mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 14.08.2024 : 20:06:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Avstralski ovčar - čvek
Strani: 1 ... 92 93 94 95 96 [97] 98 99 100 101 102 ... 104   Dol
Natisni
Avtor Tema: Avstralski ovčar - čvek  (Prebrano 124754 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #1440 : ponedeljek, 25.09.2006 : 15:37:13 »

Nisem rekla, da je to najboljši način nakupa psa... Vsekakor je boljši od nakupa preko bolhe...
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.369


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1441 : ponedeljek, 25.09.2006 : 16:27:37 »

Hvala Noli, da pomagas razjasniti pojem "odgovornega kupca". Na drugi strani so tudi "prodajalci", ki zelijo biti na vseh nivojih vzreditelji, pa vendar ne bi veliko naredili za to, da bi kot vzreditelji res kje nastopili. Raje se skrivajo v zavitih odgovorih potencilanim kupcem.

Kaj je s temo? Nic, je v arhivu in caka na ciscenje. Le zakaj se toliko razburjate, ko ste po eni strani naredili del teme po 1.1. neberljiv, ker je poln vabljen, kritik, skritih namigov... samo zato, ker bi eni radi mimo...
Star del teme je dostopen vsem od midija naprej.

Logiran

SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1442 : ponedeljek, 25.09.2006 : 19:04:03 »

Tole sicer ne spada povsem v tole temo,sa f**k ste nekateri že ekstra "kunštni"!!!!

Pa me res zanima,če ste bili vsi že od svojih začetkov tako prekleto pametni in tako ekstremno odgovorni kupci!
Me res zanima,če ste prej po leto in več iskali pravo leglo,pravega vzreditelja,pravo kombinacijo,.....

Grem stavit da niste!

Vsak mora nekje začeti!
Verjamem,da vas je večina prvega psa kupovala preko oglasnika,tako da se mi zdi tisti,ki za psom povpraša na forumu proti vam prov za čestitat.

Verjetno bo pa potem pri naslednjem psu se tudi on bolj pozanimal,več spraševal,.....,konec koncev bo takrat poznal več ljudi,več težav pasme,vedel bo,kaj pričakuje in želi,.......

Res ni potrebno vsakega,ki za psom povpraša na forumu tretirat kot bebca-bebci smo nekoč bili vsi!!!!


Lp
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #1443 : ponedeljek, 25.09.2006 : 20:22:39 »

amen
Logiran
Noli
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 587


« Odgovor #1444 : ponedeljek, 25.09.2006 : 23:00:09 »

Sej bi šla s tem prepucavanjem na zasebno pa jih SKYWALKER nima.

Ne nisem bila tako pametna p*****to pametna takrat ko sem kupovala svojega psa, pa tudi forumov ni bilo, pa še kake druge internetne strani tudi ne. Pa ti? Pašeš v isto malho  Wink, al ne? In če ti grem tako zelo na živce bi mi to že nekajkrat lahko osebno povedal, pa takrat še pozdraviš bolj na drobno  Roll Eyes.

Trapasto se mi je zdelo, da se meče ob tla zaradi enega vprašanja, zaradi tega enega vprašanja je šlo cca. 200 strani baj baj  Undecided. In odgovore na ta vprašanja bi lahko dobil, če bi temo prebral. O tem, da se tema prebere v celoti predno pišeš pa smo že mnogokrat  Wink. Tudi o režimu na tem forumu smo že nekajkrat začeli  Cool. Tukaj je tako že devet mesecev in vsi to vedo ob enem pa huda kri. To ne pomeni da se popolnoma stinjam, ampak tako pač je.

Zdej pa dam mir. Sky sej veš kje me najdeš  Wink da ne smetiva teme tu.

Lp Noli
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #1445 : torek, 26.09.2006 : 08:21:36 »

ne se kregat pupe in pupoti  Wink
Logiran
Cowgirl
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 58


« Odgovor #1446 : torek, 26.09.2006 : 10:47:54 »

Fajn, da obstajajo še drugi malo bolj pozitivni forumi. Ko tole berem se sprašujem, kje je tista pozitiva, ki bi morala delovat med rejci, PRIJATELJI, novimi lastniki psov itd... Mislim, da je tale forum odkar je postal ?plačljiv? bolj žalost kakor ne. Nisem plačala, ker ne potrebujem kar mi nudi plačljiva različica... in tudi foruma ne uporabljam vsakodnevno...
Tako, da res, ne se kregat, ker to ni dobro za dušo in živčke.

Sonček v laseh...
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1447 : torek, 26.09.2006 : 10:57:56 »

Cowgirl, obstaja kar nekaj pasemskih tem na tem forumu, kjer se ne prepiramo, tako da ne vem, če je razlog (samo) v plačljivosti...

Dajte punce, sonček sije, kot pravi Cowgirl, brez veze se je kregat!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.369


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1448 : torek, 26.09.2006 : 12:52:16 »

Cowgirl, po tvojih prispevkih res lahko recemo - zalost na forumu, razen ce smatras kritike kot vsebine o avstralskih ovcarjih.

Ni mi jasno, zakaj se toliko obremenjujete z mano in s tem forumom, malo odhajate drugam, malo prihajate sem in tukaj samo kritizirate, vendar se vedno vracate. Jaz se obicajno slabim stvarem izognem v velikem loku.
A vas morda kaj vlece sem? Morda stevilo uporabnikov in ogledov? Ali pa je najslajse tisto, kar je prepovedano?
Kar se mene tice, je lahko tale tema povsem osamela, brez sporocil, ce nimate vanjo kaj napisati. Ne stejem obiskanosti portala po klikanju na temo o avstralskih ovcarjih.

S temle zakljucujem debato o meni, brisanju, forumu, portalu ali cemerkoli, kar ni povezano z avstralskimi ovcarji, cemur je tema tudi namenjena. Pravila so v posebni temi, dostopna tako tistim, ki ste imeli/imate/boste imeli legla, kot tistim, ki imate avstralske ovcarje za spremljevalce in tistim, ki si jih sele zelite.

Vse, kar ne bo spadalo k pasmi ali ne bo ustrezalo pravilom, bo izbrisano.
Logiran

sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #1449 : sreda, 27.09.2006 : 16:34:49 »


Madonca me ni 2 dni pa ustvarite celo famo na tej temi...definitivno bo pritegnilo pozornost ljudi, kaj zaboga ena pasma je avstralski ovčar  Grin



Logiran
martina.o
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


« Odgovor #1450 : petek, 29.09.2006 : 15:48:26 »

http://www.agility-wc2006.com/d/wettkampfe/startliste/einzel_large.htm

No, tole je pa startna lista Svetovnega prvensva v agilityju ( da ne bi kdo mislil, da je samo za borderje... )
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #1451 : petek, 29.09.2006 : 16:27:39 »

ja... še nekaj belgijskih ovčarjev in nekaj avtsajderjev... Shocked Roll Eyes
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #1452 : četrtek, 05.10.2006 : 10:24:18 »

Pozdravčke vsem po dolgem času  Smiley

Po novem smo Bejbs, Brin in jaz primorci, kjer pridno študiramo (no, zaenkrat še čakamo, da bomo dokazovali pridnost). Ker pa živim v precej majhnem stanovanju in lastnik ne dovoli 2 psa, sta pri meni izmenično, torej en teden Brinčk, nasledni Bejba itd. Zaenkrat se še klimatiziramo, veseli pa bi bili kakšne družbe aussijev, sirtaki pravi, da sta na tem območju 2 Smiley Nastanjeni smo v Izoli v Simonovem zalivu, za vikende pa seveda odputujemo nazaj domov. Torej, čez teden, ko bo tukaj Bejbs smo pripravljeni na druženje Cheesy

Zdaj pa me čaka prebiranje teme za uh, 4 mesece Huh
Logiran
martina.o
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


« Odgovor #1453 : četrtek, 05.10.2006 : 10:30:18 »

Ja živjo, sem mislila, da si se preselila na drugo temo.. ali zamenjala psa..
Tam imaš " moja " Berry in Grina
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #1454 : četrtek, 05.10.2006 : 10:43:10 »

Še nekaj slikic iz našega dopustovanja:

http://www.moj-album.com/slike/148223/iBbEEJMh9frOLMH2.jpg

http://www.moj-album.com/slike/148223/J2FQQcOgVKqV0LFk.jpg

Morje je bil bavbav ampak z učnimi uricami smo zelo elegantno plavali; z izbuljenimi očmi, glavo smo nosili visoko nad vodo:

http://www.moj-album.com/slike/148223/9DrYimRZ7mLSgFlg.jpg

Kavč je bil prepovedan ampak zjutraj.....

http://www.moj-album.com/slike/148223/7ygWeNu4aQBqjCXQ.jpg

http://www.moj-album.com/slike/148223/lWcvFcD1VkqJdu8L.jpg
http://www.moj-album.com/slike/148223/yqKSnleD620SUUMn.jpg
Logiran
Strani: 1 ... 92 93 94 95 96 [97] 98 99 100 101 102 ... 104   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Avstralski ovčar - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines