mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 03.07.2024 : 07:57:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: dalmatinci-izmenjava vsakodnevnih izkušenj
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 47   Dol
Natisni
Avtor Tema: dalmatinci-izmenjava vsakodnevnih izkušenj  (Prebrano 103356 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
čara
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 224


« Odgovor #285 : sobota, 16.12.2006 : 23:45:15 »

Ugriznil ne vem no, ampak se strašno upira in potem js šarim okol, on pa laja in mi je naprijetno. Ziher je ziher...Mojemu bi bila jagodna pasta všeč, rad ima sladke stvar. Okus po meti mu ni, ima žajblov šampon, pa se kar ritensko umika...jagoda, borovnica, to mu pa diši.

imam nekaj boljšega-filmček (klikni na slikco)
http://s133.photobucket.com/albums/q74/Animalsno1/?action=view&current=telovadba.flv

izsiljuje da je kaj! Razvejenc  Grin

http://s133.photobucket.com/albums/q74/Animalsno1/?action=view&current=zmamogremnasprehod.flv

Tako pa se veseli, če gre z njim mama na sprehod
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #286 : nedelja, 17.12.2006 : 14:33:11 »

Čara, super posnetki, sem si kar vse ogledala. Pa kakšen postaven pesjan je vaš Karo  Wink

Glede meda in umivanja zob - ne umivam jih takoj po tistem, ko je med, sicer pa imava na sporedu umivanje zob, sicer ni najbolj navdušena, samo pasta ji je pa dobra, ker jo kar poje. Moram pa rečt, da nisva najbolj redni, pa sem nekje enkrat brala, da bi to morala delati redno vsak dan ali vsaj vsak drugi dan, da bi bilo kaj učinka. Baje se dobi neka stvar, ki jo samo namažeš na zobe brez potrebnega krtačkanja (kakšen izraz  Shocked), če bi pa tisto imela pa mislim, da bi bila bolj aktivna na tem področju.
Glede prehlada, pa moram rečt, da je to verjetno od tega, ker je gospodična začela od kar je mrzlo rinit na posteljo pod odejo, me tak pri rami rukne s smrčkom, da ji dvignem odejo in potem tako spi lepo na toplem, da ji je vroče, zjutraj pa takoj ven na mrzlo in prehlad je tu. Sploh, ker jutranji sprehodi niso aktivni, ampak gre ven toliko, da opravi potrebo. No ja, tako je življenje, če si razvajen pesjan.   Roll Eyes
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #287 : ponedeljek, 18.12.2006 : 12:44:00 »

čara , kako ste fajni!  Cool
ful dobri posnetki, karo je čudovit  Kiss kako upam, da bo moj tudi večno en tak nagajivc  Cheesy moj sicer ne zna peti in sem mislila, da veliko govori pa vidim, da je karo še bolj zgovoren  Grin
res mi je všeč videt take poznane stvari, kot je kraja copat iz noge in tudi mencanje pred vrati ko se odpravlja na sprehod.

kaj pa slinjenje? je to tudi pri vas aktualno ob raznih dobrotah?
saj se dalmatinci drugače čisto nič ne slinijo, ane!? ampak ravno včeraj se mu je spet kar ulilo iz gobca, ko so sveži muffini zadišali Grin takrat pa res ne da miru  Wink

JasmineBianca, tole je pa čist kot da bi jaz tega pisala  Shocked

ja ja, naši veliki zmrzljivkoti  Kiss
... je gospodična začela od kar je mrzlo rinit na posteljo pod odejo, me tak pri rami rukne s smrčkom, da ji dvignem odejo in potem tako spi lepo na toplem, da ji je vroče, ... Sploh, ker jutranji sprehodi niso aktivni, ampak gre ven toliko, da opravi potrebo. ...

beri tukaj : http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,5277.msg247594.html#msg247594  Grin
Logiran

JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #288 : ponedeljek, 18.12.2006 : 14:07:28 »

Skogkatt, sem se oddahnila, sem mislila, da je samo moji tako težko...  Roll Eyes

Glede slinjenja pa moram rečt, da pri nas nikoli ni neke poplave, samo vsake toliko najdem na tleh kakšne kapljice, sploh če kaj res dišečega kuham. Pa tako lepo zraven gleda, da je joj... Samo je tiho in vztrajno čaka na mestu, če bo kaj tudi zanjo. Pa večinoma takrat ostane brez, ker fehtanja pri kuhinjskem pultu pri meni kao ni -  Tongue  No ja, pa drugače nadoknadimo.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #289 : ponedeljek, 18.12.2006 : 14:38:06 »

...sem se oddahnila, sem mislila, da je samo moji tako težko...  Roll Eyes

Popolnoma enako Grin
Sem se že važila fantu, da le ni samo moj tak razvajenc  Cool To namreč on vedno pravi  Tongue Takrat ko placa zmanjka v postelji, ga slišim nekaj v tem stilu godrnjati : "hmpf ... tega svet še ni vidu ... hmpf... posteljo delit s cuckom... hmpf" - ko pa spita en zraven drugega se pa takole sliši: "jaaa ti si moj Majek, lepo ajaj, jaaa šššš, zdajle bova ajala"  Grin Grin Grin

V glavnem nam dogaja  Cheesy

Razvajajte vaše pikote še naprej  Kiss V upanju da bomo kmalu po snegu noreli, vas lepo pozdravljamo  Wink
Logiran

shait
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 92


« Odgovor #290 : petek, 22.12.2006 : 08:17:16 »

Živjo,
skogkatt, pri nas Shait naredi pravo poplavo sline, kadar kdo je. Samo saj se navadiš. Mene bolj nervira ker mi takrat ko jem začne delati tiste frise: Jaz sem najbolj lušten sestradan pes. Že cel mesec nisem dobila niti grižljaja.  Roll Eyes
Moram pa povedat, da glede na to kako zelo se je bala otrok je nad fantovo nečakinjo čisto navdušena. Zanjo je to mali palček ki ima vedno kaj za jest in se je vedno pripravljen igrat. V glavnem ena drugi razkazujeta svoje igrače. Vedno je seveda pod nadzorstvom, da je ne bi prekucnila ali kaj podobnega.
Drugače je pri skoraj petih letih Shait še vedno isto igriva in trapasta. Marsikdo zato vpraša, če je še mlada. Mi pa odgovarjamo: ne to je dalmatinec. Taki so.

Vesele božične praznike vsem vam in vašim dalmatincem! Pa seveda veliko uspehov v novem letu.
Saša&Shait
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #291 : petek, 22.12.2006 : 12:36:28 »

shait, lepo da si se oglasila Cheesy

vidim, da dalmatincem takšne in drugačne fore niso tuje, sam da pridejo do poslastice Wink predvsem me veseli slišati, da so tudi že odrasli dalmatinci po značaju še otročji  Kiss torej še bo pestro Grin

Naj še vsem dalmijem in njihovim lastnikom zaželim lepe praznike in predvsem Srečno 2007!
Meli in Maj
http://www.moj-album.com/slike/604712/h7cwhV4rLEPAZh85.v.jpg
Logiran

jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #292 : torek, 26.12.2006 : 04:05:41 »

srečno,uspešno, zdravo, zabavno, pikčasto, ... novo leto tudi iz naše strani Cheesy
za božič sem malo prepozna da bi voščla, zato upam da ste ga lepo preživeli Wink

pri nama z veryko je pestro. prejšnji vikend sma imeli na čuvanju Johnyja. In končno sem uspela malo posliakti JOhnyjevo sostanovalko-muco Lolo. ena slikica:


pa še ena slika johnyja in veryke:


ostale pa tukaj:http://jasmina.moj-album.com/album/6187038/

Čez božič pa nama tudi ni bilo dolgčas, ker nama dela družbo Verykina polsestra- Sara. slikice sledijo, ker smo preveč zasedene, da bi se uspele slikat, kaj šele naložit na internet Roll Eyes Smiley
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #293 : nedelja, 31.12.2006 : 16:10:40 »

No, mi se pripravljamo na zabavo, hkrati pa vsem želimo srečno, veselo, uspešno 2007!
Predvsem pa igrivo z vašimi pasjimi prijatelji!



Daj, igraj se
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #294 : nedelja, 31.12.2006 : 19:36:50 »

Hvala  Cheesy predvsem pa ENAKO! Zelo pa upam, da nam bo v tem letu 2007 ratalo da se spoznamo  Smiley

Ogromno pikastega veselja in sreče želiva midva  Kiss !

Uživajte ob ognjemetu in čimmanj strahu zaradi pokanja Wink
Na srečo je Maj hrupa in podobnega vajen, tako da ne bo problemov.

Se pišemo v naslednjem letu  Wink najlepši pozdrav!
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #295 : četrtek, 11.01.2007 : 16:56:09 »

Kako ste kaj vsi?  Smiley
Videla prelepo sliko Veryke in Sare v sosednji temi  Kiss Komaj čakam slike malih pikcov  Cheesy

Maj je med enimi in drugimi prazniki moral mirovati, ker je kašljal Sad Na srečo smo šli dosti hitro po antibiotike in se ga ni čist prijel, ampak vseeno ga nisem veliko vodila ven, ziher je ziher. Na naših koncih je ta kužni kašelj resno razširjen  Undecided
Tako smo v glavnem notraj divjali in trenirali, potem pa takole počivali Grin

http://www.moj-album.com/slike/604712/vQ9ljtVTCm0HInNC.v.jpg

LP vsem!
Logiran

jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #296 : četrtek, 11.01.2007 : 22:39:00 »

kak dobra slika! Cool
upam da je maj ze ok.. mi na sreco nismo (upam da tudi ne bomo Undecided) nic zdravstvenega dobili.. samo tega spremenljivega vremena tako ali tako se ni konec Huh
moram prilepit eno slikico sare Grin (zna to se kdo, da ce stisnes na nos, gre jezik ven? Grin Grin Grin

(ne vem zakaj mi lepi dosti manjse slikice, kot jih pa sama pomanjsam??)
Logiran
oxy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #297 : sreda, 24.01.2007 : 14:59:45 »

Zdravo!no spet se po dolgem času malo oglasim.kako ste kaj?pa vaše pikice? mi smo fajn Wink Oxy je super Wink zdrava,pridna in vesela Wink spet je malo bolj razigrana tako,da je spet malo bolj veselja v naši hiši Wink lp,špela
Logiran
Nina Hari
novinec
*
Sporočil: 18


« Odgovor #298 : petek, 26.01.2007 : 13:34:26 »

Ojla!
Mene pa neki zanima. Moj dalmatinec Mike se že približno 2 meseca praska po ušesku. Noče in noče se mu zarast. S čim naj mu mažem oz. a se je to že komu zgodilo?

Lp, Nina
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #299 : petek, 26.01.2007 : 14:33:28 »

Prvo povej kaj je pa veterinar svetoval? Brez nekaj več informacij kaj je /bilo težko kdo kaj svetuje.
Vsekakor bi mu preprečila praskanje s tistim plastičnim ovratnikom okoli glave.

Logiran

Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 47   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: dalmatinci-izmenjava vsakodnevnih izkušenj
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines