mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 08.08.2024 : 10:16:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Avstralski ovčar - čvek
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 104   Dol
Natisni
Avtor Tema: Avstralski ovčar - čvek  (Prebrano 124436 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
ovja
novinec
*
Sporočil: 11


WWW
« Odgovor #240 : četrtek, 19.01.2006 : 11:51:19 »

Ja so res hecni. Bell velikokrat gre prav od blizu preverit, kaj se dogaja na TV. Včasih malo preveri tudi zvoke v zvočniku in poskuša spraviti v red cvilečega kužka.
Zanimajo jo predvsem otroški glasovi in živalski.  Ima drugače TV okus od Gaje. Gaji je najbolj zanimiva harmonika...je že malo v letih...
Logiran
fiti
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 58


« Odgovor #241 : četrtek, 19.01.2006 : 13:19:08 »

Andreja čestitke....kar se boksa tiče...Sun je v boksu ponoči dal mir, podnevi pa je lajal kot zmešan, zato smo boks zelo hitro ukinili. Prvi dan ko ni bil v boksu je malo pogrizel zaključno letvo in prejšnji teden je naredil luknjo v svoje ležišče, skratka zaenkrat vse v redu )moram potrkati tok, tok.

Tudi pri nas Sun redno gleda televizijo in pri tem prav smešno obrača glava malo levo malo desno. Zanimivo je, da se prinašalec pa nikoli ni zmenil za tv.
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #242 : četrtek, 19.01.2006 : 13:39:37 »

tina.... mogoče pa bo še vam pol kakega našla ko boste na sprehodu v istri...  Wink


Danes je pa pokazala kako čuva.
ko sva bili sami je sosedovega psa pustila zraven, ko pa sta prišli še dve ga je pa stran spodila Undecided

To pa ne bo smela počet.
Logiran
sana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 231


« Odgovor #243 : četrtek, 19.01.2006 : 13:46:45 »

Nero je pa kar rad v boksu, vcasih gre sam noter. Ceprav zdaj ko smo se preselili ga nima vec doma, sem ga pustila pri babici. Ce gremo slucajno kam kamor psa ne moreta z nami ju ona pazi in pravi, da boks kar prav pride. Nero zna biti na case kar precej nadlezen Cheesy Nekateri pa so zelo proti boksom, ces da pes v njih trpi. Smo imeli enkrat obiske pa je bil Nero slucajno v bosku, ko so prisli. Nas je ena gospa kar nadrla kako lahko tako mucimo psa in naj ga takoj izpustimo. Nic ni pomagalo, da ji je mami razlagala, da je pravzaprav rad malo notri, ker ima svoj mir in da gre vcasih tudi sam noter.

Pri nas pa puslusa radio. Na radiu je ena taka reklama, ko en kuza renci. Potem pa zacne rencati se Nero Grin Res so posreceni Smiley
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #244 : četrtek, 19.01.2006 : 14:01:09 »

nadaljevanje...
ko sem šla je res nehala cvilit, je pa skočla k bratu na posteljo, ki jo je postavil pred vrata, ker ga ni pustila spat in ga lizala po obrazu...
Sicer je bila prav pridna. Niti piškotov ni vzela z mize pa bi lahko, ker so bili na dosegu.

Prej je bil avstralski ovčar na TV. Dajali so mu briketke in za vsak briketek rekli: "Ta je od mame, ta je od strica, ta je od soseda..." ko so pa rekli: "Ta je od dogtatcher-ja," ni vzel in je čudno gledal izpod čela.  Grin
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #245 : četrtek, 19.01.2006 : 14:56:46 »

Grin ima tudi rad svoj boks. Zvecer najprej drema pri nasih nogah, ko pa se odloci, da bo zares zaspal, gre sam v boks.
(na kavc ne sme sram ampak niti ne sili)

Jaz si, njega konkretno, ne upam pustit samega doma brez boksa. Trenutno je v unicevalnem obdobju in kar cufa stvari. Saj mogoce ne bi bilo nic, mogoce pa... Huh

Mimogrede, danes je zacel dvigat nogo pri lulanju Cheesy ni nic zgubljal ravnotezja... sem bila kar malo ganjena Roll Eyes
Logiran
Blumina
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 186


« Odgovor #246 : četrtek, 19.01.2006 : 15:09:53 »

TV je pa zgleda res prava stvar.
Blum ima tudi vedno vse pod kontrolo. Zanjo je pa nekaj nezaslianega tudi, ce gledamo kaksno kriminalko in tam se dogajajo nezaslisane reci. Pomislite, da nekdo komu hoče kaj grdega. Takrat Blum skoči pokonci in zalaja tako, da kar mi s stolov popadamo. A je resevalka al kaj!?  Wink
Seveda so pa potem tu še razne živalske zgodbice, pa otroške in tako naši pasji duši nikoli ni dolgčas. Vmes se pa še zunaj kaj dogaja in je potrebno še tam vse preverit. Oh ja, težka je tale avstralska! Na kaj morajo vse pazit. Kaj si le mislijo o nas, ko tako brezbrizno hodimo po svetu. Grin Cheesy
Lep pozdrav
Blumina
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #247 : četrtek, 19.01.2006 : 15:14:43 »

uf, Lilit, je pa hitro začel dvigovat taco Huh A je to drugače normalno za aussije? Ker pri Bryu ni niti sledi o tem, da bi dvigoval taco Roll Eyes
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #248 : četrtek, 19.01.2006 : 15:32:54 »

Se ti zdi zgodaj Huh vecina samcev, ki jih poznam, je dvigala taco ze pri 5 mesecih ali se prej Huh

Aja TV Wink ce kaksen kuza laja, ga je seveda treba nalajat nazaj Wink drugace je pa najbolj zanimiva policijska sirena Smiley
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #249 : četrtek, 19.01.2006 : 15:39:49 »

Pri 7 mescih tiščat taco v luft je čist ok Smiley
Urch jo je sicer začel pri hm 13 al neki tazga, ampak v končni fazi se mu tudi zdaj pri 2 letih ne da vedno stati na samo dveh nogah Wink
Samo on ima opravičilo - je kastriran pa nima absolutno nobene potrebe po markiranju na vsakih nekaj metrov ali na vsakem grmu, vogalu itd. On se lepo polula in to je to. Cel sprehod raje počne kaj drugega kot pa dokazovanje drugim samcem Tongue

Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #250 : četrtek, 19.01.2006 : 15:59:46 »

AngSeter čestitam Cheesy!!

Mi smo navdušeni nad srečanjem in nam je načeloma vseeno kateri dan je srečanje, je pa mogoče sobota boljša, ker je manj prometa. Pa upam, da se nam bo v avtu (in na srečanju  Cheesy) pridružila še Rina  Wink

lp
Logiran
martina.o
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


« Odgovor #251 : četrtek, 19.01.2006 : 16:16:23 »

Dvigovanje tace: Blue Ice jo je dvigoval pri 5 mesecih. Pri nas dvigujejo taco vsi, najviše poskuša Ruby, če ne gre čez Arijevo in Chipovo marekiranje, potem malo poskoči..
Mi smo iz Tamarja.. Ruby je znorela, obnaša se kot BC in izsiljuje z žogo.. je bila malo zapostavljena, ker je prepuščala Berry- zdaj je spet v straem ritmu...
Meni je prav sobota, mogoče je res manj ljudi.. malo povejte..
Nadja, kdo je Rina Huh
Logiran
martina.o
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


« Odgovor #252 : četrtek, 19.01.2006 : 16:17:18 »

Aja - TV: pri nas prižgemo, ko je dnevnik - pa vsi zaspijo..
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #253 : četrtek, 19.01.2006 : 16:22:42 »

Rina iz foruma, ki ima škotsko ovčarko Witty  Wink pa v Junior handlingu tudi sodeluje. Pa jo okužujem z aussie virusom  Cheesy.

lp

Logiran
fiti
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 58


« Odgovor #254 : četrtek, 19.01.2006 : 16:25:52 »

Sun je do zdaj dvakrat dvignil nogo na istem mestu (ob zidu)...drugace pa lepo počepne in se nič ne sekira če gre še malo po sprednjih tacah Wink...se mi pa zdi da že malo markira, včasih namreč močno vohlja in se nato polula...

Jaz raje vidim soboto, ker ji sledi brezdelna nedelja... Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 104   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Avstralski ovčar - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines