piškotki | informacije - pomoč | cenik za uporabnike | popusti za člane | naročilnice | cenik za oglaševalce | splošni pogoji
Domov
Domov
o psih pasme galerija koledar pomagajmo forum pasji faq trgovina
Prijava
Uporabnik:
Geslo:
 
Kdo je tukaj?
Člani: 0 | Gosti: 14
več...
 

ISSN 1581-3258
2000-2018 © Jana

mojpes.net na Facebooku


Razstavljanje : BIS rezultati - CACIB Slovenia Winner II, Celje, 7. 1. 2018
Dodal/a jana 7.1.2018 21:23:06 (1107 prebrano)

BIS rezultati - CACIB Slovenia Winner II, Celje, 7. 1. 2018
neuradni rezultati

Fotografije so avtorsko zaščitene in jih je prepovedano kopirati.
All photographs on mojpes.net are copyright protected. Any distribution or copying is forbidden.


V Celju se je v nedeljo, 7. 1. 2018, odvil drugi del celjskega razstavnega vikenda - mednarodna razstava psov vseh pasem CACIB Slovenia Winner II 2018. Na nedeljski razstavi so bili prijavljeni 1004 psi iz 24 držav, od tega 152 iz Slovenije.

Najlepši pes razstave Slovenia Winner II 2018 je ruski hrt - borzoj Fonezel Znoy Extrim Avangard iz Rusije.


BIS
sodnik Janusz Opara (PL)
1. ruski hrt - borzoj: Fonezel Znoy Extrim Avangard (RU)
2. pritlikavi šnavcer - poper-sol: Mirta's Haus Jean Grey (HR)
3. avstralski ovčar: Windstar Magic Marker (HU)


junior handling - mlajša skupina
sodnik Paul Stanton (SE)


junior handling - starejša skupina
sodnik Paul Stanton (SE)


junior handling - skupno
sodnik Paul Stanton (SE)
1. Ana Gajzer
2. Demi Matak


najlepši mladiči
sodnik Arne Foos (NO)
1. tibetanski terier: Piece of Art Tibetan Goldies (HR)
2. francoski buldog: Rus Lorens Cheeky Smile Frustyle (HR)
3. samojed: Everlasting Beauty Blanja Polar (SI)


najlepši najmlajši psi
sodnica Aniko Istvanne Juhasz (HU)
1. afganistanski hrt: Agha Djari's Personal Jesus (DE)
2. chow chow: Shippeitaro's Kremica Pomadica (RS)
3. jack russel terier: Ell-Ell's Kingdom for a Heart (IT)


najlepši pari
sodnica Krystyna Opara (PL)
1. beagle (IT)
2. mops (AT)
3. kratkodlaki jazbečar (IT)


najlepši veterani
sodnica Pamela Runderkamp (NL)
1. coton de tulear: Monsieur Ames Raj Karpat (SI)
2. aljaški malamut: Garcon Luv's Hot Shot's (HR)
3. šetlandski ovčar: Tiakaro's Dea Dior (NO)


najlepši vzrejni skupini
sodnik Igor Mioč (HR)
1. mops (AT)
2. avstralski ovčar (IT)


najlepši kraški ovčar Nil
sodnik Igor Mioč (HR)


najlepši mladi psi
sodnik Paul Stanton (SE)
1. tibetanski terier: Ti La Shu Hall of Fame (DE)
2. srednji šnavcer - poper-sol: Southpaw Legend Saltus ze Zahrabske (HR)
3. avstralski govedar: Pandemonium di Monte Tonico (IT)


I. FCI
sodnik Arne Foos (NO)
1. avstralski ovčar: Windstar Magic Marker (HU)
2. dolgodlaki škotski ovčar: One Extraordinary Blu di Cambiano (IT)
3. avstralski govedar: Pandemonium di Monte Tonico (IT)


II. FCI
sodnik Nikola Smolić (HR)
1. pritlikavi šnavcer - poper-sol: Mirta's Haus Jean Grey (HR)
2. nemška doga - modra: Tuula dei Monti del Keraton (IT)
3. novofundlandec:


III. FCI
sodnik Hans van den Berg (NL)
1. norviški terier: Brait Nouz Daiz of Dream (HR)
2. kerry blue terier: Pride of Avalanche iz Goluboi Legendy (RU)
3. airedale terier: Rus Kornels Naslednik Prestola (RU)


IV. FCI
sodnica Jasna Matejčić (HR)
1. kratkodlaki pritlikavi jazbečar: Minidogland Lamorghini (SI)
2. dolgodlaki pritlikavi jazbečar: Luna Caprese Roxette (HU)
3. resasti pritlikavi jazbečar: Zengo Zizi of Happytails 1988 Ro (SI)


V. FCI
sodnica Aniko Istvanne Juhasz (HU)
1. ameriški akita: Nekmar Game On (HR)
2. chow chow: Fantasy Gin Shen Te Chows (RS)
3. mali nemški špic - črn: Mylegend Athos (SI)


VI. FCI
sodnik Janusz Opara (PL)
1. pes sv. Huberta: New England Pumpkin Pie (HU)
2. rodezijski grebenar: Noby z Korycanskych Skal (CZ)
3. beagle: Simonaland Make My Day (RU)


VII. FCI
sodnik Vlado Bogdanovič (SI)
1. nemški kratkodlaki ptičar: Nina (IT)
2. nemški žimavec: Amber Duck Service (PL)
3. burboneški ptičar: Spectrolite's American Ice Man (FI)


VIII. FCI
sodnik Arne Foos (NO)
1. španski vodni pes: Zorrazo Do I Smell Victory (HR)
2. portugalski vodni pes: Indiacan Indiana Jone's Greatest Adventure (IT)
3. romanski vodni pes: Il Granaio dei Malatesta Elide (RU)


IX. FCI
sodnik Paul Stanton (SE)
1. tibetanski terier: Ti La Shu Hall of Fame (DE)
2. coton de tulear: Monsieur Ames Raj Karpat (SI)
3. pritlikavi koder - rjav: Natis Gregs (SI)


X. FCI
sodnica Krystyna Opara (PL)
1. ruski hrt - borzoj: Fonezel Znoy Extrim Avangard (RU)
2. irski volčji hrt: justify My Love von der Eichenkoppel (SI)
3. mali italijanski hrt: Buggy Camino Bianca (CZ)


BIS
sodnik Janusz Opara (PL)
1. ruski hrt - borzoj: Fonezel Znoy Extrim Avangard (RU)
2. pritlikavi šnavcer - poper-sol: Mirta's Haus Jean Grey (HR)
3. avstralski ovčar: Windstar Magic Marker (HU)

Foto: Mirč
Fotografije so avtorsko zaščitene in jih je prepovedano kopirati.
All photographs on mojpes.net are copyright protected. Any distribution or copying is forbidden.


- FOTO - CACIB Slovenia Winner II, 7. 1. 2018
- BIS rezultati - CACIB Slovenia Winner I, Celje, 6. 1. 2018
- FOTO - CACIB Slovenia Winner I, 6. 1. 2018

Vsem iskrene čestitke!
Jana Pahovnik
mojpes.net


  • Člani, javite rezultate z razstav Slovenia Winner 2018
  • Tiskanju prijazna stran Pošlji prispevek prijatelju
    Mi smo Prins! Mnogo več kot hrana.
    4% od nakupa v trgovini Zoohit s te povezave gre za Zavetišče Horjul
    Zavetišče za živali Horjul
    Kupujete psa z rodovnikom?
    Kdo je kraševec? width=
    Društvo ljubiteljev in vzrediteljev kraških ovčarjev Slovenije
    Zakon o zaščiti živali (uradno prečiščeno besedilo) (ZZZiv-UPB3)
    domov | o psih | koledar | galerija | pasme + oglasi | pomagajmo psom | forum | pasji faq | trgovina | informacije - pomoč | splošni pogoji

    2000-2018 Jana. Vse pravice pridržane.
    Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
    splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.