mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 06.10.2024 : 14:30:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: novofundlandec - čvek
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 105   Dol
Natisni
Avtor Tema: novofundlandec - čvek  (Prebrano 166753 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
M|my
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 142


« Odgovor #705 : četrtek, 18.08.2005 : 10:39:48 »

M|my kako pa tvoj medo?

Moja medvedka je zelo uredu Wink Jutri imava cepljnje. Mogoče jo bova danes, ko je spet sonček z mami peljale kopat.  Cheesy

P.S.: a bo kdaj kakšen piknik? Wink bi bilo zelo fajn da bi se malo spoznali + njufki. Grin
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #706 : četrtek, 18.08.2005 : 14:03:24 »

Jaaaaaaaaaa za piknik bi bilo ful dobro.Samo kje?Jaz živim tam nekje Bogu za ritjo pa še starši me niso prpravljeni okrog vozi :-(.

Ne boste verjeli kaj...Ron ima že skrajšano dlako in to celo brez kakršnih koli poškodb!Bravo zame!.Pa še prav fletno zgleda.

Aja...M|my moj se že namaka Cool.
Logiran
Neyka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 261


« Odgovor #707 : četrtek, 18.08.2005 : 14:11:07 »

Hvala vam za vso pomoč. Se bom potrudla po svojih najboljših močeh in ga zrihtala.

Še ena vesela novica je. Neon končno obvlada prinašanje žogice. S tem sem se mučila najdlje od vseh vaj ki sem ga jih učila.

Kako kaj vaši njufkoti. Neonu je danes, ko je sonce posijalo kar zmanjkalo energije. Že ves čas leži v senci.

Bravo T.M.T.! S kakšnimi škarjami si mu pa krajšala dlako?
Logiran
M|my
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 142


« Odgovor #708 : četrtek, 18.08.2005 : 14:52:29 »

Neyka čestitam! Tongue jaz jo tudi učim "prinesi" pa kar kapira, samo jo ubere mimo mene Grin

T.M.T. te bojo pa ja peljali na piknik če bo no!! Wink če ne drugače te bomo pa mi prišli iskat Wink Ambro in mene spustijo tam, pa pridejo iskat še tebe Grin
hm... nismo se šli nič kopat samo do potočka da malo noge namoči plavat pa tam ne more. (kar naenkrat je začelo rositi, pa smo rekli da danes ne)

LP
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #709 : četrtek, 18.08.2005 : 15:13:21 »

Neyka... Roll Eyes Tongue.hihi

T.M.T bolj malo verjamem...drugače pa Rona ne bi pustili s sabo.Eh...na kolo pa na piknik Grin.
Logiran
Kast
rad pišem
****
Sporočil: 376


« Odgovor #710 : četrtek, 18.08.2005 : 15:27:50 »

Menda je bil piknik pred dvemi leti (v mesecu septembru) Undecided , v okviru SKVPM, če se ne motim. Ali se ga je kdo od vas forumcev udeležil?
Logiran
Neyka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 261


« Odgovor #711 : četrtek, 18.08.2005 : 16:58:45 »

Mislim, da je bil lansko leto, ker sem jaz prepričevala stare da me peljejo. Ampak ne nisem bila.
Logiran
Neyka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 261


« Odgovor #712 : četrtek, 18.08.2005 : 17:03:53 »

Se opravičujem za nabijanje postov ampak še nekaj sem se spomnila.

Ima kod naročeno nemško revijo Unser Bar - der Neufundlander?

Ali pa mogoče kakšno drugo revijo?
Logiran
flufi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 292


« Odgovor #713 : četrtek, 18.08.2005 : 17:41:49 »

n3wfka,
dobro, da te imamo za iskalca linkov - na prvem linku je res dobra predstavitev groominga !

Glede skarij za redcenje: sva jih s kolegico pred par meseci tudi brez uspeha iskale, pa so jih na sreco prodajali na CACIB-Portoroz. Nasvet: kupite tiste boljse kvalitete, da ne boste izgubili zivcev, hehe.

Neyka,
bravo za prinasanje! Jaz sem z mojim psom naredila iz prinasanja celo znanost, ker je bil totalen anti-talent. Pa mi ni bilo jasno, ker sem pri vzreditelju na lastne oci videla, da njegovi psi z veseljem prinasajo - brez kakega ucenja seveda - v bistvu so bili taksni naravni prinasalci... kot se za njufija spodobi  Wink Pri meni pa niti pasja sola ni pomagala.. No, pa smo koncno "ustimali" tudi to.
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #714 : četrtek, 18.08.2005 : 18:00:40 »

Pri nas pa smo prinašanje nošenje osvojili emd prvimi.Danes prinese vse grablje in motike Grin.Pa palice in polena tudi.

Je pa v Slo sploh katera revija o njufkotih?
Logiran
Neyka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 261


« Odgovor #715 : četrtek, 18.08.2005 : 18:59:35 »

Ne v Sloveniji nič o njufkotih, lahko pa jih naročaš iz tujine. In ker se zanimam za naročanje revije Unser Bar iz nemčije me zanima če jo kdo že ima ali jo je videl, ker ne mislim naročit kar neki.

Logiran
nuša
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 40


« Odgovor #716 : četrtek, 18.08.2005 : 19:43:52 »

No Neyka, če boš kaj izvedela o reviji obvesti, ker bi jo tudi jaz takoj naročila, če je ok.
No ko se ravno zgovarjate od prinašanja moram pohvalit mojo psičko, ker vsako palico, žogico ali katero koli drugo igračo takoj prinese, vendar pa imava kar se vzgoje tiče težave pri tem, da ko je nekoga izredno vesela mu želi dati lubčka, kar pomeni da skoči na njega. Cheesy To je včasih precej problematično, ker se jo marsikdo ustraši.
Če ima kdo kaj izkušenj s tem kako naj to odpravim, bi prosila za nasvet. Ampak prosila bi za kaj drugega, kot ˇbrca med rebraˇ ali ˇpohojanje tačkˇ.  >:(To se mi ne zdi smiselno in raje vidim, da skače kot da bi storila to.
Hvala že vnaprej,
lp Nuša
Logiran
Neyka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 261


« Odgovor #717 : četrtek, 18.08.2005 : 20:45:00 »

Moj nasvet je, da jo najprej naučiš nesme ali fuj, potem bi moralo biti odvajanje mačji kašelj. Nihče prav nihče tukaj ti pa ne bo svetoval brc in hojenja po tačkah.

Bom pa poročala kakšna je revijače jo dobim v roke obljubim.

Kako pa kaj zdravje tvoje pikice? Upam, da se ne slabša. Držim pesti za vaju.
Logiran
nuša
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 40


« Odgovor #718 : četrtek, 18.08.2005 : 21:06:11 »

Neyka, ubistvu te stvari kot so fuj in ne sme obvladava, no seveda kadar damica to želi Smiley
Vendar pa ima pri skoku na človeka kosmata ušesa in ko ji rečem fuj ponavadi neha, vendar ne morem preprečiti prvega skoka (včasih mi jo uspe v zraku zaustaviti). Ampak saj ni tako hudo, saj se ne dogaja vedno in tudi precej manjkrat kot mesec dni nazaj, drugače jo pa moram prav pohvalit, da je za svojo starost izredno ubogljiva (saj meni se zdi tako)  Cheesy
Kar se zdravja tiče je pa tako, da se na zunaj nič ne opazi, tako, da bom šele septembra, ko gremo na ponovni ultrazvok izvedela kako in kaj dejansko je.
Me pa zanima ali ima kdo od vas njufkota notri, v stanovanju?
lp Nuša
Logiran
DoY-ca
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 59


« Odgovor #719 : četrtek, 18.08.2005 : 22:31:25 »

Lep pozdrav!!
Da se vam se jes kej oglasim(me že dolgo niste slišali Tongue)
nuša:mi ga imamo v hiši(dokler bo še tako mali)drugače je pa tako celi dan na vrtu....  :)pa upam da se bo s tvojo njufiko vse uredilo...
M|my:js bi tut šla na piknik upam da bo(?? Wink)
no pa lepo se mejte pa pozdravite svoje njufke

lp,Urska
Logiran
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 105   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: novofundlandec - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines