mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 08.08.2024 : 06:11:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Avstralski ovčar - čvek
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 104   Dol
Natisni
Avtor Tema: Avstralski ovčar - čvek  (Prebrano 124294 krat)
0 članov in 25 gostov pregleduje to temo.
martina.o
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


« Odgovor #450 : sobota, 11.02.2006 : 21:24:57 »

Grinu je bilo usojeno živeti ob morju - tole je počel, ko je bil star 8 in 10 tednov. In dvakrat ga je odnesla Pišenca, enkrat tista za  našo hišo in drugič tista, ki teče iz Krnice..
Lilit, tega najbrž ne veš..

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #451 : sobota, 11.02.2006 : 21:41:28 »

sirtaki: tik ob meji, ampak se vedno na nasi strani.
Ja mivke je pa bolj za vzorec Wink na Debelem rticu je dosti pescenih plitvin, zdaj pozimi, ko je velika oseka, postanejo kopne. Vsega skupaj je par 10 kvadratnih metrov, ampak cisto dovolj za divjanje in poziranje Smiley

Martina: ocitno je bila res usoda Cool
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #452 : nedelja, 12.02.2006 : 00:48:40 »

Aja Lilit ko si enkrat dala pripombo, da kako to da imata mojadva največ kondicije, pa najmanj sprehodov...hehehe vpraši andi kako to zgleda, ko gresta dva črna gavnarja na sprehod Tongue
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #453 : nedelja, 12.02.2006 : 11:54:01 »

Ja ampak res sta gavnarja na kubik. Moj Brinčk je zraven njiju čist nebogljen. Unadva se ravsata, Brin pa ne ve kaj bi naredil oz zakaj se sploh gre, potem pa stalno svoj nos zraven štuli. Tax in Urč ga pa sploh ne opazita Grin Bejba pa itak bolj po svoje kruza.
Logiran
fiti
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 58


« Odgovor #454 : nedelja, 12.02.2006 : 20:36:04 »

Kako ste kaj preživeli lep sončen vikend?......Mi smo bili danes na Vremščici in bilo je res lepo...videlo se je vse do morja.  Sicer sem naivno mislil, da gremo na primorsko, kjer ne bo snega.....  na koncu so bile razmere zelo zimske. Fotoaparat je žal ostal doma (dolga zgodba).

Srečali smo dva Nemška ovčarja in enega Pudlja. Srečali smo tudi planinca, katerega je Sun vzel za svojega...vsaj za nekaj časa....neumorno mu je sledil, ko se je ustavil planinec, se je ustavil tudi Sun in se usedel poleg njega ter ga čuval.....  Grin

Obisk Vremščice vsekakor priporočam  Cheesy
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #455 : nedelja, 12.02.2006 : 23:27:51 »

Predvsem smo izkoriščal sonček  Cool
Pa sprobal ali še znamo agility in ugotovili 1. Urch še vedno zna slalom po 2 mescih pavze
2. Urch še vedno ne vidi smisla v skakanju čez ovire (oziroma ima svojo idejo kak naj bi to zgledalo)
3. za Tax pa no comment...imam en hudo hudo močen občutek, da bo sobotna tekma v Prestranku prav zanimiva (če upoštevamo poleg današnjega dne tudi dejstvo, da je na zadnji decembra se zabijal od strani v tunel nato pa ga še preskakovala  Grin
Logiran
martina.o
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


« Odgovor #456 : ponedeljek, 13.02.2006 : 08:21:59 »

Kje pa? A je mogoče agility "sprobat" kje v bližini?
Logiran
sana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 231


« Odgovor #457 : ponedeljek, 13.02.2006 : 08:44:47 »

Ja midva z Nerotom bi tudi ze rada z agilityjem zacela. Pri nas pa ocitno se par mesecev ne bo nic! Res dolgocasen ze tale sneg, letos ga je pa res prevec.

Jaz sem iskoristila samo soncno soboto, na soncno nedeljo pa sem bila v sluzbi. So sli pa nasi z Nerotom in je Nero prav tako uzival Smiley

lp
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #458 : ponedeljek, 13.02.2006 : 09:05:45 »

jaz sem tudi vedla kateri je Sun in kateri Grin  Cheesy

Mi smo meli ta vikend neke posebne finte  Huh

Bili sva na obisku pri fantu in se je kar dvakrat polulala v dnevni sobi. Urnika, ki ga imava med tednom, sva se držali. Tu nebi smel biti problem.
A je možno, da se je malček prehldila in je od tega? Iz oči ji je malček več teklo kot ponavadi...

Prvič, je nisem ujela pri dejanju, drugič pa ja. Sem rekla ne in jo poslala ven. Ampak glede na to da doma ne naredi nič mi je bilo kar čudno...

Pa na sprehodu mi je za kuro zbežala. Sem verjetno prepozno opazla in je bila že preblizu da bi jih na miru pustila. Ker prejšnji teden sem rekla pusti in se je lepo obrnila in šla stran. V gozdu pa se ni nič oddaljevala.
Sva pa vadli malček vaje poslušnosti na kraju kjer je bila pred pol minute srna in je bila kar lepo pozorna name. Smiley  Bolje preprečit kot zdravit...  Roll Eyes
Naslednji vikend bova pa še ob kokoših, če ne bodo spet morale biti zaprte zaradi ptičje gripe. Še kakšna ideja? Undecided
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #459 : ponedeljek, 13.02.2006 : 09:27:23 »

Martina v Prestranku se razume Tongue

Drugače pa hm na Gorenjskem koncu lepo že celo zimo, tako kot vedno, trenirajo v Naklu.
Logiran
Butterfly
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 34


« Odgovor #460 : ponedeljek, 13.02.2006 : 19:29:27 »

Pa sem se prebila cez uf... 211 strani  Tongue  Cheesy No ja, saj je zelo zanimivo brat 'vase dogodivscine'  Grin

Kolikor sem zasledila, je kastriran samo Urch...pa vas kaj moti, ce bi novi lastniki dali na kastracijo/sterilizacijo vase pasje otroke ?  Tongue

Pisali ste tudi o tem, kako dolgo so psi sami doma, kako dolgo na sprehodu...zdaj, ko so veliki  Smiley
Kako je pa bilo s hojo pri parih mesecih (3,4,5..), kaksen teren, koliko casa... Vem, da se je treba ravnat po posameznem kuzku, vendar me vseeno zanima..tako, za predstavo  Smiley

Pa zanima me se, ce kdo pozna ta dva Dagmar Clarkson's Ranger and Nick SunsetCheesy Kiss

Lp*
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #461 : ponedeljek, 13.02.2006 : 23:19:44 »

Butterfly, kastriran je tudi Flash, tj še en pokovc iz mojega legla Smiley
Drugače pa je čisto priporočljivo kastrirati/sterilizirati vkolikor ne nameravaš vzrejati/razstavljati. Tako da jaz to zadevo podpiram.

Teh psov za katere sprašuješ ne poznam, niti nisem še slišala za te psarne. Kje si jih pa našla?
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #462 : ponedeljek, 13.02.2006 : 23:45:57 »

Ok zdele brskam po njihovi www, zanimivo.
Logiran
Butterfly
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 34


« Odgovor #463 : torek, 14.02.2006 : 12:24:27 »

Dagmar Clarkson's Ranger and Nick Sunset

Malo sem se zmotila pri imenu....je samo Nick (brez Sunset)  sram
Nasla sem ju pa cisto slucajno, ko sem brskala za slikami....stran sem tudi pogledala, pa se imajo ocitno kar fajn Kiss  Tista zoga, navezana na drog, mi je tudi vsec (Tetherball) .

Ps. se opravicujem Flashu, da sem ga pozabila  Smiley Kiss
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #464 : torek, 14.02.2006 : 23:11:44 »

Ekola pa imamo BOB Westminstra:
http://www.westminsterkennelclub.org/2006/results/breed/ausshep.html

Logiran
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 104   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Avstralski ovčar - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines