo veliko ukvarjati, potrebuje ogromno gibanja, predvsem pa lastnika, ki je izredno potrpežljiv in bolj trmast kot on!
Je pa to tudi najlepši kuža, ki obožuje tek, ki zna vedno razveseliti vse okrog in nanje prenesti del svoje neizčrpne energije!
Zelo dobro prenaša mraz, vendar pa zato toliko slabše samoto. Še najbolj srečen bo, če bo lahko zunaj in notri, samo da bo v družbi.
Standar je zelo splošen in dopušča veliko raznih kombinacij.Tako so eni bolj športni, drugi bolj čokati, z daljšo ali krajšo dlako, svetlimi ali temnimi očmi... Če še vedno misliš, da je to kuža zate, ga kupi pri vzreditelju, saj ti bo le nekdo, ki pasmo zelo dobro pozna, znal svetovati pri vzgoji. V Sloveniji so trije vzreditelji.Mislim pa, da trenutno nimajo mladičkov. Škoda, da te ni bilo na razstavi!
Če te zannima še kaj, ti kar vprašaj, z veseljem odgovarjam! Predlagam, da si prebereš tudi teme nakup psa, zakaj psa z rodovnikom...
Lp, Lili & zverinici
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #104 : torek, 18.01.2005 : 21:25:46 »

Kar ne morem, da ne bi nekaj napisala....

Husky je pasma, ki si jo vecina ljudi izbere zaradi videza. In vecina slej ko prej ugotovi, da si je pripeljala domov unicevalnega, zelo aktivnega lovca, ki ze pri 6 mesecih fenta svojo prvo kuro. To da tudi laja, pusca dlako in rad pobegne takoj, ko ima priliko je samo se pika na i, da kmalu dobimo klic na drustvo. Ali pa kuza pristane v zavetiscu...se huje, na cesti. Pac ni pes za vsakogar! In zato jih kar precej zamenja svoj dom, ki pa je ponavadi ravno tako neprimeren kot prvi. In verjetno mi ni treba posebej poudarjati, da do zdaj se nisem slisala, da bi kateri od psov, ki s(m)o jim iskali domove imel rodovnik.
Zato, majci, ce si ze spravila na svet leglo pesjanov, ki bodo kmalu iskali nove domove, bodi vsaj toliko odgovorna in dobro preveri kam bodo sli. Novi lastniki naj podpisejo pogodbo, naj se zavezejo, da bodo zanje primerno skrbeli, da bodo preprecili, da bi se psi razmnozevali naprej, da jih ne bodo oddajali ob prvem prezvecenem kavcu....  Roll Eyes
Vzrediteljica moje psicke bi psicko takoj vzela, ce je jaz ne bi mogla vec imeti. Si ti tudi pripravljena vzeti mladicka nazaj, ce se izkaze, da je lastnik neprimeren? Ker za te kepice si odgovorna do konca njihovega zivljenja (pa za njihove potomce tudi) , ki pa bo upam da daljse kot pa je v navadi pri tej pasmi (povozi jih avto, koncajo pod streli lovca....). Pa srcno upam, da jo to zadnje leglo tvoje psice! lp
Logiran

Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 192   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines