mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 16.09.2024 : 01:00:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Mops
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 51   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mops  (Prebrano 160991 krat)
0 članov in 19 gostov pregleduje to temo.
PIDU
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #255 : petek, 26.01.2007 : 00:10:31 »

Ti jo samo pokliči,ona je tudi meni dala naslov in št.vzrediteljev.In potem smo kupili to lepotico Kiss Kiss Kiss
Logiran
B
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


« Odgovor #256 : petek, 26.01.2007 : 00:43:34 »

Hja, res je komplicirano, ampak nam je Jana (šefica mojpes.neta) razložila, da zastonj oglaševanja tu ne bo. Tako da ti lahko svetujem samo, da se obrni na predsednico kluba. Pa prosi jo, naj ti da res vse telefonske (od razstavnih in nerazstavnih legel), potem pa telefon v roke in klicat.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.395


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #257 : sobota, 27.01.2007 : 01:23:27 »

Ja, dve strani sta:

- ena, ki ne more zastonj oglasevat in
- druga, ki ne more zastonj do informacij.

Vsak se pa lahko sam odloci, ali potrebuje informacijo ali ne, oz. drugi se nekako cutite poklicani, da delite informacije zastonj o vzrediteljih, katerim za to ni veliko mar. Mojpes.netu ni vec do tega, da bo cele dneve delal zastonj namesto KZS-ja, klubov in vzrediteljev ter iskalcev informacij. To je vse. Nobenih drugih komplikacij ni. Vsak clan mojpes.neta lahko dobi vse informacije, ki jih potrebuje. Tudi po telefonu, ce je treba. Tisti, ki pa niso clani, pa naj pac najdejo druge poti do podatkov, ki jih potrebujejo.
Logiran

B
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


« Odgovor #258 : sobota, 27.01.2007 : 22:44:31 »

Jana, nihče ti nič noče in ti ničesar ne očita, pomembno se mi zdi le to, da pojasnimo, zakaj ne dajemo direkt informacij o vzrediteljih. Ljudje, ki so na mojpes.netu novi, namreč včasih ne vejo, da to ni posledica našega egoizma ali pa tega, da je leglo katere pasme tako težko najti (oba komentarja sem že slišala od znanke), ampak posledica tvoje odločitve, ki si jo ponovno napisala zgoraj.
Kar pa se tiče tega, ali je nekaj komplicirano ali ne, za Ivanhoe je to, da mora poiskati go. Ferlež in jo prositi za naslove, gotovo bolj komplicirano kot če bi ji npr. jaz zdajle napisala pet telefonskih od različnih vzrediteljev in bi v manj kot petih minutah prišla do informacije.
Še enkrat ponavljam, tvoja odločitev je pač tvoja odločitev, razložila si nam, da zastonj oglaševanja tu ne bo in jaz se tega držim. Me pa zanima, kako bi npr. član mojpes.neta prišel do te informacije (seveda po plačilu članarine), če velja pravilo, da se tu ne sme zastonj oglaševati vzrediteljev.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.395


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #259 : nedelja, 28.01.2007 : 21:26:05 »

Me pa zanima, kako bi npr. član mojpes.neta prišel do te informacije (seveda po plačilu članarine), če velja pravilo, da se tu ne sme zastonj oglaševati vzrediteljev.

Tako kot ves recimo za vzreditelje ti, vedo tudi nekateri drugi clani, morda celo jaz. Da se kontaktirati po zasebnih, vprasati v nekaterih, samo clanom dostopnih temah, da se vprasati po mailu...

Javno (torej v javnih temah, kar so vse pasemske teme) se ne sme pisati o vzrediteljih, ki niso clani mojpes.neta z ustreznim paketom, kar pa ne pomeni, da se ne sme poizvedeti v clanom namenjenih rubrikah o vsem, kar te v zvezi s psi zanima. In se da tudi dobiti odgovore. Pasemske teme so zaenkrat se javne, zato tako pisanje v njih ni mogoce, v clanskih pa je.
Logiran

B
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


« Odgovor #260 : nedelja, 28.01.2007 : 23:27:22 »

Hvala za pojasnilo.
Logiran
Ivanhoe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #261 : ponedeljek, 29.01.2007 : 10:57:31 »

"Komplicirano" sem napisala zaradi tega ker ze najmanj dva meseca, če ne več, se trudim najti kakšnega vzreditelja teh prelepih kužkov, pa mi nikakor ne uspe. Klicarila sem že nevm koliko krat okoli, pa se mi nobeden ne javi, ali pa ne bodo imeli legel v tem času kot meni odgovoraja. Na klub sem se tudi že preko maila javila, pa do zdaj nisem dobila odgovora, čeprav je že mesec nazaj od kar sem pisala. Do zdaj so se mi javili vzreditelji iz Hrvaške pa Srbije. Tako da na zalost tukaj v Sloveniji še vedno nisem imela srečo najti psa! Bom pa zdaj preko telefona klicala klub in upam da tokrat bo!
Še enkrat hvala za pomoč, pa lep dan!
Logiran
loli
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #262 : nedelja, 15.04.2007 : 11:17:21 »

sem relativno novi član na tem foromu. vendar že nekaj časa obiskujem stran kot obiskovalec. prebrala sem vse prispevke na temo mops. in ker bom kmalu tudi sama ponosna lastnica Grin mopsa imam kar nekaj vprašanj.
vprašanje ki me trenutno najbolj teži je kako naj vem da me vzrejitelji jemljejo resno. mopska sem rezervivarala pri istih vzrejiteljih kot sabina. bilo je tako da sem jih januarja( ko sem se dokončno odločila za nakup psa) poklicala z namenom da se malo pozanimam kako in kaj. vendar so me zaradi časovne stiske prijazno odslovili in prosili da se naj oglasim čez vikend v ljubljani na razstavi. seveda sva se z fantom tja tudi odpravila, kjer smo se dogovorili okvirno vse. čez teden sem jih tudi poklicala da si je zapisala mojo telefonsko, dogovorili smo se tudi kdaj naj bi psico prepuščali(torej naj bi bilo naslednje leglo) in kakšne namene imam s psom. čez mesec dni sem jih spet poklicala da bi izvedela če zadeva kaj napreduje, izvedela sem da so psico prepustili in da sedaj čakajo in da me takoj ko bodo vedeli če je psica breja, poklicali. minilo je več kot mesec dni in ponovno sem poklical. dobila sem občutek da je moj klic popolnoma odveč. Na hitro so mi povedali kdaj naj bi se mladički skotili in da naj  pokličem kakšen teden prej. nato je nastala tišina sej sama zaradi premalo izkušenj nisem vedela kaj naj še povprašam, in tako se je naš pogovor končal. sram sedaj me je vedno bolj strah da psička ne bom dobila, ker mogoče mislijo da nisem resna. saj legla osebno na domu nisem obiskala( nimam še svojega avtomobila in sem iz maribora zato sem odvisna od drugih) . mogoče je moj strah popolnoma odveč ampak vseeno bi rada če mi lahko svetuujete kako se naj znebim tega občutka in kako jim naj dokažem da mislim resno. ali naj se oglasim pri njih še preden bodo imeli lego(pred 3 majem) ali ko se bodo mladički že skotili?

že naprej se zahvaljujem za odg.
Logiran
PIDU
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #263 : ponedeljek, 23.04.2007 : 09:34:00 »

Ja jaz ti svetujem da jih pokličeš in se najaviš za obisk ,saj vsak resen vzreditelj te želi spoznati in od tebe čimveč zvedeti kaken človek si in podobno,mi smo predno je kotila bili pri njih 3x in potem 4x da so se odločli da gre mladiček v prave roke-to so moje osebne izkušnje
Logiran
loli
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #264 : sreda, 25.04.2007 : 19:57:39 »

ja danes sem po tvojem nasvetu poklicala in pač povedala kaj me teži, bili so zelo veseli da sem to storila, in dogovorili smo se da se naslednji teden vidimo (sej takrat se že skotijo) . komaj čakam:> hvala za nasvet zelo mi je pomagal:>
 
no vprašala bi še če mi lahko malo svetujete kaj bi bilo pametno še vprašati kaj o sebi povedati, saj po mojem od veselja in vznemirjenosti bom ostala brez besed?(se mi vedno dogaja)
Logiran
balu07
otrok do 14 let
***
Sporočil: 172


« Odgovor #265 : torek, 19.06.2007 : 18:58:15 »

Živjo se prvič oglašam na vašem forumu in morem reči da je zelo zanimiv!

Tudi naši sosedi imajo doma mopsa, in moram reči da je ta prav divja. LP
Logiran
Ivanhoe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #266 : nedelja, 15.07.2007 : 16:15:10 »

Jaz sem končno dobila mojo mopsiko "Nanami-Bria of Wanaby Bay". Rojena je 01.05.2007, torej zdaj 10 tednov stara. Pol leta sem čakala na to leglo in se je res splačalo čakati. Izredno lepa je - lepe sive barve - in izredno živahna. Tako da je zdaj doma kar pestro in komaj čakam da bo malo večja, da se bo lahko tudi moj Lir (Malinois) z njo igral.
Logiran
little star
otrok do 14 let
*
Sporočil: 37


« Odgovor #267 : nedelja, 22.07.2007 : 21:32:01 »

Ali boš prilepila kakšno slikco tvoje lepotičke? Cheesy
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #268 : sreda, 19.09.2007 : 11:40:43 »

Mi lahko kdo pove koliko dnevno Mops potrebuje hrane (briketi) na dan. Približno koliko. Gre za psičko staro 15 mesecev.

Lp, Eva
Logiran
little star
otrok do 14 let
*
Sporočil: 37


« Odgovor #269 : sobota, 29.09.2007 : 20:50:32 »

No imam veselo novico. Če mi bo uspelo našparati denar bom postala lastnica mopsa. Zagotovo bo rodovniški,...
Cheesy Cheesy Cheesy

Lep pozdrav!

Jercy* Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 51   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Mops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines