mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 08.08.2024 : 12:18:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Avstralski ovčar - čvek
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 104   Dol
Natisni
Avtor Tema: Avstralski ovčar - čvek  (Prebrano 124522 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #165 : petek, 13.01.2006 : 17:38:47 »

Potem pa sem trkala in vpila Nerotu, da je prisel dol in mu rekla naj odpre vrata. In on je res prisel in me spustil noter Smiley

Naš Bero je tudi tako nekoč naredil. In tudi sredi zime je očetu vrata odprl. Ampak vseeno pa je to zadnji pes, ki sem ga učila skakat na vrata! Sem si obljubila, da nikoli več. Ker sedaj, ko je mraz, je full občutljiv, če so vrata zaprta (od dnevne, od hodnika...). Ker potem nima vseh pod nadzorom! In potem odpira vsa vrata, mi pa jezno zapiramo Roll Eyes
Logiran
Blumina
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 186


« Odgovor #166 : petek, 13.01.2006 : 19:06:28 »

Bina, ampak jaz Blum nisem ucila tega. To je sama pogruntala, ta pikica moja Kiss
Na to pa mi dvonozniki nimamo vpliva in smo lahko na njih le ponosni ali pa nas moti. Ampak itak postane to nacin zivljenja z njimi in pac zaklepamo vrata se toliko bolj sigurno.
Lep pozdravcek
Blumina
Logiran
sana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 231


« Odgovor #167 : petek, 13.01.2006 : 21:36:13 »

Ja saj sem napisala, da dolocenih stvari jaz tudi Nerota ne ucim pa jih pac zna. Ne vem sicer odkod, ampak ocitno opazuje, povezuje in zna razmisljati Smiley Sem pa ponosna, ce kaj pogrunta res Smiley

lp
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #168 : petek, 13.01.2006 : 22:19:16 »

Kdo pa naj bi bila?  Smiley

Sem pa jaz klicarla okrog konec prejšnjega leta in pol bila na obisku pri Martini. Mogoče pa nimam ravno pravega nika trenutno  Wink
Doma pa sem v Kopru...

A sem prava? Roll Eyes
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #169 : petek, 13.01.2006 : 22:21:21 »

AngSeter, mislim, da je prišlo malo do zmede med tabo in Jean Wink Mislim, da je zdaj vsem vse jasno Cheesy

lp pa se vidimo jutri
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #170 : petek, 13.01.2006 : 22:36:40 »

Nadja... mislim da ne...  Wink
Vsaj tako sem razumela...
Logiran
Blumina
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 186


« Odgovor #171 : petek, 13.01.2006 : 22:37:25 »

AngSeter, se vedno vse stima in se vedno mislim, da si "ta prava" Wink
Jutri pa upam, da se vidimo na razstavi. Pridem malo pofirbcat in navijat za vse vas, Blum pa bodo slovenske razstave videle le se pod pogojem, da bo k nam prisel kaksen resnicni poznavalec pasme iz USA.
Zelim vam vse naj naj in uzivajte s svojimi mrcinicami.
Blumina
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #172 : petek, 13.01.2006 : 22:49:48 »

Jupiiii... sem prava Smiley
Jaz sem že tam...skoraj...200 m stran Grin
Logiran
martina.o
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


« Odgovor #173 : petek, 13.01.2006 : 23:14:59 »

Sana
pri nas odpira vrata Chip ( mislim, da posebno kar je v njihovem interesu hitro povežejo in se naučijo..kar sami.. )
Moram zelo paziti, da ne sprejemajo gostov ( zlasti v brunarici ) namesto mene, ker so zelo " glasni in živahni "
Še portreti
lp

[attachment deleted by admin]
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #174 : sobota, 14.01.2006 : 14:33:25 »

Danes se pa nisem mogla ločiti od lepotcev in lepotičk.  Cheesy Cheesy Cheesy  Prevzel me je Nero s svojo veliko, lepo glavo.  Cheesy  Grin pa tako ali tako. Lepotec.  Cheesy  Sem ga skoraj odpeljala s seboj domov. Ni imel nič proti.  Wink Berry je prava lepotica.  Cheesy  Prav tako Chip in Ruby. V glavnem, če se bo pri nas kdaj situacija spremenila in bo možnost, da bo kužek cel čas noter, potem sem skoraj 100%, da bo avstralček enkrat pri meni.  Grin Grin Če me ne bodo borderji preveč prevzeli (zaenkrat kaže tudi v to smer).  Grin

Ko sem šla ven, je imela tista ženska, ki je prej eno uro česala enega avstralčka, novega psa na vrsti za česanje. Se mi zdijo, da so bili tisti precej manjši od slovenskih avstralcev. Vsaj v primerjavi z Nerotom in Chipom. No, v glavnem, čakam na rezultate in držim pesti za naše.  Wink
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #175 : sobota, 14.01.2006 : 22:09:09 »

Lepo vas je bilo spet videt po dolgem casu Smiley in navijamo za ausi srecanje v kratkem!

No jaz sem spet dobila opazko, da imam bananamana, "very very bad ears, such a nice dog with nice character and ears so bad, what a pity" Roll Eyes Roll Eyes

Ja Grin bi pa sel z vsakim, ki ima briket v roki, ce mu je dolgcas, pa niti tega ni treba Cheesy
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #176 : sobota, 14.01.2006 : 22:45:21 »

ps. Pri nas se vedno samo ljudje odpiramo vrata... si kar predstavljam, kako si Grin odpre vrata od zunaj in prileti v hiso ves blaten, mojo mamo pa kap Roll Eyes
Za primere, ko ostanemo zaklenjeni zunaj (se nam je to dosti dogajalo, pa takrat se ni bilo avstralca pri hisi Cheesy) pa imamo na dvoriscu skrit rezervni kljuc Wink
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #177 : sobota, 14.01.2006 : 23:45:32 »

Danes sem se imela super  Cheesy. Prečohala sem vse naše avstralčke, spoznala AngSeter, se naklepetala, naslikala in zmatrala  Smiley Jutri pa spet, jeej  Cheesy

Slikce sem že naložila, vidite jih lahko tukaj: http://aussiezoe.zoto.com/galleries/caciblj06[/u]]klik  Wink. Na žalost se k slikam v tej galeriji ne da dopisati imena psa.

A bi bil kdo tako prijazen in mi prepisal prijavljene avstralčke, da potem dodam povezave do slike posameznega psa?

Še nekaj posrečenih slik - Grinček (z) brez ušes  Grin, en francozek, Nero in še en francozek.

lp pa se vidimo jutri z nekaterimi

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #178 : sobota, 14.01.2006 : 23:49:51 »

Popravljam link do galerije: klik  Smiley
Logiran
tadeja_n
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #179 : sobota, 14.01.2006 : 23:52:45 »

Jutri pa tud jaz pridem na razstavo, da končno spoznam vaše aussije v živo :)Komaj čakam :DSem pa slišala, da Grina ne bo jutri.Kakšna škoda jaz pa bi ga tako rada enkrat spoznala :(Se vidmo jutri! lp
Logiran
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 104   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Avstralski ovčar - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines