mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 07.08.2024 : 20:16:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Avstralski ovčar - čvek
Strani: 1 ... 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 ... 104   Dol
Natisni
Avtor Tema: Avstralski ovčar - čvek  (Prebrano 123949 krat)
0 članov in 49 gostov pregleduje to temo.
martina.o
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


« Odgovor #780 : sreda, 05.04.2006 : 15:43:16 »

Jaz med prvomajskimi ne bom doma.
Kaj pa kakšna nedelja po agility tekmi, n.pr po Selci, ki ni daleč za vse t.j.7.5.??
Logiran
Jean
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 191


« Odgovor #781 : sreda, 05.04.2006 : 15:44:47 »

7.5 works for me.
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #782 : sreda, 05.04.2006 : 18:15:15 »

Js sm na poroki Wink
NE svoji se razume Tongue
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #783 : sreda, 05.04.2006 : 18:21:50 »

Mene tudi 7.5. najbrz ni.

Kaj pa 22.4.? Ali 14.5., al boste blaaazno utrujeni od tekme v Zalcu? Wink
Logiran
Jean
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 191


« Odgovor #784 : sreda, 05.04.2006 : 18:28:20 »

Mi ne bi mogli 22.4, 14.5 naceloma pa bi lahko.
Logiran
sana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 231


« Odgovor #785 : četrtek, 06.04.2006 : 11:00:16 »

Uf za tale datum se bomo pa tezko dogovorili zgleda. Meni zaenkrat ustrezajo vsi nasteti datumi-glede na to, da prihaja mladicek nismo delali nobenih drugih nacrtov Wink No upam, da se dogovorimo, bi se bilo res fino spet malo dobiti Smiley

lp
Logiran
Jean
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 191


« Odgovor #786 : četrtek, 06.04.2006 : 11:46:38 »

No, naj povzamem: med prazniki odpade, ker Martine ni. 22.4 je out (zaradi mene in Monike), 7.5 tudi (Lilit, Sirtaki). Zadnji vikend v maju odpade zaradi rastave v Hrusici (ali je razstava oba dneva?). Torej, imamo na razpolago 14.5 (v nedeljo) ali 21.5 (prav tako v nedeljo)--morda ni idealno, zaradi tekme v soboto, ampak kaj ces. Sezona je tu. Razen ce pocakamo do jeseni  Sad  Jaz pa bi rada prej videla Sanina mladicka  Cheesy

Glasovi?
Logiran
sana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 231


« Odgovor #787 : četrtek, 06.04.2006 : 11:55:08 »

Ne do jeseni je res predolga, saj mogoce se bomo pa lahko dogovorili za kaksen primeren datum v maju. Saj res razstava ni oba dneva.

Pri nas spet snezi... Je ze vse belo.

lp
Logiran
Jean
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 191


« Odgovor #788 : četrtek, 06.04.2006 : 12:03:44 »

Saj res razstava ni oba dneva.

Torej, tri moznosti: 14.5, 21.5, 28.5.

Pri nas na Krasu pa mocno dezuje in burja piha. Psicki spita mirno, ker sem ju vceraj izcrpala na enem dooolgem sprehodu v naravi.
Logiran
Cowgirl
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 58


« Odgovor #789 : četrtek, 06.04.2006 : 12:58:58 »

It's me again...
Medtem, ko ste v lepih dneh pred PCjem sem si jaz vzela malo frej dni in odpeketala v Bohinj.   Grin Cela uživancija, vam povem. Tako vam nisem mogla odgovorit na vaše delovne / razstavne diskusije.
Ja, Tana je delovna linija po izgledu, vendar ni nikakor težavna ali kakorkoli neubogljiva.  Ne pase vsega po spisku in ne tezi s ščipanjem. Le pri jahanju imam manjši problemček, ko galopiram se prvemu konju zaganja v prve noge... to je pa vse na kar se lahko pritožim čez njo.  Wink
Nimam nobenih aktivnosti na katerih bi me lahko ostali opazovali ali gledali... ker me te športi žal ne zanimajo. Mogoče Tano bolj kot mene. A če bi se ukvarjala npr. z agilitijem in bi hodila na tekme in ostala srečanja... mi ne bi ostalo nič časa za aktivnosti, ki jih imam tako in drugače za svoje. Hribi, so moja ljubezen, konji, plezanje, smučanje, rolerji, bicikel... skratka vse to mi je bolj v veselje, kot razstave, tekme itd... grem pa pogledat na razstavo to soboto v Vrtojbo.  Cheesy
Tana je srečna z mano...  Hodiva naokoli, skupaj "opravljava" aktivnosti, katere sem prej naštela. U bistvu sem si prav zato kupila avstralko. Da bo lahko z mano počela stvari, ki sem jih prej sama. Nisem je vzela zaradi paše, ali agilitija.   Mogoče me boste obsojali in rekli, da mora imeti avstralec, sploh delovna linija vedno kaj za počet. Sploh ni res. Če je slabo vreme in se mi ne da ven na dolg sprehod lahko z mano leži na kavču in je flegmatična in mirna... ne res cel dan, ampak se pa dogaja. Mogoče je Tana čuden avstralec, ker kot vidim, po karakterju ne ustreza nobenem opisu vaših izkušenj.  Shocked Zdi se mi, da je največ odvisno od vzgoje. meni ni treba ustajat ob 7h... sem še študentka, zato mi tudi ni treba psa peljat navsezgodaj ven... Tako da tudi Tana ni zgodnji ptiček in lahko spi do 12h. Vendar pa, ko je zunaj pa ni miru... Smiley Tale krajši dopust je bil res aktiven: dopoldan jogging, opoldne bicikel okol 10 km, popoldne jahanje okoli 5 km... Tana je bla vedno z mano. Pa še zvečer je prinašala igrače. Energije ji res ne zmanjka, ampak ko se meni ne ljubi igrat ali pa tečt... pač ne grem in je Tana z mano (v stanovanju, v avtu...), pa ji ni nič narobe.
Za najbolj firbčne sem tule objavila rodovnik, da se boste prepričali kako rančerski pesjan je Tana: http://cowgirl.moj-album.com/album/104334/?os=2771589
 Roll Eyes
Zdej grem pa ven sneženega moža narest.  Cheesy


Logiran
Jean
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 191


« Odgovor #790 : četrtek, 06.04.2006 : 13:24:15 »

Cowgirl, lepo, da si se oglasila. Priznam, da sem res firbcna--ne glede rodovnika (ker itak nisem dovolj seznanjena s temi stvarmi), ampak glede konjev. Imas svoje konje? Kje? Lahko pridem jahat? Nekoc sem mislila, da bom imela svoj konjeniski ranc na Krasu, pa ni (se) ratalo. Zaenkrat samo pse mamo.

Bos prisla s Tano na srecanje? Ko se bomo enkrat dogovorili, kdaj in kje!

lp,
Jean
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #791 : četrtek, 06.04.2006 : 13:54:02 »

No in we have a winner...ker aussie je v SLO najbolj delovnih linij? Tana...rodovnik poln Hangin' Treejev...pa hehe po kerem absurdu več ali manj tudi ena redkih aussiejev pri nas, katerega naloga je več ali manj samo delanje družbe nadvse aktivni lastnici. Kak značaj ima Tana pa je Špelaprav lepo napisala Wink

Logiran
martina.o
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


« Odgovor #792 : četrtek, 06.04.2006 : 14:08:49 »

Cowgirl, super!!
Vedno trdim, da je aussie lahko tudi samo aktivni spremljevalec aktivnih skrbnikov.
lp
PS - meni je 14.5. v redu, bo pa verjetno manjši problem  zaradi agility tekem.
Logiran
Blumina
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 186


« Odgovor #793 : četrtek, 06.04.2006 : 14:51:44 »

No in to je lepa potrditev tega, kar smo govorili o tem, da dobi pravi lastnik pravega psa in potem je to pravljica s srecnim koncem.
Glede tega pa, da lahko aussie tudi lepo spancka dolgo v dan lahko potrdim tudi jaz. Zjutraj me prav cudno gleda, ko jo mecem iz postelje med tednom. Sej potem, ko se pocrtlja potem je takoj za akcijo. Ampak cez vikend ( ce imam clucajno kaksen prost dan) pa zna prav lepo drnohat do poznih dnevnih ur.
In prav to mi je res lepo. Da imas v hisi vecinoma mir (no, normalno je, da sodeluje pri vsem, vmes se se kaksni trikci ponovijo in naucijo), ce pa gres ven, pa... AKCIJA.
Se strinjam s Tano. Prav zato jih imam rada.
Cau
Blumina
Aja, pa vi se kar zmenite za termin. Jaz sem tako zasedena, da je itak iluzorno pricakovat, da bom imela cas. Mogoce pa le ujamete pravi vikend in se vam bom lahko pridruzila Smiley
Logiran
Cowgirl
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 58


« Odgovor #794 : petek, 07.04.2006 : 10:38:46 »

Howdy everybody!

Jean: žal svojih konj nimam... ker nimam časa... spet ista pesem. Če bi imela svoje konje, mi najbrž ne bi ostalo nič časa za ostale aktivnosti...  Cheesy začaran krog. Jaham pri kolegicah na Gorenjskem in v okolici Ljubljane in večkrat na Ranču Mrcina v Bohinju, kjer občasno tudi učim jahanje in vodim turiste na jahalne izlete.
Tudi jaz sanjam o ranču, a mi zaenkrat tudi finance tega ne dovolijo.  Sad

Jutri šibam v Vrtojbo na razstavo, malo prečekirat kako to izgleda. Ali bi kdo od vas tudi tam? Konkurenca?  Cool

Aussie srečanje... hmm... prav rada pridem, a imam v sredini maja prijateljičino dekliščino (dvo-dnevno seveda). če bom imela čas pa sigurno pridem, če ne na srečanje - pa lahko tudi privat, ko bom na primorskem koncu!

Čau čau
Logiran
Strani: 1 ... 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 ... 104   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Avstralski ovčar - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines