mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 08.08.2024 : 08:54:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Avstralski ovčar - čvek
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 104   Dol
Natisni
Avtor Tema: Avstralski ovčar - čvek  (Prebrano 124381 krat)
0 članov in 28 gostov pregleduje to temo.
fiti
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 58


« Odgovor #315 : sreda, 25.01.2006 : 15:58:44 »

Mislim, da Tamar ni preveč dobra izbira ker se tam med vikendi tare ljudi... Tongue Verjetno je Krnica boljša izbira....drugače pa mislim da ''lokalci'' najbolje poznajo razmere na tistem koncu...torej Martina, Iztok, Sana na dan s predlogi... Smiley

Ne vem, pa kako je v Kotu, Krmi, Vrata....vsekako je treba nekam kjer je malo ljudi in nič prometa  Wink
Logiran
martina.o
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


« Odgovor #316 : sreda, 25.01.2006 : 16:17:52 »

Glede na debelo snežno odejo se ne more tja, kjer ni dobro uhojeno ali narejena cesta z ratrakom. To je le Krnica in tudi dovoz je v redu - po suhem. Danes sem bila tam in je zelo lepo, tudi ni mrzlo, ker je zavetje in je sonce že kar toplo. Tudi Tamar, ampak je preveč ljudi ob koncu tedna.
Jaz debato spremljalm ampak so posti čisto zmešani. Je pa prav zanimivo, kako ima vsaka država po svoje urejeno.
Mislim, da sedaj ASCA malo kontre daje, ker je FCI ne priznava.
Mogoče bi bilo iz vseh teh organizacij treba malo prah pobrisat in kakega gospoda odlikovat za zasluge in dat počivat. Tako kot povsod - vem za smučanje.
Logiran
s5iztok
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #317 : sreda, 25.01.2006 : 16:24:02 »

ovja, stanujem pod mežaklo, cesta gor je v redu, zasnežena, ni avtomobilov, se da lepo peš it tja gor, itak pa nisem mislil z avto psa na sprehod peljat, temvec peš Cheesy

kranjska gora mi je všeč, samo je mnogo preveč ljudi za moj okus, krnica je senčna lokacija...

Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #318 : sreda, 25.01.2006 : 16:24:41 »

Mi nic kaj dobro ne prenasamo mraza glede na to, da ima Nero bronhitis pa se prehlajen je kar precej. Doma pravijo, da je to zato ker ves cas hodi iz 23 stopinj ven na mraz.

Ja samo res... ce imate v hisi 23, zunaj pa je -23... to je 50 stopinj razlike Shocked

Mezaklo je predlagal Iztok par strani nazaj... jaz in AngSeter seveda tudi nimava zimskih gum, tako da ce je cisto zmrznjena cesta, potem bo tezko slo...

Jaz malo spremljam ASCA debato, malo ne... ne razumem pa cisto dobro vsega, kaj je sploh point.
Logiran
s5iztok
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #319 : sreda, 25.01.2006 : 16:29:28 »

do izhodišča v Zgornjih Gorjah, oz. vasici Zgornje laze je cesta kopna in asfaltirana, naprej bi šel pa peš, sicer se da s terencem oz. 4x4 višje  Roll Eyes
Logiran
fiti
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 58


« Odgovor #320 : sreda, 25.01.2006 : 17:46:06 »

Prosim za link do liste.....
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #321 : sreda, 25.01.2006 : 17:49:31 »

http://groups.yahoo.com/group/aussieglobe/
Logiran
martina.o
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


« Odgovor #322 : sreda, 25.01.2006 : 18:13:45 »

Krnica je v senci samo res zadnji del, kjer je koča - tam je pa dosti stvari za "pogret".
Toliko ljudi tudi ni v Krnici in seveda moramo potem iti kaj pojest pa da se zmenimo za USA.
Cesta je kopna, temperature v februarju so pa prav prijetne.
In the middle of nowhere pa tudi ni treba...Lani smo bili 23.1. pa je bilo prav prijetno.
Gostilna pri Martinu v KG nudi dobro hrano, psi lahko počakajo v avtu na toplem.
Logiran
s5iztok
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #323 : sreda, 25.01.2006 : 19:14:40 »

hehe in the midle of nowhere Smiley Bled je štrasansko blizu, pa dlje od nowhere kot KG, sem mislil, da si bomo kak daljši sprehod privoščili kot upokojensko varianto v Krnico Cheesy

se bom pa prilagodil večini, lahko se pa tudi  kje bližje ljubljane zmenimo, ali pa okrog škofje loke, tam gor proti blegošu so tudi lepe potke. za vse pač KG niso središče sveta Tongue
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #324 : sreda, 25.01.2006 : 21:56:52 »

Jaz sem bolj za Mezaklo, ker v Krnici smo bili ze zadnjic, na Mezakli pa se nisem bila... ampak se bomo seveda tudi mi prilagodili zeljam vecine Smiley
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #325 : četrtek, 26.01.2006 : 08:53:12 »

Jaz tudi na Mežakli nisem bila... in ker je to bil zadnji predlog, sem mislila, da je tudi ciljna destinacija.

Sirtaki.... Jaz vzamem za gor sever Wink in sem si drugače predstavljala... kompliciram.... Roll Eyes

Sana, a imate kakšen predprostor z nižjo temperaturo, da bi se vsaj malček aklimatiziral in bi bil prehod iz hladnega na mrzlo postopen? Stopnišče, garaža... kaj podobnega... Pa se ga tam pusti kakih 5, 10 minut preden se gre ven na -20
Logiran
sana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 231


« Odgovor #326 : četrtek, 26.01.2006 : 09:53:00 »

Ja v Tamarju je lepo, samo res prevec obljudeno za toliko psov. Ce gres z dvema ali stremi se gre, drugace pa ze tezko... Skoda. V Krnici pa se nikoli nisem srecala zelo veliko ljudi pa tudi ne zdi se mi ne vem kako sencno... Jaz nisem za kaksno dolgo celodnevno turo zdaj pozimi v mrazu, lahko pa tudi, ce zelite. Ne zdi se mi smiselno nekam dalec v hribe hodit, kjer je se nevarno lahko (plazovi).

Zdaj ga dajem v predprostor, kjer je vseeno malo hladneje... Upam, da se bo do izleta pozdravil.

lp
Logiran
martina.o
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


« Odgovor #327 : četrtek, 26.01.2006 : 10:49:36 »

Ta in naslednji vikend so tekme z vpregami, tako, da Tamar ne pride v poštev. Krnica bo kar prava, eno dobro uro, mraz bo popustil, sonce je pa tudi že.  Lahko gremo tudo vprege malo pogledat..Pa na malico..
Verjetno ima vsak kako idejo, da ne bomo potem težko vskladili in bo izlet odpadel, ker se ne znamo zmenit.
Malo povejte, kdo pride, da bi rezervirali mizo..
Sirtaki.. a bi lahko spoznali Flasha in Hektorja od tvojih? Tudi Bukijevim sem sporočila.
In Jean?? A tole bereš?
lp
Logiran
tina82
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 127


« Odgovor #328 : četrtek, 26.01.2006 : 10:52:49 »

Medve s Chico prideva, koliko jih bo pa še zraven pa še ni znano - maximum 2  Smiley

Lp,
Tina
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #329 : četrtek, 26.01.2006 : 10:54:25 »

Ja, sirtaki, lahko povabis Hectorja in Flasha?

Cowgirl, da ne bos tudi tokrat pozabila... Wink
Logiran
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 104   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Avstralski ovčar - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines