mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 04.07.2024 : 09:11:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Avstralski ovčar - čvek
Strani: 1 ... 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 ... 104   Dol
Natisni
Avtor Tema: Avstralski ovčar - čvek  (Prebrano 121623 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #1305 : nedelja, 25.06.2006 : 13:05:17 »

Včeraj sem pa Chico spoznala.  Cheesy Luštkana psička.

Chip se je pa nekaj smukal okrog naše Venke pa sva se z Martino zmenili, da bomo imeli avstralske borderje.  Wink Martina, ti sporočim, če je imel Chipov nosek prav ali ne.  Wink

S Sirtaki sva pa tudi imeli en lep pogovor. Skoda Sirtaki za prvi tek. Drugi je bil res lep.  Cheesy

A1 in A2 sem pa zgrešila na žalost, tako da ne vem, kako je šlo.

Olivia je vedno bolj prijazna. Iztok je njen (in od Veni) najnovejši najboljši prijatelj (oziroma je bil dokler je imel čevape na mizi  Wink ).

Logiran
Cowgirl
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 58


« Odgovor #1306 : četrtek, 29.06.2006 : 12:26:36 »

Ojla!
Kako kej prenašate vročino? S Tano šibam na dopust v Bohinj, tam je jezero zelo priljubljeno pri pasjih prijateljih... tako, da če bo kdo tam okoli letal z vašim aussijem naj me pokliče, da bo še večji žur. Pokličte: 041 86 26 90
Želim vam prijeten teden!!!
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #1307 : četrtek, 29.06.2006 : 13:11:40 »

jaz bi tuuuudiiiiii...
Mi se pražimo v vročini tu na obali in se ne premaknemo izpod klime do večera  Grin
Zato mamo nekaj odvečne energije, ki jo je krasno pokurit z raznoraznim girzenjem, zunaj pa bi samo plavali Roll Eyes
Pa dlaka na veliko odpada seveda. Zdaj smo pa zelo dobra konkurenca Sunu he he

Uživajte!
Logiran
Jean
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 191


« Odgovor #1308 : četrtek, 29.06.2006 : 17:07:48 »

Mi smo sli danes zjutraj navsezgódaj v naš primorski mali Bohinj--akumulacijsko jezero Vogršček. Najprej sprehod po gozdni poti do vinogradov, potem nazaj in naravnost v jezero. Jaz in Lyra sta plavala, Olivia ima zelo rada vodo, ampak si ne upa prav plavati.

Koliko časa boste v Bohinju (in kje)? V soboto gre Monika na morje za 10 dni, bom sama s psici. Zelo me mika, da pridemo gor. Odvisno od dela in denarja.

Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #1309 : četrtek, 29.06.2006 : 18:45:41 »

Mi smo sli danes zjutraj navsezgódaj v naš primorski mali Bohinj--akumulacijsko jezero Vogršček. Najprej sprehod po gozdni poti do vinogradov, potem nazaj in naravnost v jezero. Jaz in Lyra sta plavala, Olivia ima zelo rada vodo, ampak si ne upa prav plavati.

Koliko časa boste v Bohinju (in kje)? V soboto gre Monika na morje za 10 dni, bom sama s psici. Zelo me mika, da pridemo gor. Odvisno od dela in denarja.



Mi gremo tudi menda v Bohinj pogledat...  To bo pasje v Bohinju. Wink
Logiran
Jean
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 191


« Odgovor #1310 : četrtek, 29.06.2006 : 20:22:11 »

Slika:

http://photos1.blogger.com/blogger/4357/1097/1600/party%20hats.jpg

(Hvala, Lilit!)

On the occasion of Lyra's 3rd birthday. When Olivia has hers (October 24) you'll all be invited!
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1311 : četrtek, 29.06.2006 : 23:23:20 »

Citat
Mi gremo tudi menda v Bohinj pogledat...  To bo pasje v Bohinju

Mi tudi-ampak v nedeljo.

S petimi psmi-žal ne bo nobenega avstralca vmes.Wink



Lp
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #1312 : petek, 30.06.2006 : 08:29:41 »

Ko se že vsi pogovarjate o Bohinju: v soboto je nekdo v Bohinju lastnico enega Bininega mladička prav grdo nahrulil, da pes nima kaj počet v vodi, da naj se spoka, da jo bo prijavil... jo je minilo vse veselje Lips Sealed
Logiran
martina.o
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


« Odgovor #1313 : petek, 30.06.2006 : 09:19:45 »

Bina
kadar gremo mi v Bohinj, gremo čim dlje po severni strani, kjer ni toliko ljudi in so tam ponavadi tudi ljudje s psi, pa so potem bolj tolerantni.... je pa verjetno res neprimerno, da si tam, kjer je veliko ljudi, ker vsi se pač ne želijo nmakatis tvojim psom..
Ker pa grem s tremi ali vsaj z dvema, pa ne hodim ob vikendih.. če se le da ne..
Sicer pa imam z Bohinjem dobre izkušnje, ampak ta vikend bo najbrž grozno ljudi.. mi imamo Sunnyja na počitnicah, zato bomo plavali kar v jezercih Jasna ali pa čofotali po našem potoku..
lp
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #1314 : petek, 30.06.2006 : 10:11:37 »

Martina, lahko si prepricana, da tudi oni niso sli na zacetek Bohinja, ampak bolj naprej, kjer ni toliko ljudi. In ne, niso bili prvic v Bohinju. Samo prvic so naleteli na osebo, ki je ocitno malo bolj alergicna na pse..

A v Bohinju se psi lahko kopajo? Ker za Bled vem, da je obcinski odlok in je prepovedano Lips Sealed
Logiran
martina.o
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


« Odgovor #1315 : petek, 30.06.2006 : 10:18:40 »

Za Bohinj ne vem, da bi bilo prepovedano, jaz nisem imela problemov do zdaj. Se pa povsod najdejo ljudje, ki pač ne marajo psov, tudi, ko se sprehajaš.. samo če nikogar ne motiš, je problemov manj..
Ko sem jaz imela samo setra, zaradi njega res nikoli ni nihče nič rekel, ker je to pač pes, ki se ne zanima za ljudi in pride res samo, če ga pokličejo..
Avstralci so pač nekaj drugega, če ne čuvajo pa hočejo navezovati stike..
Pri nas se psi lahko kopajo, ker se ljudje ne, je premrzlo.. no, nekateri pogumni tudi..zato ni nikoli problemov,,
Zato, Bina, lahko prideš k nam, če imaš rada ene 17 - 18 stopinj vodo.
lp
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #1316 : petek, 30.06.2006 : 12:41:42 »

brrrrrr... meni je še 20° premrzlo! Shocked
Logiran
Cowgirl
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 58


« Odgovor #1317 : petek, 30.06.2006 : 12:48:22 »

Ojla!
Moj zadnji delovni dan... Juhuhu!
V Bohinj hodimo že 30 let... mogoče so le nekajkrat kakšni domačini rekli, da ni fajn, če pes gazi po visoki travi, kar je tudi prav. Zaradi vode pa ponavadi ni problem. Če si ti kot lastnik psa uvideven in nisi preblizu navadnim kopalcem, ne boš imel problemov. Raje hodim na take plaže, kjer ni ljudi, ali pa se prisedem h komu, ki ima tudi psa. ;-) Vendar je tudi v Bohinju mnogo drugih vodnih možnosti kot samo jezero...

Pokličite, če boste v bližini Bohinja!

Logiran
sana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 231


« Odgovor #1318 : sobota, 01.07.2006 : 19:23:34 »

Mi smo bili pa danes na Kredi (nad Mojstrano). Tam je bilo precej psov vsi so plavali in nihče se ni pritoževal. Pa smo bili cel dan. Smo še Bejbo srečali... Nero rad plava, ampak samo če mu v vodo vržeš žogico potem je neutruden. Mikea sem pa hotela naučti plavati pa ga je kar panika, ko je bil cel v vodi, je kar plezal po meni in brcal Smiley Zdaj imam celo zbirko prask po nogah in rokah zaradi tega Wink

Skratka preživeli smo lep dan, Nero in Mike sta pa zdaj čisto uničena Smiley
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1319 : ponedeljek, 03.07.2006 : 16:28:03 »

Mi v Bohinju gremo vedno z avtom do Zlatoroga,potem pa peš naprej še kar dolgo hodimo in se vedno najde kakšen kotiček za 2 brisači,2 človeka in nekaj psov-pa še senca je.  Wink


Lp
Logiran
Strani: 1 ... 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 ... 104   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Avstralski ovčar - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines