mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 06.10.2024 : 12:22:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: novofundlandec - čvek
Strani: 1 ... 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 ... 105   Dol
Natisni
Avtor Tema: novofundlandec - čvek  (Prebrano 166734 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
flufi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 292


« Odgovor #765 : sobota, 20.08.2005 : 15:17:21 »

Kast,

pa kje je problem, ce se pes otrese? Pustis, da se otrese in "drgnes" dalje... Itak sem premocena do kosti, to je logicno, ker ce hocem temeljito opravit delo, se moram tudi sklonit cez psa, pa z obema rokama vtret peno na njem itd. Pomaga le, da se lotis samponiranja pri zadku in koncas pri glavi.
Hehe, tudi mi imamo potem napade valjanja po travi. Se vecji so uzitki, ce je kje kak kupcek sena.. Cheesy

Pri kvalitetnih samponih se pa res ni za bati kakih kemikalij, se vam ne zdi? Se posebno pri kvalitetnih samponih za mladice. Druga zgodba je seveda pri samponih, ki jih kupis v supermarketu ali na kaki bencinski crpalki.
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #766 : sobota, 20.08.2005 : 15:28:44 »

Lej enako je pri cloveskih samponih. V normalnih "kvalitetnih" je veliko kemikalij. V lekarniskih jih je pol manj, ampak se vedno veliko.
Logiran
M|my
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 142


« Odgovor #767 : sobota, 20.08.2005 : 15:42:50 »

jaz se strinjam z flufi, Smiley  pa sej itak ti piše na navodilih za uporabo koliko časa je šampon na mestu, itd... Roll Eyes
Logiran
Neyka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 261


« Odgovor #768 : sobota, 20.08.2005 : 17:19:19 »

Ja sam to so kemikalije, ki psu ne škodijo. Pač našamponiraš pa spereš. kolikor traja pač traja.

Drugače je edino s šamponi proti zajedalcem. Na tistih pa piše po kolikem času je dobro izprat psa in koliko časa e treba pustit da učinkuje.
Logiran
M|my
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 142


« Odgovor #769 : sobota, 20.08.2005 : 18:11:02 »

a bi se mi malo vrnili na temo o pikniku? Roll Eyes Tongue
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #770 : sobota, 20.08.2005 : 19:52:10 »

No moje današnje poročilo.

Učenje stati na gajbici:
Prve tace:no problem...zadnje tace:no coment=nekaj časa je tulil,potem cvilil,na koncu renčal Angry...enkrat je celo prišel na desko...pa je bil v 2s že na tleh.
Pa sva začela čiiisto na tleh.Njaprej se naj navadi tacati po deski...potem pa jo bom počasi dvigovala.

No povejte kje,kdaj...?  bo piknik...upam,da bom prišla.
Logiran
Kast
rad pišem
****
Sporočil: 376


« Odgovor #771 : sobota, 20.08.2005 : 22:06:00 »

Flufi, saj ni tak grozen problem, a le rajši bi videla, kot verjetno ostali, da se ne bi stresala. Sem pa mislila, da se Maj ne!

Če bi se hotli kje najti in spoznat, ali mora bit za ta namen prav piknik, ali le druženje?
Meni je brez veze, da bi zdaj nekoga zadolžili, da mora vse to organizirat (jedača, pijača,...), za kaj takega je ponavadi organiziral SKVPM.
Logiran
nuša
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 40


« Odgovor #772 : sobota, 20.08.2005 : 22:17:28 »

Se strinjam s tabo Barbara glede piknika, namreč to je precej velika obveznost in ti vzame veliko časa.
Me pa zanima ali se vaši njufkoti kaj ˝tunkajo˝? Namreč moja vedno ko plava na vsake toliko čase v vodo potopi tudi glavo  Smiley pa tudi če ne plava ji je največji užitek, če je tudi glava pod vodo, seveda le nekaj sekund  Cheesy
lp Nuša
Logiran
Kast
rad pišem
****
Sporočil: 376


« Odgovor #773 : sobota, 20.08.2005 : 22:33:20 »

Potem bi pa lahko šla Šiva za potapljačico  Cheesy . Mora biti pa res dobro videti kako se tunka  Smiley

Soča pa ne tunka glave. Medtem, ko plava pa rada pije vodo, morska voda pa ji ni najbolj dišala Grin
Logiran
Neyka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 261


« Odgovor #774 : sobota, 20.08.2005 : 23:06:18 »

Dejansko j organizacija piknika oh in sploh. Meni osebno bi bilo dovolj druženje, da spoznam vas in vaše njufke.

Drugače pa Neon ne tunka glave. Razen ko pije. Takrat si včasih potunka celo glavo. Jaz pravim da si umiva ušesa  Grin Grin
Logiran
M|my
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 142


« Odgovor #775 : sobota, 20.08.2005 : 23:16:36 »

ja tudi samo druženje bi bilo več kot v redu Wink Cheesy glavno da se malo spoznamo med sabo Grin ja naši zadnje čase nekam preveč diši tale voda, danes je kar dajala gobček pod vodo (se smešno sliši tisti "blup") Grin
Logiran
flufi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 292


« Odgovor #776 : sobota, 20.08.2005 : 23:38:40 »

Zarascen njufi potrpezljivo caka na grooming-session... Smiley

Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #777 : nedelja, 21.08.2005 : 10:04:10 »

Haha Flufi dobra fotka...

Ja druženje ne piknik.Upam,da ne bo predaleč Cry

Naš tudi ne tunka glave..rajši lež na hrbtu in vzdihuje Grin...mogoče v globji vodi...
Logiran
Neyka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 261


« Odgovor #778 : nedelja, 21.08.2005 : 10:34:48 »

Kera huda! Sam kok dobiš Maja na tisto malo mizico. Neon ima pa tak gorzen strah pred višini da ni govora da ga gor dobim brez izdatne doze mučenja (mene se razume).

Glede srečanja - kaj pa Kamniška Bistrica. Vode ogromno, noben ne teži, dovolj prostora. Nevem iz kod ste tako da mi kaj bolj pametnega ne pade na pamet.
Logiran
nuša
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 40


« Odgovor #779 : nedelja, 21.08.2005 : 10:35:48 »

Flufi fotka je res enkratna, me pa zanima kako ti ga uspe pripraviti do tega da na mizici tako mirno sedi?
Šiva pa v tunkanju res uživa in tudi najbolj ji je všeč ko se ji potopi njena igrača, da jo potem lahko izpod vode potegne (čeprav to izvajava v nizki vodi in doma v ribniku- sedaj Šivin bazen).
Ja Mimy, tudi naša to vedno izvaja ko pije, skoraj vedno pije tako da vodo dobesedno požira in je gobček ves čas pod vodo.
Me pa zanima a se kateri od vaših njufkotov boji višine? Šiva se jo ful pa nikoli ni imela kakšnih slabih izkušenj in mi ni jasno zakaj je do tega prišlo. Ravno danes zjutraj, ko sva imele ˝giro˝ po dežju sva naletele na en kratek vendar precej ozek mostiček in ni hotla čez, tako da sva se obrnile in odkorakale čez potok.
Lp in lep dan vsem ( jest odhajam na šiht) Nuša
Logiran
Strani: 1 ... 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 ... 105   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: novofundlandec - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines