mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 24.06.2024 : 15:42:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tamala Sraka
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 14   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tamala Sraka  (Prebrano 31658 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #75 : torek, 28.11.2006 : 20:52:23 »

Tudi moj se ne pusti slikati, vendar včasih zaspi jaz pa klik.  Wink
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #76 : sreda, 29.11.2006 : 00:52:12 »

Hehe, dobra metoda.  Wink Bom probala.  Smiley
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #77 : ponedeljek, 11.12.2006 : 21:19:05 »

No, pa imam spet enmal novejših slikic. Smiley
Leško in Srakica sta svoj odnos iz "dobra prijatelja" nadgradila na "naj-taboljša prijateljčka".  Cool
Špilata se non-stop, mala je vsak dan bolj nagajiva in lačna (kar je in je), pa radovedna, da je joj-prejoj.  Roll Eyes Najraje bi šla skozi vhodna vrata v širni svet  Shocked, zato jo ekstra pazim...  Tongue

No, da ne dolgovezim preveč, tukaj je link do slikic: http://romci.moj-album.com/album/6035886/ .

Lp od celotne familije, Leško in Sraka pa vsem skupaj pošiljata en predpraznični koš  Kiss!

p.s.: Zmagica, zadnje čase Romi nekak noče dremat na kavču s tamalo, tak da mi ga še ni uspelo na skrivaj slikat. Po novem mu sedi v naročju, ko programira ali pa se vsede ob monitor in bulji v premikajočo se miško ter hoče uloviti kurzor na ekranu. Jo dajem non-stop proč, ker monitor le ima nekaj sevanja, pa verjetno ni dobro zanjo da vanj gleda.  Roll Eyes
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #78 : ponedeljek, 11.12.2006 : 22:29:27 »

Ej dog_loverca, hude simpatične fotke! Smiley

lp, Katarina
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #79 : petek, 15.12.2006 : 08:28:37 »

Hvala, hvala.  Smiley
A, še nekaj sem vam pozabila povedat: Sraka je absolutno nora na vodo. Konstantno hodi gledat kako teče in kam teče. Čim nekdo pipo odpre....vuuuuuuuuuuš.... pa je že na umivalniku. Izgleda, da je bila v prejšnjem življenju ribica... Grin
Pa krade rada (kot sraka) plastične mrežice iz odtoka (umivalnik, kad) in jih skriva naokoli po stanovanju.  Roll Eyes Jih pa ponavadi potem Leško izvoha, tako da zaenkrat ne bomo bankrotirali na mrežicah.  Cheesy Wink
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #80 : petek, 15.12.2006 : 08:40:23 »

A si pri tem imenu, ki ga ima, sploh pričakovala kaj drugega?
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #81 : petek, 05.01.2007 : 23:55:37 »

Hehe, bi mogla vedet, ja... Sraka je res prava sraka. 'Vse' odnese in nekam spravi.  Roll Eyes Sicer potem naš 'priden' Leško stvari najde, ampak jih na našo veliko žalost tudi dostikrat razgrize.  Tongue Kar tekmujeta kdo bo bolj žleht, hehe.  Grin
Ma sej prav, otrokom morajo iti oslarije po glavi, kajne? Sam da so zdravi in srečni, to je važno.

Mam eno vprašanje: kdaj je pravi čas za sterilizacijo? Pri 6-ih mesecih? Vsak mi malo drugače pove, pa zato raje vas EKSPERTE vprašam...

Drugače sta pa oba novoletno pokanje petard in šviganje raket brez problemov preživela. Fijuuu, me je bilo kar malo strah, da ju bo zgrabila panika. Onadva pa nič, tu pa tam sta se malo zdrznila (ob močnem poku), nato pa sta lepo drnjohala naprej. Cool
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #82 : sobota, 06.01.2007 : 00:03:27 »

Mi smo našega kastrirali pri 5 mesecih Smiley
Mislim,da bi tudi Srakica že lahko odšla na sterilizacijo.Glede na starost.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #83 : sobota, 06.01.2007 : 00:11:21 »

Mislila sem jo peljati v februarju. A je prepozno?
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #84 : sobota, 06.01.2007 : 02:01:38 »

Hm, glihkar prebrala posvojitveno pogodbo - do 6 mesecev starosti...  sram  Roll Eyes Tongue
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #85 : sobota, 06.01.2007 : 13:54:01 »

Hi hi, brž brž, termin pri Firm-u Tongue da te Smetka ne okrega Grin
Logiran

dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #86 : sobota, 06.01.2007 : 15:13:25 »

Hehe, ja, se mal bojim. Zna bit Smetka kr huda.  Smiley
Sem bila pa danes slučajno v Šoštanju, pa sem potem tko btw še po zalogo hrane skočila k Matku, tak da sem kar z njim osebno govorila o Srakini sterilizaciji. Pravi naj še kak mesec počakam, pol ga naj pa pokličem, pa se bomo zmenili za termin.
Mi je pa rekel, da je Srakica v puberteti (hehe, zdaj vem zakaj jo tolk "meče").
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #87 : sobota, 06.01.2007 : 15:20:32 »

Kar tolaži se s puberteto Roll Eyes  If you believe Tongue
Logiran

dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #88 : sobota, 06.01.2007 : 15:46:30 »

Čuj, a si ti mal žleht?  Smiley Seveda, da je v puberteti, pa valda, da jo bo minilo... Roll Eyes Grin
Hehe, pol se bom pa zbudila... Grin
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #89 : četrtek, 18.01.2007 : 13:48:43 »

Fijuu, nas je tale naša navihanka včeraj in danes pošteno prestrašila.  Shocked
Včeraj zvečer sem opazila, da je blato na enem delu nekoliko sluzasto in krvavo, potem sem ji še obrisala ritko z vatko in voila: malo krvi. Me je skoraj kap. Danes zjutraj isto. Seveda smo jo popokali v transporter in vuuuuš k veterinarju. Diagnoza: vnetje debelega črevesja, menda kar pogosta nadloga pri muckah. Dobila je antibiotik (injekcijo) - po eno gre še v soboto ter predpisano dieto: piščanček pa rižek. Potem lahko prešalta na briketke s piščancem in rižem.
Smetka, se bom jaz kar Royal Canina držala, ker imam na sumu, da je dosti kriva tudi hrana. Kupila sem ji ekstra super drago hrano druge znamke, tak da je mogoče tudi tu kje vzrok (nova hrana - pojav težav).

Jest upam da se bo tole lepo pozdravilo in da ne bo nič hujšega.

Je pa mala še vedno navihana 100/h in ravno žveči Leškov rep.  Grin Po novem ima novo veselje: skrije vse kar ni privezano, pa spravi se v zasedo in skoči vate, da te prestraši. Potem navihano "pobegne" proč in se reži, frklja mala.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 14   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tamala Sraka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines