mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 17.07.2024 : 18:34:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek
Strani: 1 ... 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 ... 132   Dol
Natisni
Avtor Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek  (Prebrano 313313 krat)
0 članov in 15 gostov pregleduje to temo.
Franka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 187


« Odgovor #735 : ponedeljek, 05.02.2007 : 16:50:20 »

Kako to misliš dvignete denar?? Saj ni nobenega denarja! Jaz sem to razumela tako, da kupec oz dobitnik licitacije nakaže denar na račun zavetišča in Jana naredi kljukico pod plačano. Potem pa se z imetnikom predmeta dogovorita za prevzem predmeta, bodisi po pošti ali pa osebno.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.347


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #736 : ponedeljek, 05.02.2007 : 17:24:05 »

Za vse, ki vas skrbi, da boste morali kot donatorji plačati še poštnino ko boste predmet poslali kupcu. Zadeva je dokaj preprosta, enostavno pošljete po pošti kot vrednostno pismo z odkupnino, kjer navedete vsoto - strošek pošiljanja. Fer. Ko kupec predmet prevzame na PTT in plača odkupnino, dobite vi poštno nakaznico s katero dvignete denar na PTT. Sicer pa verjetno ni problem, če sta oba iz istega kraja in se lahko dogovorita za prevzem osebno. Toliko o eni od možnosti.

Mislim, da je takoda ciljala na stroske (postnino), ki jih ima donator predmeta s posiljanjem predmeta in jih lahko "prelozi" na kupca predmeta oz. uspesnega licitatorja in ne na denar za "kupnino", ki jo je potrebno nakazati na racun Horjula.
Logiran

takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #737 : ponedeljek, 05.02.2007 : 18:54:54 »

Ja,ja seveda sem mislila le poštnino. Saj to niso ne vem kakšni zneski. Izkupiček gre pa v Horjul, zato pa se gremo to dražbo. Ampak verjetno se bo večino dalo kar tako razvozit in bo za vse najbolj prav.
Logiran
Franka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 187


« Odgovor #738 : ponedeljek, 05.02.2007 : 19:15:08 »

Aha, no potem sem pa jaz malo narobe razumela tvoj post.

Mene še zanima, kako vi nakažete denar zavetišču? Kajti preko banke naj se ne bi dalo oz naj bi bilo dražje kot na pošti. Kupiti je potrebno položnico in plačati na pošti.
Jaz bi raje videla da ta evro ki ga daš na pošti dam zavetišču če obstaja kakšna možnost. Ampak po moje je ni. Mogoče da bi na nek tekoči račun nakazali, to je zastonj. In potem damo en evro še zraven in tako zavetišče zasluži in ne pošta.
Ima kdo kakšno idejo?
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #739 : ponedeljek, 05.02.2007 : 19:23:00 »

Ja, se strinjam da so tele tarife ki nam jih zaračunavajo čist odveč in preveč. Morda je možnost nakazila na drug račun brez položnice na banki, jaz sem tako že nakazovala zastonj, samo potem ni ne sklica ne nič in verjetno ne bi šlo. Je pa varianta plačila prek Klika, tam ti vsaj nekaj manj zaračunajo. Toliko vem, v Horjul še nisem nakazovala pa saj je za vsa nakazila enako. A ne bi bilo lepo če bi se ena banka spomnila in namesto novih tepihov ali usnjenih naslonjačev v pisarnah raje prispevala v obliki nič plačila za ta nakazila? In potem se bom zbudila, vem. Tako pač je. Fuj
Logiran
Dominika
midi
****
Sporočil: 393


« Odgovor #740 : ponedeljek, 05.02.2007 : 19:34:36 »

Jaz nakazujem preko Klika - gre iz računa pravne osebe, stoški nakazila so 0,33 €.
Lahko nakažeš tudi preko Klika za fizično osebo, če to storitev v okviru osebnega računa imaš.
V obeh primerih ni potrebno navesti nobenega sklica, samo pri namenu plačila navedeš npr. licitacija ipd.  Wink

Lp, Dominika
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #741 : torek, 06.02.2007 : 01:25:52 »

Jana, glihkar nakazala tudi za Zajčka in Ovčko  Wink
Vsi moji dolgi poravnani Wink
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #742 : torek, 06.02.2007 : 01:31:02 »

gledam, da ste tukaj imeli tudi napeto zadnje sekunde Grin
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #743 : torek, 06.02.2007 : 08:19:31 »

Sem pa prišla na idejo za novo akcijo. Ko mi je ravno uspelo zlicitirat pomenljivo rutko za Bobija.  Ene take lepe rutke bi lahko mi tule kupovali za naše posvojene pesjane. Pa bi na pasjih pisalo lover boy na rutkah za pasje dame pa npr.: prava mačka ali dobra baba ali kar bi se kdo boljšega spomnil. Potem bi pa naši posvojenci tole nosili okrog vratu in bi se mi prepoznali na sprehodih. Pa še reklama za zavetišča bi bila. Kaj pravite?  Tongue
Najprej licitacija za najboljši napis, potem pa še za rutke  Grin
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #744 : torek, 06.02.2007 : 08:25:15 »

Svrkica, jaz se strinjma s tvojo idejo, s tem, da prosim, da mi dovoliš en popravek. Nekateri bi potrebovali namesto rutk RUTE. Na moji bi sigurno pisalo "bunka".
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #745 : torek, 06.02.2007 : 11:54:37 »

Dobra ideja, samo potem bi morali najti še nekoga, ki bi nam jih sponziorsko potiskal. Pa smo spet  tam.. Edino če bi jih sami porisali kar pa zahteva čas in voljo. Ideja?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.347


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #746 : torek, 06.02.2007 : 12:11:39 »

O sprehajalnistvu, ruticah in se cem, smo ze kar precej govorili, pa dekleta so nekaj akcij ze izpeljale, tudi rutice so bile Smiley

Vec v javno sprehajanje? - tudi slikce so vmes
Logiran

takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #747 : torek, 06.02.2007 : 12:25:07 »

Prebrala, full dobra ideja in očitno je bilo tudi učinkovito. kaj razmišljate da bi ponovili akcijo? Če bo se javljam kot sprehajalec pa tudi kak prevoz bi verjetno lahko opravila. Vreme je lepo, čez vikende je povsod veliko ljudi. MOrda bi zamenjali lokacijo? Kakšen Rožnik ali Arboretum Volčji potok so ob vikendih prave promenade.
Torej - vse se da, če se malo potrudimo!
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #748 : torek, 06.02.2007 : 23:42:47 »

Ja, samo jaz sem mislila, da bi to pesjani nosili za svetek in petek, kot nekakšen emblem, da bi bili vsakdan vidni povsod. Tako rekoč hodeče reklame za zavetiščarje in kot semaforček za posvojitelje, da bi vrgli kak čvek, ko bi se zagledali v Tivoliju, na Rožniku, na Gradu, pri Križankah....
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.347


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #749 : četrtek, 08.02.2007 : 10:53:54 »

Ponoci se ni dalo porihtati licitacij, ker so mi pridni ponocnjaki telekomovci/siolovci tocno ob polnoci vzeli internet Angry
Samo toliko, da se ne boste cudili, zakaj zamenjava predmetov sele danes.
Logiran

Strani: 1 ... 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 ... 132   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines